PDA

View Full Version : Някога ще бъде ли всичко както преди??



Ypotrebena
09-23-2007, 14:57
Еми преди някъде повече от половин година имах сичко което някога съм искала адски сладко и мило момче което ме обичаше супер добри приятели.. които ме разбираха...а сега нямам нищо от това.. с гаджето просто спряхме да се търсим.. защото го излъгах .. 1 път а приятелките ми .. променихме се всички много.. нищо не е както преди.. те са толкова променени 1-та е супер пропаднала .. и с нея имахме де дазнам хаха връзка може би а бе незнам и аз.. а другата още си се виждаме и си говорим но нищо не е катко преди тя цяло лято беше на морето и работеше и .. сичко се загуби.. а пък и родителите ми не се радваха мн мн че излизах с тези момичета защото правим доста глупости.. сега ми е толко странно.. сичко не сме в едни и същи училища от няколко години .. аз иам други приятели както и те но не е същото .. и ми липсват много.. и 3-те бяхме от тея fashion и се занимавахме с тъпите футболисти те двете са все още така но не и аз.... г/д пак си се обличам така но вече всичко е напълно различно и те искат пак да бъда с тях но незнам нещо ме спира.. а нямам представа какво е то няма на кои да кажа защото приятелите ми от даскалото просто не сме толкова близки.. затова по добре да си излея душата в някои форум Така е пишете си мненията може и да ми помогнете

GregoryHouse
09-23-2007, 15:03
Еми ако имаше въпрос бих отговорил обаче тъй като няма мисля да злорадствам... :-D

Ем след като си фешън къф ти е проблема-фани си пак един празноглав футболист кефи се 1 месец после кат скъсате поплчи си във форума и пак същата процедура...що да си фанеш празноглавец ? Щот по лесно да го лъжеш бре...А приятелки...ми щом си фешЪн значи имаш кинти,а в днешно време всичко се купува... :-D

inSane_baby
09-23-2007, 15:12
Еми ако имаше въпрос бих отговорил обаче тъй като няма мисля да злорадствам... :-D

Ем след като си фешън къф ти е проблема-фани си пак един празноглав футболист кефи се 1 месец после кат скъсате поплчи си във форума и пак същата процедура...що да си фанеш празноглавец ? Щот по лесно да го лъжеш бре...А приятелки...ми щом си фешЪн значи имаш кинти,а в днешно време всичко се купува... :-D

тц тц тц.. какво е туй лошо мнение за фещъните? че сме надути и празноглави :smt011

вижте ся сички които го мислят тва.. това че съм фешън не ме праи такава каквато ме описа хауса ЯСНО?? ай моля ви са.. ниту пък щом гаджету ми е футболист е празноглав - напротив - има и умни футболисти и съм точно с такъв и за да си фешън не ти трябват "кинти". всеки с нормално социално положение може да бъде фешън и това не означава че е разглезен или лигльо :smt019 ( нищо лично защитавам си позицията)

inSane_baby
09-23-2007, 15:12
Еми ако имаше въпрос бих отговорил обаче тъй като няма мисля да злорадствам... :-D

Ем след като си фешън къф ти е проблема-фани си пак един празноглав футболист кефи се 1 месец после кат скъсате поплчи си във форума и пак същата процедура...що да си фанеш празноглавец ? Щот по лесно да го лъжеш бре...А приятелки...ми щом си фешЪн значи имаш кинти,а в днешно време всичко се купува... :-D

тц тц тц.. какво е туй лошо мнение за фещъните? че сме надути и празноглави :smt011

вижте ся сички които го мислят тва.. това че съм фешън не ме праи такава каквато ме описа хауса ЯСНО?? ай моля ви са.. ниту пък щом гаджету ми е футболист е празноглав - напротив - има и умни футболисти и съм точно с такъв и за да си фешън не ти трябват "кинти". всеки с нормално социално положение може да бъде фешън и това не означава че е разглезен или лигльо :smt019 ( нищо лично защитавам си позицията)

inSane_baby
09-23-2007, 15:13
Еми ако имаше въпрос бих отговорил обаче тъй като няма мисля да злорадствам... :-D

Ем след като си фешън къф ти е проблема-фани си пак един празноглав футболист кефи се 1 месец после кат скъсате поплчи си във форума и пак същата процедура...що да си фанеш празноглавец ? Щот по лесно да го лъжеш бре...А приятелки...ми щом си фешЪн значи имаш кинти,а в днешно време всичко се купува... :-D

тц тц тц.. какво е туй лошо мнение за фещъните? че сме надути и празноглави :smt011

вижте ся сички които го мислят тва.. това че съм фешън не ме праи такава каквато ме описа хауса ЯСНО?? ай моля ви са.. ниту пък щом гаджету ми е футболист е празноглав - напротив - има и умни футболисти и съм точно с такъв и за да си фешън не ти трябват "кинти". всеки с нормално социално положение може да бъде фешън и това не означава че е разглезен или лигльо :smt019 ( нищо лично защитавам си позицията)

