PDA

View Full Version : Програма за клипчета



^Sadness^
09-24-2007, 17:02
Хей здравейте , моля Ви кажете някоя програма за правене на клипчета - но да не е Movie Maker !10x предварително

09-24-2007, 17:27
ТЪРСИ В ГУГЪЛ!

^Sadness^
09-24-2007, 20:05
оф аз имам movie maker ама като наредя няколко снимки и се изключва :(

LGPz
09-24-2007, 21:38
Имаше една на Adobe доколкото си спомням ама нз как се казваше :( sorry!
Като не знаеш - траеш.

Sony Foundry Vegas Video
Adobe Premiere
Adobe After Effects

Forslor
09-24-2007, 21:43
Имаше една на Adobe доколкото си спомням ама нз как се казваше :( sorry!
Като не знаеш - траеш.

Sony Foundry Vegas Video
Adobe Premiere
Adobe After Effects


MMmmm и очакваш човек който не може да работи още като хората със MOVIE МАКЕR да се зариби със тези програми.
Гарантирам им живот след инсталацията от дадената юзърка не по-малко от 5 мин. :)
Едно е ,че са доста обемни и друго ,че не са за човек решил да си спретне просто едно клипче със няколко добавки по него.
Сега ако ми кажеш ,защо не предложа по добра програма ..... ми не се сещам :lol: ... оо момент VirtualDub.

LGPz
09-24-2007, 21:44
8-[

^Sadness^
09-24-2007, 22:10
Имаше една на Adobe доколкото си спомням ама нз как се казваше :( sorry!
Като не знаеш - траеш.

Sony Foundry Vegas Video
Adobe Premiere
Adobe After Effects


MMmmm и очакваш човек който не може да работи още като хората със MOVIE МАКЕR да се зариби със тези програми.
Гарантирам им живот след инсталацията от дадената юзърка не по-малко от 5 мин. :)
Едно е ,че са доста обемни и друго ,че не са за човек решил да си спретне просто едно клипче със няколко добавки по него.
Сега ако ми кажеш ,защо не предложа по добра програма ..... ми не се сещам :lol: ... оо момент VirtualDub.

Мога да работя с movie maker...до сега доста клипчета съм правила с него ... но просто казвам че нещо му стана може нещо и в мен да е вината....брат ми нещо ръчка по компа.. и от тогава като сложа снимките и просто се изключва.... всичко друго си е наред .... :roll:

LGPz
09-25-2007, 06:08
брат ми нещо ръчка по компа..
с Пръчка ли го "ръчка" или с ... ?

_PuNk`PrInCeSs_
09-25-2007, 07:15
ем на брат ти евала де :lol:
аз ако бях щях да му ударя един бой