PDA

View Full Version : Обичате ли животните.? А малките деца?



mrysnika
09-23-2007, 12:48
Искам да ви попитам дали обичате животните и ако да-кои,ако не-защо? А малките деца? И мислите ли,че хората,които ги обичат (животните и децата) са по-добри и човечни,понеже по принцип хората така казват? Има ли нещо общо едното с другото според вас? ;)

^Sam90^
09-23-2007, 12:50
Не понасям животни... харесват ми, колкото да ги погаля веднъж и до там, но да се грижа за тях и да се занимавам ... не. Просто не съм такъв човек.
Коклото до малките деца... също ме дразнят, особено като се развикат. А най-много се вбесявам, когато някой си домъкне децата в някой ресторант или кафе ... лелеее откачам. Има си детски площадки, паркчета - да си ги водят там, а не да превръщат заведенията в зоологически градини!... :roll:

09-23-2007, 12:52
Обичам всички животни с изключение на малките деца.

:twisted:

ArTanDra
09-23-2007, 12:54
Обичам животните - всякакви дори и змиите ми харесват страшно много , особенно кобрата. Малки деца не понасям , но мога да направя изключение стига да не са разлигавени. А за човечност - това е когато един човек помага на нещо/някого дори то да му е непознато и да го прави не с цел да получи нещо в замяна , ами да се гордее от постъпката си (не го обясних добре :lol: ) , а не щом обичаш нещо да си човечен.

Kisses_P
09-23-2007, 12:54
Като цяло нямам нищо напротив животните,но не мога да кажа че ги обичам.ХАресвам котките- малки , пухкави,милички... кучетата.. незнам но като чуя куче веднага се сещам за уличните и ... гадни са ми, имам някакъв страх.. само тези от по-дребните породи ги харесвам, по косматите и сладичките.Децата като цяло ги харесвам.. особенмо тези, които са съвсем малки и говорат едвам едвам или изобщо не говорат.разкошни.НО преди няколко дена трябваше да гледам едно за няколко часа, в 1ви клас е.Е няма такова.Скъса ми нервите.Постоянно някакви въпроси на които се чуда как да отговоря.За 2-3 часа ме побърка ..

Boot
09-23-2007, 12:58
И мислите ли,че хората,които ги обичат (животните и децата) са по-добри и човечни,понеже по принцип хората така казват?
Хората с право казват така. Просто животните и малките деца се беззащитни. Отношението ти към същества, които не могат да се защитават си е доволно показателно. ;)

Борат
09-23-2007, 13:00
животни - да
деца - не

Seducti0n
09-23-2007, 13:01
Обожавам малки дечица. :smt007 ,животни не харесвам,защото ме е страх от тях.... :oops: Понякога,можеш да изпаднеш в умиление когато видиш някои да се радва/грижи за детенце или за животно,но това не го прави по-добър...може би по-човечен....

09-23-2007, 13:10
не ги харесвам, он пък се разбирам с тях. странен парадокс.

по-съглрасна съм, че хората, които ги харесват, са по-сантиментални. но по-човечни? надали.

FelisDirus
09-23-2007, 13:18
Не понасям животни... харесват ми, колкото да ги погаля веднъж и до там, но да се грижа за тях и да се занимавам ... не. Просто не съм такъв човек.
Коклото до малките деца... също ме дразнят, особено като се развикат. А най-много се вбесявам, когато някой си домъкне децата в някой ресторант или кафе ... лелеее откачам. Има си детски площадки, паркчета - да си ги водят там, а не да превръщат заведенията в зоологически градини!... :roll:

съгласна съм

е, разбира се има и някои дребни изключения - обожавам малкия си братовчед, който много добре знае как да се възползва от това, въпреки че още няма 2г.

вчера ми се наложи да го гледам и след няколко отчаяни опита да го нахраня, бях цяла в месо и супа (вадила съм си фиде от ушите..)
после го разхождах, той кара някакво камионче и на средата на разходката се измори, протегна ръчички и каза "гуш" и гледате как къдли е нарамва дебелото хлапе в една ръка, мъкне камиончето с друга и малката гадинка през това време й скубе косата, щипе я по носа и щастлив от гримасите, я бие по главата

каква идилия.. :lol:

ThunderGoddess
09-23-2007, 13:43
Много обичам животни, а малки деца не понасям. Особено като ревнат или се разлигавят.

