PDA

View Full Version : Самотна



kofti mi e
09-23-2007, 15:50
na 15 sym .. nikoga ne sym imala gadje .. nikoga ne sym se celuvala .. ](*,) Vsichkite mi priqteli si imat gadjeta .... ! Samotno mi e :( Nqma s koi da izleza :( sega shte mi kajete izleze vmesto da sedish na toq komp i si nameri?! Mi nqma kyde da go namera prosto ! Da ne sa se svyrshili momchetata ama ne moga da vyrvq po ulicata i da se zapoznavam s vseki sreshtnat.. ;[

monityY
09-23-2007, 15:53
mi za taq rabota e neta :!:

Shmatko
09-23-2007, 15:53
Аре и аз няя ко да праа дай да излеземе :lol:

Seniorita
09-23-2007, 15:54
Точно така. Чат-мат, сйатове за запознанства.. и такам.

GregoryHouse
09-23-2007, 15:56
Хъх...явно не търсиш където трябва ли де да знам...пък и кфо кът на 15 не си се целувала или ебала...голяма работа даже по хубаво е да се изчака човека с който наистина искаш да го направиш...иначе спокойно може да фанеш 1 да се наебеш и нацелуваш...вярвай малко ще ти откажат... just keep walking :)

s'n'd
09-23-2007, 15:56
na 15 sym .. nikoga ne sym imala gadje .. nikoga ne sym se celuvala .. ](*,) Vsichkite mi priqteli si imat gadjeta .... ! Samotno mi e :( Nqma s koi da izleza :( sega shte mi kajete izleze vmesto da sedish na toq komp i si nameri?! Mi nqma kyde da go namera prosto ! Da ne sa se svyrshili momchetata ama ne moga da vyrvq po ulicata i da se zapoznavam s vseki sreshtnat.. ;[
На 15 съм, никога не съм имал гадже (почти де), никога не съм се целувал, почти всичките ми приятели си имат гаджета... И КФО ? да почна и аз да пиша теми че съм самотен [-X [-X
Ходи на диско с приятели, на кафе и т.н. Регни се в сайтовете за запознанства, пиши си с непознати в скайп, това е рецептата O:)
Едно позитивно мнение в този форум! :-)

_BoSSy_
09-23-2007, 15:58
Не се сдухваи- ще видиш,че и на тебе ще ти доиоде времето :)
Недеи да гледаш твоите приятелки-важната си ти. :wink:
Пък, ако питаш мен колкото по-късно толкова по-добре,защото има по-малка възможност някои да те използва още докато си малка :smt026

freaks
09-23-2007, 15:59
Здравей!

Искам да ти кажа ,че и аз съм на 15 години и за първи път се целунах на тази възраст.. странно звучи нали? #-o е мога да ти кажа ,че нито ти е твърде рано да се целунеш сега , нито пък ти е твърде късно... тоест ,когато му дойде времето мила ти сама ще усетиш ,че е дощло и с еди си кой човек.. а относно това,че нямаш гадже , а приятелките ти да... какво ти пука? да наистина е гадно да нямаш някой до себе си който да целунеш и да прегърнеш :smt010 признавам , но ето ме сега без гадже след раздяла преди месец и приличам на боклук... момчетата за гъзове с главно " Г" и не би трябвало да си тъжна мила , че нямаш.. защото когато ти дойде времето да имаш и се разделите , заради него ,защото в повечето случаи така става , ще съжаляваш ,че си искала някой до себе си , който ще ти разбие сърцето ( защото обикновенно първата ти целувка не се забравя особено и човека , който ти я е дал) следователно ще стане голямо МЕЛЕ... мен ако ме питаш не тъжи.. аз много се бях разтроила , че предпоследната ми връзка беше година и половина и след това нямах никой.. исках толкова много да бъда с някой , че накрая стана така и с него ми беше първата целувка и сега съм като боклук след раздялата ни и още си го спомням... :smt010

toshky
09-23-2007, 16:09
Браво ве лудаци! Какъв интернет, като момичето е спечено отсега... 100% някой катил ще я зариби по и-нет, я тя е адски податлива на тая тема.... и като се разбере, че е от другия край на БГ момичето ще се скъса да плаче!

Shmatko
09-23-2007, 16:09
Ма аз за тва и предлагам да се видиме ама тя не та не... :-D

s'n'd
09-23-2007, 16:10
@freaks очаквам извинение [-(
Не може да слагаш всички момчета под общ знаменател, тъй като и аз мога да кажа, че всички момичета са главни "Г" защото и 2те момичета , които съм обичал някога са ме заебавали жестоко ! Когато имат нужда от теб, винаги са до теб, а когато нямат ....

Така, че си е до човека
:wink:

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-23-2007, 16:18
В интерес на истината и аз много време не мжех да разбера защо около мен има толкова много хора, които могат да си намерят човек, към когото да изпитват по-специални чувства, а при мен просто не става и не става. Дължах всичко на ниското самочувствие и заради това се обвинявах още повече, постоянно си мислех, че вината е в мен. За първи път се целунах истински и за първи път започнах връзка с момче месец и нещо преди да стана на 16. С него сме заедно вече 2 месеца и половина, всеки ден прекарваме колкото се може повече време заедно и няма тенденция това скоро да свърши. Затова аз например мога само да благодаря, че макар и късно, ми се е случило нещо прекрасно. Както знаеш, "за всеки влак си има пътници", ще дойде и твоят ред и ти ще си щастлива. Както се казва, "хубавите неща искат време". От мен ти пожелавам единствено успех :-)

babity
09-23-2007, 16:31
Всеки от нас е самотен по един или друг начин. Дали ще има проблеми с родителите си и ще му тежи, че не чутва подкрепата им, или няма приятели, на които да се опре, или пък е без гадже, на всеки нещо му липсва, неможе всичко да имаме в този живот! Трябва да се приспособиш към сегашната ситуация, бъди спокойна обача, нещата със сигурност ще се променят! Само трябва да изчакаш да дойде момента за това! Засега само ще ти кажа да се стегнеш, да спреш да се самосъжаляваш и сдухваш допълнително, скоро всичко ще си дойде на мястото!

JoeBanana
09-23-2007, 16:44
ама не каза дали си готЯна http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
важно е

freaks
09-24-2007, 05:58
@freaks очаквам извинение [-(
Не може да слагаш всички момчета под общ знаменател, тъй като и аз мога да кажа, че всички момичета са главни "Г" защото и 2те момичета , които съм обичал някога са ме заебавали жестоко ! Когато имат нужда от теб, винаги са до теб, а когато нямат ....

Така, че си е до човека
:wink:

Ок да кажем ,че наистина е до човека :D и сорка

Phoenixheart
09-24-2007, 11:15
kofti mi e знам как се чустваш. искаш ли да си пишем?