PDA

View Full Version : Обичам я



Dissenter
09-22-2007, 21:23
Не пиша темата,за да подчертая нещастното си душевно състояние.Просто искам да кажа това,което си мисля.Безумно много обичам момичето,с което бях допреди 3-4 месеца.Искам да сме отново заедно,макар да не съм сигурен,че тя иска.Знам,че съм наговорил много и пълни глупости,но не съм го направил,защото съм бил ядосан или нещо подобно.Не,просто ми е безкрайно мъчно.Може би не съм за нея това,което бях,но искам да бъда отново.А тя винаги ще си остане моето мило слънчице,което единствено обичам толкова много :smt049 .Това е.Темата не е нищо особено,но това,за което говоря,е всичко за мен.Просто споделям.

scorpias
09-22-2007, 21:25
#CARE
!

Модерирано от aB-uSeR
точка 11 от правилника

YgaBHuk
09-22-2007, 21:26
С цялото си сърце ти благодаря, че сподели с нас!

MiMcHeToOo
09-22-2007, 21:26
разбирам те напълно..

FreeSpirit
09-22-2007, 21:32
Не че те опреквам,нямам такова намерение,ама вместо да споделяш тук,кажи го на нея и я накарай да го разбере:)Успех

kael
09-22-2007, 21:32
Не пиша темата,за да подчертая нещастното си душевно състояние.Просто искам да кажа това,което си мисля.Безумно много обичам момичето,с което бях допреди 3-4 месеца.Искам да сме отново заедно,макар да не съм сигурен,че тя иска.Знам,че съм наговорил много и пълни глупости,но не съм го направил,защото съм бил ядосан или нещо подобно.Не,просто ми е безкрайно мъчно.Може би не съм за нея това,което бях,но искам да бъда отново.А тя винаги ще си остане моето мило слънчице,което единствено обичам толкова много :smt049 .Това е.Темата не е нищо особено,но това,за което говоря,е всичко за мен.Просто споделям. не разбрахте ли че когато някой скъса с теб той не иска да е с теб ако го обичаш ще го оставиш и ще продалжиш напред .... нищо не може да промени чуждото мнение дори господ

Dissenter
09-22-2007, 21:43
Не пиша темата,за да подчертая нещастното си душевно състояние.Просто искам да кажа това,което си мисля.Безумно много обичам момичето,с което бях допреди 3-4 месеца.Искам да сме отново заедно,макар да не съм сигурен,че тя иска.Знам,че съм наговорил много и пълни глупости,но не съм го направил,защото съм бил ядосан или нещо подобно.Не,просто ми е безкрайно мъчно.Може би не съм за нея това,което бях,но искам да бъда отново.А тя винаги ще си остане моето мило слънчице,което единствено обичам толкова много :smt049 .Това е.Темата не е нищо особено,но това,за което говоря,е всичко за мен.Просто споделям. не разбрахте ли че когато някой скъса с теб той не иска да е с теб ако го обичаш ще го оставиш и ще продалжиш напред .... нищо не може да промени чуждото мнение дори господ
Да,така е.Ама знаеш ли какъв е проблема..НЕ съм късал изобщо

Navixo
09-23-2007, 05:07
Абе вие хора трябва да се научите да спрете да дебилствате като скъсате или се скарате щото има голяма възможност после да се влюбите в същия човек обаче да сте си загубили шанса щото сте го/я напсували..

hungry_vampire_f
09-23-2007, 05:44
Радвам се, че все още съществуват момчета като теб, щото 99% не знаят кво значи любов. Евала ти

koalka
09-23-2007, 06:45
Гадно е, и на мен ми е гадно.И аз искам да съм с бившия ми приятел, но той не иска.В момента не изпитва нищо към мен, сигурно и никога няма да изпитва...

alkobalko
09-23-2007, 07:20
Защо не опиташ да оправиш нещата щом я обичаш толкова?

kotetyyy
09-23-2007, 07:24
Не пиша темата,за да подчертая нещастното си душевно състояние.Просто искам да кажа това,което си мисля.Безумно много обичам момичето,с което бях допреди 3-4 месеца.Искам да сме отново заедно,макар да не съм сигурен,че тя иска.Знам,че съм наговорил много и пълни глупости,но не съм го направил,защото съм бил ядосан или нещо подобно.Не,просто ми е безкрайно мъчно.Може би не съм за нея това,което бях,но искам да бъда отново.А тя винаги ще си остане моето мило слънчице,което единствено обичам толкова много :smt049 .Това е.Темата не е нищо особено,но това,за което говоря,е всичко за мен.Просто споделям. не разбрахте ли че когато някой скъса с теб той не иска да е с теб ако го обичаш ще го оставиш и ще продалжиш напред .... нищо не може да промени чуждото мнение дори господ
awe tfa ne seki pyt e vqrno az li4no skysah s mom4e koeto obi4am i sega iskam da byda s nego ama nestaa!

