PDA

View Full Version : как бихте реагирали,ако най-добрата ви приятелка ви каже....



find_m3
09-24-2007, 16:05
че има чувства към вас?говоря за момичетата :?

sweet_unhappy
09-24-2007, 16:07
Сигурно няма да се учудя много,тя си е откачалка по природа и все пак не ми трябва...

RiseGirl
09-24-2007, 16:09
6te se stresiram :-s

Seniorita
09-24-2007, 16:10
И мойта е откачалка... доста често я бие сачмата, ама ще я разубедя. Всичко е въпрос на внушение.

SuN_LiGhT
09-24-2007, 16:10
Ами отначало ще съм :shock: ,но после ще го приема и ще я подкрепя,но може би ще й откажа.Ама като се замисля,ако е готина...хахах...не знам :wink:
А ако на теб наистина ти се е случило,покажи й,че тя не те привлича(ако е така,де) :-D

xXxScreamxXx
09-24-2007, 16:22
mi kat za na4alo 6te si gl1tna gramatikata ... ama s te4enie na vremeto sigyrno 6te svikna s taz mis1l

sasha_90
09-24-2007, 16:29
Моя приятелка да има чувства към мен?!

kameliqbaby
09-24-2007, 16:32
Много ясно,че има чувства нали за тва ми е най-добра пр,трябва да се обичаме ;)

Fagile
09-24-2007, 16:35
emi 6e i biq 6uta... ve4e sam imala 1 takava fr...

find_m3
09-24-2007, 16:39
Много ясно,че има чувства нали за тва ми е най-добра пр,трябва да се обичаме ;)

не такива чувства...

sexy_for_you
09-24-2007, 16:46
Не знам.Ще се учудя,ще ми стане доста странно и ще се разясним за какво става въпрос и защо.

hungry_vampire_f
09-24-2007, 16:47
Ще се почувствам един вид предадена и ще се отблъсна от нея.

MiMcHeToOo
09-24-2007, 16:56
че тя мойта си е луда :-D няма да се очудя ако и тва ми сервира :-D как да реагирам ? ше се захиля като идиот :-D

Ypotrebena
09-24-2007, 17:01
az bqh mn blizka s edna priqtelka prosto bqhme mn ligavi i sme se celuvali nqkolko puti dosta de :-D ama na 6ega em daje 1 put nz kvo sedqhme v tqh i (ne bqhme pili) i po4nahme da se natiskame i be6e super qko samo 4e samo tfa obarvahme se i se celuvahme .. no nishto pove4e i tq se mi vika6e 4e me obi4a i i az i go kazvah i edin put tq mi vika mnogo te obi4am ti si vsi4ko za men i az i se usmihnah i i kazah da i ti za men i tq mi vika samo 4e az te obi4am ne samo kato fr i az seda i nz .. kvo da i kaja no si4ko si ostana do tam.. i sega ne sme priqtelki .. :smt011

babity
09-24-2007, 17:09
Ам сегашната ми най - добра приятелка НИКОГА няма да ми го каже, така че този вариант отпада. Но ако ми го каже предната...ще бъде едно ново начало, може би... :oops: :roll: :roll:

drfatt
09-24-2007, 17:23
А може да се пуснете по течението, снимайки с камера и да го разпространите по интернет.:)

babity
09-24-2007, 17:27
А може да се пуснете по течението, снимайки с камера и да го разпространите по интернет.:)

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

didivid
09-24-2007, 17:46
Ще направя ей тъй: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

find_m3
09-24-2007, 17:50
emi 6e i biq 6uta... ve4e sam imala 1 takava fr...

ти си доста зле.... явно сте били големи приятелки....няма що ,щом за тва би загърбила едн приятелство ..

