PDA

View Full Version : Как мога да си го върна?



confusеd^f^
09-22-2007, 18:39
minalata sedmica vidqh gadjeto s koito bqhme zaedno predi 2 godini..minaha celi 2 godini..toy beshe v 4ujbina nqkude 6 meseca..i skoro se vurna.sedna tochno na masata s/u nas i kato go vidqh ..zagubih uma i duma..nz kakvo mi stana..cqlata pochnah da treperq..i otkakto go vidqh ne moga da spra da mislq za nego..pri polojenie che veche i ne se pozdravqvame....nzz mn mi e zle..nz kfo da pravq..toi si nqma pr-ka v momenta..molq vi dayte mi suvet..kfo mi stava..ne mislq 4e sum vlubena no kogato go vidq..stav ami neshto.. kak da deistvam..kak moga da go vurna..dali 4uvstva i toy neshto kum men ..vse pak minaha 2 godini.. 10x predvaritelno :cry:

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

MiMcHeToOo
09-22-2007, 18:46
кажи му тва което каза и на нас - че имаш още чувства и, че като си го видяла си изтръпнала.. след като си няма приятелка абсолютно нищо не ти пречи да пробваш :wink:

kael
09-22-2007, 18:46
за ко скъсахте ?

stelka_kz
09-22-2007, 19:03
Емиии i az ve4e .... ne 2 god e 2 meseca sam taka s moq bivsh priqtel i ... kfo da ti kaja kakto kazaha moje da mu kajesh vs koeto kaza na nas ;)))) .... shtoto ponqkoga e hubavo teq tapi muje da zn vs .... nie skasahme za super prosto neshtu .... sq sme si mn dobri priqteli nooo i az sam taka vidq li go iskam da si go gushna da go :smt008 ... i kfo da ti kaja .... samo edin razgovor i vremeto 6te ti pokaje ;)))) a pak moje da ti sa prai na interesen da vidi dali si go zabravila ama ti qvnu ne si ;))))

MiMcHeToOo
09-22-2007, 20:39
Емиии i az ve4e .... ne 2 god e 2 meseca sam taka s moq bivsh priqtel i ... kfo da ti kaja kakto kazaha moje da mu kajesh vs koeto kaza na nas ;)))) .... shtoto ponqkoga e hubavo teq tapi muje da zn vs .... nie skasahme za super prosto neshtu .... sq sme si mn dobri priqteli nooo i az sam taka vidq li go iskam da si go gushna da go :smt008 ... i kfo da ti kaja .... samo edin razgovor i vremeto 6te ti pokaje ;)))) a pak moje da ti sa prai na interesen da vidi dali si go zabravila ama ti qvnu ne si ;))))

2 месеца са малко.. нормално е да не си забравила..

rihannka
09-22-2007, 20:40
mi i spred men trqbva da mu kajesh..ama vse pak ne ste se vijdali ot 2 godini ne si govorete ne se pozdravqvate..sporem men ne stava da otidesh pri nego i da mu kajesh"izdravei..am az imam oshte chuvstva kam teb a ti?"nali taka ne stava .parvo nameri nachin da izlezte za po edno kafe pogovorete si i ako kazvam Ako usetish che ima neshto nali..mojesh da mu kajish.mislq che taka e nai dobre..pak de da znam .ne mmi se e sluchavlo ama ako mi se sluchi shte postapq taka kakto ti kazah.ai uspeh