PDA

View Full Version : На кафе с гаджето



ScANdalOuS_G
09-23-2007, 20:05
Kajete to4niq scenarii .. kakvo pravite kogato otidete na kafe s gajeto si? :D Ot izlizaneto .. do pribiraneto :D:D :lol: ne se kosete .. tva e ne6to kato na bazik :P :P O:)

Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!
krem4et0

sexy_for_you
09-23-2007, 20:15
Нямам гадже... :smt005 Иначе си го представям много романтично.Гушкаме се,целуваме се,държим се за ръце.Ама мечти... :roll:

MiMcHeToOo
09-23-2007, 20:24
Нямам гадже... :smt005 Иначе си го представям много романтично.Гушкаме се,целуваме се,държим се за ръце.Ама мечти... :roll:

+1.. само дето аз си имам гадже :wink: но и ние правим такива неща..

rihannka
09-23-2007, 20:27
mi az s moq sme ot ot 1 godina veche i ne se hvashame za raze..prikazvame si ,celuvame se,pregrashtame se,obichainite neshta

ScANdalOuS_G
09-23-2007, 20:28
az vi govorq .. ot izbora na masa .. prez temata na razgovor .. ta do tva koi pla6ta smetkata ... :D :lol:

naMy4Ho_KoTe
09-23-2007, 20:31
По принцип не ходим на кафе, а стоим в квартирата му. Като се случи - сядаме, поръчваме нещо. Аз запалвам фас и той почти винаги ми казва ”Ух, този навик трябва да го изкореним”, но аз нагло продължавам да дърпам никотина. После най-често той ми говори простотии и аз или се хиля като девствена седмокласничка или се червя като такава! Понякога когато не съм в насторение, почвам да му се сопкам, че използва думи като ”сера”, ”е*а” и пр. Ама рядко се случва.
Много се държим за ръце, гъделичкаме се, ръфам му носа понякога. Много съм лигава.

assd
09-23-2007, 20:49
не знам ,я излизам само да водя жУвотните на паша у полето и ги прибирам - ма не е романтично , веднъж щеше да стане романтиката ама козЪта избега на по-тучна полянка и аз стар человек не можеш я стигне

vodolei4e_m
09-23-2007, 20:56
По принцип не ходим на кафе, а стоим в квартирата му. Като се случи - сядаме, поръчваме нещо. Аз запалвам фас и той почти винаги ми казва ”Ух, този навик трябва да го изкореним”, но аз нагло продължавам да дърпам никотина. После най-често той ми говори простотии и аз или се хиля като девствена седмокласничка или се червя като такава! Понякога когато не съм в насторение, почвам да му се сопкам, че използва думи като ”сера”, ”е*а” и пр. Ама рядко се случва.
Много се държим за ръце, гъделичкаме се, ръфам му носа понякога. Много съм лигава.

ae te zemam za jena? :smt005

vodolei4e_m
09-23-2007, 20:59
не знам ,я излизам само да водя жУвотните на паша у полето и ги прибирам - ма не е романтично , веднъж щеше да стане романтиката ама козЪта избега на по-тучна полянка и аз стар человек не можеш я стигне

оле чоовек стига приказва така, на морето имах един врачанин колега направо щях да му избия зъбите кат почнеше така да приказва(в 99% от случаите)

MiMcHeToOo
09-23-2007, 21:01
не знам ,я излизам само да водя жУвотните на паша у полето и ги прибирам - ма не е романтично , веднъж щеше да стане романтиката ама козЪта избега на по-тучна полянка и аз стар человек не можеш я стигне

оле чоовек стига приказва така, на морето имах един врачанин колега направо щях да му избия зъбите кат почнеше така да приказва(в 99% от случаите)

:smt005

bloodranger
09-23-2007, 23:05
Винаги аз избирам темата,говорим за пари,коли и жени (не ме интересува дали на оная и харесва или не) и накрая винаги тя плаща сметката после ме изпраща до у нас и така :D
basi otkade gi namira6 tez bre q dai nasam nekoq :lol:

Blab
09-23-2007, 23:10
Винаги аз избирам темата,говорим за пари,коли и жени (не ме интересува дали на оная и харесва или не) и накрая винаги тя плаща сметката после ме изпраща до у нас и така :D
:smt005 ю рок! :smt005

teenkopele
09-23-2007, 23:10
Винаги имаме да правим далеч по-добри неща, от колкото да киснем в някое кафе.

sasha_90
09-24-2007, 04:24
С бившия така и не ходихме на кафе. :-s

YgaBHuk
09-24-2007, 07:13
Кво кафе бре [-X Отидеме на кръчма натрескаме се като прасета, гаджето даже пие повече от мен най-накрая управителя ни изхвърля, защото нямаме пари да си платим и ченгетата ни докарват до вкъщи

rakiQ
09-24-2007, 07:27
не ходим на кафе-идвамата мразим ..предпочитаме разхода из природата

monityY
09-24-2007, 07:33
офф ми говорим си..кфо мое да праим?да се ебем в кафето ли? ](*,)