Madness
09-25-2007, 06:46
Ахахахха
Ноу уей...

koalka
09-25-2007, 07:20
Ще ми стане гадно, защото, ако аз не споделям чувствата й ще се отдалечим може би, на нея ще й е гадно, че не сме заедно и такива работи.

sladko_dete
09-25-2007, 07:35
Хм... аз няма да и повярвам , всеки път като се разочарова от някой левент от мъжки пол казва, че ще става лезби :D но тя определено си пада по момчета. Иначе, ако някои ден и аз нещо вратна шайбата тя ще е първата, на която ще налетя (много яка мадама е) :smt016

Blab
09-25-2007, 07:58
че тя мойта си е луда :-D няма да се очудя ако и тва ми сервира :-D как да реагирам ? ше се захиля като идиот :-D
мхм!Правя го от време на време! :D

find_m3
09-25-2007, 09:23
че тя мойта си е луда :-D няма да се очудя ако и тва ми сервира :-D как да реагирам ? ше се захиля като идиот :-D
мхм!Правя го от време на време! :D

кво правиш ,че не разбрах ,ако говориш за ебавки не това имам предвид :P

N0_feAR
09-25-2007, 09:33
първо ще й се изхиля ето така :smt005 щото ще си помисля че е бъзик, но ако не е ще се шокна ето така :shock: после ....няма да се карам с нея но няма да е същото както преди, ще се отдалеча от нея....в много странна ситуация си попаднала :?

Philosopher
09-25-2007, 09:42
А някой да обясни момче за момиче ли говори, или момиче за момиче говори? Така и не стана ясно!

find_m3
09-25-2007, 10:03
А някой да обясни момче за момиче ли говори, или момиче за момиче говори? Така и не стана ясно!

ако погледнеш внимателно заглавието и това ,че пиша "за момичетата" ще зацепиш ,че става въпрос за 2 момичета

Blab
09-25-2007, 10:12
че тя мойта си е луда :-D няма да се очудя ако и тва ми сервира :-D как да реагирам ? ше се захиля като идиот :-D
мхм!Правя го от време на време! :D

кво правиш ,че не разбрах ,ако говориш за ебавки не това имам предвид :P
не, не говоря за ебавки :wink:

monityY
09-25-2007, 10:26
бих и за6левила 6амар :mrgreen: не бе сериозно? :roll: ем.. 6е и тегля една майна,няма да държа за приятелка лесбийка я? :shock:

GregoryHouse
09-25-2007, 10:35
бих и за6левила 6амар :mrgreen: не бе сериозно? :roll: ем.. 6е и тегля една майна,няма да държа за приятелка лесбийка я? :shock:

И кфо кЪт е лесбийка не е ли човек ? Ей имате бахти ограничения акъл...ми кфо нека си бъде каквато си иска просто и кажи че не споделяш нейните наклонности...не се отдалечвай от нея после ще съжаляваш може да е просто моментно увлечение...пък и да не кфо от тва...в наща компания(е тя е бая голяма де...) има 2 момичета които по никъкъв начиин не го крият и да ти кажа никой не ги смята за смахнати или некфи изроди даже много им се кефя на такива хора дет ги не бърка кфо мислят другите....

monityY
09-25-2007, 10:38
бих и за6левила 6амар :mrgreen: не бе сериозно? :roll: ем.. 6е и тегля една майна,няма да държа за приятелка лесбийка я? :shock:

И кфо кЪт е лесбийка не е ли човек ? Ей имате бахти ограничения акъл...ми кфо нека си бъде каквато си иска просто и кажи че не споделяш нейните наклонности...не се отдалечвай от нея после ще съжаляваш може да е просто моментно увлечение...пък и да не кфо от тва...в наща компания(е тя е бая голяма де...) има 2 момичета които по никъкъв начиин не го крият и да ти кажа никой не ги смята за смахнати или некфи изроди даже много им се кефя на такива хора дет ги не бърка кфо мислят другите....абе кфот и да казва6 моми4е което е лесс не бих държала за своя фр,то съ6тност няма да има и приятелство,тя 6те гледа на мене по др на4ин и е некфо супер странно,туко виж ме заразила и стана и аз лесбийка... оОо НЕ МЕРСИ!!! да си търси нови фр-ки към които няма такива наколнности!!!

