PDA

View Full Version : Как се храните ?



Theoatguy
09-23-2007, 10:44
Интересно ми е да знам миличките ни потребители какво хапват през деня ?

Аз лично предпочитам - пилешко(чисто), риба тон консерви, обезмаслена извара, замразени зеленчуци на пара със зехтин, семена, ядки, млека и прочие... Не ям боклуци, напълно съм ги изключил от менюто си. Сигурно спортът, който практикувам ми го налага, но на мен си ми е супер. Ой забравих да кажа и овесец :-D

Swinkenhoffer
09-23-2007, 10:55
Ям сладко... понякога много, понякога по-малко. 8-[ Дали ще е домат, или вафла... няма никакво значение, всичко нагъвам. :-D Кисело мляко със захар също много обичам, грозде, праскови и банани, и чай. Сиренце, кашкавал, яйца най-често ям.

sexa_na_kompleksa
09-23-2007, 10:56
Похвално е,че имаш такова хубаво меню.Аз пък постоянно се тъпча и то с боклуци. :? Добре че нищо не ми се лепи. :::

zloto
09-23-2007, 10:59
Не ям никакво месо, освен риба... ям предимно черен хляб Бонус... от време на време ям кисело мляко, разните манджи, които готви майка ми, също плодове и зеленчуци в големи количества (когато има)... чипс и шоколад не съм яла от няколко месеца и не мисля да започвам... като ми се дояде нещо сладко си взимам Корни, всъщност в училище най-често това ям... обожавам макарони, спагети и пица, но не ям много често, а само когато си ги сготвя/ сготвят ми. Масло почти не ям, най-често си слагам зехтин на филийките.
и това май е всичко...

gLoRiOuS_aNGeL
09-23-2007, 11:14
Qm dosta ne6ta bez mazno... Ina4e obi4am plodove i zelen4uci!Mai prekalqvam s 6okolada i vafli4kite... :oops:

Arr0gAnT
09-23-2007, 11:27
хапвам Нестле Фитнес или мюсли за закука, а като съм на училище 3 в 1 ябълка или солети. Ям само пилешко и риба, мн обичам кисело мляко и го ям с обикновени бисквити, а също и Активия с череши. За вечеря ям салата и някаква манджичка. Много обичам пиза и спагети но ги ям по веднъж месечно горе долу. Не ям МакДоналдс, пържени картофи и мазни неща понякога обаче прекалявам със сладкото и с хляба

fake
09-23-2007, 11:36
ебаси всички колко здравословно ядЪт... О.о
аз пък ям сандвичи...готови спагети...като съм в даскало разните там пици дето продават...вкъщи ако евентуално някой е сготвил ям манджа, ако не...ям горепосочените неща :smt017 на фона на гореписалите(хъхъ) звуча ужасно... :smt017

Briseis
09-23-2007, 11:49
Тъпча постоянно сладко.Особено шоколад. На даскало си купувам 2 пъти закуска и между тях някаква вафличка. Пия и Капи/Куинс ама те са пълни с консерванти. Почти не обядвам, направо ям следобедна закуска-филия с луканка или принцески =P~ И обичам да ям много определени зеленчуци и плодове. Обичам домати, краставици, моркови, магданоз, зеле, праскови, череши, сини сливи, портокали, зелени банани, мандарини, ягоди и грозде. Не обичам да вечерям. Ама обикновено ям салата или вафла.
Когато съм на кръчма се тъпча с пържени картофи и цаца, а и хапки. Обичам китайско и много си хапвам. И пица обичам. Правя си и спагети, най-често от тия полу-фабрикатите. Ама ги обожаваааааааам. Огладнях.
Мразя супи, без таратор. И манджи не обичам. Само мусака и пиле с ориз ям.
Много съм гладна.
Обичам да ям мек хляб, дори още топъл. Като купя такъв го изяждам до половината.

sladku_bebzi
09-23-2007, 11:56
Закусвам квото намеря и тва е!

