PDA

View Full Version : Има ли шанс?



DqVoLsKI_ChaRoVnA
09-23-2007, 08:10
Значи ходех с едно момче преди 2 години бяхме заедно 4 5 месеца.. и аз го зарязах защото лятото свърши и 2-та бяхме 8-ми клас бяхме в нови училища , аз в училище само с спортисти(футболисти) и просто.. сичко се промени а и тои не беше от моя квартал имаха кафе в моя квартал и щяха да го затварят.. и ние почти нямаше да можем да се виждаме и го зарязах.След няколко месеца тои ми пише смс как си кво правиш и така се записахме разбрах че тои не ме е преживял.. но аз има вече ново гадже и не ми пукаше за него и се държах мн гадно с него.. и след някоко месеца 5 6 почна много да ми липсва търсех го звънях му но тои неискаше нищо от мен защото аз попринцип с него се държах отвратително.. и така нищо не стана но доиде пак лятото и сичко започна отначало.. и август.. месец се видяхме тои доиде с един негов приятел бяхме на кино на кафета насам натам.. и аз се забих с неговия приятел .. за което още съжалявам.... и естествено пак нищо не стана писахме си мн време.. виждахме се но просто .. не се получи .. след това аз пак го исках много.. но тои НЕ и аз го преживях промених се много.. вече не ми пукаше за момчетата и може да се каже че разбивах само сърца.. катко бяха разбили моито.. и тои пак ми пише смс и сичко от начало доиде пак лятото сега това.. и пак същото .. стана и аз се радвах много ясно.. и един ден отидохме на кафе и се разхождахме .. и по едно време му звънна телефона и говореше с някфо момиче и то 5 10 мин и аз му викам тръгваме си и тои продължава да си говори докато стигнеме метрото.. и аз нищо мълча си и сядаме да го чакаме и тои кво ти е бе и аз нищо и тои ми добре и седим и нищо не си казваме и аз го питах към обеля ли си сега и тои да и аз му викам.. може да доида с теб да изчакам.. едни приятели и тои почна да ме пита кои тфа онова и аз му обяснявам и тои ми вика няма да чакам с тебе.. и метрото доиде и ходим и тръгва да затвара вратите ама ние не се качваме и тои некъф влиза и ме дръпна и ми вика кво праиш и аз му викам нищо и седнах и доиде моита спирка .. и само го поглеждам и му викам чао и тои само ми се усмихна и ми каза не си се променила .. и ме дръпна целуна ме и ми каза ще видим обаче аз си имах гадже и го зарязах заради него и кво нищо не стана.. и един ден ми праща смс "обичам те кефиш ме много но сега съм с друга и такава е ситуацията" от тогава не си говорим.. Какво да права сега съм с друго момче .. но мисля само за другия.. и незнам ;(

kael
09-23-2007, 08:14
Значи ходех с едно момче преди 2 години бяхме заедно 4 5 месеца.. и аз го зарязах защото лятото свърши и 2-та бяхме 8-ми клас бяхме в нови училища , аз в училище само с спортисти(футболисти) и просто.. сичко се промени а и тои не беше от моя квартал имаха кафе в моя квартал и щяха да го затварят.. и ние почти нямаше да можем да се виждаме и го зарязах.След няколко месеца тои ми пише смс как си кво правиш и така се записахме разбрах че тои не ме е преживял.. но аз има вече ново гадже и не ми пукаше за него и се държах мн гадно с него.. и след някоко месеца 5 6 почна много да ми липсва търсех го звънях му но тои неискаше нищо от мен защото аз попринцип с него се държах отвратително.. и така нищо не стана но доиде пак лятото и сичко започна отначало.. и август.. месец се видяхме тои доиде с един негов приятел бяхме на кино на кафета насам натам.. и аз се забих с неговия приятел .. за което още съжалявам.... и естествено пак нищо не стана писахме си мн време.. виждахме се но просто .. не се получи .. след това аз пак го исках много.. но тои НЕ и аз го преживях промених се много.. вече не ми пукаше за момчетата и може да се каже че разбивах само сърца.. катко бяха разбили моито.. и тои пак ми пише смс и сичко от начало доиде пак лятото сега това.. и пак същото .. стана и аз се радвах много ясно.. и един ден отидохме на кафе и се разхождахме .. и по едно време му звънна телефона и говореше с някфо момиче и то 5 10 мин и аз му викам тръгваме си и тои продължава да си говори докато стигнеме метрото.. и аз нищо мълча си и сядаме да го чакаме и тои кво ти е бе и аз нищо и тои ми добре и седим и нищо не си казваме и аз го питах към обеля ли си сега и тои да и аз му викам.. може да доида с теб да изчакам.. едни приятели и тои почна да ме пита кои тфа онова и аз му обяснявам и тои ми вика няма да чакам с тебе.. и метрото доиде и ходим и тръгва да затвара вратите ама ние не се качваме и тои некъф влиза и ме дръпна и ми вика кво праиш и аз му викам нищо и седнах и доиде моита спирка .. и само го поглеждам и му викам чао и тои само ми се усмихна и ми каза не си се променила .. и ме дръпна целуна ме и ми каза ще видим обаче аз си имах гадже и го зарязах заради него и кво нищо не стана.. и един ден ми праща смс "обичам те кефиш ме много но сега съм с друга и такава е ситуацията" от тогава не си говорим.. Какво да права сега съм с друго момче .. но мисля само за другия.. и незнам ;( ау горката. добре че се е намерил някой да те разиграва "разбивачко на сърца" придържай се предимно кам спортистите и особенно кам футболистите ( ся щоли в нащо даскало има един лаф - "тъп като футболист" незнам ама аре )