^Sam90^
09-23-2007, 13:47
вчера ми се наложи да го гледам и след няколко отчаяни опита да го нахраня, бях цяла в месо и супа (вадила съм си фиде от ушите..)
после го разхождах, той кара някакво камионче и на средата на разходката се измори, протегна ръчички и каза "гуш" и гледате как къдли е нарамва дебелото хлапе в една ръка, мъкне камиончето с друга и малката гадинка през това време й скубе косата, щипе я по носа и щастлив от гримасите, я бие по главата

каква идилия.. :lol:
омггг :smt005 :smt005 :smt005
Това ми напомня - веднъж трябваше да гледам сина на една приятелка на майка ми, който беше на 3-4.... лелеееее няма такова дебилче. Сега може да ме помислите за малко луд, ама се наложи да го вържа за един стол :D Беше обърнал стаята на доло с главата и го вързах с едно въже и изчистих :lol: Той пищеше като луд и съседката дойде да пита дали е Окей и аз и' казах, че си играем на полицаи :lol:

Е, има някои възпитани деца, добрички, които не дразнят толкова, ноооо като цяло не ги понасям - дребни, лигави, капризни, нахални и вресливи... бляк.

tItEufFf
09-23-2007, 13:48
обожавам животните с изключение на влечугите и подобни...Обожавам малките деца :smt007 Толкова са милички и сладички и не могат да те ядосат... Мисля, че хората, които обичат животните и децата са по човечни...незнам защо, може и да не съм права, ама тва си е моето мнение :D

09-23-2007, 13:49
вчера ми се наложи да го гледам и след няколко отчаяни опита да го нахраня, бях цяла в месо и супа (вадила съм си фиде от ушите..)
после го разхождах, той кара някакво камионче и на средата на разходката се измори, протегна ръчички и каза "гуш" и гледате как къдли е нарамва дебелото хлапе в една ръка, мъкне камиончето с друга и малката гадинка през това време й скубе косата, щипе я по носа и щастлив от гримасите, я бие по главата

каква идилия.. :lol:
омггг :smt005 :smt005 :smt005
Това ми напомня - веднъж трябваше да гледам сина на една приятелка на майка ми, който беше на 3-4.... лелеееее няма такова дебилче. Сега може да ме помислите за малко луд, ама се наложи да го вържа за един стол :D Беше обърнал стаята на доло с главата и го вързах с едно въже и изчистих :lol: Той пищеше като луд и съседката дойде да пита дали е Окей и аз и' казах, че си играем на полицаи :lol:

Е, има някои възпитани деца, добрички, които не дразнят толкова, ноооо като цяло не ги понасям - дребни, лигави, капризни, нахални и вресливи... бляк.


тц тц тц бива ли така? аз мойтабратовчедка само я пращам да намери сини репички в хладилника и това я бави към час :lol:

quench
09-23-2007, 13:58
нямам нищо против децата и малките животни, но имам много против стопаните/родителите им, които ги превръщат в също толкова отвратителни индивиди :smt013

FelisDirus
09-23-2007, 13:58
хахааа, тва с репички ме разби

един приятел веднъж.. наложи му се да гледа бебе
иии то онова реве та се къса.. някъв ужас!