kael
09-23-2007, 07:54
Не пиша темата,за да подчертая нещастното си душевно състояние.Просто искам да кажа това,което си мисля.Безумно много обичам момичето,с което бях допреди 3-4 месеца.Искам да сме отново заедно,макар да не съм сигурен,че тя иска.Знам,че съм наговорил много и пълни глупости,но не съм го направил,защото съм бил ядосан или нещо подобно.Не,просто ми е безкрайно мъчно.Може би не съм за нея това,което бях,но искам да бъда отново.А тя винаги ще си остане моето мило слънчице,което единствено обичам толкова много :smt049 .Това е.Темата не е нищо особено,но това,за което говоря,е всичко за мен.Просто споделям. не разбрахте ли че когато някой скъса с теб той не иска да е с теб ако го обичаш ще го оставиш и ще продалжиш напред .... нищо не може да промени чуждото мнение дори господ
awe tfa ne seki pyt e vqrno az li4no skysah s mom4e koeto obi4am i sega iskam da byda s nego ama nestaa! кое не е вярно - вярно до последната думичка ако някой те обича той ще се върне при теб ..... вземи себе си kaто пример

neverand
09-23-2007, 08:03
Ако толкова го искаш,поговори с нея.

HePeAJIeH
09-23-2007, 08:05
Пич кажи й какво мислиш.Не стоой пред компа а й сподели.Аз знам 1 правило-когато харесваш много едно момиче,признай му чувствата си :)

sexy_for_you
09-23-2007, 08:25
Защо не опиташ да оправиш нещата щом я обичаш толкова?

+1

Dissenter
09-23-2007, 14:05
Радвам се, че все още съществуват момчета като теб, щото 99% не знаят кво значи любов. Евала ти
Благодаря ти :-)

iLoveChocolate
09-23-2007, 14:31
само мога да се радвам като знам,че все още съществува момче като теб

RaLkb
09-23-2007, 14:54
neiskam da prozvuchi tbpo i studeno no...ako naistina tq e vsichko za teb zashto podqvolite si gubish vremeto da pishesh v razni forumi vmesto da otidesh pri neq i da i kajesh vsichko v oshite.samo taka shte budesh shtasliv.yspeh :!:

bibi90
09-23-2007, 15:00
A za6to se razdelihte? :roll:

Dissenter
09-23-2007, 19:11
A za6to se razdelihte? :roll:
Не е дълга история.Просто поиска да се разделим докато учеше за изпити.Опитах се да и кажа,че това далеч не би попречило на връзката ни,понеже не съм такъв,който се хвърля веднага на следващата срещната.Е,от тогава не сме се събрали...

yuyuto
09-23-2007, 19:35
A za6to se razdelihte? :roll:
Не е дълга история.Просто поиска да се разделим докато учеше за изпити.Опитах се да и кажа,че това далеч не би попречило на връзката ни,понеже не съм такъв,който се хвърля веднага на следващата срещната.Е,от тогава не сме се събрали...
Ее,един мой познат 1:1 като твоята история... С разликата, че при него момичето е една долна лъжкиня, която му слага рога едва ли не с целия град, ама той не - "обичам си я", та "обичам си я"... Както и да се опиташ да му отвориш очите, не става майна... И накрая си казах "Абе да си ходи на майната кат е толкова тъп" (нищо, че ми беше много добър приятел) и така... Не казвам, че при теб момичето е лъжкиня, ама според мен въпросните изпити са просто извинение... Когато обичаш някого нищо не може да те спре да бъдеш с него освен ако не е взаимно или пък има 3-ти човек... И аз имах изпити тази година, но това не ми попречи да намирам време за гаджето ми... Нито пък връзката ми попречи и имах много добри резултати... Но кво да ти кажа - ако толкова много я обичаш, бори се за нея и тва е... Айде,успех!

