PDA

View Full Version : Липсва ми,но ... уви ...



ScANdalOuS_G
09-24-2007, 17:52
Ух .. как да ви кажа най-накратко ... значи бях около 7 месеца с 1 мамче ... за тея 7 месеца се видяхме 3 пъти и 5-6 случайно ... Да аз бях виновна,защото всеки път когато искаше да излезем аз си намирах тъпа причина да не изляза ... искаше все за хоим на кафе а аз най-много го мраза тва ... сега .. лятото ... явна си бях загубила акъла някъде ... когато заминах и се видях със стар познат .. по който преди бях луднала но вече не ми пукаше ... въпреки всичко на въпроса "ходиш ли с някой?" аз казах да но не ми пука за него .. което и 1% не беше вярно ... последваха целувки ... 2,3 .. на следващата вечер повторих историята, но с друг стар познат ... когато се върнах обратно .. поговорих с момчето което обичах .. и все още обичал много ... тогава просто ме болеше да не му кажа за изцепките ми ... и като споделих ... естествено .. след дъъъъъъъъъълъъъъъъъг и мъчителен и за двамата разговор се разделихме ... :cry: преди това според думите му .. наистина ме обичаше ... а аз му имам доверие ... но в 1 момент видях как всичко изчезна ... сега се подминаваме все едно сме непознати ... а живеем през 2 блока :D следователно се виждаме често ...
извинявах се ... извинявах се адски много ..
един ден разбрах че се е върнал при бившата си ... и осъзнах че се е променил ... до ден днешен ми е мъка и всяка вечер мисля за него ... липсва ми ... и просто си го искам обратно ...
идеи? как може да стане тва?!?! ](*,) :cry: :cry:

babity
09-24-2007, 17:55
Еми...имала си своя шанс и си го пропияла! Сега можеш единствено да го забравиш или ако предпочиташ да страдаш за него колкото дълго пожелаеш!

MiMcHeToOo
09-24-2007, 17:56
Еми...имала си своя шанс и си го пропияла! Сега можеш единствено да го забравиш или ако предпочиташ да страдаш за него колкото дълго пожелаеш!

+1 тва е истината, а от нея боли...

ateto
09-24-2007, 17:56
7 месеца хаха 4 срещи хахахха Добра връзка. Добре изградена хахаха Бая лубов е имало ахаха ](*,) ](*,) :smt017 Убии гаджето му и му кажи че ще го убиеш и него и родитеито му и ако пак не стане ги взимаш за заложници докато не каже "да" хммм Не че нещо ама аз ако сам няма пак да сам с теб. И едва ли пак ще ти върже :) :-k [-(

Anf3tamin4o
09-24-2007, 17:58
Аа си мислила навреме.Пак ли ще му изневеряваш за тва го искаш може би

H8_mE
09-24-2007, 18:00
Ух .. как да ви кажа най-накратко ... значи бях около 7 месеца с 1 мамче ... за тея 7 месеца се видяхме 3 пъти и 5-6 случайно ... Да аз бях виновна,защото всеки път когато искаше да излезем аз си намирах тъпа причина да не изляза ... искаше все за хоим на кафе а аз най-много го мраза тва ... сега .. лятото ... явна си бях загубила акъла някъде ... когато заминах и се видях със стар познат .. по който преди бях луднала но вече не ми пукаше ... въпреки всичко на въпроса "ходиш ли с някой?" аз казах да но не ми пука за него .. което и 1% не беше вярно ... последваха целувки ... 2,3 .. на следващата вечер повторих историята, но с друг стар познат ... когато се върнах обратно .. поговорих с момчето което обичах .. и все още обичал много ... тогава просто ме болеше да не му кажа за изцепките ми ... и като споделих ... естествено .. след дъъъъъъъъъълъъъъъъъг и мъчителен и за двамата разговор се разделихме ... :cry: преди това според думите му .. наистина ме обичаше ... а аз му имам доверие ... но в 1 момент видях как всичко изчезна ... сега се подминаваме все едно сме непознати ... а живеем през 2 блока :D следователно се виждаме често ...
извинявах се ... извинявах се адски много ..
един ден разбрах че се е върнал при бившата си ... и осъзнах че се е променил ... до ден днешен ми е мъка и всяка вечер мисля за него ... липсва ми ... и просто си го искам обратно ...
идеи? как може да стане тва?!?! ](*,) :cry: :cry:
Gre6ka napravena ot tova,4e ne si mislqla kakvi moje da budat posledstviqta!Ti ne si znaela,4e toi zna4i tolkova mnogo za teb i si se zablujdavala!Za6to ne si slu6ala kakvo ti kazva surceto,a go 4u edva kogato to pla4e?Dano pone si vzeme6 urok ot tazi gre6ka!6te go zabravui6 sled vreme i 6te sre6tne6 drug,no trqbva da znae6 tazi gre6ka da ne q pravi6 pak,za da ne starada6 ti i drugiq su6to! :wink:

FEN_NA_MOTORI
09-24-2007, 18:01
Леле как може така да постъпиш,ако наистина го обичаше едвали щеше да направиш такава глупост !!!
Как да си го върнеш?!? Мислиш ли,че след всичко това той ще иска да е с теб, като знае че пак може да направиш такива работи, а и той вече си е със бившата, така че няма много големи шансове да си го върнеш...
Но иди до тях и говори сериозно с него, кажи му че е било грешка, той е всичко за теб, променила си се, нека ти даде 1 последен шанс и куп такива работи му наговори... и пиши!

hungry_vampire_f
09-24-2007, 18:05
Другия път пак се целувай с кой ти падне ...

Maimunche_f
09-24-2007, 18:06
Аууу...то голяма любов ще е било ....за 7 месеца 3 пъти сте се видели...Ами мисличка замисли се малко, ако беше на негово място би ли искала да си с човек, който е направил нещатата, които ти си направила. Не съм човека, който трябва да те съди, но просто бъди реалистка....Забрави го и гледай напред... Може би просто той не е човека за теб
Успех!

sasha_90
09-24-2007, 18:08
Ти си го мамила,а това не е могъл да ти прости.Остави го намира.

ScANdalOuS_G
09-24-2007, 18:08
qd me e 4e predi tva bqxme frs ... i taka zagubixme priqtelstvoto si ...

FEN_NA_MOTORI
09-24-2007, 18:10
Абе какво ви става момичето ви пита как да си го върне, не е искала мнение за морал и какво е трябвало да прави и да говорите вече е късно осъзнала си е грешката... Дайте по темата

ScANdalOuS_G
09-24-2007, 18:54
ma verny :S:S:S

MrAsNiKa
09-24-2007, 19:06
Намери си свежо месце :twisted:

BAYO
09-25-2007, 03:37
Курвенски номера!

...дет най-мноо мразя еа... :smt011

freedom
09-25-2007, 05:54
Хм... да ти кажа и аз не бих се върнала при теб,ако бях момче... Но пък и той не е постъпил добре като ти е казвал,че те обича,а след раздялата ви се е прибрал при бившата... Мъже! :) Сега има едно решение за тебе.. Намери си нещо ново.. Излез на disco и забий някой готин пич хах :)

sherry
09-25-2007, 06:17
Според мен е най-добре да се откажеш от него, поне засега.
Сгафила си много сериозно, той пък от своя страна е продължил напред, връщайки се при старата си приятелка. Остави ги да бъдат щастливи и ти на потърси щастието си другаде.

koalka
09-25-2007, 07:32
Сега е късно да се вайкаш, той е с друга.Мисли се на време, още по-малко, че ти си го направила няколко пъти.Забрави го...не го заслужаваш.Момчето те е обичало, а ти си постъпила ужасно.Всеки прави грешки, но ти си направила няколко и не ти е пукало.