PDA

View Full Version : Дрехите и т.н.



Navixo
09-24-2007, 02:11
Скъпи дрехи = Гъзар
Готини очила, прическа с гел = Педерас
Момичета облечени в по-американски стил дрехи = Кукли/Лигли

Та чудно ми е защо толкова много хора мислят така, живея в чужбина и много хора тук са така и са си готини не се правят на богати на нахални и тн.

Някой а ми обясни моля защо смятате така в България че тези хора са гадни.

Също така защо предпочитате момета с рошава коса вместо такива с хубава коса с гел?

Ей такава подобна

http://z.about.com/d/mensfashion/1/0/O/N/medium03.jpg

miloto na miloto:P
09-24-2007, 06:21
ами,аз ще ти кажа моята гледна точка..по принцип,момчетата,които харесвам не са тип "гелосани" ,но по принцип нямам нищо против тях,дори някои изглеждат доста прилично,няма нищо лошо да полагаш грижи за себе си,но когато това ти стане фикс идея..просто става смешно..нещото,което не ми харесва при тези наконтени момчета,е че примерно в Бургас съм забелязала всяко второ момче е така и не се отличават един от друг..еднакви коси,еднакви дрехи..малко като клонинги..как така изведнъж всички се юрнаха да стават фешани?тва ми е странно..що се отнася до момичетата,"кукленският" стил обличане е мн сладък..нищо против..ама да не го нося аз..не е мой стил..на някои им стои добре,други просто са смешни :)

glarus
09-24-2007, 06:26
Не мога да разбера защо в България хората мразят богатите? Скоро бе направено проучване по въпроса и хората искат по-високи данъци за богатите, да им се вземе имуществото и какво ли още не. У нас има остра непоносимост към богарите и не мога да разбера от къде идва тая злоба.
И аз мразя нещастниците с коли за по половин милион - нарко босове и жените им, децата им и родата, които са престъпници. Но те са малко. Факт е, че когато хората видят млад човек, който е с костюм или кара нова кола (не такава за 500 000, а от тези до 30 000, които ги има под път и над път на лизинг) почват да го псуват.

Аз съм ЗА всеки, който може да изглежда като гъзар и гей защото е по-красив, всички жени да са облечени като кукли защото са по-красиви и не разбрах защо това те притеснява и те дразни. По-добре ли е жените да се носят като повлекани или е по-добре да изглеждат секси и да си обръщаш главата по тях? А ние мъжете по-добре ли е да изглеждаме като буци посерковци или да се стегнем и да отделим по 15мин на ден а външния си вид и да сме перфектни секси мъже?

Loshotia
09-24-2007, 07:06
Това е тъпо наистина- може и да е някакво наследство от времето, но си мисля, че е крайно време да се превъзмогне. аз лично не виждам нищо лошо в това да си различен. Сега някой ще каже, че фешъните са като армия пехотинци- с еднакви дрехи и аксесоари. Но не са ли такива и скейтърите, пънкарите, метълите имотата....Странно ми е, че тук има такава нетърпимост- един вид всичко, което е различно от мен е грешно. Това е супер ограничено мислене.

monityY
09-24-2007, 07:12
България е едно,Чужбина е друго!!! можеш да изглеждаш като гъзар и в евтини дрехи,има гел за 1:50лв ;) ,има дрехи за 10-15-20 лв,отново гъзарски,такаче това че носи6 скъпи дрехи не те прави гъзар,както и обратното...

vodolei4e_m
09-24-2007, 07:32
Това е тъпо наистина- може и да е някакво наследство от времето, но си мисля, че е крайно време да се превъзмогне. аз лично не виждам нищо лошо в това да си различен. Сега някой ще каже, че фешъните са като армия пехотинци- с еднакви дрехи и аксесоари. Но не са ли такива и скейтърите, пънкарите, метълите имотата....Странно ми е, че тук има такава нетърпимост- един вид всичко, което е различно от мен е грешно. Това е супер ограничено мислене.

dam puritansko mislene e tova , harakterno za amerika prez 17 vek, nie v 17 vek li sme ili v 21?
q se stegnete...
a kolkoto do grajdankata na Burgas ... ami kvo da ti kaja tam pak e o6te po ograni4eno misleneto :smt005 golqm grad a vseki e kato drugiq, lipsva jelanieto da si edinstven i da si izmislq6 sam moga, govori lo6o za hubaviq i golqm morski grad.... posledniq pat kato bqh tam 6tqh da padna... 50 magazina i vav vsi4kite edno i sa6to se prodava... tctc ](*,) :smt011 lo6a politika...

