PDA

View Full Version : Мислили ли сте да се самоубиете заради някои?



adasdadada
09-23-2007, 23:15
Мислели ли сте да се самоубите заради някое момче/момиче заради любовната мъка породена от него...и говоря да сте били на 1 крачка от самоубииството???

elli4ka93
09-23-2007, 23:18
mlqte otidi na lekar stava li po to4nu na psiholog

MiMcHeToOo
09-23-2007, 23:30
апф.. ако бях на една крачка от самоубийството нямаше да го казвам на целия свят .. просто бих го направила... а ти май тва целиш.. да ни уведомиш, че ше си слагаш край на живота.. я се стегни!

Blab
09-23-2007, 23:33
апф.. ако бях на една крачка от самоубийството нямаше да го казвам на целия свят .. просто бих го направила... а ти май тва целиш.. да ни уведомиш, че ше си слагаш край на живота.. я се стегни!
мхм!
И не, аз съм опитвала да се самоубия, заради себе си, не за глупости!Но ще ти кажа - това не е решението...на нито един "проблем"!!!

MiMcHeToOo
09-23-2007, 23:43
апф.. ако бях на една крачка от самоубийството нямаше да го казвам на целия свят .. просто бих го направила... а ти май тва целиш.. да ни уведомиш, че ше си слагаш край на живота.. я се стегни!
мхм!
И не, аз съм опитвала да се самоубия, заради себе си, не за глупости!Но ще ти кажа - това не е решението...на нито един "проблем"!!!

тва самоубиването е егойстична постъпка и глупава (от личен опит го знам) егойстична, защото ако умреш нараняваш много хора а след като си го направил значи не си помислил как ше се почувстват другите хора и тва е егойзъм.. глупава е щото живота ни е един и трябва да живеем.. аз също съм правила грешката да пробвам и не мисля да я повтарям повече.. просто късно осъзнах нещата който написах по нагоре..

Blab
09-23-2007, 23:49
апф.. ако бях на една крачка от самоубийството нямаше да го казвам на целия свят .. просто бих го направила... а ти май тва целиш.. да ни уведомиш, че ше си слагаш край на живота.. я се стегни!
мхм!
И не, аз съм опитвала да се самоубия, заради себе си, не за глупости!Но ще ти кажа - това не е решението...на нито един "проблем"!!!

тва самоубиването е егойстична постъпка и глупава (от личен опит го знам) егойстична, защото ако умреш нараняваш много хора а след като си го направил значи не си помислил как ше се почувстват другите хора и тва е егойзъм.. глупава е щото живота ни е един и трябва да живеем.. аз също съм правила грешката да пробвам и не мисля да я повтарям повече.. просто късно осъзнах нещата който написах по нагоре..
Естествено, че е егоистично!Човек първо мисли за себе си, рефлексите му го подтикват да се опази, чисто физически...после и психически...Както и да е, няма тук да разисквам моите нещастия...още повече, че те са минало.
Съгласна съм с теб!

MiMcHeToOo
09-23-2007, 23:58
апф.. ако бях на една крачка от самоубийството нямаше да го казвам на целия свят .. просто бих го направила... а ти май тва целиш.. да ни уведомиш, че ше си слагаш край на живота.. я се стегни!
мхм!
И не, аз съм опитвала да се самоубия, заради себе си, не за глупости!Но ще ти кажа - това не е решението...на нито един "проблем"!!!

тва самоубиването е егойстична постъпка и глупава (от личен опит го знам) егойстична, защото ако умреш нараняваш много хора а след като си го направил значи не си помислил как ше се почувстват другите хора и тва е егойзъм.. глупава е щото живота ни е един и трябва да живеем.. аз също съм правила грешката да пробвам и не мисля да я повтарям повече.. просто късно осъзнах нещата който написах по нагоре..
Естествено, че е егоистично!Човек първо мисли за себе си, рефлексите му го подтикват да се опази, чисто физически...после и психически...Както и да е, няма тук да разисквам моите нещастия...още повече, че те са минало.
Съгласна съм с теб!