Борат
09-23-2007, 12:32
ми когато съм навън ям пици,дюнери,сандвичи...
на училище ям баници,пици,тутманик и мит с кренвирш
а вкъщи си правя спагетки :smt016
в останалото време замезвам с нещо сладичко или чипс,солети,кубети
мм вкусно :smt016

Jamalska
09-23-2007, 12:35
Ако има-ям...ако няма..не ям...Ям всичко кажи речи...сега точно ми се яде шоколад от левче:)

KaTinCeTy
09-23-2007, 13:02
Kато цяло се старая да се храня здравословно. Ако съм на диета през деня почти не ям, а ако ям това са плодове и зеленчуци. Ако не съм на диета се старая да си ограничавам храната и гледам да не е калорична,и да е здравословна. Моето изкушение е сладкото. Мога да го ям по всяко време и навсякъде във всякакви количества и като, че ли тази седмица попрекалих със шоколада и сладкото, но се надявам следващата седмица да компенсирам. :)

find_m3
09-23-2007, 13:14
ям всичко....хора теглото е до организъм не е до диети и режими ,не казвам ,че не може да отслабнеш с гладуване ,но е много трудно

gabrielka@a
09-23-2007, 13:18
Ми не спазвам диети (не ми се налага :D ) и се старая да ям разнообразна храна.От месата ям само пуешко и пилешко.Не пия газирано и разни джобове,тостове.....през лятото наблягам на плодовете и зеленчуците, а иначе на картофкииии (пържени,варени...)

kameliqbaby
09-23-2007, 13:19
Qm vsi4ko,koeto mi se priqde i kogato mi se priqde.Nqmam rejim nito opredeleni hrani.

tItEufFf
09-23-2007, 13:52
Ям всичко!!! Ям това, което ми се яде....Не спазвам никакъв режим, въпреки, че знам, че не е хубаво..Е, не се и тъпча с боклуци, но си позволявам от време на време ... :-D

FrosTDeViL
09-23-2007, 13:57
ям абсолютно всичко без щкембе чорба чушки и пача !!! :smt078

otherworldly
09-23-2007, 14:07
Сутрин, ако съм на училище, ям сандвич, но в него има само едно парче кашкавал и шунка и не е изпечен.. (Ако съм си у нас не закусвам.. ям направо в 12 или 1 и тва ми е нещо като зауска и обед). Като се прибера от училище ям някаква манджа, каквото е приготвила майка. За вечеря ям задължително някаква салатка и най-често месо. Не ям сладко.. мн рядко само(не е заради диета, просто не ми се яде толкова).. Но за сметка на това :lol: обичам мн пица, чипсове и пържени картофи.. а и дюнери. Гледам да не ям често от тях де(дюнер май не съм яла от 3 месеца), но от пържените картофи немога да се откажа.. :-D :-D

Sweetlove1990
09-23-2007, 15:53
Ям главно плодове и зеленчуци, но сега през зимата има по-малко и ям основно мляко, сирене, кашкавал, сметана, въобще млечни продукти, риба (обожавам риба :smt007 ), месо ама само пилешко и телешко, хляб почти не ям, сладко обичам доста да си хапвам, особено шоколад... напоследък ям доста ядки...това е в общи линии

Theoatguy
09-23-2007, 16:14
Eвала пичета. Ех мразя я тая дума ама ме напушва смЕх...

Не очаквах такъв интерес ама браво. Аз трябва да добавя редовната употреба на зелен чай - отвратителен, само самоубийци като мен могат да го пият неподсладен. :mrgreen:

Marge
09-23-2007, 16:47
Ям нездравословно като цяло :D Квото ми харесва тва ям, не се храня през определено време. Единствено ден от скоро време почнах да ям все по малко месо, просто като го видя ми става гадно и такам, добре е :)

ЕPu
09-23-2007, 18:22
ебати...аз май само с боклуци се тъпча :roll:

ми така де, в последните седмици не съм хапнала нищо готвено, все на готови храни карам

