PDA

View Full Version : нямам сили



тъжно моми4е
09-22-2007, 19:17
обичах едно момче дълго време-4 години,тои влезе студент и вече не го виждам...всеки пат като се сетя за него и ми се плаче мн ми е мачно за него...никои неможе да го замени опитвах с мн момчета но в един момент като се сетя за него и...ставам друга някак по-студена,тъжна,не ми се излиза не ми се говори с никои сега имам приятел от два месеца отначало мн го харесвах и мислех че ще се получи нещо повече но вече немога и с него искам си моито момче...тои ходи с др от мн време с него сме само приятели,нищо повече искам да го забравя но немога какво ли не опитах....нестава и нестава........

xXxScreamxXx
09-22-2007, 19:22
Milataa mi to nqma recepta kak da go zabravi6 , no s vremeto moje i da stanee

babity
09-22-2007, 19:27
Ми щом за 4 години не си го забравила...може и да не го забравиш! Никъде не е казано, че винаги с всеки следващ трябва да е като с него. Трябва да убедиш себе си (колкото и да е трудно), че той не е единствения на този свят и да продължиш напред. Това е. Успех! :wink:

Shogi
09-22-2007, 19:31
Milataa mi to nqma recepta kak da go zabravi6 , no s vremeto moje i da stanee

kael
09-22-2007, 19:34
Ще ти кажа наи добрата рецепта да забравиш някого: НЕ МИСЛИ ЗА НЕГО .... честито

MostHated
09-22-2007, 20:13
Ще ти кажа наи добрата рецепта да забравиш някого: НЕ МИСЛИ ЗА НЕГО .... честито

ти си бил много умен уе!

MiMcHeToOo
09-22-2007, 20:29
еми.. може и да не го забравиш, но тва значи, че трябва да го обичаш цял живот.. и аз много хоря помня пък живота ни е разминал пътищата по един или друг начин ;)

Phenomenon
09-22-2007, 20:35
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=120210

Точка 1. ^^

rihannka
09-22-2007, 20:35
m da shtom 4 godini ti e v uma..nz kak da go zabravish...qvno naistina si go obichala mnogo..mi mila nz prosto blokirai si mislite ne misli za nego de da znam...prosto se opitai da ne mislish za nego..jelaq ti uspeh nai iskrenno

GerSity
09-22-2007, 20:36
trudno e,no 6te se spravi6!!!vse nqkoga 6te sre6tne6 nqkoi,koito sa6to da obi4a6 mn!!!NE SE OT4AIVAI!;] e spomena za nego 6te ostane,nqma kak,no vse pak...;]

Актрис х.Х
09-22-2007, 20:43
Ще ти кажа наи добрата рецепта да забравиш някого: НЕ МИСЛИ ЗА НЕГО .... честито

ти си бил много умен уе!

[сарказъм]Разбира се. Това е отличителна черта на болшинството юзъри във форума.[/сарказъм]

kael
09-22-2007, 21:07
Ще ти кажа наи добрата рецепта да забравиш някого: НЕ МИСЛИ ЗА НЕГО .... честито

ти си бил много умен уе!

[сарказъм]Разбира се. Това е отличителна черта на болшинството юзъри във форума.[/сарказъм]
I <3 irony & sarcasm... They Rule :}

FaTaLn0t0_LaDy
09-22-2007, 22:34
ахх милата..като ти прочетох темата и веднага се сетих за мен и аз съм в същото положение донякъде само дето виждам момчето почесто но скоро и той ще става студент може би...има си сериозна приятелка заради която всичко свърши...няма никаква рецепта да го забравиш ако имаше нямаше и аз да търся същия отговор....представям си какво ти е като съдя по себе си....той беше първата и единствената ми истинска любов...но трябва да гледаме напред...все пак важното е че сме приятели а не хора които не се поздравяват на улицата...

hungry_vampire_f
09-23-2007, 06:31
Не се отчайвай толкова бързо. Все ще намериш някой по-перфектен от него и ще го забравиш :)

koalka
09-23-2007, 06:37
И аз съм на мнение, че трябва да спреш да мислиш за него.Да се разсейваш.

RaLkb
09-24-2007, 13:22
Znam kak se chuvstvash.Nqma tochna "recepta" po koqto da go zabravish.moje bi s vreme to vsichko shte utihne i ti shte spresh da mislish za nego...no nishto ne se znae vse pak 4 godini ne sa nikak malko vreme.Moje bi toi e bil momcheto na jivota ti...tvoqta pyrva istinska liubov koqto shte pomnish vinagi(est che tova sa samo moi predpolojeniq zashtoto neznam kak tochno stoqt neshtata)1 savet ot men [-X ne sravnqvai segashnite si gadjeta s nego taka samo uslojnqvash neshtata...netarsi negovite kachestva v segashniq si priqtel...tova e nai golqmata gleshka koqto mojesh da napravish.e yspeh...nadqvam se che vsichko shte se opravi skoro. :-D :-D

ivakavlad
09-24-2007, 13:28
обичах едно момче дълго време-4 години,тои влезе студент и вече не го виждам...всеки пат като се сетя за него и ми се плаче мн ми е мачно за него...никои неможе да го замени опитвах с мн момчета но в един момент като се сетя за него и...ставам друга някак по-студена,тъжна,не ми се излиза не ми се говори с никои сега имам приятел от два месеца отначало мн го харесвах и мислех че ще се получи нещо повече но вече немога и с него искам си моито момче...тои ходи с др от мн време с него сме само приятели,нищо повече искам да го забравя но немога какво ли не опитах....нестава и нестава........