точно така, недей да гледаш в миналото.. тва е най-гадното нещо.. да се връщаш към стари рани и гадни случки.. ;)

Frêle
09-24-2007, 00:25
не си заслужава да се самоубиваш заради никого ... в сми ... който и да е :smt119 отебаваш и готово .. [-X тая иконка ме радва :smt119 и тая радва ...

sasha_90
09-24-2007, 04:17
Не!Била съм отчаяна но чак до самоубийство да стигна-не!

thematrix
09-24-2007, 04:40
kakto kazaha po gore nqma smisal ot samoubiisvoto bqga6 ot problemite po dobre se ispravi sre6tu tqh i gi re6i idi pri mom4eto i mu kaji 4e neiska6 da jivee6 bez nego ili ne6to ot toq sort i 6e se oprai6 nadqvam se

PaMit0
09-24-2007, 04:57
ооо я се стегни :smt005 никой не заслужава да се самоубиеш заради него,пр кфо да ти кажа ... тегли им на си4ки по една майна и да не ти дреме 6тото не си заслужава заради някъф/някфа да се самоубива6 =; :smt018

LizZz
09-24-2007, 05:42
Не,не съм мислил да се самоубивам.

kael
09-24-2007, 05:58
Мислели ли сте да се самоубите заради някое момче/момиче заради любовната мъка породена от него...и говоря да сте били на 1 крачка от самоубииството??? не ............... не съм толкова деградирал

monityY
09-24-2007, 06:14
НЕ,аз да не съм луда? :shock: ](*,)

Rock & Roll Queen
09-24-2007, 06:49
Не. Не бих се самоубила заради някой. Никой не заслужава да се самоубивам за него.

koalka
09-24-2007, 06:57
НЕ!

YgaBHuk
09-24-2007, 06:57
НЕ!

quench
09-24-2007, 07:01
ми не, но съм мислел многкратно как да убия някого :)

Timbaland
09-24-2007, 07:05
Az licno ne za sega :-k sha vidim po natatak ,no na moq poznata nai-dobrata priatelka se :smt010 sled kato priqtelia i q napusna...niama da kazvam kak se e... :smt012

vodolei4e_m
09-24-2007, 07:24
апф.. ако бях на една крачка от самоубийството нямаше да го казвам на целия свят .. просто бих го направила... а ти май тва целиш.. да ни уведомиш, че ше си слагаш край на живота.. я се стегни!
мхм!
И не, аз съм опитвала да се самоубия, заради себе си, не за глупости!Но ще ти кажа - това не е решението...на нито един "проблем"!!!

тва самоубиването е егойстична постъпка и глупава (от личен опит го знам) егойстична, защото ако умреш нараняваш много хора а след като си го направил значи не си помислил как ше се почувстват другите хора и тва е егойзъм.. глупава е щото живота ни е един и трябва да живеем.. аз също съм правила грешката да пробвам и не мисля да я повтарям повече.. просто късно осъзнах нещата който написах по нагоре..

dam i az sam kato teb MiMcHeToOo
ina4e da opitval sam da se samoubiq no ne zaradi nqkvi si mirizlivi muhli, a zaradi po seriozno ne6ta, posledniq pat be6e kogato bqh bukvalno poludql i otka4il, psihqsal i kvo li o6te ne zarad itapiq mi ba6ta koito 6tqh da go prebiq bez rakata da mi trepne, .... toq 4ovek e sposoben da me izkara izvan kojata mi

so^sweet
09-24-2007, 07:28
o bojeeeeeeee
samoubiistvo
vseki ima ujasni momenti no e ogromna prostotiq da napravi6 ne6to takova
ima li v1ob6te po maloumno ne6to ot tva-i naistina e egoisti4no!

keks
09-24-2007, 07:30
ми не, но съм мислел многкратно как да убия някого :)

:smt005 :smt005 подобно

MiMcHeToOo
09-24-2007, 07:34
апф.. ако бях на една крачка от самоубийството нямаше да го казвам на целия свят .. просто бих го направила... а ти май тва целиш.. да ни уведомиш, че ше си слагаш край на живота.. я се стегни!
мхм!
И не, аз съм опитвала да се самоубия, заради себе си, не за глупости!Но ще ти кажа - това не е решението...на нито един "проблем"!!!