DqVoLsKI_ChaRoVnA
09-23-2007, 08:26
:smt010 mda ne6to takova ;(

MostHated
09-23-2007, 08:32
пффф по тъпо нещо не съм чувал...

MiMcHeToOo
09-23-2007, 08:46
Значи ходех с едно момче преди 2 години бяхме заедно 4 5 месеца.. и аз го зарязах защото лятото свърши и 2-та бяхме 8-ми клас бяхме в нови училища , аз в училище само с спортисти(футболисти) и просто.. сичко се промени а и тои не беше от моя квартал имаха кафе в моя квартал и щяха да го затварят.. и ние почти нямаше да можем да се виждаме и го зарязах.След няколко месеца тои ми пише смс как си кво правиш и така се записахме разбрах че тои не ме е преживял.. но аз има вече ново гадже и не ми пукаше за него и се държах мн гадно с него.. и след някоко месеца 5 6 почна много да ми липсва търсех го звънях му но тои неискаше нищо от мен защото аз попринцип с него се държах отвратително.. и така нищо не стана но доиде пак лятото и сичко започна отначало.. и август.. месец се видяхме тои доиде с един негов приятел бяхме на кино на кафета насам натам.. и аз се забих с неговия приятел .. за което още съжалявам.... и естествено пак нищо не стана писахме си мн време.. виждахме се но просто .. не се получи .. след това аз пак го исках много.. но тои НЕ и аз го преживях промених се много.. вече не ми пукаше за момчетата и може да се каже че разбивах само сърца.. катко бяха разбили моито.. и тои пак ми пише смс и сичко от начало доиде пак лятото сега това.. и пак същото .. стана и аз се радвах много ясно.. и един ден отидохме на кафе и се разхождахме .. и по едно време му звънна телефона и говореше с някфо момиче и то 5 10 мин и аз му викам тръгваме си и тои продължава да си говори докато стигнеме метрото.. и аз нищо мълча си и сядаме да го чакаме и тои кво ти е бе и аз нищо и тои ми добре и седим и нищо не си казваме и аз го питах към обеля ли си сега и тои да и аз му викам.. може да доида с теб да изчакам.. едни приятели и тои почна да ме пита кои тфа онова и аз му обяснявам и тои ми вика няма да чакам с тебе.. и метрото доиде и ходим и тръгва да затвара вратите ама ние не се качваме и тои некъф влиза и ме дръпна и ми вика кво праиш и аз му викам нищо и седнах и доиде моита спирка .. и само го поглеждам и му викам чао и тои само ми се усмихна и ми каза не си се променила .. и ме дръпна целуна ме и ми каза ще видим обаче аз си имах гадже и го зарязах заради него и кво нищо не стана.. и един ден ми праща смс "обичам те кефиш ме много но сега съм с друга и такава е ситуацията" от тогава не си говорим.. Какво да права сега съм с друго момче .. но мисля само за другия.. и незнам ;( ау горката. добре че се е намерил някой да те разиграва "разбивачко на сърца" придържай се предимно кам спортистите и особенно кам футболистите ( ся щоли в нащо даскало има един лаф - "тъп като футболист" незнам ама аре )

+1

DqVoLsKI_ChaRoVnA
09-23-2007, 08:55
em huu moje da sum ligla no go obi4am tova mom4e .. no nz kak da mu go pokaja toi ne mi vqrva... :smt010 na nishto.. kazva mi ti obi4a6 samo sebe si i 4e sum bila egocentri4na ku4ka .. iskam go tfa mom4e.. no dosta 4esto preebvam ne6tata.. s nego za6toto .. neznam i az dori za6to.. prosto iskam pak da buda s nego..

