PDA

View Full Version : Survivor 2



shialabeouf_sexy
09-24-2007, 08:59
Ще го гледате ли и гледахте ли специалното издание?
Какво мислите за участиците?
ВИЕ СТЕ! :-D

ProstoAz
09-24-2007, 11:03
И аз ще го гледам, защото учителят по математика е от моето даскало. :lol:

without_me
09-24-2007, 11:53
А аз ще го гледам,въпреки,че никой от участниците не познавам :smt016

sasha_90
09-24-2007, 12:19
И аз ще го гледам.

rusalkata_
09-24-2007, 12:38
и аз ще го гледам.доста интересни участници са избрали. :-)

Shadow_Walker
09-24-2007, 12:51
А аз ще го гледам,въпреки,че никой от участниците не познавам :smt016И аз, и аз :-)
Просто самото предаване и идеята му са си е интересни, а и миналото издание също много ми хареса :wink:

shadow_
09-24-2007, 17:22
И аз ще го гледам, защото учителят по математика е от моето даскало. :lol:
a na men mi prepodava daje......ot 2 AEG si,nali? :?: :?:

Mooo6no
09-24-2007, 17:52
И аз ще го гледам, защото учителят по математика е от моето даскало. :lol:
Край. Вече няма да гледаш предаването. Мен ме кефеше човечеца. бтв той сега стачкува ли? :lol:

Предаването щеше да е интересно, ако е по-малко разтеглено. Както и в миналия сезон, така и в този са много 'сапунени' нещата. Предния сезон щеше да е найстина хубав, ако беше 2 пъти по-кратък.

mrysnika
09-24-2007, 17:53
sbr kogs po4va tva ne6to...da ne e dnes!? i koga 6e go davat?

Blab
09-24-2007, 17:58
оппа...тъкмо свърши преди минутки.
НЕ, Слави не се е поправил, разваленият "Сървайвър БГ" не струва...Друго си е американското издание.
Е, аз чаках да видя Влади, видях го, изплакнах очи...друг път пак :lol: може би утре, ако се намери някоя добра душа да ме вкара на "Хъшове" [-o<

Mooo6no
09-24-2007, 18:00
НЕ, Слави не се е поправил, разваленият "Сървайвър БГ" не струва...Друго си е американското издание.
Този път не го прави Слави.

Shadow_Walker
09-24-2007, 18:10
НЕ, Слави не се е поправил, разваленият "Сървайвър БГ" не струва...Друго си е американското издание.
Този път не го прави Слави.И стига сте го сравнявали с Америкенските издания.Еми няма как да е същото, а и какъв е смисъла да е някво си копие?
Да, кофти за даскала.. :|

Blab
09-24-2007, 18:19
Ще си го сравнявам...ПЪК :smt016
Аз харесвам "Survivоr", страхотно шоу е.
Щом не е Слави, браво на него, поздравявам го най-искрено..., който и да стои зад "проекта" - :-#

kameliqbaby
09-24-2007, 18:54
Само аз ли няма да го гледам?

ProstoAz
09-24-2007, 19:48
И аз ще го гледам, защото учителят по математика е от моето даскало. :lol:
a na men mi prepodava daje......ot 2 AEG si,nali? :?: :?:
Мда... а ти си 9 или 10кл. сигурно? :)

Mo6no, стачкува, той си го каза човека. Ама голям образ е, нали? :)

Mooo6no
09-24-2007, 20:23
Хич не си представям учителя ни по математика да прави нещо подобно на стриптиийз. :smt005 Те след това няма ли да го накажат "за уронване на престижа на училището"? Някакъв супер весел е, обаче с тая брада, с факта, че е със същото облекло, с което е скочил там във водата.... дали се къпи редовно? :-k

rusalkata_
09-24-2007, 20:26
интересно начало.хората си мислеха,че отиват на разходка с корабче,а то кво се оказа-бам във водата :lol: определено не го очакваха.
а това да елиминират веднага не ми харесва.много отрано се почнаха елиминациите.а и тази година защо са 22 участници? :-s
нз за вас,но аз вече си имам любимец-тоз от военновъздушните сили. 8-[ :smt007