тва самоубиването е егойстична постъпка и глупава (от личен опит го знам) егойстична, защото ако умреш нараняваш много хора а след като си го направил значи не си помислил как ше се почувстват другите хора и тва е егойзъм.. глупава е щото живота ни е един и трябва да живеем.. аз също съм правила грешката да пробвам и не мисля да я повтарям повече.. просто късно осъзнах нещата който написах по нагоре..

dam i az sam kato teb MiMcHeToOo
ina4e da opitval sam da se samoubiq no ne zaradi nqkvi si mirizlivi muhli, a zaradi po seriozno ne6ta, posledniq pat be6e kogato bqh bukvalno poludql i otka4il, psihqsal i kvo li o6te ne zarad itapiq mi ba6ta koito 6tqh da go prebiq bez rakata da mi trepne, .... toq 4ovek e sposoben da me izkara izvan kojata mi

абе то и аз бях за сериозни неща ама пак няма смисъл :wink:

bebcheto_91
09-24-2007, 09:39
Хубава тема :
Ами да аз съм мислила да се самоубия заради едно момче с което се запознах в чата излизах ме ходих ме на Света гора, аз се влюбих в него и го обичам безкрайно , но се случиха някой неща и скъсах ме , не исках да го оставям но той ми каза нещо което не ми допадна не ми хареса , болката беше силна и така , много пъти съм се опитвала да се самооубия рязала съм си раката , гълтах хапчетата , но нищо не стана , незнам защо но съм готова на всичко за този прекрасен човек де да можеха и наще да разберат колко много значи за мене той :smt007 липсва ми много но наистина съм готова да се самооубия заради момче което обичам с цялата си обич но предпочитам да умра до него да знам че последните моменти от живота ми са прикарани до този които обичам повече от собственото си семейство той означава много за мене , благодаря ви за тази тема по не разкривам чувства които са силни и от които много боли но истинската любов се намира с мъка болка и сълзи :smt007 :smt007 :smt007
Обичам го и съм готова да се самоубия заради него

ivakavlad
09-24-2007, 09:43
Правил съм опити за самоубииство два неуспешни и един успешен :-D

А сега сериозно да мислил съм да се самоубивам заради момиче и то неведнъж, но ми доиде акъла в главата навреме

babi_girl
09-24-2007, 09:44
Никога! И не искам да ми минават такива мисли през главата.

^Sam90^
09-24-2007, 09:45
Мммм мислил съм си го, но не да си мисля да го правя, ами просто си помислих какво би станало :lol: Но в никакъв случай не бих го направил... никога :roll:

Ice_Queen_
09-24-2007, 09:46
Искам да живея за него..
Не да умра.

free_spirit
09-24-2007, 10:54
За някои хора бих дала живота си,но да се самоубивам-нивгаш не ми е минавало през акъла,и то за простотии.Една приятелка се опита няколко пъти ,за щастие неуспешно,но тя си е адски слабохарактерна и не се учудвам...вярно е ,че живота няма особен смисъл като се замисли човек,но трябва да се изживее и да му се надсмиваш именно заради тази липса на каквато и да е логика. :D

SINDEL
09-24-2007, 11:10
Айде, айде.. пове4ето побъркани тийнове са мислели за самоубийство все някога :-D
Да, мислела съм. В някакъв момент когато съм зацикляла с 10000 проблеми на главата, които просто не зависи от мен да разреша.. мислила съм като ми е писвало от вси4ко. Оба4е ме е шубе, затва не го правя :-D

Phoenixheart
09-24-2007, 11:16
никой на тази планета не заслужава да се самоубия за него/нея

VerryBerry
09-24-2007, 12:05
ne,ne bih go napravila..tova ne bi spasilo lubovta po nikakav na4in i zatova deistvam po dr na4in-teglq edna maina na 4oveka i prodaljavam napred 8)

RaLkb
09-24-2007, 12:47
samoubiistvoto ne e reshenie na problema bilo to zaradi liubovna mbka ili neshto drygo...vze mi se stegni i spri da se depresirash....

flowerlina
09-24-2007, 13:00
Не и не бих!

