PDA

View Full Version : Как да го разведря?



edna priqtelka
09-23-2007, 21:14
Въпросът ми е такъв.Имам познат който е много пекан и готин човек но наскоро преживя много тежко раздялата с едно момиче все тажи за нея и му се вартят едни мислички в главата за смърт и тем подобни аз искам малко да го разведря поне за малко така да забрави за нея и за тези мисли които му се въртят в главата иска ми се пак да си стане предишното ведро момче.Поканих го утре да излезем и да пием кафе но само това не стига искам в тези няколко часа в които ще е с мен да забрави мъката и да си прекара стахотно.той обича да прави яки неща които да го разсеиват и да не му пука за нищо в този момент,но сега за такива неща немога да се сетя :smt017 #-o #-o #-o и моля за помощ от по-опитните или хора попадали в подобна ситуация да ми дадат някакви предложения как да го разведря как да направя тези няколко часа за него незабравими.Много ви моля за савет какво можем да правим през тези няколко часа така че да не му е скучно а напротив да се забавлява и да си изкара страхотно.Очаквам отговорите ви до 4 след обед когато ни е срещата с него.
P.S Правя това за него не защото го харесвам а защото даржа на него като приятел и искам да му помогна много тай каго той не веднъж също ми е помагал но и ми е оказвал голяма морална подкрепа.Мерси за отговорите ви предваритено!!!

MiMcHeToOo
09-23-2007, 21:15
просто бъди до него..

assd
09-23-2007, 21:16
просто бъди до него..
гола :-D

kael
09-23-2007, 21:20
просто бъди до него..
гола :-D :smt005 :smt005 :smt005 да тва би оправило нещата

MiMcHeToOo
09-23-2007, 21:22
просто бъди до него..
гола :-D :smt005 :smt005 :smt005 да тва би оправило нещата

:-D

Frêle
09-23-2007, 21:22
ъмм ... накарай го поне за малко да забрави за това момиче .. или го остави сам да се окопити което лично аз не бих направила .. ако беше мой приятел щях да прекарвам време с него ... да го утешавам .. все пак не му е първата и едва ли ще му е последната просто трябва да му мине мъката от раздялата ... :smt010 нали знаеш (естествено ти си момиче) че рано или късно минава ... и би трябвало да се радва че му се е случило нешо толкова хубаво няма за како да съжалява ... обясни му че така е по добре ... от колкото само да се мъчат и накрая да се намразят и да си развалят всичко хубави спомени ... това бих направила аз... а да - и не го пресилвай - ако сега не му е до никой недей да се опитваш да го разведряваш ... най - много да те намрази

NZ_Eol
09-23-2007, 21:40
Горкият.Ясно ми е какво му е мойта приятелка ме "заряза" кофти.Слагам заряза в кавички,защотот просто я заварих в леглото с най-добрият ми приятел
Ми какво да ти кажа на мен ми мина много бързо, прост същата вечер отидох да покарам(Тогава тренирах мотокрос) и карах на макс и просто в един момент ми се отплесна предната гума и се забих в едно дърво.Бе след като излязох от болницата вече не ми пукаше и за двамцата :-D
Бе направх го да изглежда много весело ама хич не е.Това което имам предвид просто му подготви някаква изненада нещо което да бъде хмм как да кажа нещо което да му вземе вниманието на мака (нямам предвид да го блъснеш в дърво все пак)
Нещо от рода заведи го някаде на разходка опитваи се да повдигаш теми които са далеч от въпросното момиче.И така нататък иначе повярваи ми такова нещо може да го довърши.Особено ако е като мен може да му причини много вреда.Като мен имам предвид, аз приемам връзките си за сериозни и да ме отрежат така драстично винаги съм го приемал доста навътре.Ноо приятелите ми винаги са ме спасявали от това(така де без един път и докаде се докарах)
Идеята е правете нещо спокоино защото в такива моменти ептен човек не мисли за живота си и може да направи някоя простотия.Такаче бъди покраи него подкрепяи го и това е.А бе много изписах дано схванеш какво имам предвид.

sasha_90
09-24-2007, 04:32
Ако имаш чувство за хумур използвай го-ще ти помогне.