Baby_b
09-23-2007, 18:27
Напоследък започнах да ям по-здравословно иначе преди ядях чипсове, вафли, абе все гадни неща ама сега така малко се взех в ръце и повече плодове ям(ябълки най-често) щот преди въобще не ядох и зеленчуци ама тях по-рядко. И кисело мляко мн обичам. За закуска най-често ям у нас- 1 кофичка кисело мляко и плод и после пия 3в 1. За обяд мн обичам спагетки, пица (тва от гадните де ама кво дас се прай) =P~ ,супички понякога ям, а за вечеря все различно ама най- любими ми са муската и пиле с ориз =P~ :smt007

Poulet
09-23-2007, 18:50
Eвала пичета. Ех мразя я тая дума ама ме напушва смЕх...

Не очаквах такъв интерес ама браво. Аз трябва да добавя редовната употреба на зелен чай - отвратителен, само самоубийци като мен могат да го пият неподсладен. :mrgreen:
Що бе?И аз го пия без захар или мед.

CuteBaby
09-23-2007, 22:31
Ами аз нямам определен режим на хранене,ям каквото си поискам и когато си поискам,диети не съм спазвала никога..добре че не ми се лепят мазнинки(169см съм висока и тежа 46кг..) Хляб ям малко,сладко много рядко и то по малко,ям пилешко от време на време,ям плодове и зеленчуци,в даскало похапвам солетки или бейкролс и понякога сандвич или пица,обичам да ям салати.Понякога за един ден ям много,понякога много малко(почти нищо)..като цяло се храня доста нездравословно като се замисля :?

MiMcHeToOo
09-23-2007, 23:18
аз пък гледам да внимавам кво ям, щото преди около 2-3 години имах проблеми с теглото и не искам пак :oops:

Persie
09-24-2007, 05:43
Ям почти каквото ми падне, нямам време да си подбирам храната, а и никога не съм имала проблеми с теглото ....

Theoatguy
09-24-2007, 06:05
Eвала пичета. Ех мразя я тая дума ама ме напушва смЕх...

Не очаквах такъв интерес ама браво. Аз трябва да добавя редовната употреба на зелен чай - отвратителен, само самоубийци като мен могат да го пият неподсладен. :mrgreen:
Що бе?И аз го пия без захар или мед.

Незнам сладурано, аз то пия 5 пакетчета в литър и конзентрацията става убийствена :-D. Един път жлъчката ми не издържа и драйфах, но аз си експериментирам :D.

under_
09-24-2007, 06:18
mi s ustata :P

monityY
09-24-2007, 07:16
ям храна :-D абе... кфо ям?ям сирене,ка6кавал,понякога салам,манджи,супи4ки от време на време,яко плодове,салатки зелен4уци,от време на време рибка,бяло месце,картофки........от време на време и някой от така наре4ение боклуци... :---) но не сладко! [-X

SINDEL
09-24-2007, 11:16
Оби4ам мазно.. и сладко.. и като цяло се храня ужасно нездравословно и после полагам големи усилия да изглеждам добре.

bloodfrozen
09-24-2007, 12:01
Като цяло мога да кажа, че се храня, ама не много здравословно, но тва е друга тема.. Почти всеки ден си хапвам нещо сладко - било то вафличка, бисквити или някакво друго изделие.. Плодовете и зеленчуците ги ям най-редовно.. Супи не обичам, едно време ядох, ама сега нещо не ги предпочитам :roll: Само таратор.. 1-2 пъти седмично бащата ми пържи картофи.. мм.. приядоха ми се.. Та ям още - пици, дюнери, когато съм на училище за закуска. Също и кисело мляко ям, направо от кофичката :lol:
Сирене, кашкавали, салами като си правя сандвичи.. Обичам и салати, яйца, месо (пилешко и свинско само), риба..
Тва е в общи линии.. :roll:

neusan88
09-24-2007, 12:18
еи хора от вас яко ми се дояде!иначе аз като цяло ям всичко - от боклуци(рядко щото предпочитам готвено) до всякакви там сладки изделия най вече пастички и тортички(обожавам ги) и СЛАДОЛЕД(това ми е слабост)!но дневното ми меню е следното:
сутрин - палачинки или сандвич със салам и кашкавал със кисело млеко или сок или безалкохолно...каквото има!или ако съм на вън най често пица но приготвена в ресторант или някакво заведение!
на обед - супа,пилешко (пържено или варено) и за гарнитура омлет.
следобед - кисело млеко най често иначе може и каквото ми попадне първо от хладилника... :-D
вечеря - картофи на фурна, яйца...салати и т.н
забравих да кажа че обожавам и плодове - всякакви!защото те са най полезни както и зеленчиците!
а когато съм си вкъщи(живея на квартира) мама прави мн добре мусака,ориз с месо,фасул и такива манджи!
Бон Апетит!

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-25-2007, 10:59
ебати темата.. е какво да ям?гледам да е нещо разнообразно защото еднообразието в менюто не е полезно :smt011

kasiopea
09-25-2007, 13:58
Как се храня? Не много здравословно, наблягам предимно на сухи храни и се ограничавам от манджите и супите. Когато съм на училище се тъпча с хамбургери, тостери, бургери , снаксчета. Във вкъщи ям ''по-здравословно'': салата, яхния, мосака, пърж. картофи, риба, месо...
Похапвам си и плодове. Много ги обичам, най-често си хапвам следобяда по един грозд или една ябълка.

fiama
09-25-2007, 13:59
В последно време гледам да се храня здравословно, но доколко успявам :oops:

Slave4You
09-25-2007, 14:55
хахах аз се храня безбожно вредно :-D ако съм на диета не ям сладко, хляб, тестени работи и т.н. .... но сега не съм тей че ям всичко най-вредно но не мога да го спра .. кво да прая :oops:

RiseGirl
09-25-2007, 15:03
kvoto mi se preqde :-D no izob6to ne se xranq zdravoslovno :wink:

neusan88
09-26-2007, 15:47
ох...при мен проблема е че съм мн слаба - на 19год съм а тежа едва 37КГ!осъзнавате ли колко ми е шибано положението!

iveto89
09-26-2007, 17:08
s ustata se hranim..taq tema e pusnata ,za da pokaje nqkoi kolko zdravosloven na4in na jivot ima i kolko vnimava s "fast food".ok bravo na teb!ama vse pak edin put se jivee.

beautiful_liar
09-26-2007, 17:18
qm kfoto mi sa qde....ne se hranq vaobshte zdravoslovno...tap4a se s gluposti :P nikoga ne sam imala problem s kilogramite \:D/

find_m3
09-26-2007, 17:58
еми храня се точно като ПРАСЕ

caRamelO_cHicA
09-26-2007, 21:48
Наблягам на плодовете зеленцуците киселите и пресните млека.На тия мюслитата така им се казваше нали?.На овесените ядки на обикновените бисквити ,на ястията с фибри.По 2 най-много 5 парцета шоколад или една вафла разлицно.Ъъъ разлицни супички(без месо)и никакви мазни храни.Храня се сутрин обед следобед и вечер.Общовзето мисля че се храня здравословословно преди ядях всякакви щуртии и много страдах но се оправих и сега ми е 100 пъти по добре.

VaNicHkaa
09-27-2007, 08:05
Оо за хранене ..ям горе доло всичко :-D ..шоколад ям всеки ден по няколко пъти , ям месо най-вече пилешко но и заешкото е много вкусно , ям също и много плодове а и салатите не ги пропускам хах ..имам късмета да не ми се лепи това което съм яла но ако някой ден престане да става така със сигорност ще надебелея много

bqsna_teenagerka
09-27-2007, 08:16
Qm vsi4ko,koeto mi se priqde i kogato mi se priqde.Nqmam rejim nito opredeleni hrani.
:roll:

HouseSoul
09-27-2007, 16:07
Овесени ядки, мляко, сирене,картофи в малки количества, плодове, пълнозърнест хляб,извара преди лягане,соеви продукти,телешко и пилечко месо,риба,яйца,много зеленчуци..... :roll:

