PDA

View Full Version : Какво бихте направили ако най-добрата ви приятелка....



Iskam_Da_ZNaM
09-22-2007, 17:34
Neznam dali ima taka tema no se slu4i ne6ty koeto ne moga da si obqsnq to4no kak stana mislq 4e be6e slu4aina sre6ta zapoznah se s edno mom4e be6e mi super s nego dvijeh me se zaedno postoqnno zapoznah se s nego to4no predi rojdeniq mi den koito e na .. mesec juni kraq na mai nqkade be6e mi mnogo priqtno s nego i bqh 6tastliva do kato ne stana ne6ty koeto ne iskah da stava no kakty i da e septemvri tragnah na y4ili6te bqh za 9-ti klas
i kakty vi kazvam be6e mi mnogo dobre s priqtelq si predi da go zapoznaq s nai dobrata si priqtelka koqto namerih v novoto y4ili6te neznam kak i se doverih i edin den sled kato skasah me razbrah 4e toi i tq sa se celuvali i mi stana gadno i sega kato q vidq a az q vijdam seki den dokato sam na y4ili6te
imam 4uvstvoto 4e poludqvam vijdam kak priqtelq mi i tq se celuvat i mi stava gadno neznam no imam 4uvstvoto 4e 6te izvar6a nqkoq prostotiq mnogo go obi4am a si4ku se promeni sled kato tq i toi se zapoznaha ne e sa6toto iskam si kakty si bqh me predi iskam vsi4ko da si po4ne ot na4alo kajete mi kak da izbegna tyi strah me e mislq 4e pri sledva6tiq pat koito tq mi se izrep4i ili mi kaje ne6ty 4e 6te q ybiq strah me e mnogo no lubovta e slqpa i neznam na kakvo sam sposobna pri polojenie 4e znae6e 4e mnogo pove4e ot kolkoto trqbva priqtelkata mi (uj nai dobrata) :smt005 molq vi pomognete mi kak da se sdarjam v y4ili6te strah me e 4e 6tee q ybiq ot revnost i ot obi4 i ot tova 4e tq mi razvali priqtelstvo s gadjeto mi iskam da si go vyrna a toi mai ne iska da sme zaedno ve4e i mislq 4e 6te poludeq niasitna po princip ne mrazq no me drazni mnogo ve4e "nai - dobrata mi priqtelka " be6e mi sajelqvam no ne slu6ah kogato mi kazvaha 4e 6te stane taka 4e tq 6te bade s priqtelq si a az i imah prekaleno mnogo vqra na neq i na nego obi4am go no neznam kak da go dokaja a pak i ako mi se izrep4i taz ku4ka imam 4uvstvoto 4e 6te q ybiq naistina :smt005 :smt005 :smt005 pomognete mi kakvo da pravq vlubenna sam v nego i sam gotova na vsi4ko za nego :smt007

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

zvezdi4ka_su
09-22-2007, 18:24
aaaaaaami kato za na4alo dai go po spokoino!
p1rvo govori s tvoq 4ovek,kaji mu vsi4koto tova deto ti se v1rti v glavata,p1k zn li moje i ne6tata da se poopravqt i 6te razbere6 negovata poziciq po v1prosa :-)
a otnosno "priqtelkata" i "6te q ybiq naistina" ( ako go misli6 naistina,a ne si prikazva6 ei t1i)..NeDEi! Nali ne si misli6 4e si struva da provali6 sobstvenoto si b1de6te(moje bi) zaradi nqkakva ku4ka :smt018
P.S a p1k ako slu4aino i sled tova i dvamata se d1rjat kato 'laineta' ( :oops: ) i pravqt kombinka (ili ne) ... to togava tegli im mainata na vsi4kite i prod1lji napred.qvno togava tozi 4ovek nqma da te zaslujava
aide i uspeh

stelka_kz
09-22-2007, 18:30
Ами..тва което е направила твойта приятелка не е мн похвално....чесно казано не съм била в такава ситуация ... но съм била в подобна ... ii na mene mi idva da ubiq ponqkoga nqkoi hora kato gi vidq .... no pomisli kak 6te izglejdash v o4ite na horata ;) i nai-ve4e v tezi na tva mom4e koeto tolkova mn obi4ash spored mene trqbva da sednete i da si pogvorite .... i da ti kaja neshtata moje i da se opravqt ..... a ne posle da si blaskash glavata ](*,) a pak za tazi tvoq "nai-dobra priqtelka" .... ako naistina ti e bila takava ne mislq che 6te napravi takova neshtu ..... shtoto ... kolkoto i da go e haresala ... ne mislq che ima pravo da pomra4ava imeno tvoeto 6tastie 6tastieto na "nai-dobrata si priqtelka"....

_BoSSy_
09-22-2007, 23:44
Лошо си направила,като си се доверила на ''наи добрата си приятелка''-която всъщност познаваш от новото училище и явно хич не си знаела що за стока е,нали??Мацка,с наи-добрата ми приятелка се познаваме от 3-4 годишна възраст,израснали сме заедно и пак има неща за които си премълчавам пред нея!!
А,ако разбера,че някаква дрисла от моя клас се е целувала с приятеля ми,ще и спукам задника от бои(ама не трябва да се стига до убииство [-X :-D )!!
Ти имаш достоинство и самочувствие.Направи се ,че не ти пука за момчето(въпреки,че ти).Покажи му,че не ти е на сърцето вече, и в момента в които тои те помоли да се съберете отново му покажи кои води парада!!
Такива хора не заслжават внимание :smt081

sladkata_presi
09-23-2007, 08:26
Я го дай по-спокойно.Има и други момчета,не си заслужава да правиш нещо,което не би направила само заради някаква любов.Забрави го,забрави и нея...Те не те заслужават и затова не им обръщай внимание.

lunnoto_momi4e
09-23-2007, 09:17
Ами гледала ли си филма "Mean girls" ?Сещаш ли се там където Кейди(момичето от Африка(Линдзи)) беше лапнала по Арън(гаджето на Реджина),а Реджина нарочно парадираше с него пред нея.А тя се правеше че не й пука.Направи и ти така.Поне ще е по-добре от колкото да я убиваш.. :mrgreen:

N0_feAR
09-23-2007, 10:14
еми наистина се поуспокой, щото явно не само момичето е виновно. Разговори му е майката.
пп:извинявай но темата ти е доста дълга а в нея повтаряш едно и също нещо в 100000 изречения, следващия път карай по същество ;)

MiMcHeToOo
09-23-2007, 10:21
Лошо си направила,като си се доверила на ''наи добрата си приятелка''-която всъщност познаваш от новото училище и явно хич не си знаела що за стока е,нали??Мацка,с наи-добрата ми приятелка се познаваме от 3-4 годишна възраст,израснали сме заедно и пак има неща за които си премълчавам пред нея!!
А,ако разбера,че някаква дрисла от моя клас се е целувала с приятеля ми,ще и спукам задника от бои(ама не трябва да се стига до убииство [-X :-D )!!
Ти имаш достоинство и самочувствие.Направи се ,че не ти пука за момчето(въпреки,че ти).Покажи му,че не ти е на сърцето вече, и в момента в които тои те помоли да се съберете отново му покажи кои води парада!!
Такива хора не заслжават внимание :smt081

+1