Dissenter
09-24-2007, 12:52
Да,изпитите оже би са някакво извинение,но,както казах,това по никакъв начин не би ми попречило или би ме накарало да я обичам по-малко,защото това са глупости.НАправих го заради нея,колкото и да не исках да е така.

flowerlina
09-24-2007, 13:05
Търсила е оправдание как да те разкара

rakiQ
09-24-2007, 13:17
пробвай да си я върнеш

така до преди 2 месеца със сегашното ми гадже ...скъсахме (искарахме 2 месеца и скъсахме)

той ми каза да не го търся повече да не го знаимавам и аз се сагласих и му казах "ок нп" но отвътре ми беше толкова гадно и разбито.....че даже писах тук теми и хората мн ми помогнаха (благодаря закоето)....идвамата видяхме че сме направили грешкакато скъсахме...искахме да сем заедно...но аз споделих с майка ми и тя "тоя наркоман..... и тн"
и ето макар и с голям страх поговорих с нея казах и че си го обичам тя ме разбра и ми вика "в крайна сметка живота си е твой пробвайте пак " супер мн се зарадвах....видяхме се случайно....и в корема сичко ми се преобързна.След това той ми написа смс че не може да бъдем само фр иска отново да сме заедно...и аз кат го прочеох тва щях да припадна ....видяхме с ена др ден...четохму конско 30 мин инакрая тои ми се нахвърли .................

простихме си един на др и сегаа толко мн си се обичкаме че няколко часа не можем да бъдем разделени .....

тъй че пробвай се...тя може да има още чувста към теб...все пак не сте били заедно 1-2 седмици ...

уиспех!! :-)

Dissenter
09-24-2007, 13:35
пробвай да си я върнеш

така до преди 2 месеца със сегашното ми гадже ...скъсахме (искарахме 2 месеца и скъсахме)

той ми каза да не го търся повече да не го знаимавам и аз се сагласих и му казах "ок нп" но отвътре ми беше толкова гадно и разбито.....че даже писах тук теми и хората мн ми помогнаха (благодаря закоето)....идвамата видяхме че сме направили грешкакато скъсахме...искахме да сем заедно...но аз споделих с майка ми и тя "тоя наркоман..... и тн"
и ето макар и с голям страх поговорих с нея казах и че си го обичам тя ме разбра и ми вика "в крайна сметка живота си е твой пробвайте пак " супер мн се зарадвах....видяхме се случайно....и в корема сичко ми се преобързна.След това той ми написа смс че не може да бъдем само фр иска отново да сме заедно...и аз кат го прочеох тва щях да припадна ....видяхме с ена др ден...четохму конско 30 мин инакрая тои ми се нахвърли .................

простихме си един на др и сегаа толко мн си се обичкаме че няколко часа не можем да бъдем разделени .....

тъй че пробвай се...тя може да има още чувста към теб...все пак не сте били заедно 1-2 седмици ...

уиспех!! :-)
Абсолютно си права.Аз бях с нея малко повече от 6 месеца.Но ще направя всичко,което мога.Мерси :-)

yuyuto
09-24-2007, 14:15
Но ще направя всичко,което мога.Мерси :-)
Еми давай, айде! Стискаме палци! \:D/

SouL^*DiViNe
09-24-2007, 16:08
Пич кажи й какво мислиш.Не стоой пред компа а й сподели.Аз знам 1 правило-когато харесваш много едно момиче,признай му чувствата си :)
Евала бро!Много си прав :smt023

sasha_90
09-24-2007, 16:38
Казват,че като споделиш ти олеква.На теб по-добре ли ти е сега?

Dissenter
09-24-2007, 19:26
Казват,че като споделиш ти олеква.На теб по-добре ли ти е сега?
Абсолютно.Не искам да си пазя думите за себе си,най-малко за подобно нещо. :-)

koalka
09-25-2007, 07:57
И последно-ще направиш ли някакъв опит да се съберете?

Dissenter
09-25-2007, 08:09
Да,ще го направя :-)

Dissenter
09-25-2007, 11:54
:roll:

koalka
09-25-2007, 11:55
Това е хубаво, но откаже ли ти веднъж-не се пробвай пак.

