PDA

View Full Version : гаджето ми е болно от рак2



8ball2
09-22-2007, 21:38
sajalavam 4e pravq nova tema ama ne moa da napi6a otgovor na drygata! a otnosno tova dali e bazik ili ne, ne ne e bazik.a istoriqta e takava predi dva dena tq kaza 4e q bolat mnoo kostite i az q zavedoh na lekar toi i napravi isledvane i kaza ytre da ytidem da vzemem rezyltatite. na drygiq den tq mi zvanna i kaza 4e e zaeta i mi kaza 4e nqma da moje da doide s men za rezyltatite i az ytidoh da gi vzima sam.lekarqt mi kaza 4e bila bolna ot rak na kostite i i ostavalo edna sedmica jivot ;( . i kato se vidqhme na drygiq den s priqtelkata mi tq me pita za izsledvaniqta a az i kaza 4e ni6to i nqma. za tova tq ne znae a az zanam. mola vi daite mi savet4e da i kaja li naistina??

MiMcHeToOo
09-22-2007, 21:42
леле ако се ебаваш ... бих те убила! ако найстина и остава 1 седмица живот в което се съмнявам обаче не и казвай.. а бтв как така реши във форум да пишеш теми за нещо толкова лично и гадно !? земи се регни, че да можеш да отговаряш поне ..

YgaBHuk
09-22-2007, 21:43
никои резултати не излизат за 1 ден пич особено тези за рак! Не знам как човек може да лъже така... :?

ivaaa
09-22-2007, 21:45
Наистина много съжалявам за твойта приятелка! Според мен трябеа да и кажеш задължително. Тя трябва да знае. Мисля че трябва да отиде на лекар отново защото може да е станала някаква грешка(и дано да е така).Успех!

MiMcHeToOo
09-22-2007, 21:45
никои резултати не излизат за 1 ден пич особено тези за рак! Не знам как човек може да лъже така... :?

вярно ли? тва не го знаех :smt013 абе авторе :smt013 нещастник си ! как може да се ебаваш така бе :smt013

Exoras
09-22-2007, 21:46
Ти си едно дете с увредена психика. Попитай се как може да си помогнеш сам :!:

kael
09-22-2007, 21:50
sajalavam 4e pravq nova tema ama ne moa da napi6a otgovor na drygata! a otnosno tova dali e bazik ili ne, ne ne e bazik.a istoriqta e takava predi dva dena tq kaza 4e q bolat mnoo kostite i az q zavedoh na lekar toi i napravi isledvane i kaza ytre da ytidem da vzemem rezyltatite. na drygiq den tq mi zvanna i kaza 4e e zaeta i mi kaza 4e nqma da moje da doide s men za rezyltatite i az ytidoh da gi vzima sam.lekarqt mi kaza 4e bila bolna ot rak na kostite i i ostavalo edna sedmica jivot ;( . i kato se vidqhme na drygiq den s priqtelkata mi tq me pita za izsledvaniqta a az i kaza 4e ni6to i nqma. za tova tq ne znae a az zanam. mola vi daite mi savet4e da i kaja li naistina??
kak по точно те болят костите ?!? и рак на костите .... на коя кост по точно нали осъзнаваш че рака е тумор и ако тя има на всяка ена кост не ще я болят а няма да може да мърда ....... камоли да да върви или да се движи( заета била :lol: ) 1 седмица преди да умре .... добър опит скапан трол .... рак моля те ..... да си болен от рак и да ти остава 1 седмица живот няма как да не разбереш айде сега се махай ТРОЛ

kael
09-22-2007, 21:50
sajalavam 4e pravq nova tema ama ne moa da napi6a otgovor na drygata! a otnosno tova dali e bazik ili ne, ne ne e bazik.a istoriqta e takava predi dva dena tq kaza 4e q bolat mnoo kostite i az q zavedoh na lekar toi i napravi isledvane i kaza ytre da ytidem da vzemem rezyltatite. na drygiq den tq mi zvanna i kaza 4e e zaeta i mi kaza 4e nqma da moje da doide s men za rezyltatite i az ytidoh da gi vzima sam.lekarqt mi kaza 4e bila bolna ot rak na kostite i i ostavalo edna sedmica jivot ;( . i kato se vidqhme na drygiq den s priqtelkata mi tq me pita za izsledvaniqta a az i kaza 4e ni6to i nqma. za tova tq ne znae a az zanam. mola vi daite mi savet4e da i kaja li naistina??
kak по точно те болят костите щото там нещо няма рецептори за болка ?!? и рак на костите .... на коя кост по точно нали осъзнаваш че рака е тумор и ако тя има на всяка ена кост не ще я болят а няма да може да мърда ....... камоли да да върви или да се движи( заета била :lol: ) 1 седмица преди да умре .... добър опит скапан трол .... рак моля те ..... да си болен от рак и да ти остава 1 седмица живот няма как да не разбереш айде сега се махай ТРОЛ

Актрис х.Х
09-22-2007, 21:58
Ти си едно дете с увредена психика. Попитай се как може да си помогнеш сам :!:

Съмнявам се, че човек с увредена психика, като него, би могъл да си помогне на увредената психика.