Nicole_Richie
09-24-2007, 12:27
Prosto balgarskiq mantalitet e takav!Ne smqtam da komentiram poveche po-temata,ashtoto shte se nameri nqkoi `mnoooo pechen i golqm razbirach` i shte zapochne s napadkite,zaqjdaniqta i.t.n...

OtherDimension
09-24-2007, 12:53
гелосаните коси изглеждат мазни и гадни
друго си е с пяна да речем и после да я изсушиш..

ArTanDra
09-24-2007, 13:19
Не ми харесва момчетата да са с прически , защото се бавят повече от мен пред огледалото и трябва да ги чакам :lol: (базик).

Харесват ми момчета с прически , но да са в границите на моето "нормално". Да не са с крив бритон или нещо подобно - това вече е пед*лско. За дрехите кой каквото иска да носи , тука разликата в дрехите е в цената , качествена стока няма всичко е "туркистан" или made in Taiwan :lol: Някои си мислят , че като има надпис е оригинално .. оригинално е колкото дрехите в "Илианци". Сега модата дето излезе е меко казано отвратителна , ама и тя ще отмине. А и още нещо в чужбина могат да имат една блуза за 500 евро , но са възпитани , защото такъв им е манталитета. Нашият е да парадираме с нещата , които притежаваме ;)

sladkish_14
09-24-2007, 13:53
Нямам нищо против момченцата-мънекенчета(аз така ги наричам) :smt005 ,ама моля ви се,облича те се от една фирма всички :smt005 ..Не бе,все ми е тая кой квото иска да се прави,щом искаш да си от голямото добро утро ОК,наистина на някой им утива,но останалите са просто едни смешни и ЖАЛКИ подобия-отнася се и най-вече за момичетата :smt005

find_m3
09-24-2007, 13:59
Това е тъпо наистина- може и да е някакво наследство от времето, но си мисля, че е крайно време да се превъзмогне. аз лично не виждам нищо лошо в това да си различен. Сега някой ще каже, че фешъните са като армия пехотинци- с еднакви дрехи и аксесоари. Но не са ли такива и скейтърите, пънкарите, метълите имотата....Странно ми е, че тук има такава нетърпимост- един вид всичко, което е различно от мен е грешно. Това е супер ограничено мислене.

dam puritansko mislene e tova , harakterno za amerika prez 17 vek, nie v 17 vek li sme ili v 21?
q se stegnete...
a kolkoto do grajdankata na Burgas ... ami kvo da ti kaja tam pak e o6te po ograni4eno misleneto :smt005 golqm grad a vseki e kato drugiq, lipsva jelanieto da si edinstven i da si izmislq6 sam moga, govori lo6o za hubaviq i golqm morski grad.... posledniq pat kato bqh tam 6tqh da padna... 50 magazina i vav vsi4kite edno i sa6to se prodava... tctc ](*,) :smt011 lo6a politika...

мда абе не ми пука момичетата как ще се обличат (има някои ,които меко казано ме отвръщват де) ,но глупавия коментар на "glarus" ,от чиито коментар останах с впечатлението ,че е жена до последните 2 реда в които пише ,че иска "да се стегнем и да отделим по 15мин на ден а външния си вид и да сме перфектни секси мъже?" [-( аз па "искам да си увиете вагините околко вратовете и да бъдете щастливи" - бате спаско

Madness
09-25-2007, 07:08
Гелосаните са гадни.Точка! :lol:
Розовите блузки,натъпканите панталони във ботуши/маратонки,русия перчем... :smt078

xXxScreamxXx
09-25-2007, 09:26
Готини очила, прическа с гел = гей ?????????
Zna4i iska6 da kaje6 4e poloninata i pove4e mom4eta sa geiove .... hei q slez na zemqta :roll:

Борат
09-25-2007, 09:50
аз съм гелосан,но не мога да бъде сбъркан с фешън по никакъв начин :lol:

GaBiIi__
09-26-2007, 07:23
1vo skapite drexi ne zna4i 4e sa gazarski i za6to gotinite o4ila i pri4eskata da zna4at 4e si gei tctc tva si nema vrazki :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 kolkoto pove4e griji polaga 4ovek za van6niq si vid tolkova po dobre izglejda ne moje samo f-4etata da sa hubavi az na primer mn har c. ronaldo toi izglejda perfektno star6no e qk tva ne zna4 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 i 4e e gai kakto pove4eto kazvat

tItEufFf
09-26-2007, 08:14
За "Скъпи дрехи = Гъзар" не съм съгласна напълно, защото аз имам една ного богата приятелка, която е много човечна...НО не всички са такива. Някои се възползват от това, за да се издигнат над другите, да им покажат колко са по-велики като могат да си купуват най-новите модели телефони и маркови дрешки....И стават гъзари следователно...

