PDA

View Full Version : Незнам какво да правя!Напълно се обърках! :((((((



mechtaq_za_teb
09-23-2007, 19:24
Историята е следната.Той ми беше първата любов. :smt010 Обикнах го страшно много...незнам защо,но просто се случи.Отначало ме търсеше той и така излязохме и тръгнахме.Беше невероятно :smt007 Направо се влюбвах в него с всеки изминал ден.Беше като в приказка...която продължи 3 месеца,след което нещо в нашата връзка се пречупи и всичко рухна.Разделихме се...той казваше,че много се караме и не сме си имали доверие.Бяха се случили някои неща,но незнам.През тези 3 месеца се държеше страшно мило и показваше чувства...а на раздяла беше коренно различно.Все едно срещу мен стоеше различен човек.И така причините поради,които се разделихме аз приех като глупави оправдания и се скарахме.Той искаше да останем приятели,а аз казах,че това няма да стане и се обърнах и си тръгнах.
Оттогава не спирам да мисля за него.Минаха 5 месеца и не мога да си обясня как все ми е в главата.Повтарях си,че трябва да го забравя,но вътрешно пазех една малка надежда. :smt010 :smt010 :smt010
И днес,когато нак-малко очаквах разбрах,че е казал,че отново иска да сме заедно...Зарадвах се страшно много.За миг спрях да мисля и не вярвах,че това е реално.След това почнаха да ми идват мисли в главата:Ами ако това е една напразна надежда и аз се хващам веднага?Ами ако просто се залъгвам? :smt010 Най-добрата ми приятелка каза,че е казал това,затова вярвам,но съм толкова объркана. :smt011
Какво да правя?Незнам дори дали трябва да правя нещо...но поне споделих.Ако някой има някакъв съвет нека го сподели.

MiMcHeToOo
09-23-2007, 19:31
пробвай пак с него..

ivakavlad
09-23-2007, 19:33
Забрави го завинаги гледай само напред не се обръщай назад направиш ли крачка назад ще съжаляваш и ще проклинаш денят в който си се върнала нещата немогат да се върнат ще те нарани три пъти повече това го казва майка ми не веднъж а 2 пъти се е върнала при един и същи човек и всеки път болката е много по голяма гледай напред в живота има и други исключително красиви неща

YgaBHuk
09-23-2007, 19:37
[quote="mechtaq_za_teb"]Той искаше да останем приятели,а аз казах,че това няма да стане и се обърнах и си тръгнах.
Оттогава не спирам да мисля за него.[quote]
Извини у се просто и той може би ще каже какво чувства към теб, а ако ти каже, че не те харесва и иска да останете приятели - вземи един сатър, разпори му корема и изяж органите му !

thefreak
09-23-2007, 19:41
Провери информацията.
Ако е вярна, не се бави, ами действай.

F@t@lNy_Sl@dK@
09-23-2007, 19:43
оффф не знам...ти сама реши...ако бях на теб и адски мноу го обичах щях да пробвам с него пак...но ако мислиш ти самата,че той пак ще те ззареже с тъпи управдания и извинения изобщо не се и пробвай.сама реши как.бих ти казала пробвай пак!

GregoryHouse
09-23-2007, 19:45
Пробвайте пак щом толкова искаш..ама надали ще свърши различно от преди...

yuyuto
09-23-2007, 20:11
Пробвайте пак щом толкова искаш..ама надали ще свърши различно от преди...
Мдам, и аз така мисля... :::

sweety_blondy
09-23-2007, 20:20
razdelili ste se , zaradi tova che se karate ? che to vsi4ki se karat no se sdobrqvat otnovo .. spored men ima nqkakva po seriozna prichina za da ti e kazal tova .. a dali ne e haresval drugo momi4e , da e probval s neq , da ne sa se polu4ili neshtata i otnovo da e reshil 4e iska da e s teb ? neznam , tova e samo v1zmojnost.. :)

ako go obichash pak tolkova silno kolkoto predi , i vqrvash v negovite dumi che iska da e s teb .. nqma kakvo da gubish opitaite pak zaedno , p1k dali neshtata varvqt na dobre :) uspex milichka ! :P