PDA

View Full Version : Как да го сваля?



ками
09-23-2007, 14:27
еми плс помогнете ми хар си едно мом4е от даскало но сам нова там и по4ти никои не ме познава даи те ми савет как да го сваля плс малко е тъпо но... а и тези от моя клас са мн здухани моми4етата и немога да ги помоля тях да ми помогнат..... 6те сам ви мн благодарна ако ми помогнете :( :smt058

Moderated by Aleandra
т. 1 и 7 от Правилника!

thefreak
09-23-2007, 14:35
Ти тая уста за какво я имаш?
Само да ядеш се нея?
Отиваш и казваш здрасти и чакаш ответна реакция.

GregoryHouse
09-23-2007, 14:37
Еееееее бахти и 15тия септември бре...много любов носи ай ся напрай малко търсачка пауър и може би ще намериш още 20-30 подобни теми от 15ти насам...и най лесния начи нда го свалиш е ъперкът. Бахти ми натискай му се и може да загрее...

JoeBanana
09-23-2007, 14:37
заплени го с интелект http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
малко трудна задача, но все пак...

Spirit_Breaker
09-23-2007, 14:42
emmmmm moq suvet e da mu puska6 pogledi kazva6 mu zdrasti kato go vidi6....abe edno momi4e moje da izprazni edno mom4e samo s pogled i jestove....e ako tva s pogledite i zdrasti deto mu vika6 nestane i toi ne se seti sam da doide da se zapoznaete ili e qko zduhan ili ne te haresva ili puk e gei :P.....v takuv slu4ai otiva6 pri nego i se zapoznava6 ili napravo mu se nahvurlq6 mom4etata su6to obi4ame da budeme svalqni i lasnaki ;)
e uspeh :) no kakvo da pravi6 trqbva da ti idva ot vutre...mene li4no purvata mi lubov me otreza 4 puti predi da q nqviq i poslednqi put zimata na -24 gradusa sus studova alergiq otidoh do tqh kupih edna roza ot posledniq otvoren magazin nemah pari za taksi i mi se naloji da vurvq dosta pe6a a i imah zatrudnenie s tva da namerq bloka i :) i pak me otreza togava ama posle tq doide pri mene :D No ne zabravqi tova sum az trqbva da ti doide ot vutre kakvo da pravi6 uspeh :P \:D/

Shogi
09-23-2007, 14:43
Зависи как искаш да го свалиш....Добър метод е с тухла примерно..Може да опиташ и с нещо по-леко, но резултата няма да е същия :) :lol:
Сега по темата - ти си нова..да разбирам, че си заек..За да направиш впечатление на някой по-голям трябва да имаш визия...За заек трябва да изглеждаш много миличко и сладичко, в повечето случай ухилено, без високомерности и т.н. и по този начин ти гарантирам 1 - ще привлечеш интерес. Сега относно това което ти искаш да постигнеш към точно определен човек - малко по-сложно е..Като за начало намери някой чрез който да правиш връзка с него..ако искаш да си по-деликатна..не че неможе да минеш и с "може ли да се запознаем" което също е добър вариант, но щом имаш нужда от помощ явно той не ти изнася..На някоя твоя приятелка брат или нещо подобно, с който да се поразмоташ 1-2-3 пъти из даскалото, да те видят с него..тогава ще направиш впечатление със сигурност..И следващия елемент е да търсиш някаква връзка с обекта, който си набелязала..Ако не сама, то някой трябва да ви запознае, ако не разчиташ на случайността или ти си я понагласяш уж да е случайност..тук ми се изчерпват идейте, т.като аз съм от направо действащите..И понеже не заобикалям оставям съветите от сорта на "блъскаш се в него и опускаш учебниците и здравей...блабла" на другите :) Помисли си де..Но най-добрия вариант е ако се престрашиш и се запознаеш сама с него..това прави добро първо впечатление на момче :) Айде със здраве :) 8)