~*~By~Myself~*~
09-25-2007, 10:42
Еми когато казах на моита бест фр че искам да сме повече от приятелки тя ми погледна усмихна се и каза и аз.Малко след това тръгнахме имаше привличане и мн се обичаме ама с течение на времето стана ясно че ние се обичаме само като приятелки а другото е само импулс.И до сен днешен тя е моята най-добра приятелка и страшна мн си я обичам

GregoryHouse
09-25-2007, 10:51
Мониту ли си кфа си не та знам ама ти си с извинение за израза тЪпа овца...хомосексуализма не е вирус...той не се предава по въздуха...пък за да станеш трябва сам да го пожелаеш...И по твойта ВЕЛИКА логика момичетата лесбийки трябва да дружат само с момчета ?! Aахаха. Чак ме кефиш кфа си ограничена...Пък и може да не гледа на теб само като на сексуален обект...ти на всички ли момчета гледаш като на "мъжки полов орган" на който да седнеш?! НЕ! Еми същото е и при нея ако е лесбийка де може и да не е може да е просто увлечение...

monityY ограничена си на макс ей...

monityY
09-25-2007, 10:53
Мониту ли си кфа си не та знам ама ти си с извинение за израза тЪпа овца...хомосексуализма не е вирус...той не се предава по въздуха...пък за да станеш трябва сам да го пожелаеш...И по твойта ВЕЛИКА логика момичетата лесбийки трябва да дружат само с момчета ?! Aахаха. Чак ме кефиш кфа си ограничена...Пък и може да не гледа на теб само като на сексуален обект...ти на всички ли момчета гледаш като на "мъжки полов орган" на който да седнеш?! НЕ! Еми същото е и при нея ако е лесбийка де може и да не е може да е просто увлечение...

monityY ограничена си на макс ей... кфо мисли6 ти ми е през оная работа...

GregoryHouse
09-25-2007, 11:00
Хаахааа колко си умнааа та ти си на цели 14 години УоооУ много си интелигентна за възрастта си...направо ме кефиш...може ли да ти копирам вече мненията ?! Гледам че имаш много житеийски опит в секса любовта и приятелстовто така че моооля те разреши ми [-o< . Все пак това са ЦЕЕЕЕЕЕЕЕЕЛИ 14 години.

monityY
09-25-2007, 11:01
Хаахааа колко си умнааа та ти си на цели 14 години УоооУ много си интелигентна за възрастта си...направо ме кефиш...може ли да ти копирам вече мненията ?! Гледам че имаш много житеийски опит в секса любовта и приятелстовто така че моооля те разреши ми [-o< . Все пак това са ЦЕЕЕЕЕЕЕЕЕЛИ 14 години.отново ми е през оная работа,прави кфото иска6 ДЪРТАКО!

find_m3
09-25-2007, 11:18
Хаахааа колко си умнааа та ти си на цели 14 години УоооУ много си интелигентна за възрастта си...направо ме кефиш...може ли да ти копирам вече мненията ?! Гледам че имаш много житеийски опит в секса любовта и приятелстовто така че моооля те разреши ми [-o< . Все пак това са ЦЕЕЕЕЕЕЕЕЕЛИ 14 години.отново ми е през оная работа,прави кфото иска6 ДЪРТАКО!

:lol: абе ти верно си доста тъпа :lol: нз от възраста ли е ,ама и аз съм била на 14 и толко малко мозък не съм имала....кво искаш да ми кажеш ,че ако сега дойде най-добрата ти приятелка и ти каже ,че те обича ,ама не кат приятелка ще й биеш шута?Е големи приятелки сте....просто недай си боже да ти се случи не те виждам хич!Ако имаш "най-добра" приятелка те съветвам да й кажеш да не залага големи надежди на тебе и да си търси нови приятели

monityY
09-25-2007, 11:28
Хаахааа колко си умнааа та ти си на цели 14 години УоооУ много си интелигентна за възрастта си...направо ме кефиш...може ли да ти копирам вече мненията ?! Гледам че имаш много житеийски опит в секса любовта и приятелстовто така че моооля те разреши ми [-o< . Все пак това са ЦЕЕЕЕЕЕЕЕЕЛИ 14 години.отново ми е през оная работа,прави кфото иска6 ДЪРТАКО!

:lol: абе ти верно си доста тъпа :lol: нз от възраста ли е ,ама и аз съм била на 14 и толко малко мозък не съм имала....кво искаш да ми кажеш ,че ако сега дойде най-добрата ти приятелка и ти каже ,че те обича ,ама не кат приятелка ще й биеш шута?Е големи приятелки сте....просто недай си боже да ти се случи не те виждам хич!Ако имаш "най-добра" приятелка те съветвам да й кажеш да не залага големи надежди на тебе и да си търси нови приятелинямам и за 6тастие!

IsoMniaC_
09-25-2007, 11:39
:shock: male ako mi kaje tova napravo shte mi otreje glavata. To che e shanta ne mi prechi ama chak puk da izpitva neshto po-taka kum men tva shte me zabie v zemqta. Shte si pogovorq s neq seriozno shte i kaja che ne spodelqm sushtite chuvstva i ako i sled tva mi kaje che chuvstva sushtoto shte i preporucham da si nameri nqkoq kato neq. :smt119

find_m3
09-25-2007, 11:40
Хаахааа колко си умнааа та ти си на цели 14 години УоооУ много си интелигентна за възрастта си...направо ме кефиш...може ли да ти копирам вече мненията ?! Гледам че имаш много житеийски опит в секса любовта и приятелстовто така че моооля те разреши ми [-o< . Все пак това са ЦЕЕЕЕЕЕЕЕЕЛИ 14 години.отново ми е през оная работа,прави кфото иска6 ДЪРТАКО!

:lol: абе ти верно си доста тъпа :lol: нз от възраста ли е ,ама и аз съм била на 14 и толко малко мозък не съм имала....кво искаш да ми кажеш ,че ако сега дойде най-добрата ти приятелка и ти каже ,че те обича ,ама не кат приятелка ще й биеш шута?Е големи приятелки сте....просто недай си боже да ти се случи не те виждам хич!Ако имаш "най-добра" приятелка те съветвам да й кажеш да не залага големи надежди на тебе и да си търси нови приятелинямам и за 6тастие!

не се и учудвам ....,а изобщо приятелки имаш ли...съмнява ме ,но ако имаш би трябвало да знаеш ,че дрънкаш глупости

monityY
09-25-2007, 11:42
Хаахааа колко си умнааа та ти си на цели 14 години УоооУ много си интелигентна за възрастта си...направо ме кефиш...може ли да ти копирам вече мненията ?! Гледам че имаш много житеийски опит в секса любовта и приятелстовто така че моооля те разреши ми [-o< . Все пак това са ЦЕЕЕЕЕЕЕЕЕЛИ 14 години.отново ми е през оная работа,прави кфото иска6 ДЪРТАКО!

:lol: абе ти верно си доста тъпа :lol: нз от възраста ли е ,ама и аз съм била на 14 и толко малко мозък не съм имала....кво искаш да ми кажеш ,че ако сега дойде най-добрата ти приятелка и ти каже ,че те обича ,ама не кат приятелка ще й биеш шута?Е големи приятелки сте....просто недай си боже да ти се случи не те виждам хич!Ако имаш "най-добра" приятелка те съветвам да й кажеш да не залага големи надежди на тебе и да си търси нови приятелинямам и за 6тастие!

не се и учудвам ....,а изобщо приятелки имаш ли...съмнява ме ,но ако имаш би трябвало да знаеш ,че дрънкаш глупостиимам да...колкото до другото,казах 4е не ми пука кфо мисли6 ти и останалите,аз ве4е изказах мнение,не смятам да го променям!

KiLLeR_InSTiNkT
09-25-2007, 11:42
Не бих се учудила. Много пъти ми е казвала, че й е писнало от момчета и, че би тръгнала с мен. Но все пак ще й кажа, че е най-добре да си останем с приятелските чувства.

drfatt
09-25-2007, 17:59
Аз имам приятели-педераси и потдържам много добри отношения с тях, без да правим секс или да се натискаме. Знам, че косматия ми задник им харесва, но това е положението.:)

babity
09-25-2007, 18:12
Знам, че косматия ми задник им харесва, но това е положението.:)

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

naMy4Ho_KoTe
09-25-2007, 18:19
Ще правя секс с нея, ама ще се представя ужасяващо, та да не поиска втори път.

drfatt
09-25-2007, 18:21
Ще правя секс с нея, ама ще се представя ужасяващо, та да не поиска втори път.
Това, че някой те харесва не те задължава да правиш секс с него. Толкова мацки са ме отрязвали, каква е разликата в случая?

find_m3
09-25-2007, 18:47
Ще правя секс с нея, ама ще се представя ужасяващо, та да не поиска втори път.
Това, че някой те харесва не те задължава да правиш секс с него. Толкова мацки са ме отрязвали, каква е разликата в случая?

хах и аз мисля така см никой не говори за секс тука...не е установена няква лесбийска наклонност за да говорим за секс иии мисля ,че още се води като проблем :roll:

kael
09-25-2007, 19:08
в моя случай приятел - ще му кажа "- нека да си останем само приятели :) - 100% хетеро и без изгледи за друго" виж да приемем че имам и аз нещо кам него - няма да говорим ... друго ще правим

MaCeTo_
09-25-2007, 19:15
Дори не мога да си го представя, понеже МОЯТА приятелка да ми го каже, такова животно НЕМА :lol: И все пак съм съгласна, че бих поговорила, понеже е въпрос на самовнушение, както каза някой.

Anti-Paris Hilton
09-25-2007, 19:16
тая монитуУ със секи пост ме разбива :smt005
по темата,ся след като едната ми фр ходи само с гаджето си,останахме двете с другата да проклинаме сички момчета :lol: та секи ден говорим някви такива неща,ама не си представям някога да ми го каже на сериозно.ако изобщо някога се случи..ами не бих я отбягвала,щом ми е най-добра,но сигурно няма да е същото :roll:

kael
09-25-2007, 19:24
тая монитуУ със секи пост ме разбива :smt005
по темата,ся след като едната ми фр ходи само с гаджето си,останахме двете с другата да проклинаме сички момчета :lol: та секи ден говорим някви такива неща,ама не си представям някога да ми го каже на сериозно.ако изобщо някога се случи..ами не бих я отбягвала,щом ми е най-добра,но сигурно няма да е същото :roll: само ми трябва да ти видя ника и аватарчето и вече ми е ясно че няма как да не съм съгласен с тебе :}

AiKaTa
09-25-2007, 20:41
това е наистина интересен проблем..но в крайна сметка приятелите правят всичко един за друг..ти я познаваш наий-добре. направи нещо с което да се почувства по-добре,но не разбира се и против волята ти

freedom
09-26-2007, 06:24
Хахахах... ще умра да се смея..А после сигурно ще си поговорим... Но първия въпрос,който ще й задам е дали е напушена хахаха :)

candie
09-26-2007, 12:57
Това е убийствено просто :smt005 :smt005 :smt005

DevilWish
09-26-2007, 13:00
Aй ,ай ,ай ще се очудя...ще седя като тресната :| и двете ще помислим какво да направим с тези нейни чувства :-s

caRamelO_cHicA
09-27-2007, 10:06
Бих се изплашила първо и бих започнала да крещя и темподобни.После ще поговорим и ще опитам да я убедя да си стане нормална ще се смеем и ще си поговорим хубаво.

sLaDkA_GrEsHkA
09-27-2007, 10:50
аз поне ше съм спокойна че поне тя няма да ми отмъкне гаджето :-D

asinkaa
09-27-2007, 11:44
Аа... ще се почувствам доста странно,чесно казано... :-s

find_m3
09-27-2007, 11:45
Бих се изплашила първо и бих започнала да крещя и темподобни.После ще поговорим и ще опитам да я убедя да си стане нормална ще се смеем и ще си поговорим хубаво.


абе по-голяма тъпотия не бях чела напоследък....как ще я убедиш да стане нормална бе :smt005 :smt005 се 1 иска да е обратна #-o или пък се 1 тя го решава в кой да се влюбва


ии я дайте нещо по -подробно....естествено ,че ще се почувствате странно :roll:

Qnchety
09-27-2007, 12:03
Ми ше я отрежа :-D

love_me93
09-27-2007, 14:15
в моя случай приятел - ще му кажа "- нека да си останем само приятели :) - 100% хетеро и без изгледи за друго" виж да приемем че имам и аз нещо кам него - няма да говорим ... друго ще правим
ехааа, кфи намеци :-D :-D :-D :-D :-D направо ме утрепа ;-) ти готов ли си да си легнеш с най-добрия си фр а ? [-X

AFT
09-27-2007, 16:16
Няма да стане. Достатъчно умна е, за да знае, че на тази възраст това са си пълни глупости и е въпрос на самовнушение. Но ако стане, първо ще я изгледам тъпо и учудено. После ще и' ударя един шамар, за да се осъзнае, ще кажа онова, което написах във второто изречение на този пост и ... т'ва е. Ако след това не си е променила мнението и все още мисли, че има някакви по-такива чувства към мен, ще и' кажа, че аз искам да сме само приятелки.


... макар че ще е доста некомфортно след това ...


:-D