PDA

View Full Version : Отворих се с тампон



baby_girls
09-23-2007, 08:37
zdr zna4i az za purvi put se raspe4atix s tampon i ot odavna imam mn belo te4enie i maikami iska da me vodi na genekolok dali she se vijda da sum razpe4ateena

Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!
krem4et0

krem4et0
09-23-2007, 09:00
С тампон едва ли си се "отворила" прекалено е тънък и сигурно е минал през дупките на химена. Иначе гинекологът може да види дали имаш девствена ципа или не при преглед на гинекологичния стол.

foreverr
09-23-2007, 12:49
С тампон едва ли си се "отворила" прекалено е тънък и сигурно е минал през дупките на химена. Иначе гинекологът може да види дали имаш девствена ципа или не при преглед на гинекологичния стол.и аз така мисля

NerazreshenSimvol
09-23-2007, 12:58
и аз така мисля

WOW!!! :shock: Ти мислиш?!? Не мога да повярвам! #-o

foreverr
09-23-2007, 15:29
zdr zna4i az za purvi put se raspe4atix s tampon i ot odavna imam mn belo te4enie i maikami iska da me vodi na genekolok dali she se vijda da sum razpe4ateena

Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!
krem4et0А кажи тампона мини ли беше нормал ли или супер???Ако е бил много голям е възможно ако си го пухнала по на вътре да си се отворила

monityY
09-24-2007, 07:29
честито \:D/

`Death`Whore``
09-24-2007, 08:51
Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!
krem4et0А кажи тампона мини ли беше нормал ли или супер???Ако е бил много голям е възможно ако си го пухнала по на вътре да си се отворила[/quote]
Престани да се излагаш. Девствената ципа е на входа. А за едно момиче горе ще кажа, че девствената ципа престава да съществува на входа на влагалището чак след първото важдане.

`Death`Whore``
09-24-2007, 09:40
На мен все още никой не ми е обяснил какво означава "отворена" :smt017 Попитах няколко пъти...явно никой в този форум не знае.

`Death`Whore``
09-25-2007, 06:14
Ъ знаеш ли,че химена няма дупки :? Има различна форма,НО НЕ и дупки...омг..
Да, понякога е квадратен, понякога е триъгълен...странно е, защото пенисът е конусовиден...а по време на менструация кръвта хименът става проходим, а после си става нормален.

Уж аз гледам Фарскейп, а ти си измисляш...

`Death`Whore``
09-25-2007, 18:09
Химен се нарича ципата, която частично покрива входа на влагалището. Не дупката в девствената ципа се нарича химен, а химен е медицинският термин за девствена ципа.

foreverr
09-25-2007, 18:26
zdr zna4i az za purvi put se raspe4atix s tampon i ot odavna imam mn belo te4enie i maikami iska da me vodi na genekolok dali she se vijda da sum razpe4ateena

Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!
krem4et0Ео айде кажи де колко голям тампон използва??? :roll:

i'm so excited!
09-25-2007, 18:28
Ъ знаеш ли,че химена няма дупки :? Има различна форма,НО НЕ и дупки...омг..
а как според теб изтича менструалната 'кръв' ?

loshokote
09-25-2007, 18:48
zdr zna4i az za purvi put se raspe4atix s tampon i ot odavna imam mn belo te4enie i maikami iska da me vodi na genekolok dali she se vijda da sum razpe4ateena

Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!
krem4et0Ео айде кажи де колко голям тампон използва??? :roll:

Абе ти я по добре мълчи :!: Дори тампонът да е бил супер, тя пак не може да се "отвори" =D>

ПС:Напълно подкрепям `Death`Whore``

i'm so excited!
09-26-2007, 08:29
През малкия тесен отвор....но не и дупки!!!
какъв малък тесен отвор, бе, не можеш ли да се изкажеш веднъж като хората бе!?

`Death`Whore``
09-26-2007, 09:00
Не знаех, че има разлика между отвор и дупка.