и нашия му надробил хляб в една паничка, сипал винце, дал му да яде

онова заспало и повече не гъкнало :lol:

kameliqbaby
09-23-2007, 14:23
Obi4am ku4eta,kotki mrazq.I de4icata mnogo gi obi4am.Tova,4e horata,koito ne gi obi4at sa po-lo6i ne e vqrno.Nqkoi hora ne go obi4at prosto za6toto gi e strah ot tqh.

find_m3
09-23-2007, 14:32
Обичам :-) много даже ,ако имате сведеня на някой да му тряя детегледачка казвайте :lol:

09-23-2007, 14:54
Мненията ви ми напомнят за едно лапе, което трябваше да гледам мин. година.
Това дете, СЪСИПА МИ ЖИВОТА ЗА 2 чАСА!!!
Извеждам го навън, пред. ден беше валяло и то като взе да щтрапа в локвите не само то ама и аз бях цялата в кал!!!
После влизам в нас и вече почвам да крещя а тфа се измъкнало и с обувките в моята стая ги суши със сешоара!!!Обувките на леглото ми да отбележа.
Влизам след тфа в банята и кат се връщам-Каква хубава картинка нарисувало детето, къщичка и момиченце и момченце, слънце, дърво -НА ТАПЕТИТЕ!
Пуснах му филм на компютъра и отивам до кухнята, като се върнах ми идваше да го хвана и да го удуша.Всичките копчета на клавиатурата бяха извадени-как, не знам.
Забравила съм да взема ножичката от бюрото и нашето ми срязало кабелчетата на мишката и на колонките!
Добре че майка ми се прибра тогава, предадох и го с благодарности и повече да не ми ги дава такива.

FelisDirus
09-23-2007, 14:56
ахахахха

о.с., не ти е било никак лесно, мацко... :lol:

quench
09-23-2007, 15:16
кви родители ще ставате вие бе? :twisted:

Violenza
09-23-2007, 15:24
ОБОЖАВАМ животни!!! :D
Малки деца мразя! Ако е кротко и послушно - може. Но тия малки разглезени ликенца не мога да ги трая!

Swinkenhoffer
09-23-2007, 15:29
Има и култови дечица, ама повечето не се траят.
А животните ги ям... значи не мога да кажа, че ги обичам, въпреки че имам гадинки у нас. о.О Странно е.
Много мразя влечуги и повечето насекоми, най-много ме е страх от варани, змии и хлебарки. :shock:

Disrespect
09-23-2007, 16:55
малките деца на сапун!

аз обичам зайчета :-D

и ракия

Child_In_Time
09-23-2007, 17:07
Ех Мишо с тази ракия

Иначе един път ми се е налагало да гледам малко дете, то се оказа че пък ме хареса не знам защо :shock: :shock:, а иначе кучета обожавам гледала съм 2 (все малки породи, но няма значението), а котки мразя гледала съм и котка, но много фърчеше ](*,) ](*,) ](*,)

loyal_88
09-23-2007, 17:18
животни - да
деца - не

ЕPu
09-23-2007, 18:07
аз обичам зайчета :-D



розови, нали?? :-D :lol: :lol:



абе имам и по-любими неща от малки деца.. :roll:

Spork
09-23-2007, 18:15
Не,не неееееееееее...............КАТЕГ РИЧНО НЕ!! не обичам такива същества....децата са досадни...животните и те поякога...бла особенно кучета и котки.....другите пък са гадни...ае не ме кефат...усвен овцете де....единствените които обичааааааааааам... малки деца+животинки гадни= НЕ,НЕ!! [-X [-X [-X :-D

AliceSw
09-23-2007, 18:35
животни обичам горе-долу, обожавам сиамски котки и пинчери, на другите им се порадвам и до там

децата не ми пречат, ако ги виждам 2 пъти в месеца, но и това ме побърква...предпочитам такива, които не са проговорили или са минали 14...иначе някои от малките лигави дечица ме обичат :-s

gLoRiOuS_aNGeL
09-23-2007, 19:07
Obi4am sladkite jivotin4eta...kotenca,ku4enca!Mrazq nasekomi i vsqkakvi takiva gadosti!A za malkite deca-obi4am gi kato sa tihi i mirni!

