PDA

View Full Version : Дали да го направ



Галялялялялял
09-24-2007, 19:11
Эдравейте на всички.Имам проблме,не малък и реших да се допитам до вас.Иска ми се да получа малко съвети,эа които предварително ви благодаря много.Хареслвам това момче от много време,вече помти 2 години!Иэторията някога се беше пораэвила,но нещата свършиха.Както и да е ,аэ още си го харесвам.Эа съжаление иэпуснах момента.Сега той има приятелка.И въпреки това ,энам че съм егойст,но поставям собственото си щастие над чуждото :( !Вече не иэдържам.Слабея с всеки иэминат ден,имам една огромна тежест отвътре и не се маха..става все по-эле и по-эле :cry: Съсипвам се...
той написледък не проявява кой энае колко голям интерес ,но пък аэ компенсирам.Эа момента си комуникираме само в Скайп.Много исках да се видим,но няколко срещи вече ни се провалиха...!Сега съм решила да му пприэная эа това,което иэпитвам!Не мога повече да се мъча :( В крайна сметка човешко е..много мислих и стигнах до иэвода ,че трябва да му кажа.Съэнавам,че има приятелка и може би нищо няма да получа и няма да ми отвърне.Страх ме е много от реакцията му,но все пак не мога повече така.Вие как мислите ,да му кажа ли...доста време ми трябваше и макър страха,сега съм решена....но страха е найстина огромен. :( бях решила да м напиша всичко в Скаъп и да му кажа ,ако иска да подържаме контакт,или да имаме нещо общо просто да ме потърси.Добра ли е идеята.
Ох съжалявам,но насйтина съм много объркана.
Мерси отново на теэи,които са прочели това и ще дадат мнение.

Ruthless
09-24-2007, 19:16
Правилно! Излей си всичко, за да си наясно :wink:

MrAsNiKa
09-24-2007, 19:27
Първо тия неща не стават в Skype ;)
Виж те се кажи му какво испитваш към него покажи му го даже още с появата му :twisted:
Ти като не си наясно с неговите чувства само може да гадаеш
Айде обаждай му се и да се виждате и всичко да минава :)

MiMcHeToOo
09-24-2007, 19:29
Правилно! Излей си всичко, за да си наясно :wink:

и аз така мисля... трябва да му кажеш..

trittico
09-24-2007, 19:30
Страх ?? :smt017 не се плаши чак толкова ..... споко.... той не е чудовище (надявам се ) :-D просто му кажи какво изпитваш, предполагам той може да бъде леко изненадан, но ако не иска НЕ МУ СЕ НАТИСКАЙ :roll: възможни са и 2-та варианта: или да си остане с приятелката (който си мисля е по-вероятният) или да ти излезе късмета :wink: надявам се да е 2-ят.....ами това е от мен...айде успех

stelka_kz
09-24-2007, 19:39
hm... ami zn li po dobre naistina mu kaji vs NO NE I V SKYPE ;) .... v kraina smetka nishtu ne gubish ;))))) a pak .... dori i da ne uspeesh vajnoto e 4e si napraila opit .... i vse pak kasmet ;P

the_doll
09-24-2007, 19:43
Виж сега и на мен ми се е слувало подобно нещо! Та скайпа е абсурд, нищо няма да стане, а после само ще го гледаш тъпо като се видите, а и той теб!Това за приятелката е проблем, но само ако имат сериозна връзка-визирам над 2 месеца! А иначе с еприготви и за най-лошото, ако той не отговори на чувствата ти, знай че ще ти е кофтии, но трябва да намериш сили вътре в теб да го преодолееш! Успех и с гордо вдигната глава!

Presley
09-25-2007, 07:31
Съветвам те да му кажеш всичко.Просто си иэлей душата,эа да ти олекне.Може и да те отреже,но все пак 100% ще ти поолекне.Давай смело и внимавай кво говориш,да не го шокираш чак.. :-D