GregoryHouse
09-24-2007, 13:02
В момента съм на крачка от самоубийството заради всичките тъпи мнения из тоя форум...кфо ти самоубийство кфо ше постигнеш с него ?! НИЩО :arrow: Useless...Въпреки че имах една съученичка която се самоуби точно заради такива простотий...кфо кЪт те е зарязал/а щом го е направил/а значи не те заслужава и просто дигаш глава и продължаваш напред...Isn`t so hard dude...

09-24-2007, 13:03
:-) :-) :-)

kobrichka
09-24-2007, 15:20
Не не бих,това е най-голямата глупост която може да направи човек. :lol: самоубийството не е решение за нищо то е бягство от проблемите.Първо смятам,че ми предстои да видя мн нови неща в живото било то хубави или лоши и аз искам да ги видя.Второ не смятам,че някое момче заслужава да се самоубия за него.Трето нищо няма да постигна с това,защото това момче ще продължи да си живее живота,а аз ще съм два метра под земята.Четвърто прекалено мн обичам родителите си,за да им причиня такава болка,заради един глупак които не е успял да ме оцени.И пето смятам,че съм силно момиче,което може да продължи напред.

PINK_FLoyD
09-24-2007, 16:51
Имал съм такива мисли и бях доста близо,но не заради НЯКОЙ,а заради поредица от кофти събития които ме сринаха тотално.Но реших,че трябва да живея живота си докрай дори и да има малко хубави моменти защото именно заради тях си заслужава.Тази тема е мястото Емотата да се развихрят.Както пишеше на една картинка "Ще се самоубия щото е модерно" :smt005 :smt005 :smt005

sexy_for_you
09-24-2007, 16:55
Да.Не бях чак на една крачка,но близо.Обмислях варианти,но осъзнах,че в живота има къде къде по-важни неща,за които да се живее,а не само заради един идиот,който не ти обръща внимание.Надживях го.Беше моментен психически срив.

П.П.Защо нападате?Може автора/авторката просто да се интересува,а не да иска да пробва :-D

babity
09-24-2007, 17:20
Да, мислила съм. Накрая след много мислене разбрах, че няма никаква полза да го направя, защото него това не го интересува! :cry: :cry: :cry:

Spirit_Breaker
09-24-2007, 21:35
Az sum mislil za samoubiistvo ama ne zaradi opredelen 4ovek a zaradi hilqdi pri4ini:lo6i spomeni kofti izjivqvaniq,vodene na nikv jivot i kvo li o6te ne :) ama priatelite me razobejdavaha a i neznam dali mi stiska o6te ne sum opitval :P

Shogi
09-24-2007, 21:40
Глупавите от любовна мъка се самоубиват, умните пишат стихове, а само най-умните не се влюбват :) :-k

BUFU994
09-25-2007, 00:29
:smt018 [-X [-X

но ми се ика да :smt066 :smt067 :smt068 :smt070 :smt071 :smt072 :smt073

:smt075 един тъп испанец кадето дори не сам го биждал само сам слушъл
за него :smt097


тоя икам да го пребия от бои

heartless*charm
09-25-2007, 02:56
ми не, но съм мислел многкратно как да убия някого :)

BAYO
09-25-2007, 03:35
ми не, но съм мислел многкратно как да убия някого :)

:smt033

freedom
09-25-2007, 06:03
ми не, но съм мислел многкратно как да убия някого :)

:smt033 \:D/

sherry
09-25-2007, 06:11
Ами мислила съм, но преди няколко години. Бях много зле, не мислех трезво. Добре, че не съм направила тая глупост. Сега знам, че животът е ценен и не трябва да се предаваме, не бих го направила!