За Фешънчетата....Ами то пак не се отнася за всички...По принцип трябва да са с прическа с гел, големи очила и да слушат хаус....Е, да ама не всички са такива! Повечето само се праят на такива. В скайпа си имах един абонат, който се пишеше: House Girl, но подписа и беше "pz Ivana - Nai dobrata.mp3 (music)" И понеже повечето са такива не всички харесват фешъните и ги смятат за геийове

За Куклите Барби....ами тука не мога да кажа нищо...смисъл...едно момиче трябва да се облича с розово, синьо, зелено...абе свежи цветове....А не да си хубят женствеността като слагат едни огромни войнишки панталони, блуза на Металика и си праят пиърсинг навсякъде....Аз повече възприемама "кукличките", отколкото металките..

Ами това е моето мнение...

danitooooooooooo
09-26-2007, 11:53
abe ti ne6ty nz mn 6ot gotini o4ila i gel voob6te ne e ravno na gei!!!!Daje sa mn qki pi4ove!

shaka_kan
09-26-2007, 13:42
Drehite sa ne6t0 vremenno i preh0dn0 ne6t0,vajn0t0 e 40veka,k0it0 se krie zad tqh! Ne e vajno kak se obli4a 40vek,vajn0t0 e kakv0 sarce n0si!!!!

Misho4ka
09-26-2007, 14:03
Zavisi ot pricheskata:) Men mi se sluchi tazi sutrin, na Sadebnata palata da vidq dve "momchenca" s dunchicite tiknati v DUNKOVITE botushki! E tazi gledka me OTVRATI! Ne mi pyka s gel ili bez gel sa..ne mi puka dali botushletata im sa za 10 ili za 100 lv. prosto NE-MI-HA-RE-SA-HA! Ta..Ima i neshto drugo.. sloji li si momiche kecove primerno na DVS, DC, GLOBE (i mn dr.) se smqta za POZA.. mnogo momcheta mislqt che kecovete sa samo za tqh. Chuvala sum komentari za momicheto.. e tazi si kupila DVS-ki i mi se pravi da guzarka..i taka naatatuk. Abe izob6to... tolkova razlichni hora s tolkova razlichni mneniq che..i da iskash nemojesh da im ugodish. Az si nosq keckite i si se kefq.. a koito i kakvoto da mi govori, shte znam che si se kefq;)) Yeah

Jamalska
09-26-2007, 14:15
Zavisi ot pricheskata:) Men mi se sluchi tazi sutrin, na Sadebnata palata da vidq dve "momchenca" s dunchicite tiknati v DUNKOVITE botushki! E tazi gledka me OTVRATI! Ne mi pyka s gel ili bez gel sa..ne mi puka dali botushletata im sa za 10 ili za 100 lv. prosto NE-MI-HA-RE-SA-HA! Ta..Ima i neshto drugo.. sloji li si momiche kecove primerno na DVS, DC, GLOBE (i mn dr.) se smqta za POZA.. mnogo momcheta mislqt che kecovete sa samo za tqh. Chuvala sum komentari za momicheto.. e tazi si kupila DVS-ki i mi se pravi da guzarka..i taka naatatuk. Abe izob6to... tolkova razlichni hora s tolkova razlichni mneniq che..i da iskash nemojesh da im ugodish. Az si nosq keckite i si se kefq.. a koito i kakvoto da mi govori, shte znam che si se kefq;)) Yeah
хах не мисля,че това че са маркови кецовете и са скатерски за това се вика ПОЗА.;)По скоро,че тия хора..независимо дали девойки или младежи със скъпите кецове без файда...абе дават пари за кецове щото си мислят,че така ще се причислят към групата на "анти-фешъните'...и некфи такива

bqsna_teenagerka
09-26-2007, 15:46
за6тото,ако в 4ужбина хората не се държат гейски,тук се... :-D