MiMcHeToOo
09-23-2007, 08:57
em huu moje da sum ligla no go obi4am tova mom4e .. no nz kak da mu go pokaja toi ne mi vqrva... :smt010 na nishto.. kazva mi ti obi4a6 samo sebe si i 4e sum bila egocentri4na ku4ka .. iskam go tfa mom4e.. no dosta 4esto preebvam ne6tata.. s nego za6toto .. neznam i az dori za6to.. prosto iskam pak da buda s nego..

еми сама си си го направила да мисли, че си "егоцентрична кучка" и, че обичаш само себе си.. ако толкова го искаш му покажи, че си се променила (ако изобщо си променена...) и започни на чисто..

kael
09-23-2007, 08:57
em huu moje da sum ligla no go obi4am tova mom4e .. no nz kak da mu go pokaja toi ne mi vqrva... :smt010 na nishto.. kazva mi ti obi4a6 samo sebe si i 4e sum bila egocentri4na ku4ka .. iskam go tfa mom4e.. no dosta 4esto preebvam ne6tata.. s nego za6toto .. neznam i az dori za6to.. prosto iskam pak da buda s nego.. човека си е много прав да не те иска .... не можеш да имаш всичко .... тъй че страдай "разбивачко"

DqVoLsKI_ChaRoVnA
09-23-2007, 09:02
edin den toi me popita za6to kogato toi se opitva da sme zaedno ili kogato budem zaedno az vinagi precakvam si4ko s nqkoi iznevqra ili s luji.. i s karanici.. i az mu kazah.. 4e se strahuvam pak da izpitvam si4ko onova kum nego i 4e me e strah pak da mu vqrvam... i neiskam pak da razbie surceto mi .. i togava bqhme zaedno za to4no 1 sedmica.. pri koeto.. pak se izdnih.. az se promenih gore dolu.. ve4e ne iskam teq tapaci ot moito u4ili6te... promenih si4ko ne se obli4am kakto predi.. prava kvo li ne .. zaradi nego za da vidi 4e moga i da buda po dobra po skromna i po mila.. no toi ne go razbira :smt011

kael
09-23-2007, 09:05
edin den toi me popita za6to kogato toi se opitva da sme zaedno ili kogato budem zaedno az vinagi precakvam si4ko s nqkoi iznevqra ili s luji.. i s karanici.. i az mu kazah.. 4e se strahuvam pak da izpitvam si4ko onova kum nego i 4e me e strah pak da mu vqrvam... i neiskam pak da razbie surceto mi .. i togava bqhme zaedno za to4no 1 sedmica.. pri koeto.. pak se izdnih.. az se promenih gore dolu.. ve4e ne iskam teq tapaci ot moito u4ili6te... promenih si4ko ne se obli4am kakto predi.. prava kvo li ne .. zaradi nego za da vidi 4e moga i da buda po dobra po skromna i po mila.. no toi ne go razbira :smt011
има една хубава дума на англииски redemption значи че вече си минала момента когато си можела да се промениш, да изкупишвината си и покаяш ( и отиваш 100% в ада ) дано не си минала тая граница за него

Octofunk
09-23-2007, 09:14
Нека направя резюме за тези, които не искат да четат цялото:

"Бяхме с един 5 месеца! Зарязах го заради футболисти. Той ми се обади след време, но аз го оплюх. После се осъзнах замалко, търсех го, ама к*рец. Все пак се видяхме с него и един негов приятел. К*рвенското в мен наделя и се забих с приятеля му. Той не ми прости. Помислих си, че съм се промениля след това и съм станала к*рва, без да осъзнавам, че вече съм такава. Тоя обаче не се отказва и пак ми звънни да се видим обаче като се виждаме ми спретва номер като ми показва, че вече е зает и не може да го имам. Какво да правя, аз съм к*рва, трябва да имам всички! :smt010 "

DqVoLsKI_ChaRoVnA
09-23-2007, 09:17
brayy mn si pronicatelen =D> =D>

kael
09-23-2007, 09:18
Нека направя резюме за тези, които не искат да четат цялото:

"Бяхме с един 5 месеца! Зарязах го заради футболисти. Той ми се обади след време, но аз го оплюх. После се осъзнах замалко, търсех го, ама к*рец. Все пак се видяхме с него и един негов приятел. К*рвенското в мен наделя и се забих с приятеля му. Той не ми прости. Помислих си, че съм се промениля след това и съм станала к*рва, без да осъзнавам, че вече съм такава. Тоя обаче не се отказва и пак ми звънни да се видим обаче като се виждаме ми спретва номер като ми показва, че вече е зает и не може да го имам. Какво да правя, аз съм к*рва, трябва да имам всички! :smt010 " 6+ ^^

stelka_kz
09-23-2007, 09:39
OOoo ne ne ne ..... prostoooo mila trqbva da se promenish .... shtoto pone az kfoto razbirammm .... ot 2-ta stola si padnala na zemqta ... i sega za da stradash tolkova mnogo .... znachi si si go zaslujila .... i naistina trqbva da se promenish i da mu pokajesh che ti mojesh da badesh razli4na mojesh da se durjish milo s nego i .... taka da se kaje da mu ogajdash .... prostooo opitai da pogovrish s nego .... sednete i govorete ne kato deca a kato golemi hora ... ako toi oshte te obi4a kfo prai s onaq .... a i ti ako go obi4ash togava ... nemislq che neshtu moje da pomrachi 6tastiteto vi ;)))))) Go0D Luck ....

DqVoLsKI_ChaRoVnA
09-23-2007, 11:22
emi nqmam predstava.. toi ne mi govori ve4e i mai ne mu puka za men.. e kvo trqbva da promena :(

M4rduK
09-23-2007, 11:39
Ти си си виновна бре , както се държиш , така ще се държат с теб. Аз ако бях на негово място не бих те приел. Но всеки мисли различно. Успех! :)

rihannka
09-23-2007, 11:56
au mn obarkano..edno momche vroto momche..imash si pritqel..toi si ima priqtelka...tva lqto onova lqto...ebi mu maikata ](*,)

DqVoLsKI_ChaRoVnA
09-23-2007, 12:54
axxaax taka e ](*,) ](*,)

~*~By~Myself~*~
09-23-2007, 13:30
Значи от това което разбрах ти си го наранила много,за това просто го остови,момчета бол (друг въпрос е че ако момчетата не ти стигат има и момичета :-D ) Остaви го да е щастлив и не го търси

DqVoLsKI_ChaRoVnA
09-23-2007, 13:37
by myself axax i prez momi4etata minah spox :) ama :smt011 ni6o ne stana xaxaxa znam 4e ima mn mom4eta.. no na mene mi pisna da mi se pravat na nakfi manekeni ne gi haresvam teq mom4eta ve4e .. pove4e vvreme ot mene se opravqt.. a biv6iq e super sladuk i obiknoven sus svoq 4ar iskam takova mom4e.. ;( ;( ama nqma.. i pak s oniq tapaci deto nito az izpitvam ne6to kum tqh nito te kum men i kuf e smisula .. nqma..

G3n4d1_LiVeRpOoL_Fen4e
09-23-2007, 16:08
Значи ходех с едно момче преди 2 години бяхме заедно 4 5 месеца.. и аз го зарязах защото лятото свърши и 2-та бяхме 8-ми клас бяхме в нови училища , аз в училище само с спортисти(футболисти) и просто.. сичко се промени а и тои не беше от моя квартал имаха кафе в моя квартал и щяха да го затварят.. и ние почти нямаше да можем да се виждаме и го зарязах.След няколко месеца тои ми пише смс как си кво правиш и така се записахме разбрах че тои не ме е преживял.. но аз има вече ново гадже и не ми пукаше за него и се държах мн гадно с него.. и след някоко месеца 5 6 почна много да ми липсва търсех го звънях му но тои неискаше нищо от мен защото аз попринцип с него се държах отвратително.. и така нищо не стана но доиде пак лятото и сичко започна отначало.. и август.. месец се видяхме тои доиде с един негов приятел бяхме на кино на кафета насам натам.. и аз се забих с неговия приятел .. за което още съжалявам.... и естествено пак нищо не стана писахме си мн време.. виждахме се но просто .. не се получи .. след това аз пак го исках много.. но тои НЕ и аз го преживях промених се много.. вече не ми пукаше за момчетата и може да се каже че разбивах само сърца.. катко бяха разбили моито.. и тои пак ми пише смс и сичко от начало доиде пак лятото сега това.. и пак същото .. стана и аз се радвах много ясно.. и един ден отидохме на кафе и се разхождахме .. и по едно време му звънна телефона и говореше с някфо момиче и то 5 10 мин и аз му викам тръгваме си и тои продължава да си говори докато стигнеме метрото.. и аз нищо мълча си и сядаме да го чакаме и тои кво ти е бе и аз нищо и тои ми добре и седим и нищо не си казваме и аз го питах към обеля ли си сега и тои да и аз му викам.. може да доида с теб да изчакам.. едни приятели и тои почна да ме пита кои тфа онова и аз му обяснявам и тои ми вика няма да чакам с тебе.. и метрото доиде и ходим и тръгва да затвара вратите ама ние не се качваме и тои некъф влиза и ме дръпна и ми вика кво праиш и аз му викам нищо и седнах и доиде моита спирка .. и само го поглеждам и му викам чао и тои само ми се усмихна и ми каза не си се променила .. и ме дръпна целуна ме и ми каза ще видим обаче аз си имах гадже и го зарязах заради него и кво нищо не стана.. и един ден ми праща смс "обичам те кефиш ме много но сега съм с друга и такава е ситуацията" от тогава не си говорим.. Какво да права сега съм с друго момче .. но мисля само за другия.. и незнам ;(