П.С: буааа баси комарите.кво е това чудо?аз и 1 ден няма да издържа на такива условия.страх ме е от акули и змии.да не говорим,че 52 дни си без баня,свестен покрив на главата,някакви гадинки пълзят около тебе и ти на сичкото отгоре трябва да минаваш мисии.айде бе. :smt005 това ще си го гледам само на тв-то. :lol: :D

Shadow_Walker
09-24-2007, 20:31
Мене от пръв поглед ми хареса митничарката :РРР
и онзи, завършилия международно стопанство (май..), който беше с костюма...абе леко надут мяза ама прави впечатление поне :lol:

sladko_f
09-24-2007, 20:56
Това със скачането от кораба беше взаимствано от един от американските сезони.
Новият водещ определено ми харесва повече от Камен ВО.
Стана ми малко гадно,че учителя си тръгна толкова бързо.Само не ми стана ясно дали нарочно тея работи бяха по-малко или единия мъж взе 2 "да се запаси"
А иначе фаворитки са ми близначките.Мн са симпатични.

IsoMniaC_
09-24-2007, 20:58
Gledah specialnoto izdanie. Gledah i purviq epizod i mi stana mn interesno vsi4ki u4astnici sa mn razli4ni po mejdu si i ocelqvaneto 6te e mn int do samiq si krai. Gledah i purviq sezon , no opredeleno tozi 6te e po zreli6ten ot purviq 6te go nadmine po gledaemost. Mn dobro rialiti predavane

SuPeRSlaDkA
09-24-2007, 21:08
аз съм за миро..познат е няма как и е много печен :smt007

ProstoAz
09-25-2007, 07:08
Като знам директорката колко държи на "престижа" на училището - като нищо. :lol: :lol: :lol:

Иначе и аз за сега съм за пилота, но четох в един вестник, че Джина Стоева е спечелила. :x Не знам как ще издържат тези хора, на такива условия, аз и за 1 милион не бих отишла там... :roll:

sladko_f, аз мисля, че си беше предвидено един да отпадне!

gabrielka@a
09-25-2007, 07:59
И аз ще го гледам и то с голям интерес!Харесва ми много повече от Биг Брадър, защото там ходят само разглезени богаташчета (повечето) и живеят в лукс,като единственото нещо,което трябва да правят е да създават интриги.Не е като Сървайвър-да оцелееш! :wink:

Sevt
09-25-2007, 08:45
Той Гандалф аз в даскалото навремето не го бях виждал с костюм сега хубаво е съобразил да се грее по нощите ама жалко, че е толкова залухав...Иначе човека винаги си е бил олигофрен / в най-положителния смисъл на думата / , ама шефката :/ ... тя впрочем нямаше ли да се пенсионира тая година -.- ?
Колкото до предаването само заради Недялков щях да го гледам, вече явно няма смисъл :(

rusalkata_
09-25-2007, 18:31
Мене от пръв поглед ми хареса митничарката :РРР
и онзи, завършилия международно стопанство (май..), който беше с костюма...абе леко надут мяза ама прави впечатление поне :lol:

хах тя говори доста странно.уби ме с тая реплика:"Митничарка.Те такова животно нЕма." :lol:
другия да не е този,който е учил в Москва?

малееей а каква е тая грозофилка,наречена Цветелина?и била манекенка??? :-s прилича на зомби.и като са я избрали в Сървайвър и все още не са я изгонили поне да помага на отбора,а в днешното издание тя само ги гледаше.а за изпитанието с тотема голяма част от вината за загубата на отбора й беше в нея,да не кажа цялата.мъжете се забавиха,за да й помагат и във водата.айде бе.като не може да помага на отбора да я гонят!

Briseis
09-25-2007, 23:43
Мене ме кефи колежката и заради нея го гледам :-D

Shadow_Walker
09-26-2007, 05:04
Мене от пръв поглед ми хареса митничарката :РРР
и онзи, завършилия международно стопанство (май..), който беше с костюма...абе леко надут мяза ама прави впечатление поне :lol:

хах тя говори доста странно.уби ме с тая реплика:"Митничарка.Те такова животно нЕма." :lol:
другия да не е този,който е учил в Москва?

