PDA

View Full Version : Тестове



renimarinova
09-24-2007, 09:53
iskam da vi pitam,zna4i maika mi razbra 4e py6a treva i po4na da mi pravi testove vsqka sedmica,testa e do 10 dena kajete ne6to za da produlja da si py6a a na testovete da izliza otricatelen,pi6ete

GerSity
09-24-2007, 10:14
нещото е да спреш да пушиш :!: :!: :!:
за кво си съсипваш живота от сега :?: :?: :?:
кво като излъжеш майка си,тя иска да ти помогне,по дяволите!!! :smt017

HitsFromTheBong
09-24-2007, 11:11
за кво си съсипваш живота от сега :?: :?: :?:

Ахаха моля ти се, недей! Марихуаната трудно ще и съсипе живота.

А относно тестовете - поспри се малко докато майка ти се поуспокои.
На колко си между другото?

bai_brother
09-24-2007, 13:56
за кво си съсипваш живота от сега :?: :?: :?:

Ахаха моля ти се, недей! Марихуаната трудно ще и съсипе живота.

А относно тестовете - поспри се малко докато майка ти се поуспокои.
На колко си между другото?

Ти недей да знаеш много.
Подобре да спре овреме отколкото после да съжалява.

HitsFromTheBong
09-24-2007, 14:04
Ти недей да знаеш много.
Подобре да спре овреме отколкото после да съжалява.

Границата между тревата и другите наркотици е Огромна. Всичко зависи от това какъв човек си.
Аз пуша трева от 5-6 години и никога не съм взимал друго. Просто трябва да си имаш принципи и да внимаваш с кой общуваш.

HouseSoul
09-24-2007, 16:30
Значи имах един приятел, който също го разбраха,ама той не само пушеше ... та и на него всяка седмица тестове... Отговора е следния: караш твой приятел или прителка (който не употребява нищо) да се изпикае в едно бурканче или шишенце , ама задължително да може да се побере в джоба ти ... следващия път, когато вашите те накрат да отидеш до тоалетната ... топиш теста вътре и готово! Ако те карат да пикаеш в чашка просто изсипваш в нея чистата урина .... :lol: 8)

ceco_meco
09-29-2007, 00:18
нещото е да спреш да пушиш :!: :!: :!:
за кво си съсипваш живота от сега :?: :?: :?:
кво като излъжеш майка си,тя иска да ти помогне,по дяволите!!! :smt017
4oveka ne te pita dali da pu6i treva a kak da q pu6i bez da razberat...


otgovor nai - prostoto ne6to.... kupuva6 orina...
namira6 nekoi (moje ida ne e za pari) da ti dava orina i se pak kakvoto i da pravqt trqbva nasame da se izpikae6 nali.... emi tam e momenta da pusne6 ot 6i6ence a ne tvoita..

dravariant... ne pu6i6 izvestno vreeme i si sabira6 tvoq si (ma miri6e...)
ma tfa go pravqt samo ako se sosetqt 4e ne tvoq.... ili sa napyt da se osetqt..


green pеасе

Mariel
09-29-2007, 08:25
Ахаха моля ти се, недей! Марихуаната трудно ще и съсипе живота.

А относно тестовете - поспри се малко докато майка ти се поуспокои.
На колко си между другото? Съгласен съм с теб :mrgreen:

linkin_park_fenka
09-29-2007, 09:42
Пфф ай стига сте говорили глупости.По-лесно е да се пристрастиш към цигарите отколкотото към марихуаната. :!:

mad_doggy123
09-29-2007, 23:19
dam tova sus shishentcetooo e dobra ideq samo 4ee vashtee trqaa da sa ... da qdut domatite s koltcite za da ne se setat 4e moje da go napravish ii ako te nakarat da se ispikaesh pred tqh kvo praish ??/ sa shti kaja zimash edna sprintcovka ot 50 ili ot 20 kubika nai dobre prikrepqsh si q po nqkuv na4in za ....ili q vruzvash tam de da te znam :) iii taka kat stanesh s grub se edno pikash ii si pruskash :D hah znam 4e e brutalnooo noo vurshi rabota isprobvano e samo 4e trqbva da znaesh kogaa she ti zimat proba shtot ina4ee ne moje postoqno da hodish sus shpritc s pikna v gashtite hhaahah

junk
09-30-2007, 20:26
е съмняваме чак пък да я гледат докато пикае...
иначе тфа със чуждата урина в бурканче/шишенце/спринцофка си е най-оферта..

naMy4Ho_KoTe
10-01-2007, 06:48
Може да пробваш с чай от бял равнец, прочиства. Също и много кисело мляко, черно кафе, дъра дъра. Не зная дали върши работа (само за равнеца съм сигурна от личен опит). Но чая е много гаден на вкус и трябва да се пийва по доста всеки ден.

renimarinova
10-02-2007, 13:37
mi na 16 sum i ima edin problem pikaq pred neq nz nqkakvi dr mneniq ako imate

etnies
10-07-2007, 17:26
Баси поредната малоумница с тъпата темичка! http://www.addis-welt.de/smilie/smilie/cool/cool035.gif

renimarinova
10-09-2007, 11:39
a ti ako ne si su6tiq maloymnik,nqma6e da se izrazqva6 tolkova prosto taka 4e po dobre si trai =;

sk8er_girl
10-15-2007, 11:29
podkrepqm whisskas i vs dr... v smisal 4e sam bila v tvoita situaciq donqkade i ne savsem... zavisi si ot teb i ot otno6eniqta ti s maika ti no ako e pe4ena nqma 6to da ne i kaje6... az ne si priznavam ve4e nqkolko godini 6tot obi4am na6te prekaleno mn pak i iztarpqha prekaleno mn zaradi moite izcepki...ne 4e kato se nadlagvame vzaimno ne6tata sa po-dobre oba4e az za sebe si ne sam gotova da im go kaja(samo ot men ne sa go 4uvali o6te)
ve4e 6 meseca ne sam barvala ne 6tot ne sam iskala, a 6tot tva na koeto si na pat da se podloji6 ubiva cqloto udovolstvie i otdelno sma4kva cqlata kultura,6tot tva e kultura, gledna to4ka i na4in na jivot...
v interes na istinata mislq 4e whisskas vednaj mi kaza 4e 6tom poema6 riska da pravi6 malko ili mn neredno trqa da moje6 i da si ponese6 posledstviqta, a tai kato te slu6am ne si mn naqsno i moje bi go prai6 za da si 4ast ot masata... ddz ne me i e*e
moq savet e da iz4aka6 nqkoq dr godina, da porastne6 i ako prodaljava6 da iska6 da pu6i6 nqma koi da te spira, za momenta e prepora4itelno da spre6 i to 6tot 6e te hvanat mi 6tot e jalko - ne si li sme6na na sebe si ? 6e stane6 sme6na i na horata okolo tebe zaradi koito nai-veroqtno go pravi6...

avril_1995
10-17-2007, 16:16
Може да пробваш с чай от бял равнец, прочиства. Също и много кисело мляко, черно кафе, дъра дъра. Не зная дали върши работа (само за равнеца съм сигурна от личен опит). Но чая е много гаден на вкус и трябва да се пийва по доста всеки ден.


mislq che tova e nai-dobrata oferta O:)

HitsFromTheBong
10-18-2007, 10:30
Не е ли жалко... Къде ми били големите пушачи...

Кой ме вика? :mrgreen:

Часът е 13.30... Направил съм си главата още от 9:00 и се чувствам перфееектно. Сам съм, размишлявам си, цикля си, пия си кафенце и се наслаждавам на почивния ден който си взех за да свърша нещо което отпадна. Няма да похабявам почивния ден я. :roll:

Няма навалица, няма хейтъри, няма автобуси, няма работа...
Днес сме само аз и зелената ми приятелка :P

Разбираш ме...

HouseSoul
10-18-2007, 15:03
Не е ли жалко... Къде ми били големите пушачи...

Кой ме вика? :mrgreen:

Часът е 13.30... Направил съм си главата още от 9:00 и се чувствам перфееектно. Сам съм, размишлявам си, цикля си, пия си кафенце и се наслаждавам на почивния ден който си взех за да свърша нещо което отпадна. Няма да похабявам почивния ден я. :roll:

Няма навалица, няма хейтъри, няма автобуси, няма работа...
Днес сме само аз и зелената ми приятелка :P

Разбираш ме...
Все едно описа мен!!!! Честно ти казвам!!! хахаха Същия съм си!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

mickelangelo
10-24-2007, 15:52
Мой познат ги лъжеше тия тестове ... кат0 пие преди теста много вода ..
там кисело мляко и кво ли не още ... пък и може да разредиш урината с вода ... би трябвало да се получи
:) но моят съвет е да спреш тия Л***а

1234M1234
11-28-2007, 14:41
:-&