PDA

View Full Version : За момичетата...



babity
09-22-2007, 17:21
Ще се опитам по - най краткия начин да си питам питането. Значи ако сте поставени в следната ситуация: обичате едно момче от супер дълго време, но той гледа на вас само като на момиче за секс как бихте постъпили? Бихте останали приятелка с него, въпреки че всеки път когато той ви разказва за поредната си "тръпка" ще ви наранява, или ще се съгласите да спите с него, или напълно ще го игнорирате?

koalka
09-22-2007, 17:24
Бих си прекъснала отношенията с него. :wink:
Определено ще ме наранява, когато говори за други момичета, а и само ей така за секса-не бих го направила.Е, ако не съм го правила примерно 5 месеца бих се замислила, но само за задоволяване на нуждите.

NerazreshenSimvol
09-22-2007, 17:35
Какъв приятел може да ти е някой, който те счита само като "момиче за секс"? :smt017

babity
09-22-2007, 17:43
Какъв приятел може да ти е някой, който те счита само като "момиче за секс"? :smt017

Еми той се държи приятелски и ми помага доколкото е възможно и доколкото му се позволи и се интересува какво ми се случва само, че когато стане дума за връзка си казва, че неможе да ми предложи любов а само секс...

NerazreshenSimvol
09-22-2007, 17:59
Ами щом се държи приятелски, не е нужно да си разваляте отношенията, просто го помоли да не ти разказва за "тръпките" си. От друга страна ти го обичаш и ти е трудно да си му само приятелка... Може да се поотдръпнеш малко от него и да видиш какво ще стане. Току виж разбрал, че има някакви чувства към теб. :wink:

babity
09-22-2007, 18:09
Оффф, то неговото едно такова... май и той незнае какво иска... Аз се отдръпвам и решавам, че сме приключили и точно в момента, в който реша, че вече е останал само спомен ми се появява отнякъде и ми пълни детската главица със съмнения. От другата страна пък като му заговоря за връзка той казва, че няма да има чуства към мен при никакви обстоятелства и не иска да ме наранява, но пък винаги би спал с мен... :roll: :roll: :roll:

VerryBerry
09-22-2007, 18:21
napalno 6te go ignoriram i 6te se staraq vsq4eski da go izbqgvam-rano ili kasno 6te zabravq za nego :?

kael
09-22-2007, 18:24
Ще се опитам по - най краткия начин да си питам питането. Значи ако сте поставени в следната ситуация: обичате едно момче от супер дълго време, но той гледа на вас само като на момиче за секс как бихте постъпили? Бихте останали приятелка с него, въпреки че всеки път когато той ви разказва за поредната си "тръпка" ще ви наранява, или ще се съгласите да спите с него, или напълно ще го игнорирате? O_O ще му кажа че: "толкова ти е голям к*ра, защо не се е*еш отзад ? "

koalka
09-22-2007, 18:24
Да, двете са различни неща...Това, че иска да спи с теб е просто едно желание, привлича го тялото ти, но не и повече.

ivsity
09-22-2007, 18:31
emi..mila bila sum f po4ti su6tata situaciq{samo deto ne as a mom4eto me haresvashe}...s nego si govorihme i toi mi kaza 4e mn me obi4a kato fr..no su6tevremenno me haresva kato momi4e i nai ve4e iska da spi s men..kakto i da e..sq govorim za teb..emi nz spored men mu kaji 4e mn go haresvash..{ako ve4e ne si go napravila} kaji mu 4e ne iskash da si promenqte otno6eniqta po kakufto i da bilo na4in ako toi nqa 4ustva i tei natatuk..a pak za sexa..ako go iskash davai..napravi tova koeto 4ustva6 spored men.. :)

MiMcHeToOo
09-22-2007, 18:37
Ще се опитам по - най краткия начин да си питам питането. Значи ако сте поставени в следната ситуация: обичате едно момче от супер дълго време, но той гледа на вас само като на момиче за секс как бихте постъпили? Бихте останали приятелка с него, въпреки че всеки път когато той ви разказва за поредната си "тръпка" ще ви наранява, или ще се съгласите да спите с него, или напълно ще го игнорирате?

ами.. чак напълно да го игнорирам едва ли.. на здравей здрасти ще си останем, но нищо повече... нито секс нито нищо :wink:

rihannka
09-22-2007, 20:55
az parvo nqma da se saglasq da pravq sex s nqkoe momche bez nishto poveche..q ne se zanimavai be momiche ..luda li si tegli mu edna maika..i aide

RaLkb
09-24-2007, 13:26
imam priqtelka v sashtoto polojenie i da ti kaja ot dosta vreme tq e momiche na povikvane edva li ne.nai dobre e da go ignorirash napalno ili pone da si ostanete samo priqteli zashtoto nishto hubavo nqma da vidish ako prodaljavash taka edinstveno i smo shte stradash.Momcheta pod pyt i nad pyt mojesh da si namerish nqkoi 100 pyti po dobar ot nego. :lol:

flowerlina
09-24-2007, 13:30
Игнор

bqsna_teenagerka
09-24-2007, 14:11
ако ми се прави секс,ще правя и дотолкова..като тръгне да ми приказва за поредната си "тръпка" ще му кажа 4е не е моя работа,и 4е не ме интересува. ще му кажа "аз съ, с теб само за секс,не за да ти изслушвам любовните истории"
:? по този на4ин не само на мне 6те ми е гадно!