PDA

View Full Version : Краката



Slayed?
09-23-2007, 18:52
Добър вечер на всички ! Та проблема ми е че единия ми крак е по голям от другия, със около 1,5 санта и доктора и наште викат всички тийнове са имали тоя проблем, при вас как е?

bawarec
09-23-2007, 18:57
За пръв път чувам,че на всички юноши е така :-k Незнам но при мен всичко си е било наред.ТА споко щом ваще знаят и си бил(а) на доктор нема страшно ще се оправиш!

foreverr
09-23-2007, 19:00
ами незнам, но аз съм чувала, че при всеки има малка разлика-все пак1.5 сантиметър нищо не са и не се забелязват

Zealot
09-23-2007, 22:59
абе не се забелязва,то така се забелязва и човека трябва доста да куца все едно има протеза.този проблем се решава със ортопедични обувки

Blab
09-23-2007, 23:05
абе не се забелязва,то така се забелязва и човека трябва доста да куца все едно има протеза.този проблем се решава със ортопедични обувки
според мен той говори за дължината на стъпалото, но може и да се бъркам...
Нормално е лявото ти стъпало да е по-късо от дясното, затова и като си купуваш обувки ти дават да мериш дясната!
Принципно при човека няма идеална симетрия, двете половини на тялото се различават една от друга, кога видимо, кога не толкова.

MiMcHeToOo
09-23-2007, 23:33
абе не се забелязва,то така се забелязва и човека трябва доста да куца все едно има протеза.този проблем се решава със ортопедични обувки
според мен той говори за дължината на стъпалото, но може и да се бъркам...
Нормално е лявото ти стъпало да е по-късо от дясното, затова и като си купуваш обувки ти дават да мериш дясната!
Принципно при човека няма идеална симетрия, двете половини на тялото се различават една от друга, кога видимо, кога не толкова.

да.. и аз мисля, че говори за стъпалото.. щото ако беше на крака мисля, че малко или много щеше да си го усеща като ходи..