Spirit_Breaker
09-23-2007, 14:45
Зависи как искаш да го свалиш....Добър метод е с тухла примерно..Може да опиташ и с нещо по-леко, но резултата няма да е същия :) :lol:
Сега по темата - ти си нова..да разбирам, че си заек..За да направиш впечатление на някой по-голям трябва да имаш визия...За заек трябва да изглеждаш много миличко и сладичко, в повечето случай ухилено, без високомерности и т.н. и по този начин ти гарантирам 1 - ще привлечеш интерес. Сега относно това което ти искаш да постигнеш към точно определен човек - малко по-сложно е..Като за начало намери някой чрез който да правиш връзка с него..ако искаш да си по-деликатна..не че неможе да минеш и с "може ли да се запознаем" което също е добър вариант, но щом имаш нужда от помощ явно той не ти изнася..На някоя твоя приятелка брат или нещо подобно, с който да се поразмоташ 1-2-3 пъти из даскалото, да те видят с него..тогава ще направиш впечатление със сигурност..И следващия елемент е да търсиш някаква връзка с обекта, който си набелязала..Ако не сама, то някой трябва да ви запознае, ако не разчиташ на случайността или ти си я понагласяш уж да е случайност..тук ми се изчерпват идейте, т.като аз съм от направо действащите..И понеже не заобикалям оставям съветите от сорта на "блъскаш се в него и опускаш учебниците и здравей...блабла" на другите :) Помисли си де..Но най-добрия вариант е ако се престрашиш и се запознаеш сама с него..това прави добро първо впечатление на момче :) Айде със здраве :) 8) Evalata suglasen sum s tebe :)

thefreak
09-23-2007, 14:50
....abe edno momi4e moje da izprazni edno mom4e samo s pogled i jestove....
Това ми се искам да го видя.
Ако може и да го преживея.... Ново усещане кво?(сърказъм...)

Spirit_Breaker
09-23-2007, 15:03
....abe edno momi4e moje da izprazni edno mom4e samo s pogled i jestove....
Това ми се искам да го видя.
Ако може и да го преживея.... Ново усещане кво?(сърказъм...)

Bate Neveroqtno e nerealnoto momi4e da po4na da se oblizva perverno da si igrae s kosata si da te gleda po edin nerealen na4in napravo nema takova na4ina po koito pie ot 4a6ata ama ne seko momi4e go vladee :D xaxa

thefreak
09-23-2007, 15:29
....abe edno momi4e moje da izprazni edno mom4e samo s pogled i jestove....
Това ми се искам да го видя.
Ако може и да го преживея.... Ново усещане кво?(сърказъм...)

Bate Neveroqtno e nerealnoto momi4e da po4na da se oblizva perverno da si igrae s kosata si da te gleda po edin nerealen na4in napravo nema takova na4ina po koito pie ot 4a6ata ama ne seko momi4e go vladee :D xaxa
Ще я погледам, ще я погледам, па ще я черпя едно, па и аз едно ще пийна, и след това ще си тръгна.
Ако ще цяла нощ да ме гледа, да се облизва и да си плете плитки на пръста, няма да ме възбуди....

toshky
09-23-2007, 15:47
Ае защо питаш такива работи е :) Ние мъжете се сваляме от лесно, по-лесно ;) Хвърляш му някой поглед... отиваш и му казваш ЗДРАСТИ, ала-бала, докато започнете поне малък разговор и той ще е на 7-то небе :) Ще почне да се хвали пред приятелите си... най-малкото :)

Seniorita
09-23-2007, 15:58
заплени го с интелект http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
малко трудна задача, но все пак...

Йез :-D :-D :-D

class
09-23-2007, 16:13
Еееееее бахти и 15тия септември бре...много любов носи ай ся напрай малко търсачка пауър и може би ще намериш още 20-30 подобни теми от 15ти насам...и най лесния начи нда го свалиш е ъперкът. Бахти ми натискай му се и може да загрее...

По-добре е да вземе тефала на мама и бам ... иначе рискува да си наради ръката..

Spirit_Breaker
09-23-2007, 19:04
Еееееее бахти и 15тия септември бре...много любов носи ай ся напрай малко търсачка пауър и може би ще намериш още 20-30 подобни теми от 15ти насам...и най лесния начи нда го свалиш е ъперкът. Бахти ми натискай му се и може да загрее...

По-добре е да вземе тефала на мама и бам ... иначе рискува да си наради ръката..
ne e verno ako mi trugne nekoq s uperkut 6te i napravq edin eskivaj ili kakto vika suseda mi eskaleit novata hvatka :D xaxa TheFreak bate neznam mogo e gotino da vidi6 momi4e da si igrae taka :P seki s mnenieto si :)