PDA

View Full Version : Накъде отива светът....



SuN_LiGhT
09-23-2007, 17:06
Скоро в списание BRAVO имаше момиче,което търсеше помощ в любовта,но не това ми направи впечатление.Проблемът е в това,че никът й беше LADY_DROGATA и тогава се замислих сериозно над въпроса с наркотиците!Притеснява ме това,че младите хора все по-често използват тези вещества и забравят колко са опасни.Но не само това е лошото,тийнейджърите смятат,че са "модерни",ако ги употребяват.Дори и да не го правят,както в случая,си слагат извратени(поне според мен)никове(и не само никове,разбира се),като се мислят за много готини.Кажете ми какво готио има в тях и накуде тругва светът,защото аз не знам отговора!!! [-X

Аз бих казала-"ЗАМИСЛЕТЕ СЕ"

xXxScreamxXx
09-23-2007, 17:09
e ta s16tata rabota sa i cigarite
teq ot moq klas za6to pu6at spored teb ? za da mogat si4ki da si mislqt ei teq sa 7 klas a ve4e pu6at leleee golqmata rabota sa ....
ta nak1de otiva svet1t ... na po-zle ...

Бате Мусолини
09-23-2007, 17:25
Долу дрогарите!
Това е най-глупавото нещо, което човек може да направи.

Mooo6no
09-23-2007, 17:26
http://www.50stotinki.com/muzik_bank/audio11/NadZakona-BeliDemoni.mp3

vodolei4e_m
09-23-2007, 17:27
pu6il sam i ednoto (...) i drugoto(...) i ne vijdam naistina koe e modetnoto, pone v moeto obkrajenie(koeto ne e nikak malko) ima hora koito pu6at treva i takvia deto ne pu6at ... nikoi ne misli ednite za zadrasteni nito obratnoto, ima harmoniq ( s izklu4enieto 4e pu6e6tite treva sa mn izprosteli zaradi lipsata na moza4ni kletki...uvi) i nikoi ne misli ni6to za moderno, pravi go za sporta, kogato mu e kef (az ot 2 god i polovina ne sam i se 4uvstvam gord :-D )

OtherDimension
09-23-2007, 17:32
*следват постове от типа на : оХХХ, какво ще стане с този свят?!? ахххххххххх... не се гневете, и те не искат да са такива... ойййййййййй това е бич божи


пфф..

Disrespect
09-23-2007, 17:35
бОли ме хуя накъде отива света...

kPuCkA
09-23-2007, 17:43
Светът отива на там от където е тръгнал...живота е курав и сурав

Борат
09-23-2007, 17:48
не се впрегайте толкоз :-D
хакуна матата :lol:

ЕPu
09-23-2007, 18:02
бОли ме хуя накъде отива света...

е тва е.. =D>

AliceSw
09-23-2007, 18:23
мен пък ме дразните вие...всеки си има глава и мозък в нея....вие си правете, каквото искате и смятате за правилно...един от основните белези на демокрацията е правото на свободен избор...или кво, дразните се, че не сте фешън като не друсате - ами продрусайте, баси

SuN_LiGhT
09-23-2007, 18:30
мен пък ме дразните вие...всеки си има глава и мозък в нея....вие си правете, каквото искате и смятате за правилно...един от основните белези на демокрацията е правото на свободен избор...или кво, дразните се, че не сте фешън като не друсате - ами продрусайте, баси

"Свободата не означава да правиш каквото си искаш,а да не правиш това,което не искаш!"

OtherDimension
09-23-2007, 18:34
мен пък ме дразните вие...всеки си има глава и мозък в нея....вие си правете, каквото искате и смятате за правилно...един от основните белези на демокрацията е правото на свободен избор...или кво, дразните се, че не сте фешън като не друсате - ами продрусайте, баси

"Свободата не означава да правиш каквото си искаш,а да не правиш това,което не искаш!"

от тия заучени фразички и сърцераздирателни темички ми се гади

AliceSw
09-23-2007, 18:40
да те карам да правиш нещо насила?!? не :!:

пък и по този начин си противоречиш - хората, които друсат са си избрали правилното за тях, ти един вид ги караш да направят нещо, което не искат - да спрат

толкоз

miloto na miloto:P
09-24-2007, 10:04
ами,не можем да кажем,че цеееееееелия свят върви надоло..има хора,които мислят разумно и такива,който са избрали "лошия" път,всеки прави своя избор..все някога ще се осъзнаят,тези,които следват втория път..но дали ще е навреме..дано..човек се учи от грешките си

Swinkenhoffer
09-24-2007, 10:09
http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/sleep1.gif