при мене е почти същата история самоче времетое малко по дълго 5 години съм лудо влюбен в едно момиче но така и не и казах(което е грешката при мене) сега се оказва че немога да я видя по простата причина че училището в което учи е затворено от ХЕИ и по всяка вероятност същото училище няма да го има догодина и аз се чувствам так през всичките 5 години но може и да свикнеш(както аз свикнах с болката тя вече е част от мен) може и да несвикнеш но надявам се с времето някой ден да го забравиш от все сърце ти го казвам защото знам какво чувстваш :smt011

Spirit_Breaker
09-24-2007, 21:52
6те се самоцитирам от друга тема....Спомените си преди6ни слагам в графата бив6и

bloodranger
09-24-2007, 23:25
ей баялдисах от тез теми как да го забрая оф леле идете в некоя дискотека забиите са с некои и готово 1 ве4ер не мислиш за него/нея :)

IGNGN
09-24-2007, 23:28
И т'ва ни го разказваш защото...?
Съвет ли искаш? Пиеш няколко коктейла и няма да помниш даже колко му е бил дълъг хуя

BAYO
09-24-2007, 23:45
2 начина

1 - Редбул дава криле

2 - Намираш го къде е, обясняяш му как стоят нещата, ако те ще и ако мисли, че може да те вмести в натоварения му график - печелиш.

3 - сеа го измислих :>

bloodranger
09-24-2007, 23:49
2 начина

1 - Редбул дава криле

2 - Намираш го къде е, обясняяш му как стоят нещата, ако те ще и ако мисли, че може да те вмести в натоварения му график - печелиш.

3 - сеа го измислих :>
1 така е дава

2ако той откаже да доди в моя график ше я вместя някак

3 верно ли

sasha_90
09-25-2007, 08:29
Когато обичаш някой не можеш да го забравиш просто така.

lips_of_anegel
09-25-2007, 08:30
Milataa mi to nqma recepta kak da go zabravi6 , no s vremeto moje i da stanee
и аз съм на тва мнение с времето вси4ко минава и старите рани заздравяват

Spirit_Breaker
09-25-2007, 13:53
2 начина

1 - Редбул дава криле

2 - Намираш го къде е, обясняяш му как стоят нещата, ако те ще и ако мисли, че може да те вмести в натоварения му график - печелиш.

3 - сеа го измислих :>
1 така е дава

2ако той откаже да доди в моя график ше я вместя някак

3 верно ли
BAYO BLOODRANGER NE NE VIE DVAMATA PROSTO STE MI IDOLI!!!! hahaha

sentient_
09-25-2007, 15:06
Kogato nemoje6 da zabravi6 ne6to ili nqkoi qvno ti postoqnno misli6 za nego. Ako naistina ne iska6 ve4e da strada6 da se izm14va6 prosto spri ne misli za nego ne misli za ne6ta koito sa svurzani s nego, otdai tazi obi4 koqto q ima6 na mom4eto s koeto si ot 2meseca. Otna4alo 6te ti e super trudno da.. lesno e da se kaje znaem vsi4ki, no tova koeto ne te ubiva te pravi po silen!!! Pravi ne6ta s koito da se zanimava6 da si zaeta s ne6to - dali 6te e sport, u4ene muzika nqkvo hobi si izmisli za napred. Sled tova prosto otvori nova stranica mini kra4ka napred i dai 6ans na surceto si da se vliubi otnovo :)) Uspex

My_Dear
09-25-2007, 16:48
Той не е единственото нещо на този свят, което обичаш адски много, нали?
Има и друго. Някакво хоби, било то музика, писане, спорт... и т.н. Ангажирай времето си максимално така, че да нямаш свободни пролуки. Постоянно бъди с някой, постоянно прави нещо, което да ангажира вниманието ти в друга насока. Излизай с приятели, срещай се с нови момчета, ако трябва прави забивки за по един/няколко дена. Ако слушането на тъжна музика те връща към мислите за него, спри да слушаш. Ако любовните филми те карат да се разкъсваш отвътре, не ги гледай...

Това е съвета, който мога да ти дам.

И още нещо... На този етап поне според мен не е добра идея да се обвързваш по-сериозно с някого. Трябва първо да преодолееш миналото. Флиртувай, срещай се с други... Когато почувстваш, че си свободна и си срещнала някой, с когото искаш да изградите по-стабилни отношения - давай смело напред..

freedom
09-26-2007, 06:57
ей баялдисах от тез теми как да го забрая оф леле идете в некоя дискотека забиите са с некои и готово 1 ве4ер не мислиш за него/нея :)

ПРАВИЛНО!