Весело другарче
09-23-2007, 19:25
Всякакви жужащи и пълзящи мразя... Само тези, които топлят, дават мляко и месо обичам !

shadow_
09-23-2007, 20:13
jivotnite da-ku4eta i zaici :smt048 a ot malki deca do gu6a mi e do6lo......napast.....
ne mislq 4e sa po dobri i 4ove4ni tiq koito har jivotnite i decata....a prosto nqkoi hora sa re6ili da si uslojnqvat jivota kato izmislqt 4e "si po 4ove4en kato har jivotni i deca" ama tva e tupoo.... :smt116 :-D

sherry
09-23-2007, 20:51
Да, обичам животни и малки деца.
Признавам си, че малките деца понякога ме ядосват, като се лигавят повече или се инатят, но като цяло ги обичам, въпреки всичко са много сладки и искрени.
Животните също обичам, особено котките и кучетата. Мисля, че хората, които ги обичат, са по-добри. Аз лично много се радвам, когато се запозная с човек, обичащ животните...

malka_sladuranka
09-23-2007, 21:27
Животинки много обичам. Най-много тези от семейство котки. :smt007
А колкото до малките деца.. Мразя ги. :smt012 Като ги видя направо настръхвам. Когато се разпискат все едно ми забиват пирони в главата, същото важи и за когато се разреват. А лигавите им ужасни гласчета... Не мога да ги понасям. :smt012
Вярно е, че не са виновни. Те са мънички, не разбират. Но.. някои майки буквално ми ги напрапват непрекъснато. Независимо дали са ги завели на кафе или ресторант и ги оставят да крещят с пълно гърло, или ги оставят да ми досаждат на масата. или пък в градския транспорт...
И разни такива неща.. 8-[

RAWRRR
09-23-2007, 21:32
Не обичам непотребни (смисъл,неспособни на логическо мислене) същества. (животинки/деца).
Допадат ми само кучетата.
:-)

IKisseDAGirL
09-25-2007, 06:21
Обичам и двете.

Животните са ми слабост, преди исках да ставам ветеринар :) В последствие се отказах, тъй като в България не е кой знае колко обещаваща професия.
Но иначе не пропускам да нахраня някое бездомно котенце или кученце :-)
По принцип не се ограничавам само до домашните животни, много се
интересувам от дивите, харесва ми да гледам научно-популярни филми и да чета книги за тях.
Змиите са страшно красиви, макар че повечето хора изпитват неприязън към тях :? Също много ми харесват и зебрите, тигрите... Ох, май прекалено се отплеснах, така или иначе не мога да изредя всички видове.

Просто мисля, че животните не таят зло в себе си и за това превъзхождат хората - не мразят, не отмъщават, убиват само за задоволяване на глада, поради инстинкти.

А пък ако става въпрос за деца - малките бебешончета са ми слабост :D Как да не ти се разтопи сърцето, като видиш нещо такова :arrow:


http://img166.imageshack.us/img166/8046/a39b3f5881ba13d11404934jw1.jpg или такова... http://img166.imageshack.us/img166/484/91497ada7c166091b2c24fbpr5.jpg

:smt007 Толкова са съвършени и невинни.. :-)

AFT
09-25-2007, 11:40
Мразя всички животни, които са по-малки (на размери) от мен. По-точно ме е страх от тях. :roll: С изключение на птиците (без кокошки и тем подобни) иии магаретата. :oops:
Малките деца са много сладки! Но ми харесват само докато не могат да говорят. Може да крещят, да реват и да ме карат да тичам след тях по цял ден, но само да не говорят! :::

techCandy
09-25-2007, 12:45
Животни много обичам, даже прекалено много :) Всички животни, от някои
ме е страх, но никога не бих направила нищо лошо на животно. За децата...ми май не ги обичам чак толкова много. Особено много се дразня на ревливи раглезени чавета. Иначе, ако е някое прилично дете може да си играя с него...

fiama
09-25-2007, 13:07
Обичам малките деца, и то много, може би защото имам малка племенница, за която се грижа доста. Но не обичам родителите, които нехаят за възпитанието на децата си, оставят го да се възпитава на улицата, или пък прекалени угаждат на всичките му прищевки. То затова народът е казал : "Първите 7 години за най-важни". Животни не обичам. Не го намирам за плюс в характера си, но просто не обичам животни. И не смятам, че хората, които обичат животните са по-човечни. Лично мнение... :)

