PDA

View Full Version : Как да му кажа по по-романтичен начин?



Александрия
09-22-2007, 11:36
Izvinqvam se nqkoi znae li kak da kaja na gadjeto si 4e sam bremenna ne sam si pravila test no sam sigurna gadi mi se sytrin gardite me bolqt vie mi se svqt qm mnogo hodq do toaletna prez 2 sekundi i bolkite v korema sa mnogo silni sqka6 me rita beb4eto ot vytre ako mojete mi pomognete tova sa priznacite nali

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

Shogi
09-22-2007, 11:42
Рита те кравата в главата..Ще почне да те рита като влезеш в 5-я месец. То още не ти личи, пък ти искаш и да рита..Мислиш ли че един зародиш се развива толкова бързо? незнам дали темата е шега или не...Във всеки случай е доста тъпа..или поне с такова впечатление оставам..Как да му кажеш...думите откъдето и да ги погледнеш ще са шокиращи за него. Незная на колко години си, но да сте мислили..сега ще си носите последствията..Според мен проблема ти е или венерически (по-скоро некоя болест или киста или са ти изстинали яйчниците) или е за гастроентеуролог или имаш ОВИ...Бей се прегледай, а пък и тия тестове затва са направени..

MiMcHeToOo
09-22-2007, 11:45
Рита те кравата в главата..Ще почне да те рита като влезеш в 5-я месец. То още не ти личи, пък ти искаш и да рита..Мислиш ли че един зародиш се развива толкова бързо? незнам дали темата е шега или не...Във всеки случай е доста тъпа..или поне с такова впечатление оставам..Как да му кажеш...думите откъдето и да ги погледнеш ще са шокиращи за него. Незная на колко години си, но да сте мислили..сега ще си носите последствията..Според мен проблема ти е или венерически (по-скоро некоя болест или киста или са ти изстинали яйчниците) или е за гастроентеуролог или имаш ОВИ...Бей се прегледай, а пък и тия тестове затва са направени..

точно така.. докато не ти го каже гинеколог според мен не можеш да си 100% сигурна, защото и тестовете не са напълно верни.. стават и грешки ..

Magnoliq'
09-22-2007, 11:45
ти на колко си години ... искаш ли това бебе...заедно ли живеете....ако сте щтастливи и искате бебето направи следното : да имаш някои симптоми,но все пак си направи тест...а за това как да му кажеш: намери си от някъде снимка от видео зон и я слойи на огледалото в банята или на хладилника ... отдоло можеш да напищеш нещо от сорта "това е нашето бебче" или "какво си мислиш като гледаш това бебче".УСПЕХ!!!

LizZz
09-22-2007, 11:47
Izvinqvam se nqkoi znae li kak da kaja na gadjeto si 4e sam bremenna ne sam si pravila test no sam sigurna gadi mi se sytrin gardite me bolqt vie mi se svqt qm mnogo hodq do toaletna prez 2 sekundi i bolkite v korema sa mnogo silni sqka6 me rita beb4eto ot vytre ako mojete mi pomognete tova sa priznacite nali
Еми направи си тест,бе!!!!!!А "бебчето" почва да рита от около 6-тия месец нататък(не съм сигурен).Тъй,че преди да докарваш психологически удари на гаджето си,направи 1-2 теста,да не се окаже после,че си сбъркала...От начина ти на изразяване добивам представа,че си на около 15 години...Като не се информирате навреме ше си патите! :evil: :evil: :evil:

thefreak
09-22-2007, 11:56
Izvinqvam se nqkoi znae li kak da kaja na gadjeto si 4e sam bremenna ne sam si pravila test no sam sigurna gadi mi se sytrin gardite me bolqt vie mi se svqt qm mnogo hodq do toaletna prez 2 sekundi i bolkite v korema sa mnogo silni sqka6 me rita beb4eto ot vytre ako mojete mi pomognete tova sa priznacite nali
Интересно ми е, защо като питаш как да му кажеш, че си бременна, ти си изброяваш симптомите?
Те какво общо имат с темата? Нищо.
Следователно темата е ебавка.

LizZz
09-22-2007, 12:14
Izvinqvam se nqkoi znae li kak da kaja na gadjeto si 4e sam bremenna ne sam si pravila test no sam sigurna gadi mi se sytrin gardite me bolqt vie mi se svqt qm mnogo hodq do toaletna prez 2 sekundi i bolkite v korema sa mnogo silni sqka6 me rita beb4eto ot vytre ako mojete mi pomognete tova sa priznacite nali
Интересно ми е, защо като питаш как да му кажеш, че си бременна, ти си изброяваш симптомите?
Те какво общо имат с темата? Нищо.
Следователно темата е ебавка.
Ако беше ебавка,щеше да е написана по-умно...
И тя незнае дали е бременна,но вече се чуди как да му каже...Според мен все още не е осъзнала сложността на проблема... :smt011

MiMcHeToOo
09-22-2007, 12:16
Izvinqvam se nqkoi znae li kak da kaja na gadjeto si 4e sam bremenna ne sam si pravila test no sam sigurna gadi mi se sytrin gardite me bolqt vie mi se svqt qm mnogo hodq do toaletna prez 2 sekundi i bolkite v korema sa mnogo silni sqka6 me rita beb4eto ot vytre ako mojete mi pomognete tova sa priznacite nali
Интересно ми е, защо като питаш как да му кажеш, че си бременна, ти си изброяваш симптомите?
Те какво общо имат с темата? Нищо.
Следователно темата е ебавка.
Ако беше ебавка,щеше да е написана по-умно...
И тя незнае дали е бременна,но вече се чуди как да му каже...Според мен все още не е осъзнала сложността на проблема... :smt011

абсолютно съм съгласна, че не знае колко е голям този проблем всъщност..

`Death`Whore``
09-22-2007, 12:27
Както и да му го кажеш, реакцията ще бъде една и съща :-D

LizZz
09-22-2007, 12:28
Както и да му го кажеш, реакцията ще бъде една и съща :-D
Всъщност...да... :?

`Death`Whore``
09-22-2007, 12:30
И като гледам какво пише тя...значи е на не повече от 15...има 2 варианта:
1. Той е колкото нея: "На 15...луда ли си..."бяга/аборт.
2. Той е на 20+: "Тая малката, която чукам...бременна? Я да ми се маха от главата."

:-D

LizZz
09-22-2007, 12:46
И като гледам какво пише тя...значи е на не повече от 15...има 2 варианта:
1. Той е колкото нея: "На 15...луда ли си..."бяга/аборт.
2. Той е на 20+: "Тая малката, която чукам...бременна? Я да ми се маха от главата."

:-D
Нещо такова ще е...'Ма да е мислила навреме,бе!!!Да си сърба попарата ся!!! :evil: :evil: :evil: 'Почва да ми писва от малки пиклички,дет' се правят на много големи... ](*,) ](*,) ](*,)

sasha_90
09-22-2007, 12:48
И на колко си?

LizZz
09-22-2007, 12:54
И на колко си?
Залагам на 15 и половина :mrgreen:

sasha_90
09-22-2007, 13:33
И на колко си?
Залагам на 15 и половина :mrgreen:
:-D

RaLkb
09-22-2007, 13:55
affff ti si luda be nedei da mislish kak da mu go kajesh tva e nai malkiqt ti problem vze mi se zamisli kak shte otgledash tova dete gotova li si? imash psihicheskata i finansovata vazmojnost da se spravish s vsichko tova.kakto i da mu go kajesh pbk na bashtata toi shte e potresen ako shte cql roman da mu napishesh s obqsneniq.Za men ti vse oshte ne si razbrala slojnosta na problema dori ne si se zamislq kakvo sledva ot sega na tatak...pomisli za budeshteto.... [-X

09-24-2007, 13:32
:grin: :grin: :grin:

babity
09-24-2007, 14:13
А ти сигурна ли си, че той ще се зарадва?!???

bqsna_teenagerka
09-24-2007, 14:15
:smt005 :smt005 беб4ето рита??? как ще рита като още не се развило достатъ4но! :roll: на колко си години 4е нз това елементарно нещо?
:smt010 13,14???? :-D и си мислиш 4е може по янкакъв хубав на4ин да съобщиш на приятеля си 4е "евентуално си бременна" ???
:lol: ми той ще се уплаши и ще избяга!!! за ква романтика става въпрос? :smt005

bqsna_teenagerka
09-24-2007, 14:18
И на колко си?
Залагам на 15 и половина :mrgreen:
:-D
аз залагам на 13,14
аз съм на 13 и знам 4е беб4ето няма на4ин как да рита :smt005 :smt005 а тя щом тя не знае...може и да е и по малка :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

SouL^*DiViNe
09-24-2007, 15:48
Рита те кравата в главата..Ще почне да те рита като влезеш в 5-я месец. То още не ти личи, пък ти искаш и да рита..Мислиш ли че един зародиш се развива толкова бързо? незнам дали темата е шега или не...Във всеки случай е доста тъпа..или поне с такова впечатление оставам..Как да му кажеш...думите откъдето и да ги погледнеш ще са шокиращи за него. Незная на колко години си, но да сте мислили..сега ще си носите последствията..Според мен проблема ти е или венерически (по-скоро некоя болест или киста или са ти изстинали яйчниците) или е за гастроентеуролог или имаш ОВИ...Бей се прегледай, а пък и тия тестове затва са направени..Браво!Подкрепям те напълно \:D/

alkobalko
09-24-2007, 18:48
И как така реши, че си бременна? Поне си направи един тест, пък тогава бъди толкова сигурна. И на мен ми се подува корема, повръща ми се. Случвало ми се е да съм постоянно гладна или да ми се пишка много. Правила съм го без, но никога не съм го приемала като симптом.
Направи си тест и ако наистина е положителен, му кажи съвсем спокойно. Ако сте достатъчно голями и отговорни ще поемете отговорност за постъпките си. По начина ти на мислене, обаче не вярвам да си на повече от 15.

monityY
09-25-2007, 10:25
според теб той готов ли е за "беб4е" :roll: ако не.. Нз,не му казвай,а ходи направи абот,тия признаци не е сигурно 4е са за това,земи си направи тест,ако със сигурност си бременна му кажи "беб4ко,6те си имаме беб4е" :mrgreen: