PDA

View Full Version : Какво иска той от мен?Моля ви помогнете



Никоя_за_теб
09-24-2007, 09:16
Той е на 18,а аз на 16.Ходили сме няколко месеца,след което се разделихме и оттогава не си проговорихме.Аз много го оби4ам и след толкова време още мисля за него.
В4ера разбрах,4е ми е взел номера,искал отново да тръгнем.Толкова много се зарадвах,просто не мога да ви го опиша.Не съм се 4увствала така преди...толкова щастлива :smt010 И днес са го питали дали ще ми се обади и той не е казал нищо..колебаел се.А аз толкова много се зарадвах,4е моето мом4енце отново може да иска да сме заедно..И след днес вси4ките ми надежди пропаднаха :smt010 :smt010 :smt010 4увствам се адски зле и незнам какво да правя.Толкова много го оби4ам,4е не мога да го опиша с думи.За мен той е вси4ко...и сега когато отново знам 4е имам шанс не мога да спра да мисля за него.. :smt010 :smt010 :smt010 Искам да ми се обади..но след като се колебае едва ли ще го направи. :cry: Искам си го.Какво да правя? :smt010 Да оставя нещата така,да 4акам или аз да го потърся...?Незнам...просто днес ми е ужасен ден :smt010

sladko_f
09-24-2007, 09:18
Iz4akai malko moje i da ti se obadi. :wink:

Maimunche_f
09-24-2007, 09:20
Каква беше причината да се разделите? Ако и той наистина има чувства към теб не виждам пречка да сте отново заедно. По-добре вместо да се чудиш дали ще ти се обади, ти го потърси, излезете.....и каквото стане...
Успех, успех, успех :smt006

Ruthless
09-24-2007, 09:20
Напълно съм съгласен. Изчакай ден-два и ако не се обади, опитай ти.

vodolei4e_m
09-24-2007, 09:39
изчакай някой-др ден и след това ти му звънни ако той не го е направил и излезте и се вижте само като приятели пък псоле квото сабя покаже!

sasha_90
09-24-2007, 10:49
Изчакай още малко,но ако искаш му се обади.Ако не се получи отново между вас-гледай напред.

Fagile
09-24-2007, 11:56
Той е на 18,а аз на 16.Ходили сме няколко месеца,след което се разделихме и оттогава не си проговорихме.Аз много го оби4ам и след толкова време още мисля за него.
В4ера разбрах,4е ми е взел номера,искал отново да тръгнем.Толкова много се зарадвах,просто не мога да ви го опиша.Не съм се 4увствала така преди...толкова щастлива :smt010 И днес са го питали дали ще ми се обади и той не е казал нищо..колебаел се.А аз толкова много се зарадвах,4е моето мом4енце отново може да иска да сме заедно..И след днес вси4ките ми надежди пропаднаха :smt010 :smt010 :smt010 4увствам се адски зле и незнам какво да правя.Толкова много го оби4ам,4е не мога да го опиша с думи.За мен той е вси4ко...и сега когато отново знам 4е имам шанс не мога да спра да мисля за него.. :smt010 :smt010 :smt010 Искам да ми се обади..но след като се колебае едва ли ще го направи. :cry: Искам си го.Какво да правя? :smt010 Да оставя нещата така,да 4акам или аз да го потърся...?Незнам...просто днес ми е ужасен ден :smt010

Mila, ako znae6 kolko dobre te razbiram i znam kakvo 4uvstva6... za6toto i az sam go pregivqla! Dam az mu se obadih i mislq 4e sburkah, no taka i ne trugnahme! Toi naistina be6e vsi4ko za mene, misleh si 4e goobi4am no znam 4e ne e bilo taka...toi be6e tup! minaha 8 meseca ... mislq, ne, sigurna sam 4e sam otkrila nai dobroto mom4e na sveta... drugia... nego nikoga nqma da go zabravq, 6te pomnq vinagi kolko me narani! O:) uspeh i znai 4e vremeto lekuva vsqka rana ;)

RaLkb
09-24-2007, 12:51
Razbiram te mnogo dobre kak se chuvstvash.Spored men shte e po dobre da izchakash ako toi naistina oshte iska da ste zaedno shte ti se obadi nqma smisal edva li ne da se unijavash i da go tarsish pyrva.yspeh :wink:

GregoryHouse
09-24-2007, 12:54
Заеби го ако не ти се обади...не му се обаждай ти ако не ти се обади значи не те обича...ако ти се обади давай...

ivakavlad
09-24-2007, 13:06
забрави го напълно защтото после ще те боли още повече колкото и да те боли не му давай втори шанс защото както казах болката от това че те е използвал ще бъде стократно по-голяма от тази която чувстваш сега и да ти звънне иу да ти казва колко те обича просто му кажи че нищо няма да стане колкото и да те боли и запомни щом веднъж нищо не е станало значи никога няма да стане

П.П.май малко се повтарям но това няма значение не ме разбирай че искам да ви разделя(което много пъти са ми го казвали но накрая съм излизал прав)просто искам да ти помогна да не направиш една от най-голямите грешки в животът си

MiMcHeToOo
09-24-2007, 13:09
Каква беше причината да се разделите? Ако и той наистина има чувства към теб не виждам пречка да сте отново заедно. По-добре вместо да се чудиш дали ще ти се обади, ти го потърси, излезете.....и каквото стане...
Успех, успех, успех :smt006

+1 - риск печели, риск губи ;)

babity
09-24-2007, 14:07
Ако ти се обади значи може и да иска да сте пак заедно, ако не ти се обади...сещай се сама!

bqsna_teenagerka
09-24-2007, 14:09
изчакай някой-др ден и след това ти му звънни ако той не го е направил и излезте и се вижте само като приятели пък псоле квото сабя покаже!

kobrichka
09-24-2007, 14:19
Според мен трябва да изчакаш и ако той отново ти се обади нищо не ти пречи да излезете и да видиш как ще се развие срещата и оттам нататък преценяваш дали искаш да сте заедно или не,но при условие че не ти се обади няма смисъл ти да му се обаждаш.А и мисля,че трябваш да ни кажеш поне причината за раздялата ви.

MoHuTo
09-24-2007, 15:01
Ако ти се обади значи може и да иска да сте пак заедно, ако не ти се обади...сещай се сама!