PDA

View Full Version : Проблем със скайпа и уинампа



blood girl
09-22-2007, 11:24
Еми значи от няколко дни когато си вклуча скайпа ми излиза някво и като дам Dont send и ми се изгасва скайпа.След това не мога да си го вклуча и тря да си рестартирам компа.Опитах да си сваля най-новата версия,но пак не се получи и с Winampa ми става така.Моля ви се кажте ми какво да правя.Не искам да си преинталирам компа :smt011 :smt010 :smt009

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Anf3tamin4o
09-22-2007, 11:34
Ми пробвай на по стара версия или Файруоуа погледни

blood girl
09-22-2007, 11:47
Ми пробвай на по стара версия или Файруоуа погледни

Да ама от къде да си дръпна по стара версия? Какво е това "Файруоуа " :smt012

Ruthless
09-22-2007, 12:10
По принцип "Don`t send" се показва, когато ти се натовари компютъра т.е. задала си прекалено много задачи в момента и...поне при мен е така. Опитай се да го включих, когато не ти е стартиран Internet Explorer/Mozilla Firefox/Opera, музика, чат и прочие т.е. всичко, което в момента ти работи го изключи. Опитай така, ако не стане ще ти драсна инструкции за по стара версия.

Какво е Firewall? - kатисни точно тук (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D1%89%D0%B8%D1%82%D0%BD%D0%B0_%D1%81% D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B0)

AnTiBuLLsHiTs
09-22-2007, 12:17
По принцип "Don`t send" се показва, когато ти се натовари компютъра т.е. задала си прекалено много задачи в момента и...поне при мен е така. Опитай се да го включих, когато не ти е стартиран Internet Explorer/Mozilla Firefox/Opera, музика, чат и прочие т.е. всичко, което в момента ти работи го изключи. Опитай така, ако не стане ще ти драсна инструкции за по стара версия.

Какво е Firewall? - kатисни точно тук (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D1%89%D0%B8%D1%82%D0%BD%D0%B0_%D1%81% D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B0)

Дон'т сенд не е само когато забие.Може да има няква грешка която пречи на работата и така нататъка...за стар скайп виж в data.bg. Аз съм с 2.5 и няма да кача по-голяма версия.Няма смисъл просто. :twisted:

Forslor
09-22-2007, 12:41
Деинсталираш Skype след което чистиш регистрите от всякакви остатъци (чрез CCleaner или Wise Registry Cleaner ) Рестартираш и инсталираш на ново. Та както казаха преди мен версия 2.5 е най-добрата .
Лично аз съм със версия 2.5.0.154 от доста дълго време и не съм изпитал липса ,че някой няма да види каква песен слушам в момента или дали надписа ми сЪ мърда.


Това Don't send .... както казваш и при Winamp се наблюдава говори ,че състоянието на Pc то ти е доста плачевно.
Сканирай със antispyware за шпиони и др. гадинки ...пусни и един фул сканинг на антивирусната.

blood girl
09-22-2007, 17:14
Мерси много на всички.Ще пробвам някои вариянти.Ама на мен направо целия комп ми е прецакан.Имам проблем и с Microsoft Word.Като си го включа ми забива и не се отваря.Кават че трябвало да си го преинсталирам,ама аз не искам защото всичко ще ми изчезне.Ако може за още едно съветче :-k

Anf3tamin4o
09-22-2007, 19:15
Ми моя Съвет е ако имаш Двд- Записвачка да си ги прехвърлиш на диск тия работи или ако нямаш Поне ги премести в D: дял А ако нямаш Д ги записвай на дискове

Silvering
09-24-2007, 00:30
по малоумни съвети с малки изключения не бях чувал...

_PuNk`PrInCeSs_
09-24-2007, 10:33
ем и на мен ми ги ваърти понякога тея номера скайпа, ма нали кат натиснеш по шорткъта пак ти се зарежда?!? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: