PDA

View Full Version : Дали ревнува...?



Freaky_boy
09-24-2007, 17:13
Така,ето го и моя проблем.Най-добрата ми приятелка се държи мн странно,постоянно ми държи сметка с кои момичета съм излизал и като цяло с кого съм излизал...Като си пишем в скупе на моменти когато и говоря за др момичета или за гаджета като цяло става раздразнителна,а когато сме заедно и когато и обръщам мн внимание тя се дърйи като ангел...преди няколко вечери тя беше на гости у нас и гледахме филм,аз бях седнал на дивана ,а тя беше легнала и си беше сложила краката върху моите,после и аз легнах и си облегнах глажата на едното и рамо,а тя не каза нищо,по ено време бях сложил ръка в/у неийната тя пак не каза нищо,и накрая тя си сложи главата върху краката ми...Така де въпроса ми е дали ревнува и дали ме харесва ???

ouT-oF(coNtr0L)
09-24-2007, 17:19
такамм има два варианта
1.Харесва те ..
2.Ревнува те.Не ревност от любов ..!Просто като си и най-добрия приятел следователно се страхува да не те загуби като си хванеш приятелка .. Тогава ще й обръщаш по малко внимание, няма да се занимаваш с нея много, пък и все пак и гаджето ще ревнува и такам .. Според мен от това е всичко ..

DqVoLsKI_ChaRoVnA
09-24-2007, 17:21
spored men te haresva :-D

SuN_LiGhT
09-24-2007, 17:25
Да ти кажа от личен опит знам,че при приятелство на момиче и момче,все някой от двамата е влюбен в приятеля/ката си!
А това,че ревнува не означава,че те харесва.Понякога ние момичетата си мислим,че може да избираме гаджетата за приятелите си и ако не ни харесва става страшно...Ама не знам.По-добре следи реакциите й и как се държи-дали ти праща ясни сигнали и т.н.
Късмет :-D

drfatt
09-24-2007, 17:27
Най-добра приятелка? Такива взаимоотношения са невъзможни. Поне една от двете страни ще ги наруши. Няма как, природа.:)

MiMcHeToOo
09-24-2007, 17:35
такамм има два варианта
1.Харесва те ..
2.Ревнува те.Не ревност от любов ..!Просто като си и най-добрия приятел следователно се страхува да не те загуби като си хванеш приятелка .. Тогава ще й обръщаш по малко внимание, няма да се занимаваш с нея много, пък и все пак и гаджето ще ревнува и такам .. Според мен от това е всичко ..

+1

FEN_NA_MOTORI
09-24-2007, 17:47
Еми "да" харесва те :D .

П.П. Ае хора въпроса не е дали може съжителство межу момче и момиче, а дали момичето го харесва !

:smt006

hungry_vampire_f
09-24-2007, 17:53
Май си имаш обожателка :wink:

Seniorita
09-24-2007, 17:55
такамм има два варианта
1.Харесва те ..
2.Ревнува те.Не ревност от любов ..!Просто като си и най-добрия приятел следователно се страхува да не те загуби като си хванеш приятелка .. Тогава ще й обръщаш по малко внимание, няма да се занимаваш с нея много, пък и все пак и гаджето ще ревнува и такам .. Според мен от това е всичко ..

Йес

sasha_90
09-24-2007, 18:10
Мисля,че те харесва и от там идва ревността й.

alkobalko
09-24-2007, 18:14
Определено има някакви симпатии към теб.

Barbie
09-24-2007, 19:29
Да ве, знам ги аз тия приятелства. И това гледане на филми. И главата върху рамото, и невинното докосване...

На мен ми е по-любопитно ти харесваш ли я... :-D

HePeAJIeH
09-24-2007, 19:54
Пич ако харесваш момичето зимайте се.Определено има някакви симпатии към теб :wink:

BAYO
09-25-2007, 03:39
Пич ако харесваш момичето зимайте се.Определено има някакви симпатии към теб :wink:

Колега, така си е :}

!!!!

koalka
09-25-2007, 07:51
Определено те харесва и ревнува.Тук мога да го кажа със сигурност.Може и да не те харесва, ако я пренебрегваш заради другите, а просто да се чувства гадно от това.Но малко вероятно...

bungle
09-25-2007, 09:04
Момче и момиче като съжителстват дълго време като "приятели" и винаги става така , едната страна нарушава "примирието" :D

Мдаааа, така си е.

xXxScreamxXx
09-25-2007, 09:15
Po princip moje da revnyva i bez da te haresva , no sled kato kazva6 tav sa glavata krakata r1cete ...... tq e hl1tnala po tebe brat :wink: :wink: :wink:

N0_feAR
09-25-2007, 09:49
Пич, явно те харесва...или по-малко вероятното - ревнува, но по приятелски ( в смисъл да не я оставиш заради друго момиче )
пп:а ти харесваш ли я?? :roll: :)

maybelline
09-25-2007, 10:03
Момичето те харесва и ревнува.В най-добрия случай поне не иска да бъде изместена от някоя друга.

Obsession
09-25-2007, 10:12
:shock: :shock: Пич, не ти ли е ясно колко е хлътнала по тебе?! Изобщо не ми се вярва да те ревнува "приятелски". Ако я харесваш - давай, покажи и го, няма да сбъркаш. Ако не, няма как ще я нараниш, ама... не си виновен.

monityY
09-25-2007, 10:30
това последното бе6е крайно изли6но :idea: и ДА ревнува... ти изоб6то ревност знае6 ли какво е?ама кфи въпроси задавам и аз,6том пита6 ясно е 4е незнае6... :smt011

propusk
09-26-2007, 06:59
awe mojeshe i da ni spestish tfa poslednoto i vse pak shti kaaa che spored men revnuva i te obicha \:D/

lookatme
09-26-2007, 17:39
аз лично на всеки държа сметка,най-вече на най-добрият си приятел.всъщност съм попаднала в същата ситуация,като изключим това с ръцете,краката,главите,ааа кфо беше друго?
ами незнам.по-добре я попитай направо.
дано цвети да не си мисли това за мен,че става лошо
КЪСМЕТ иначе