strawberry
09-25-2007, 07:32
ако кажа че не съм мислила ще излъжа,но никога няма да ми стисне да си сложа край на живота,защото си го обичам и искам.А ако някой е решил да се мята,да си реже вените,да се нгълта с хапчета и т.н. да се замисли дали има смисъл да си слага край на живота заради някого на когото не му пука.То е казано Този за когото си заслужава да плачеш никога не би те разплакал същото е и със самоубийството

bloodyt0
09-25-2007, 07:48
trqa sa stegne6..izlez s priqteli zabavlqvai se..ne misli za 4oveka zarad koito iska6 da sa samoubie6 p1k i nqma smisal 6t0t nz kfo ta o4akva..;)

sladko_dete
09-25-2007, 08:03
Така... всеки има трудни моменти, в които всичко ти е с главата на долу, мислиш, мислиш... и изход просто няма... и к'во да правим? Ай да си теглим въжето, защото не можем да измислим необходимото ни решение... обаче, тоя скапан живот е 90% трудни моменти, ако при всяка трудност решим да се самоубиваме...? Ние не сме като котките да имаме по 9 живота... Обаче, когато въпросния наш любим не ни обръща внимание, или ни е бил шута, и вече край, самоубииство, като че ли всички мъже/жени на планетата са се свършили... Има хора сираци, които никога не са почувствали майчина ласка, които цял живот да били отритвани от обществото, има бездомни които ровят по кофите за боклук, има болни хора, тежко болни, но кажете ми чули ли сте случай, където някои от тези хора да се самоубиват??? НЕ! Защото тези хора разбират шанса да са на тази планета, и че живота е един, тези хора се борят, искат да живеят... А кво правят тийнчетата??? Режат си вените, гълтат хапчета... НЕ! Силните хора не правят така... те се борят... А, и тва, от нашата гледна точка няма изход, не означава, че найстина няма!!!

bqsna_teenagerka
09-25-2007, 08:19
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 неееееееее това е последнотоо нещо което бих направила!!!!!!! да се самоубия заради мом4е :smt005 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

fillis
09-25-2007, 08:25
abe az li4no ne no moi frki da i to mn 4esto no slava bogu vse o6te imam malko la4 akal da ne go pravqt.Spored men ne trqbva da si slaga6 kraq na jivota zaradi momi4e/mom4e za6otot vse edno nqma da sre6tne6 drug.No kakwo se kazva vseki re6ava sam za sebe si i kakwo iska ili dali moje da go ima !

lips_of_anegel
09-25-2007, 08:34
Мислели ли сте да се самоубите заради някое момче/момиче заради любовната мъка породена от него...и говоря да сте били на 1 крачка от самоубииството???
4есно да ти кажа
преди бая години исках да си режа вените заради едно мом4е и добре4е една приятелка ме спря.в последствие след доста време,преди около 1 година разбрах 6то за 4овек е той от тая гледна то4ка 4е не го харесвам и разбрах 4е е нямало смисъл да правя такова не6то ](*,)

find_m3
09-25-2007, 09:07
еми никога сериозно и не бих го направила ....,но ми е идвало да си тегля куршума много често

H8_mE
09-25-2007, 09:14
Мислели ли сте да се самоубите заради някое момче/момиче заради любовната мъка породена от него...и говоря да сте били на 1 крачка от самоубииството???

Tova ne e re6enieto,no ponqkoga si mislim,4e ne mojem da izdurjim bez daden 4ovek i nqma da mojem da se spravim bez nego i taka na mnogo hora jivotyt svur6va!Az li4no ponqkoga izpadam v sustoqniq,v koito moje da se slu4i tova... :?

XxX*MeTaJL^BiTcH*XxX
09-25-2007, 11:28
Mislq 4e mn hora im e minavalo prez akyla tva nqkoga...no posle osyznavat kva golqma gre6ka bi bilo..I kvo 6te se postigne...Ni6to.. [-X Ne ne ... :-k O6te pove4e za mom4e..

KiLLeR_InSTiNkT
09-25-2007, 11:53
Може да ми е минавало през ума като съм била по-малка, но винаги съм си казвала, че от такива неща няма смисъл. Какво печелиш като се самоубиеш? - Едно нищо. Само ще нараниш хората, които те обичат, защото такава постъпка би била прекалено егоистична.

Spirit_Breaker
09-25-2007, 13:51
ми не, но съм мислел многкратно как да убия някого :) AAAA TAV RLZ
Q kaji kak da ubiq baba mi bez da me gepqt pri altopsiqta 4e sum az!

AFT
09-25-2007, 13:56
:shock: Damn no!