Дълго време четях твоето произвдиение на изкуството. Накара ме да се разплача и да почусвтвам болката в твоите обувки. Тази болка ме просвлети, и своеобразно тази болка ме накара да се почувствам жив. Когато те боли, аз осъзнавам, че същност моето сърце не е спряло да бие и пулсиращото тесто от месо което се намира в твоето тяло се чуства пренебрегнато от околните животни.

Бих те посъветвал да поиграеш малко покер да научиш за шансовете.

Тези които спамят, нямат работа тука. [-X

DqVoLsKI_ChaRoVnA
09-23-2007, 16:20
ne 4e ne6to razbrah ot tova koeto kaza ama se taq

EternalSilence
09-23-2007, 16:26
ти си го зарязала защото си смятала че няма да се виждате достатъчно често (живеете в 1 град, къв е проблема не мога да разбера?!!!), така ли е? така е
той те е търсил, опитвайки се отново да си те върне, ти си го отрязала не веднъж, така ли е? така е
тогава защо обясняваш че разбиваш сърца така както са разбили твоето, след като ти си тази, която го е наранила първа?! как очакваш той да те приеме след всичко на което си го подложила?! това което той е направил, да те накара да се спукаш от ревност и да те реже не веднъж, си е напълно заслужено, съжалявам но съм съгласен с другите.... ЗАСЛУЖАВАШ СИ ГО
но поне нека всичко да не е напразно, промени се като започнеш да оценяваш какво имаш преди да е станало късно...

DqVoLsKI_ChaRoVnA
09-23-2007, 16:34
ve4e ne mislq 4e ima smisul da se promenqm nqma za koi .. :roll:

EternalSilence
09-23-2007, 18:19
ve4e ne mislq 4e ima smisul da se promenqm nqma za koi .. :roll:

и чия е вината за това?
You must never feel badly about making mistakes, as long as you take the trouble to learn from them.
това е най-малкото което можеш да направиш, не заради него, а заради себе си - поучи се от грешките си, преди да си ги допуснала отново, защото да мислиш, че няма да има друг, който да го замени, също е една наистина ОГРОМНА грешка!

koalka
09-24-2007, 06:38
Постъпила си отврарително и сега естествено той не иска да е с теб.Прави ти номера, за да се почувстваш наранена, след всички гадости и к***нски номера, които си му погодила.

YgaBHuk
09-24-2007, 06:55
emi nqmam predstava.. toi ne mi govori ve4e i mai ne mu puka za men.. e kvo trqbva da promena :(

За теб има едно предаване - Пълна промяна

DqVoLsKI_ChaRoVnA
09-24-2007, 07:37
YgaBHuK xaax to tfa pulna promqna e za vun6no :P vun6to sam si ex3a :P)

YgaBHuk
09-24-2007, 07:44
е са....не само външна, треа да си промениш малко и характера - ако не обичаш истински някое момче просто не тръгвай с него

DqVoLsKI_ChaRoVnA
09-24-2007, 07:44
em fizi4eski kato e hubav :-D :-D

YgaBHuk
09-24-2007, 07:45
Физически хубав? Бие ли те ? :-k

DqVoLsKI_ChaRoVnA
09-24-2007, 07:46
ne be iskah da kaja vun6no :D :D oo da ba6 nekoi 6e me bie :D (govora mom4e) :P ina4e ima dosta kandidatki :-D :-D

Ypotrebena
09-24-2007, 11:09
:roll: :roll: :roll: :smt005 :smt005