PDA

View Full Version : Принца



sweet_unhappy
09-24-2007, 15:59
Здравейте,момичета!Искам да ви попитам,само аз ли вярвам в голямата любов,принца на белия кон и happy end-а????(Сигурно е така заради многото изчетени любовни романи,но все пак...?!?)

Seniorita
09-24-2007, 16:03
Има и такива любови, има и принцове. Има такива временно-истински изживиявания, но има и такива съдби за цял живот. Вярвам! Но не на всеки се случват чудеса. :wink:

sasha_90
09-24-2007, 16:04
Не вярвам особено в нея поне докато не я срещна.

find_m3
09-24-2007, 16:07
еми иска ми се ,но не вярвам :roll:

JoeBanana
09-24-2007, 16:08
аз на кой разправям, че книгите влияят зле
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

rame
09-24-2007, 16:10
Вярвам,че принца на кон (или може би в лимузина) :smt016 няма да дойде и да ми почука на вратата.... [-X За една красива и щастлива любов трябват жертви,компромиси (само ако са от двете страни) ,поддържане на огъня и страстта живи... а също и да подбираме добре половинките си най-вече :wink: Така се създава и се засържа нашия принц :P

ivakavlad
09-24-2007, 16:16
принцове принцеси и тем подобни глупости в днешно време НЯМА почти всички гледат как да използват някого дали ще е за пари или за нещо друго приемете го тов е жестоката истина светът не е толкова розов колкото на човек му се иска той е ЖЕСТОК и смазва всеки който е слаб и разрушава мечите му за принцове, принцели и т.н. на пух и прах

Котарана
09-24-2007, 16:20
Иска ми се да вярвам, но вътрешно знам, че това го има само в приказките.Happy end просто не съществува действителността е жестока...

sladi4koto909
09-24-2007, 16:20
Здравейте,момичета!Искам да ви попитам,само аз ли вярвам в голямата любов,принца на белия кон и happy end-а????(Сигурно е така заради многото изчетени любовни романи,но все пак...?!?)

Да само ти вярваш :D може би го има но трябва мн да го търсиш :-(

xXxScreamxXx
09-24-2007, 16:24
em razbira se 4e ima golqma lubov v1pros na vreme e koga 4ovek 6te q nameri i dali izob6to 6te q nameri :) :wink: :wink: :wink:

sweet_unhappy
09-24-2007, 16:30
За да не правя нова тема:
Кажете си мнението за клипчето,pls! :)
http://zazz.bg/play:9e04bbb4

hungry_vampire_f
09-24-2007, 16:34
Мда, аз съм такава. Само че проблемът при мен е, че съм много наивна и много лесно се привързвам към някого и винаги аз съм наранена :(

ivakavlad
09-24-2007, 16:34
ще кажа само отива в колекция и в любими моментално

а междодругото съм направил тема за такива клипчета http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=133028

MiMcHeToOo
09-24-2007, 16:45
има го тоз принц, рядко се среща и не при всеки [-X

sexy_for_you
09-24-2007, 16:47
Вярвам.Вярвам,че има щастлива любов,че има хора,създадени един за друг,вярвам в хепи енда,но не вярвам,че ще се случи на мен!

sladko_f
09-24-2007, 19:41
Вярвам.Аз съм безнадеждна роматичка и не спирам да чакам принца... :smt050

sweet_unhappy
09-24-2007, 19:49
Вярвам.Аз съм безнадеждна роматичка и не спирам да чакам принца... :smt050
Aз съм същата!!! Истинската любов и т.н.
Малко вероятно е да я има,ама все пак "не преставай да вярваш"!!!

HePeAJIeH
09-24-2007, 19:50
Аз вярвам в тези неща но надали ще срещна своята принцеса.Само времето ще покаже :P :roll: :)

tuka6na
09-24-2007, 19:53
Това ,че от близо 5 години съм с моят 'принц на бял кон' ми говори ,че такива неща не само съществуват ,но и наистина те правят най-щастливият на света,независимо от всичко друго.: ) А фактът ( :roll: )
че след по -малко от 6 месеца ще се омъжа ,било то крайно или не ,е не само най-перфектният завършек на моята приказка,а и ми подсказва ,че по-хепи енд просто не може да има... :lol: :wink: Ако може да се нарече 'край' ,защото за мен си е едно ново начало...
Та така,пожелавам на всички една такава... приказка без край...: )))

sweet_unhappy
09-24-2007, 19:58
Това ,че от близо 5 години съм с моят 'принц на бял кон' ми говори ,че такива неща не само съществуват ,но и наистина те правят най-щастливият на света,независимо от всичко друго.: ) А фактът ( :roll: )
че след по -малко от 6 месеца ще се омъжа ,било то крайно или не ,е не само най-перфектният завършек на моята приказка,а и ми подсказва ,че по-хепи енд просто не може да има... :lol: :wink: Ако може да се нарече 'край' ,защото за мен си е едно ново начало...
Та така,пожелавам на всички една такава... приказка без край...: )))
Късметлийка си,мила!Браво!Успех и за напред!!След сватбата пусни някоя снимка да ви видим!!!:)

sweet_unhappy
09-24-2007, 19:59
Аз вярвам в тези неща но надали ще срещна своята принцеса.Само времето ще покаже :P :roll: :)
На колко си? :) :wink:

naMy4Ho_KoTe
09-24-2007, 20:29
Здравейте,момичета!Искам да ви попитам,само аз ли вярвам в голямата любов,принца на белия кон и happy end-а????(Сигурно е така заради многото изчетени любовни романи,но все пак...?!?)

Вярвам в принца, в голямата любов и пр. Но те не са такива, каквито ги описват по романите и лигавите филми.

tuka6na
09-25-2007, 07:09
Това ,че от близо 5 години съм с моят 'принц на бял кон' ми говори ,че такива неща не само съществуват ,но и наистина те правят най-щастливият на света,независимо от всичко друго.: ) А фактът ( :roll: )
че след по -малко от 6 месеца ще се омъжа ,било то крайно или не ,е не само най-перфектният завършек на моята приказка,а и ми подсказва ,че по-хепи енд просто не може да има... :lol: :wink: Ако може да се нарече 'край' ,защото за мен си е едно ново начало...
Та така,пожелавам на всички една такава... приказка без край...: )))
Късметлийка си,мила!Браво!Успех и за напред!!След сватбата пусни някоя снимка да ви видим!!!:)
Благодаря...Разбира се ,че ще пусна,на къде без снимки: ))))

koalka
09-25-2007, 07:19
Голяма любов може да има, принц не може, няма такива достъпни за нас момичетата :-D , но ясно какво искаш да кажеш.Да, вярвам и в това, че някъде там има човек.

Ice_Queen_
09-25-2007, 08:04
Няма принцове,бални рокли,приказки и щастлив край.!!!!!!!!

sladko_dete
09-25-2007, 08:17
Хм... А бе може би си мечтая да съществува... и аз да изживея моята приказка, обаче уви... и в любовта вече не вярвам, всичко е заблуда...

Blab
09-25-2007, 08:22
Няма принцове,бални рокли,приказки и щастлив край.!!!!!!!!
хъъммм :-s
Не съм ли ви казвала за тайната си връзка с Уилям 8-[ Ще се оженим някой ден, ще видите вие :-D

Аз вярвам!Вярвам!Вярваааам!
Е, добре де, може да е на кафеникав кон, дори кобила...има ли значение:))
Иии...ще си позволя да цитирам подписа си - "True love doesn't have a happy-ending, true love never ends!"

пп:Тукашна, честито!

sweet_unhappy
09-25-2007, 08:27
Няма принцове,бални рокли,приказки и щастлив край.!!!!!!!!
хъъммм :-s
Не съм ли ви казвала за тайната си връзка с Уилям 8-[ Ще се оженим някой ден, ще видите вие :-D

Аз вярвам!Вярвам!Вярваааам!
Е, добре де, може да е на кафеникав кон, дори кобила...има ли значение:))
Иии...ще си позволя да цитирам подписа си - "True love doesn't have a happy-ending, true love never ends!"

пп:Тукашна, честито!
Няма значение за коня :-D :-D :-D ,той "принца" да е с мен и всичко ще е перфектно.... :wink: :wink: :wink: :) :) :)

Blab
09-25-2007, 08:35
Няма значение за коня :-D :-D :-D ,той "принца" да е с мен и всичко ще е перфектно.... :wink: :wink: :wink: :) :) :)
аааа....Уилям си е мой, заплюла съм си го :-D Избирай си, докато още има кралски особи :smt005

Phoenixheart
09-25-2007, 09:10
има но проблема е че всички мислят че го заслужват. преди да искате принц на бял кон първо вижте какво представлявате :-D защото ако той да принца се появи дали изобщо ще ви забележи? 1 преподавател ни казваше че всеки човек търси някой по-съвършен от него, ако е така то вие сте обречени

MeGiTyY
09-25-2007, 09:16
emi az li4no ne vqrvam v teq gluposti...da 4akam nekuf princ ili liubofta.. nqma takova ne6to ima samo bolka i nesigurnost za tfa.. po dobre se zabavlqva6.. :smt016 :smt016 :smt016 :smt016 i nqma da te boli :) FUCK LOVE!!

krem4et0
09-25-2007, 10:01
На Тукашна-честито. Много щастие и любов, деца и само прекрасни мигове.
Аз си вярвам пък. Моят е принц с много бели зъби :lol:
Не знам дали той е мжът на живота ми, но знам, че с него се чувствам добре, доволна, щастлива, закриляна и обичана. Когато съм с него си мисля, че никога не съм била по-щастлива. А ако се окаже че не е той ще продължа да търся. Вярвам, че 1 ден ще бъда с някой, който е най-добрият за мен!

deathproof
09-25-2007, 10:07
Ami az puk ne samo 4e ne vqrvam v takiva ne6ta no i ne se stremq kum tqh. Ne iskam bezgre6en geroi, koito 6te me gleda s obojanie i 6te mi se ligavi.iskam normalno mom4e, koeto gre6i, ima nedostatuci, s koeto se karam, no vupreki tova znam 4e kato ima nqkuv problem 6te butne edno ramo i 6te mi pomogne, kakto i ako toi ima nepriqtnosti az 6te sum 4oveka, koito 6te go podkrepi izcqlo.

kameliqbaby
09-25-2007, 10:28
Bql kon?Princ?Happy and? Takav film nqma!

monityY
09-25-2007, 10:33
много си наивна,то4но като мене,но такива "принцове"няма така4е,най добре да спрем да 4етем романи,а аз за себе си-да гледам романти4ни филми,прекалено мн се вживявам и не осъзнавам в какъв свят живеем.. :-k

Phoenixheart
09-25-2007, 10:49
стфу бе шопенхауер

deathproof
09-25-2007, 11:33
Ок ама много ми е интересно всички като искате принцове мислите ли, че вие пък сте принцеси и че наистина заслужавате нещо такова. Едно момиче има пълната власт да накара момчето срещу нея да се държи като рицар. Момичетата са тези, които правят от момчетата кавалери. Всеки казва "искам", но никой не се пита " заслужавам ли".

Phoenixheart
09-25-2007, 11:36
пълен респект

MaLkO_bIjU
09-25-2007, 12:44
ами... принцовете...всеки си вижда принца по разли4ен на4ин!наистина има хора които си намират сродната душа,но за жалост това са малцина.може би щото ме4тата на всяка 6-токласни4ка е де бъде поредната пияна курва в детската дискотека а ме4тата на всяко мом4е е да стане женкар и да е*е наред...изобщо...

LiveFlower
09-25-2007, 12:57
истинската лубов няма хепи енд,за6тото тя никога не свър6ва! :D

sLadkaTa_LoRi
09-25-2007, 13:26
Може би не всеки вярва в Истинската любов,но със сигурност всеки се надява рано или късно да открие "принца на бял кон" :wink:

Grizelda
09-25-2007, 14:34
:shock:

RaLkb
09-25-2007, 16:20
Princa na beliq kon v blestqshti dospehi....vsqko malko momichence si mechtae za nego...samo che jivota e tvbrde surov i stechenie na vremeto razbirame che takova ponqtie kato Istinska liubov s istinski chovek mai nqma.E ima hora koito q otkrivat no shtastieto "ne kaca na vsqko ramo"Nqma nishto losho v tova da vqrvash che edin den i teb shte te spoleti istinskata liubov nali znaesh nadejdata krepi choveka i vinagi tq umira posledna. :P

sk8er_girl
10-04-2007, 06:50
mno vi e izkrivena prestavata za princa... kvo da ne bi da o4akvate 4e 6e doide nqkav i 6e vi re6i vs problemi, em nqa stane...
az oba4e vqrvam v princa i daje go tarsq :oops: no bez da oporo4avam zamisala - iskam da me uvajava zaradi tva koeto sam, da se razbirame i po vazmojnost da me obi4a tva e... i vqrvam 4e go ima i nai-ve4e 4e 6e go namerq...

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-04-2007, 07:00
1. Както се казва, истинската любов няма happy end, защото тя никога не свършва - изцяло подкрепям това изказване.
2. Принцове на бели коне няма и няма да има. Те си съществуват в приказките, там е техният свят, освободен от грижи и тревоги, където всичко е идеално. Но нашият свят не е идеален. Няма идеални хора - всеки си има своите си кусури.
От всичко това отгоре сигурно вече се разбира, че съм се отказала (дори и да съм имала по-рабо намерение) да търся господа в блестящи доспехи. Те просто не съществуват. Естествено, всяко момиче си мечтае за идеалният, но никой не е казал, че това трябва да е някоя знатна особа - може да е просто обикновеният придворен музикант да речем, но в същото време в нашето съзнание да е най-прекрасния човек на земята.