малееей а каква е тая грозофилка,наречена Цветелина?и била манекенка??? :-s прилича на зомби.и като са я избрали в Сървайвър и все още не са я изгонили поне да помага на отбора,а в днешното издание тя само ги гледаше.а за изпитанието с тотема голяма част от вината за загубата на отбора й беше в нея,да не кажа цялата.мъжете се забавиха,за да й помагат и във водата.айде бе.като не може да помага на отбора да я гонят!Мда, тоя е.
Иначе като племе май ще подкрепям Барбадос :roll: нищо че вчера загубиха...
А тая Цвети ли ква е там, ще я махнат - сигурен съм - че тя просто стоеше и зяпаше докато всички строяха ... :shock:

find_m3
09-26-2007, 09:05
еми ше гледам ,ако няма кво друго да се върши иначе доста лесно ги прецених кой къв е от един поглед...тия "бизнес дами" и модели хич не са за там и тоя архитекта са толко изгорели ,че няма на къде #-o сподер мен от жените най-голям шанс има бегачката ,а от мъжете....абе има повече потенциал

ProstoAz
09-27-2007, 07:54
абе...кво стана вчера,че не го гледах :lol:
Племето "Барбадос" имаха състезание за неприкосновеност (да съберат колкото се може повече вода в една кофа с тялото и дрехите си) и близначката Биляна спечели. Изгониха Цвети. :) А другата близначка се забива със стриптизьора.

Madness
09-27-2007, 08:48
Аз уж го гледам...ако няма кво друго да праиш,не е най-лошо...
Маса гадно ми стана за тоя,даскала.Тия близначките са зле...Меги-то е готина,ама съм за китайчето :-)
П.П.Викат,че е син на една даскалка по руски...може...щото и двамата са някви азиатци ( =

caRamelO_cHicA
09-27-2007, 19:00
[/b]Хаха има много по интересни предавания от тва нещо.Не съм гледала специалното издание нито пък ще гледам самото предаване.

rusalkata_
09-28-2007, 08:11
абе...кво стана вчера,че не го гледах :lol:
Племето "Барбадос" имаха състезание за неприкосновеност (да съберат колкото се може повече вода в една кофа с тялото и дрехите си) и близначката Биляна спечели. Изгониха Цвети. :) А другата близначка се забива със стриптизьора.
оо..тоя стриптизьор и мен ме забиваше минлата година на рожденния ден на братовчед ми :smt005 :smt005 :smt005
Жоро е страшен...много грешна визия си създава обаче.
Не е казал колко визши образовния има,колко хиляди книги е прочел...неща които нямаше да му навредят и щеше да е по-интересен.
Познавам го от 1-2 години и ми харесва повече на живо,истинската му визия...тук много се надува.
А сега като се прибра да знаете...леле...той нали е мускулест,якичък....сега се е стопил.Каза,че бил свалил 12 кила.. #-o

на живо може да печен,но и на мен не ми харесва как се надува.
иначе четох,че общо всичко участници са свалили 180 кг. :shock: ест после като са се прибрали са ги наваксали...

glarus
09-28-2007, 11:52
Нямам време да го гледам

Shadow_Walker
09-28-2007, 17:48
Тея Барбадос, въпреки че бях първоначално за тях, много никакви са извъдиха...много дръпнати един от друг - като им дават интервютата, всеки говори против някого..., а пък на състезанията нито тактика, нито отборен дух...е как да спечелят?

Докато Тортуга са няк`ви много оптимистични и задружни :)

П.П. Абе, Светла, спортистката, много радва тая жена :-) няква груба изглежда, а пък иначе забавна =]
А и оня пич с кюфтетата :lol:

sun_song
09-28-2007, 17:49
Да гледам го,но първият сезон е по-добър.

Smile`:)
09-28-2007, 17:55
Само аз ли няма да го гледам? и аз :-D

Doomcryer
09-28-2007, 18:03
Аз познавам Станислав :-D