PDA

View Full Version : Идейки .. :>



BaByLisS
09-22-2007, 22:00
Абе понеже кат се изкъпя косата ми няма никакъв вид, а вече достатъчно е изгорена от бои, преси и други средства .. Има ли някой някаква идея как мога да си правя косата без да я увреждам .. Малко глупав въпрос ама .. :roll: Мерси предварително :smt006

Seducti0n
09-22-2007, 22:24
Аз ти предлагам да си направиш нова прическа.Също така,можеш да започнеш да използваш различни аксесори за коса и да си купиш някои възстановящи структурата на косъма продукти до колкото това е възможно,разбира се. :wink: Също така те съветвам да се ограничаваш в употребата на преси,сешоари и други такива бизикни дето ти съсипват косичката.Успех. :wink:

fiama
09-23-2007, 07:45
Ако не ти е боядисвана, ти предлагам да смениш цвета с къна! Освен, че можеш да добиеш хубав червен или черен цвят, ще подхраниш значително косата си. Иначе помисли първо за възстановяването на косата си, и след това за прически и т.н. Прави и маски, слагай балсами, серуми, ампули и др., не ползвай преса и сешоар. Подстрижи поне връхчетата!

HopeLesss
09-23-2007, 07:51
И аз съм за нова прическа. Може би ако я скъсиш малко, ще има по-жив вид. Пресата и сешоара адски много вредят на структурата на косата, но пяната не е толкова зле. Като излезеш от банята си намачкай косата с пяна и така ще имаш хубав обем, а и ще е чуплива.

kameliqbaby
09-23-2007, 09:55
Фибички,шнолички,диадемки има доста начини за нещо различно.Сега е мн модерно и на плитка отзад,пробвай!

Seniorita
09-23-2007, 10:02
Фибички,шнолички,диадемки има доста начини за нещо различно.Сега е мн модерно и на плитка отзад,пробвай!

Съгласна, + подхранващи маски, масла и такам... :wink:

sladku_bebzi
09-23-2007, 11:54
Моята коса докато не е изсъхнала напълно я оформам с фибички понякога и става добре :)

mia
09-23-2007, 12:09
kak taka s fibi4ki kak stava toq nomer :smt017

Iria
09-23-2007, 13:55
пяна за коса, диадема

SuPeRSlaDkA
09-23-2007, 14:08
и на мен ми е интересно..ако има и снимкаа :smt007

Sweetlove1990
09-23-2007, 15:46
Еми, ако отидеш на фризиор и кажеш да те подстрижат така че като се изкъпеш да си застава косата без да и правиш нищо, предполагам, че ще се съобразят с това...иначе слагаи балсам...той подрежда косата и я прави мека и гладка...друго не знам какво да те посъветвам без да използваш сешуар или преса или стилизиращи продукти... :roll:

BaByLisS
09-23-2007, 19:03
Благодаря на всички за съветите .. Ами да вече си взех час за утре да се подстрижа .. Дано стане успешно .. Лошото е че за да ми се махне цъвналото, трябва да ми се вземе поне половината коса .. ( сега ми е малко под раменете ) #-o Относно боядисването, с кестенява коса съм и вече бои няма да използвам, а може би само оцветители .. Ще пробвам с маските и балсамите, както ме посъветвахте :) Благодаря ;)

MiMcHeToOo
09-23-2007, 23:20
Абе понеже кат се изкъпя косата ми няма никакъв вид, а вече достатъчно е изгорена от бои, преси и други средства .. Има ли някой някаква идея как мога да си правя косата без да я увреждам .. Малко глупав въпрос ама .. :roll: Мерси предварително :smt006

къпи я с бебешки шампоан и я остави малко намира.. не я боядисвай, не ползвай преса.. даже я оставяй сама да си изсъхне..

sasha_90
09-24-2007, 06:55
Смени прическата.

maini4ka_sladka
09-24-2007, 20:26
не зная косата ти дали е права, но виждам масово че се завръща на мода косата до раменете, постригана на черта. много готинко стои. ще те посъветвам за една маска за коса- Gliss kur na schwartzkopf. в оранжева кутийка е за изтощена и цъфтяща коса. много е готина!!! има ефект. прави косата много мекичка и жизнена

Nicole_Richie
09-24-2007, 20:42
Фибички,шнолички,диадемки има доста начини за нещо различно.Сега е мн модерно и на плитка отзад,пробвай!

Съгласна, + подхранващи маски, масла и такам... :wink:


+1

caRamelO_cHicA
10-01-2007, 14:24
Като заначало иди на фризъор да ти я офирми и да ни направи някоя готина прическа беше химии и темподобни.Например да ти махне нацафтялото и да ти направи бритонче на една странна или друго.ако искаш друго пяна за коса за обем каквата си решиш.Изправяне с сушоар .Иначе фибички ленти ластички и темподобни също ще помогнат стига да имаш желание да се занимаваш

teenage_drama_queen
10-01-2007, 15:22
спи на ролки,с плитки,така ще ще стане приятно рошава :-)

Paiper
10-01-2007, 16:57
Пробвай да си чупиш косата с жълтък(намзваш я вечер след като си се изкъпала,на влайна коса,връзваш се на висок кок)и спиш така.На сутринта се получават мн нежни къдрици!Така хем не си изтощаваш косата,хем има готина прическа без мн усилия :wink:

byba_love
01-10-2008, 11:45
AMA KAK TAKA S JALTAK ?I CQLATA KOSA LI MAJEME :(