Dissenter
09-25-2007, 12:06
Това е хубаво, но откаже ли ти веднъж-не се пробвай пак.
Съгласен съм с теб и благодаря на всички,които ме подкрепиха :-)

Violenza
09-25-2007, 17:11
Търсила е оправдание как да те разкара
Много си уверена в отговора си, А ?!

shivacheva
09-25-2007, 18:35
Има голяма възможност после да се влюбите в същия човек обаче да сте си загубили шанса щото сте го/я напсували..
Тъпото е,че тфа се случва най-често... :x

Dissenter
09-25-2007, 19:01
Има голяма възможност после да се влюбите в същия човек обаче да сте си загубили шанса щото сте го/я напсували..
Тъпото е,че тфа се случва най-често... :x
Нито съм я напсувал,нито бих го направил някога :-)

Dissenter
09-25-2007, 19:03
Търсила е оправдание как да те разкара
Много си уверена в отговора си, А ?!
summer flower със сигурност не е права,но аз съм абсолютно сигурен в това,което пиша :roll:

sasha_90
09-26-2007, 10:11
Да,ще го направя :-)
Успех тогава.

danakis
09-26-2007, 10:45
EMi pi4 sled kato tolko mn q obi4a6 q spe4eli otnovo:) dokaji i 4e si se promenil i 4e moje da e 6atstliva s teb

flowerlina
09-26-2007, 12:00
Търсила е оправдание как да те разкара
Много си уверена в отговора си, А ?!
summer flower със сигурност не е права,но аз съм абсолютно сигурен в това,което пиша :roll:
По мое мнение е така,защото аз ако наистина много обичах някои не бих се разделила с него заради това,че трябва да уча за изпити и няма да имам време за него.Време бих намерила винаги.Това имах предвид.

Dissenter
09-26-2007, 12:13
Търсила е оправдание как да те разкара
Много си уверена в отговора си, А ?!
summer flower със сигурност не е права,но аз съм абсолютно сигурен в това,което пиша :roll:
По мое мнение е така,защото аз ако наистина много обичах някои не бих се разделила с него заради това,че трябва да уча за изпити и няма да имам време за него.Време бих намерила винаги.Това имах предвид.
Разбирам те,но съм сигурен,че не е било заради това :-)

Dissenter
09-26-2007, 12:15
Не пиша темата,за да подчертая нещастното си душевно състояние.Просто искам да кажа това,което си мисля.Безумно много обичам момичето,с което бях допреди 3-4 месеца.Искам да сме отново заедно,макар да не съм сигурен,че тя иска.Знам,че съм наговорил много и пълни глупости,но не съм го направил,защото съм бил ядосан или нещо подобно.Не,просто ми е безкрайно мъчно.Може би не съм за нея това,което бях,но искам да бъда отново.А тя винаги ще си остане моето мило слънчице,което единствено обичам толкова много :smt049 .Това е.Темата не е нищо особено,но това,за което говоря,е всичко за мен.Просто споделям.
Грее ме че обичаш кажи го на нея не на нас.Какво искаш даа дойда да ви сватосам ли?Извинявай ама не мога да ти помогна!
Пич,като не можеш да помогнеш иди се грей другаде.Само споделям.

DevilWish
09-26-2007, 13:07
Амии и един от бившите ми приятели ме обича още ,а мина година ,но...ако е решила ,че не иска да е с теб ,дори да й е мъчно ,че я обичаш още ,но не те ли иска няма да си с нея..Но нищо не ти пречи да пробваш...

Violenza
09-26-2007, 17:10
Търсила е оправдание как да те разкара
Много си уверена в отговора си, А ?!
summer flower със сигурност не е права,но аз съм абсолютно сигурен в това,което пиша :roll:
По мое мнение е така,защото аз ако наистина много обичах някои не бих се разделила с него заради това,че трябва да уча за изпити и няма да имам време за него.Време бих намерила винаги.Това имах предвид.
Мнението ти е грешно! ...

Dissenter
09-27-2007, 07:17
Амии и един от бившите ми приятели ме обича още ,а мина година ,но...ако е решила ,че не иска да е с теб ,дори да й е мъчно ,че я обичаш още ,но не те ли иска няма да си с нея..Но нищо не ти пречи да пробваш...
Надявам се да е точно обратното :roll:

rakiQ
09-27-2007, 07:42
кво стаа човече...говори ли с мацката???????????

freedom
09-27-2007, 07:49
Мммм и аз мисля,че трябва да й кажеш к'фо изпитваш и какво искаш... Ако те отреже.. поне ще знаеш,че си опитал!

Dissenter
09-27-2007, 07:50
Мммм и аз мисля,че трябва да й кажеш к'фо изпитваш и какво искаш... Ако те отреже.. поне ще знаеш,че си опитал!
Мерси,наистина :-)