8ball
09-22-2007, 22:23
abe vie ste mnoo tapi ve!!!za ko da si praq bazici s takiva ne6ta a i ako iskate da znaete ima6 li prai4ki rezyltatite mogat da ti izlazat i sled edin 4as.ama kakto i da e 6tom mislite 4e si praq bazik taka da e.i ot tezi va6i obidi mi stana o6te po tapo i ma4no! :(

YgaBHuk
09-22-2007, 22:28
Смешко! Като ти вземат кръв от пръста резултатите излизат след 2 дена

kael
09-22-2007, 22:31
abe vie ste mnoo tapi ve!!!za ko da si praq bazici s takiva ne6ta a i ako iskate da znaete ima6 li prai4ki rezyltatite mogat da ti izlazat i sled edin 4as.ama kakto i da e 6tom mislite 4e si praq bazik taka da e.i ot tezi va6i obidi mi stana o6te po tapo i ma4no! :( ИДИОТ не това те издаде ... колко хора на смъртно легло си видял да се разхождат по улицата ?!? повярвай ми ако и оставаше 1 седмица живот тя щеше да разбере ... скапан трол

8ball
09-22-2007, 22:32
offfff dobre ve. az ko da napraq kato ne moete da povqrvate na ne6to ne 4e 6i mi stani po leko ama.... mnoo tapi hora ima tyk.nali yj trea da pomognete s ne6to a to ko pravite ne6tata o6te po zle.

kael
09-22-2007, 22:34
Смешко! Като ти вземат кръв от пръста резултатите излизат след 2 дена от кое село си .... макс 1 час за такоа изследване

8ball
09-22-2007, 22:35
spri da me nari4a6 trol! i tova za ednata sedmica jivot sa dymi na lekarqt az ne moga da ti kaja kolko 6te jivee

8ball
09-22-2007, 22:36
ot selo varna sam.nqkav problem li ima??

Schnitzer
09-22-2007, 22:41
Ако моето гадже беше болно от рак(да не дава господ) нямаше да пиша из форумите а щях да се боря за нея.

MiMcHeToOo
09-22-2007, 22:42
Ако моето гадже беше болно от рак(да не дава господ) нямаше да пиша из форумите а щях да се боря за нея.

точно така :!:

8ball
09-22-2007, 22:45
vie tyk vsi4ki mai ste bes4yvstveni kopeleta a?a i kak da i pomagam vav 1 4asa prez no6ta?

FreeSpirit
09-22-2007, 23:07
Ако искаш да и помогнеш,не ни пиши на нас,а говори с нея и със семейството й.
А ако се ебаваш,знай че няма по-голям от смъртта.

Aggressive Perfector
09-23-2007, 06:32
sajalavam 4e pravq nova tema ama ne moa da napi6a otgovor na drygata! a otnosno tova dali e bazik ili ne, ne ne e bazik.a istoriqta e takava predi dva dena tq kaza 4e q bolat mnoo kostite i az q zavedoh na lekar toi i napravi isledvane i kaza ytre da ytidem da vzemem rezyltatite. na drygiq den tq mi zvanna i kaza 4e e zaeta i mi kaza 4e nqma da moje da doide s men za rezyltatite i az ytidoh da gi vzima sam.lekarqt mi kaza 4e bila bolna ot rak na kostite i i ostavalo edna sedmica jivot ;( . i kato se vidqhme na drygiq den s priqtelkata mi tq me pita za izsledvaniqta a az i kaza 4e ni6to i nqma. za tova tq ne znae a az zanam. mola vi daite mi savet4e da i kaja li naistina??

Боже, колко мъка има на тоя свят... :smt005
"Рак на костите" \:D/ , това ме размаза! А, и още нещо: като пускаш бъзици, гледай поне да са добри... Ако и остава 1 седмица живот, тя ще е на легло...

aB-uSer
09-23-2007, 06:37
Модерирано от aB-uSeR
точка 11 от правилника