PDA

View Full Version : Любовна мъка



AHuTkA_
09-24-2007, 05:44
Proglema mi e tam 4e sam na 15 i sam ludo vlubena v edno momi4e:( rabotata e tam 4e e na 24:( Vinagik ogato go vidq napravo se raztrepervam toi se darji mn milo s mne usmihva mi se i tova adski mn me radva iskam da sam s nego mn mn mn go obi4am no me e strah da mu kaja vse pak e na 24 dosta mi e golqm pak i 6te mi kaje az s hlapeta se nezanimavam:( kakvo da pravq plsss daite mi savet?

Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

kael
09-24-2007, 05:51
Proglema mi e tam 4e sam na 15 i sam ludo vlubena v edno momi4e:( rabotata e tam 4e e na 24:( Vinagik ogato go vidq napravo se raztrepervam toi se darji mn milo s mne usmihva mi se i tova adski mn me radva iskam da sam s nego mn mn mn go obi4am no me e strah da mu kaja vse pak e na 24 dosta mi e golqm pak i 6te mi kaje az s hlapeta se nezanimavam:( kakvo da pravq plsss daite mi savet?
деградирал тип

LizZz
09-24-2007, 05:51
Да,да...Обичаш го...
Просто си влюбена в него.
Т'ва твойто изобщо не е любовна мъка!

sasha_90
09-24-2007, 05:52
Не бързай.Той е много голям за теб,е не чак толкова.Но винаги има шанс да те измами.

xXxScreamxXx
09-24-2007, 06:01
toi o6et malko i moje i ba6ta da ti e bil we :D
ne we sa seriozno - mi naistina e prekaleno golqm za teb fani si tam nekoi na 16 17 i tva da e :::

monityY
09-24-2007, 06:07
оби4а6 го,а даже не го познава6? :shock: ли4но говоря?или поне аз така разбрах... :-D питай някой негов близък дали си има приятелка,какво мисли за тебе..и така 6ти стане ясно... :::

maybelline
09-24-2007, 06:26
В такива случаи по принцип повечето ще ти кажат "егати и педофилската история",затова не се обиждай ако прочетеш такива коментари тук - който не може да си го представи - така е.
Сближете се.Стани негова по-близка приятелка.Не се меси в проблемите му,ако не иска да ги сподели,но ако реши да ти сподели,изслушай го,разбирай го,не го критикувай.Поинтересувай се от работата му (университета) или хобитата му.Разкажи му за себе си,но не включвай тотално детски неща като "А мама не ме пуска да излизам след 10" - това е оплакване като от малко детенце.Все пак му разкажи за проблемите си (не за всички и накуп).Той ще ти даде съвет и ще се радва да ти помогне.Сближавайтесе постепенно.Стани част от ежедневието му (дали с излизане на кафе,с обаждане или с sms - стани част от ежедневието му.Не се обличай твърде предизвикателно пред него - ще го сметне за курвенско,но и не се загървай в дрехи,така че да го лишиш дори от въображение ;) Оставайте насаме по-често,и то - уж "случайно".А не нарочно да му кажеш "Е,хайде сега остави ги тези и ела да си говорим само двамата".
Бих могла още много съвети да ти дам и ако се интересуваш как да му помогнеш да се влюби,пиши ми ЛС,ще ти дам някои "изпитани" (не само от мен) съвети.Все пак според мен ти знаеш какво да правиш,трябва ти само повече кураж.Успех!

koalka
09-24-2007, 06:40
Можеш и да му споделиш, но той е на 24-да, не е чак толкова голям, но ти си на 15, разликата е 9 години...

MiMcHeToOo
09-24-2007, 07:53
еми верно е, че е по-голям от нея с доста годинки ама.. ако са щастливи.. що да не бъдат заедно? само полека да не те преметне нещо, че тогава ше ти е много кофти..