Jaffs
09-27-2007, 16:17
Ям абсолютно всичко с изключение на свинско, агнешко, телешко, заешко и всякакви такива меса различни от пиле и риба. Разбира се случва се да ям някое от изброените, но това е много рядко. Старая се да ги избягвам, просто ми става тежко от тях. Обичам много млечни продукти. Пия доста мляко и ям ужасно много кашкавал и сирене. Не съм много зеленчуков тип. Обичам зеленчуци, но не мога да ги ям без да са смесени с нещо друго. Ей така да почна да хрупам моркови или марули не мога. Трябва да си е салата. Напоследък съм забелязала, че ям доста често домати и обезмаслено сирене. Плодове обичам много, но не всички. Овесени ядки и такива неща ям от дъжд на вятър, но понякога не отказвам за закуска мюсли с кисело мляко (не ги обичам с прясно, като каша са)Сладкото ми е порок. Обичам много сладко и особено черен шоколад с портокалова кора.
Ям каквото ми се яде и когато ми се яде. Не си поставям ограничения, защото съм страшен чревоугодник и когато ми се прияде нещо си го набавям моментално.

?love_haTe!
10-03-2007, 13:57
Та да си призная първо..нямам определен брой по колко пъти на ден се храня.Понякога мога да ям и само 1,друг път 4-5.
Храня се с мазни глупости...най-често със fast-food.

zoreto
10-03-2007, 15:57
ям предимно плодове и зеленчуци, обезмаслено кисело мяко ,месо-само пилешко, никаква риба никакви брокули и никакав шоколад и чипс.
Не съм яла сигорно около 1 1/2 шоколкад и чипс .Избягвам да ям такива боклуци ! :wink:

Iria
10-03-2007, 16:06
ям предимно плодове и зеленчуци, обезмаслено кисело мяко ,месо-само пилешко, никаква риба никакви брокули и никакав шоколад и чипс.
Не съм яла сигорно около 1 1/2 шоколкад и чипс .Избягвам да ям такива боклуци ! :wink:
да, за това си толкова слаба :shock: 36 кг(14 години) :shock:
Без лоши чувства :wink: :!:

x-PeRiMenT
10-03-2007, 19:42
Ям като Овесения. Абсолютно същите работи, а когато мога си съставям и режим. От време на време хапвам по малко сладко и пия някоя друга кола. Истината е, че преди да ядях каквото ми падне, но след като започнах да спортувам и започнах да изисквам резултати се наложи да преразгледам менюто си и започнах да чета материали. От тогава се питам как съм могъл да ям както преди.

PaSsioN_GiRL
10-03-2007, 19:56
Eвала пичета. Ех мразя я тая дума ама ме напушва смЕх...

Не очаквах такъв интерес ама браво. Аз трябва да добавя редовната употреба на зелен чай - отвратителен, само самоубийци като мен могат да го пият неподсладен. :mrgreen:
Що бе?И аз го пия без захар или мед.

Незнам сладурано, аз то пия 5 пакетчета в литър и конзентрацията става убийствена :-D. Един път жлъчката ми не издържа и драйфах, но аз си експериментирам :D.
Аз хем го пия със захар и пак съм повръщала за вас не знам.процедурата ми по пиене е меко казано странна.запушвам си носа и пия за да не усещам какво пия :lol: Тялото ми го отхвърля буквално, мисли го за отрова :lol:

kakadu
10-05-2007, 08:56
преди да ядях каквото ми падне, но след като започнах да спортувам и започнах да изисквам резултати се наложи да преразгледам менюто си и започнах да чета материали. От тогава се питам как съм могъл да ям както преди.
И аз така. Сега се мъча да спазвам някакво подобие на ВБД малко да поизчистя, ама режима си го правя сама и не знам колко го уцелвам, но с времето дано стане. :-D

dan4ety
10-05-2007, 09:01
Ям каквото ми се прияде и когато ми се прияде. :oops: Не спазвам диета или определен режим на хранене. :D