PDA

View Full Version : отново за ментруацията



scorpiooo
09-22-2007, 16:07
проблема е следния:Закъсняваше ми около месец,в продължение на 2 дни пиех едни хапчета,защото се бях притеснила.От четвъртък забелязвап петна кръв,но е някак странна не точно червена,по-скоро кафеникава.Другото нещо,което ме притеснява е,че е съвсем малко...Нормално ли е това?

ivakavlad
09-22-2007, 16:13
проблема е следния:Закъсняваше ми около месец,в продължение на 2 дни пиех едни хапчета,защото се бях притеснила.От четвъртък забелязвап петна кръв,но е някак странна не точно червена,по-скоро кафеникава.Другото нещо,което ме притеснява е,че е съвсем малко...Нормално ли е това?

зависи на колко години си ако си до14-15 годишна е нормално но не е зле да се косултираш с лекар(гинеколог)
П.П. Моля без исцепки от сорта "ти си момче какво разбираш от менструация" учил съм биология и си падам по анатомия и аномалии в човешкото тяло чел съм това онова

foreverr
09-22-2007, 16:26
ами ако имаш менструация от по малко от 2 години е нормално да закъснява-но ако имаш цикъл от повече от 2 години се консултираи с гинеколог!!!А за това че е слабо-ако имаш цикъл от скоро също е нормално, но ако от доста време не е нормално-а ако водиш полов живот щом цикъла ти е слаб(не искам да те притеснявам)но може да си в цветна бременност-а и кафеникавото течение е нормално при всички случаи!!Ако водиш полов живот си направи тест!!!

fiama
09-23-2007, 08:03
Ти дори не си казала от колко време имаш менструация, дали е редовна или не, на колко години си, водиш ли полов живот, пазиш ли се, пила ли си хапчета за спешна контрацепция, противозачатъчни, какви хапчета си пила, за да предизвикаш цикъла си? Как очакваш някой да ти каже дори и относително вярно нещо? И все пак от това, което казваш- НЕ Е НОРМАЛНО, освен ако нямаш менструация от няколко месеца! При всяко друго положение си за гинеколог и то скоро! Късмет :)