PDA

View Full Version : Матури :( :( :(



helllo
09-23-2007, 11:20
Аз съм сега 10 клас в профилирана паралелка с френски и мн не ми се отдава ама се старая повечко (вече)
Въпроса ми е ще карам ли 13 клас и ще има ли матури след даскало щото не ща повече испитиии аааа.. :(

doctors
09-23-2007, 11:45
Аз съм сега 10 клас в профилирана паралелка с френски и мн не ми се отдава ама се старая повечко (вече)
Въпроса ми е ще карам ли 13 клас и ще има ли матури след даскало щото не ща повече испитиии аааа.. :(

Тази учебна година ще е последната в която ще има 13 клас!От догодина няма да има 13 клас,понеже се е сметнало че той е излишен!А главно 13 клас има само за професионалните гимназии по нещо!И този 13 клас е за предобиване на квалификация по някаква специалност техническа!А и както знаеш 13 клас не е задължителен!

sasha_90
09-24-2007, 06:13
Матурите са след 12 клас.После караш 13 пожелание.

ThunderGoddess
09-24-2007, 09:47
Аз съм сега 10 клас в профилирана паралелка с френски и мн не ми се отдава ама се старая повечко (вече)
Въпроса ми е ще карам ли 13 клас и ще има ли матури след даскало щото не ща повече испитиии аааа.. :(
Еми ще трябвя наистина достада се постараеш. За твое щастие матура се държи на матерал от десети, единадесети и дванадесети клас. Така че, ако се вземеш в ръце, ще я минеш. Така и не разбрах само по френски ли си бил зле или изобщо. Принципно задължителната матура е по БЕЛ и още една, която държиш по каквото ти сърце поиска, така че ако си зле само по ФЕ, може да го имаш предвид и да се успокоиш :)