PDA

View Full Version : Искам прическа...



n0va_s1m_tYk
09-22-2007, 15:40
Косата ми е права и дълга.. Искам да си направя някаква по къдрава прическа и ако може да ми препоръчате нещо.. Нямам маша обаче :-D Бях взела от някъде, но ми беше много трудно- едва се навивах, а след 30 минс вече се беше изправила #-o Правила съм се и с вестници.. нз как ги направих, но сутринта като ги махнах в главата изглеждах като гръмнал бойлер #-o Бях си взела едни ролки.. такивааа ... лепящи.. обачеее :smt017 нещо пак не ми се получи! Мисля да ида на фризиор да ми направи нещо, но чесно казано не ми се ходи особену..
Ако ми препоръчате нещо, което ще мога да си го направя ще съм ви многооо благодарна [-o<

n0va_s1m_tYk
09-22-2007, 15:44
Сега погледнах тема надоло..

http://prikachi.com/files/20623t.jpg

Премерно нещо като това.. Как мога да си направя :roll: Много ми допада.. Илии нещо друго.. Каквото и да е само да е по убемну, къдраву и да става за по дълга коса.. :?

GaNGsTa`Gi®l
09-22-2007, 15:46
Въх..аз пък искам права коса... :x
Можеш след като се изкъпеш и още докато ти е мокра косата да я намачкаш с пяна и да я изсушиш с надоло главата...ако ме разбираш кво имам предвид . Моята коса е чуплива и се правя така понякога ,но ми го каза една мацка ,на която косата и е доста права и предполагам и при теб ще стане.

GaNGsTa`Gi®l
09-22-2007, 15:47
хахаха тая мацка аз е пуснах.Мнол яко и стои с къдрава коса.Ама като гледам с някакъв гел с мокър ефект се е правила?! (:

luckygirl92
09-22-2007, 16:11
Въх..аз пък искам права коса... :x


koi kfoto nqma,tfa iska,nali znae6.I az imam golqmo jelanie da pritejavam kudrava kosa,no uvi... :/

GaNGsTa`Gi®l
09-22-2007, 16:59
Въх..аз пък искам права коса... :x


koi kfoto nqma,tfa iska,nali znae6.I az imam golqmo jelanie da pritejavam kudrava kosa,no uvi... :/

hxahxa da znam.. [;

n0va_s1m_tYk
09-23-2007, 08:27
Ще го пробвам това.. Ще се радвам ако споделите още нещо :-D

tItEufFf
09-23-2007, 13:59
Ми с пяна, или нещо, което да ти начупи косата...после се напръскваш с лак за коса (препоръчвам ти на Лонда Тренд) и си готова :wink:

Sweetlove1990
09-23-2007, 16:07
Единия вариант е с маша ама ти каза, че не искаш, другия е още доакто ти е мокра косата да я намачкаш с пяна и да я изсушиш с сешоар с дифузер, има още един начин...намери си спираловидни ролки, слагаш ги и за два часа си готова, после пръскаш малко лак и става много сладко :)

n0va_s1m_tYk
09-23-2007, 16:31
Единия вариант е с маша ама ти каза, че не искаш, другия е още доакто ти е мокра косата да я намачкаш с пяна и да я изсушиш с сешоар с дифузер, има още един начин...намери си спираловидни ролки, слагаш ги и за два часа си готова, после пръскаш малко лак и става много сладко :)
Мерси, ще пробвам.. Надявам се с тея ролки да ми държи :-D

ku4elora
10-08-2007, 17:16
Аз пък като се къпя не се суша със сешоар.Просто я сресвам и лягам да спя.косата ми е дълга до кръста, но на другата сутрин е ужасно къдрава.сресвам я и става що годе по-права.така е всяка сутрин, дори и да не съм се къпала. Пробвай, може да стане и с твоята коса! :D