^Sam90^
09-24-2007, 10:11
Ох, айде, айде.... най-примерните седнали да плюят лошите.... :roll:
И какво като пуснеш тема? Ще "спасиш света"? Или просто искаш да докажеш на целия форум, че си примерно момиченце/момченце, понеже на всики им пука точно за теб?!
Оф, я си гледайте вашия живот и стига сте се занимавали с този на другите! #-o

SuN_LiGhT
09-24-2007, 12:53
Ох, айде, айде.... най-примерните седнали да плюят лошите.... :roll:
И какво като пуснеш тема? Ще "спасиш света"? Или просто искаш да докажеш на целия форум, че си примерно момиченце/момченце, понеже на всики им пука точно за теб?!
Оф, я си гледайте вашия живот и стига сте се занимавали с този на другите! #-o

Момиче съм и не мисля,че с тази тема ще променя нещо,но все пак щом обърнахте внимание...все ви е направило впечатление!А за това да си гледам живота,прав си-гледам си го и то много добре!Но нямаш право да ми казваш с какво да си губя времето,на някои им пука,какво като не си ти?! :-s

SuN_LiGhT
09-24-2007, 12:54
А и да допълня,никой не ви плюе!Какво съм аз виновна,че някои не знаят как да живеят... :smt006

OtherDimension
09-24-2007, 12:58
А и да допълня,никой не ви плюе!Какво съм аз виновна,че някои не знаят как да живеят... :smt006

като не си виновна не пускай тема :-s

KiLLeR_InSTiNkT
09-24-2007, 13:11
Оставете хората да живеят както си искат! Все пак това си е техният живот и те решават какво да правят с него!

ArTanDra
09-24-2007, 13:24
А и да допълня,никой не ви плюе!Какво съм аз виновна,че някои не знаят как да живеят... :smt006

Коя си ти , че да определяш кой живее , както трябва и кой не ? Обзалагам се , че си дете на около 13-14 г. , което се мисли за пораснало и живота го е очукал отвсякъде. Аз пък не смятам , че всеки 2ри се дрогирва. Всички се правят , че са пробвали за да са модерни , а в действителност не е така. Да са пробвали трева , ама до амфетамини (примерно) не са стигали. Приказват си ги така да се правят на интересни. НЕзнам може и да съм в заблуда , но така смятам.

Seducti0n
09-24-2007, 14:39
Всеки има свой живот,всеки го живее така както намери за добре. :wink: Едни употребяват наркотици,други се ужасяват от подобни неща и се питат,на къде отива този свят,това общество,пропадаме ужас,ужас.....не е точно така....Всичко в определени граници и норми е окей...ох нещо не ми се подреждат мислите...идеята е ти да живееш добре да си във вътрешен комфорт със себе си,да си щастлива.Това дали,ще се изкефиш на макс обаче,от един джойнт или от едно напиване или от нещо друго си е личен избор и никой няма право да те съди за това... :wink:

SuN_LiGhT
09-24-2007, 14:39
А и да допълня,никой не ви плюе!Какво съм аз виновна,че някои не знаят как да живеят... :smt006

Коя си ти , че да определяш кой живее , както трябва и кой не ? Обзалагам се , че си дете на около 13-14 г. , което се мисли за пораснало и живота го е очукал отвсякъде. Аз пък не смятам , че всеки 2ри се дрогирва. Всички се правят , че са пробвали за да са модерни , а в действителност не е така. Да са пробвали трева , ама до амфетамини (примерно) не са стигали. Приказват си ги така да се правят на интересни. НЕзнам може и да съм в заблуда , но така смятам.

Въпреки че каза гаднички неща за мен,смятам,че си прав за едно-наистина някои се правят,че са пробвали.Но ЗАЩО?!Т'ва мода ли е,какво е....Не знам,но мисля,че е тъпо.А и това си е мое мнение,никой не ви кара да пишете...А по въпроса за годините-да на 15 съм и не мисля,че съм голяма и ако поне ме познавахте,щяхте да разберете защо пускам темата..... :-s :-s

Dissenter
09-24-2007, 19:55
Светът е тръгнал натам,накъдето не трябва дори да поглежда,камо ли да отива.Може би много от предимно младите хора,които мислят,че пушенето и наркотиците са нещо толкова модерно и ги прави по-важни,някога ще поискат да върнат времето доста назад,когато още не са знаели какво означава това :-)

Mimka_sweet
09-24-2007, 20:10
Дададаа хакуна матата :-D

Nicole_Richie
09-24-2007, 21:23
Долу дрогарите!
Това е най-глупавото нещо, което човек може да направи.

+1