Ypotrebena
09-23-2007, 15:15
Еми точно това е че не искам да е така с некфи тъпи футболисти щот ми писна от тях..не мисля че говорим дали имам или нямам кинти а и те не са мои а на родителите ми едната ми фр вечно е пияна.. другата пък се е с некфи различни "фешЪнИ" аз въобще не ги харесвам ам просто компанията и хората които познавам са такифа.. и така..

ivakavlad
09-23-2007, 15:17
в такъв случей неизмислям нищо освен намери си други приятелки защото надали ще бъдат нещата както са били някога дано да съм помогнал

Shogi
09-23-2007, 15:17
Еми точно това е че не искам да е така с некфи тъпи футболисти щот ми писна от тях..не мисля че говорим дали имам или нямам кинти а и те не са мои а на родителите ми едната ми фр вечно е пияна.. другата пък се е с некфи различни "фешЪнИ" аз въобще не ги харесвам ам просто компанията и хората които познавам са такифа.. и така..
Огради се с вятърничави и ще почне да ти хлопа дъската..

GregoryHouse
09-23-2007, 15:19
Добре добре предавам се...нямаше нужда от 3 поста :-D. Ъъъ сори...някъде да съм написал фешъните са тъпи и празноглави...не...а някъде да пише че всички футболисти са празноглави-пак не...Казах че тя е празноглава...и да си хване празноглав футболист за да го мята по върбите...(доколкото знам има но не всички са такива). Е да речем че средната класа в България почти липсва...има ниска и висока...да речем че на мен нищо не ми липвса и да речем че и аз ходя фешЪн така че ако съм обидил всички фешъни съм обиждал и себе си...чети малко друг път...

Ypotrebena
09-23-2007, 15:30
i az ne mislq 4e ima ne6to v tova seki e takuf kakuvto si re6i no az o6te ne sum re6ila..az imam novi priqteli.. no ne e su6toto az s tezi momi4eta se poznavam ot 10 godini moje i pove4e.. az sum nai malkata :) na 16 sum xixi am prosto mi e gadno taka a puk na6te se setiha da se grijat za mene.. tolko vreme se si hodat nasam natam po cql den na rabota maika mi se zanimava s firmata ba6ta mi komandirovki i kvo ostavqha ni pari i do tam.. i sa se setiha da mi izbirat priqtelite.. i da mi kazvat kvo da prava i kvo ne ](*,) ](*,)

JoeBanana
09-23-2007, 15:34
не, няма
get over it и толкоз
но знай и това - съдбата ти отмъщава за грешния начин на живот
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

inSane_baby
09-23-2007, 15:37
Добре добре предавам се...нямаше нужда от 3 поста :-D. Ъъъ сори...някъде да съм написал фешъните са тъпи и празноглави...не...а някъде да пише че всички футболисти са празноглави-пак не...Казах че тя е празноглава...и да си хване празноглав футболист за да го мята по върбите...(доколкото знам има но не всички са такива). Е да речем че средната класа в България почти липсва...има ниска и висока...да речем че на мен нищо не ми липвса и да речем че и аз ходя фешЪн така че ако съм обидил всички фешъни съм обиждал и себе си...чети малко друг път...

чета достатъчно и според мен има средна класа.. и на мен нищо не ми липсва и съм от типа с футболистчетата и не пазарувам във всеки магазин ама..

Ypotrebena
09-23-2007, 16:10
inSane_baby to4no taka mislq i az :) :smt016 :-D prosto mi lipsvat starite prejivqvaniq i gluposti.. i daje se zamislqm dali praveh pove4eto gluposti...za da privleka vnimanieto na na6te :-k 6ot praveh dosta gluposti kato zapo4nem mom4eta.. piene diskoteki.. otidoh sama do moreto s teq priqtelki .. za 1 diskoteka i se pribrahme i kvo li o6te ne v pove4eto vreme na6te sig ne sa znaeli 4e me nqma.. a da ne govorim za brat mi toi e na 18 i si pravi kvot si iska... :smt011

DqVoLsKI_ChaRoVnA
09-24-2007, 07:42
i na men predi mi se slu4i su6toto.. ni6to nqma da bude kakto predi.. si4ko se promenq taka 4e moje samo da produlji6 napred

sasha_90
09-24-2007, 10:55
Никой не може да ти помогне.Решението го знаеш сама.Започни да излизаш с приятелките си.За момчето не мисли-ще намериш друг.-По-добър.

Ypotrebena
09-24-2007, 11:08
sasha_90 znam 4e e taka.. no mi e gadno.. nemoje da zali4i6 tolkova vreme ot jivota si e taka za mom4eto mi e gadno no ne tolkova mom4eta dal gospod :) ama priqteli... na koito vqrva6 i durji6 :smt012 :smt012 roditelite mi nai mn me darznat ot si4ko :smt011 :smt011 :smt011 6ot mi susipvat celiq jivot .. ot nekolko meseca se setiha 4e imat deca a ne da im hvurlqt pari i ae.. 4a0 i sa mi provalqt si4ko