VaNicHkaa
10-01-2007, 12:01
Обичам всички жовотни без голямите лоши кучета ..много ме е страх от тях и за това не ги обичам толкова ..но от мъничките и сладички нямам нищо против .. а за малките деца ги обожавам и те май мен също хах незнам де но съм забелязала че бебетата много ми се радват ..на моята улица има едно бебе и е супер сладичко ..всеки път си го гушкам

love_only_one_boy
10-01-2007, 12:05
Мн обичам бебета! Нз що просто ги обичам! Аа за животните нз не всички :smt016

DevilWish
10-01-2007, 17:15
Еми животни много обичам ама деца не понасям... :smt019 Незная това дали ме прави по-човечна или не :smt009

ouT-oF(coNtr0L)
10-01-2007, 17:24
Животни .. мм обичам някой само ..!Деца .. имам си лапе на 6 години у нас да ви кажа понамразила съм ги .. до 3 години са големи сладури , нито питат , нито ти пречат ама ся .. ](*,)

SuNsEt
10-01-2007, 20:10
абе...със децата страхотно много ми върви...много ме оби4ат...ама аз пове4е оби4ам животните :lol:

swords1010
10-01-2007, 21:08
Странното е, че обожавам и животни и малки деца. Има обаче някои малки изключения и в двата случая! :-D :lol:

RoyTheReaper
10-02-2007, 06:06
Животни - зависи какви. Мразя котки. Кучетата са яки. За съжаление съм алергичен. :( Абе като цяло съм позитивен към животните.

Малките деца ми лазят по нервите. Като почнат да ми крещят се побърквам. Веднъж в автобуса зад мен имаше 2 и не спряха да се борят, да крещят, да блъскат по седалките и да си подават главите в моята територия. Бях си надул плейъра на макс и те пак ми надуха главата. Майка им беше с тях, ама се беше видяла в чудо горката. Не и завиждам да се оправя всеки ден с такива зверчета.

koteto_5
10-02-2007, 10:33
Обичам животните,като визирам бозайниците,особено малките.
Що се отнася до децата обичам ги,но най-вече докато са малки.

koalka
10-02-2007, 10:41
Животните...харесвам ги много, но не тия насекоми и червеи, особено много ме е гнус от тях.Иначе другите много ми харесват...Бих искала да имам куче, но наще не дават, все пак живея при тях още и трябва да се съобразявам. :| Иначе малките деца-сладки са, но почнат ли да реват се изнервям.Особено, ако е близо до мен.Те не са виновни, но просто адски силно викат. :)

VaNicHkaa
10-02-2007, 22:23
Еми животни много обичам ама деца не понасям... :smt019 Незная това дали ме прави по-човечна или не :smt009

Мм според мен това няма значение ..всеки човек си е различен ..сега като чели като не обичаш децата няма да могогнеш на някое ако има нужда..естетсвено че ще го напрвиш..така че това едвали определя човечността на хората ;)

Myxaxaxa
10-04-2007, 12:30
............

zvezdichkaaa
10-04-2007, 19:44
Ами обичам животните,но не прекалено малки всмисъл да имат 2-3 месеца защото некви лигави новоизлюпени не търпя.А за малките деца ми обичам ги колкото да ги гледам на картинка не ми се е налагало да гледам и ако ми се наложи едва ли бих приела с удоволствие абе зависи от детето.Например има 1 приятели на майка ми който си имат момченце 2-3 годишно истинско ангелче по-сладко дете с лупа да търсиш не можеш да намериш,ноо има 1 напаст селска която в някой моменти ми е идвало да се гръмна като го вида абе или т'ва момченце да се гръмне или аз,защото откачам.

loyal_88
10-04-2007, 22:47
Малките животинчета са яки. Аз от малък си имам нещичко и винаги съм им се кефил. И сега си имам котарак, които е ебати пича...
Малките дечица обаче само реват, нарушават ми спокойствието, текат им лиги, както и да ги храниш се омазват целите, и не знаят как се ходи по нужда...или по-точно къде :lol:

nemesis_
10-05-2007, 07:11
Ми кефя се на животинките,малки деца също харесвам...
Е,предпочитам животните :|