PDA

View Full Version : Едно обречено момиче



09-24-2007, 19:52
Как да го забравя? Толкова пъти ме е наранявал, но периодично подклажда огъня, който така или иначе не може да загасне в душата ми. Всеки ден училище ни събира и въпреки, че там е почти безразличен често прави така, че да се виждаме след даскало или ми пише по скайп. До тук сигурно не виждате проблем, но пторблема е, че това го прави, когато е на кеф...иначе не...иначе ме наранява. Зарибява се със още не знам колко момичета и на тях със сигурност казва "Обичам те". Казва го и на мен...Сякаш съм му резервен вариянт и прави всичко това от страх да не ме изгуби като такава. Сега се запознах с едно момче и бяхме на крачка да тръгнем, той разбра и ме пита уж случайно дали ако тръгна с някой и той реши, че иска да е с мен ще зарежа другия. Лошото е, че знае колко съм луда по него..дори мога да кажа, че го обичам. Но нищо няма да излезе от тази любов..наистина нищо.Знам това и пак не мога да се абстрахирам от него..казват, че времето лекува. Нямаше ме лятото и май го бях позабравила, но когато видя очите му онзи пламък се пробужда в мен. Обожавам го...дори и сега, след катастрофата, която претърпя..остави му доста безели, но те за мен нямат значени, защото наистина го обичам...но трябва да го забравя, защото така се обричам само на болка...но не мога... :smt010 :smt010 :smt010

ПП. Ако има значение съм на 17 от София

Seniorita
09-24-2007, 20:01
Ммм понякога всичко е въпрос на внушение. Както ти сама добре си разбрала нещата - няма смисъл и перспектива. Така че най-доброто решение е да го забравиш.

babity
09-24-2007, 20:08
Просто трябва да убедиш себе си, че нямаш нужда от него и той не те интересува...това е всичко, колкото и да е трудно и болезнено!

Spirit_Breaker
09-24-2007, 21:49
Vika mu se da produlji6 naprede ima edna prikazka spomenite si predi6ni slagam v grafata biv6i.I pri mene se slu4iha edni istoriii s 1 momi4e s koeto bqh 1 godina i polovina sled razdqlata nai malkoto bqha narkotici napivaniq pod4ertana agresiq,zbivaniq dori s priatelite mi,shvatki s roditelite,psiholog i uspokoitelni bqh na dunoto no puk edin den q vidqh i vidqh 4e si jivee jivota i me e zabravila totalno dori 4e nemoje da me poznae na ulicata i si kazah za 4ii dqvol 6te si preebvam az jivota zaradi takova ne6to,i sega zna4itelno po stabilen psihi4eski zna4itelno po porasnal produljavam da tursq momi4eto i da sledvam me4tite si (da si kupq qhta) :P i ne se predavam vqrno e 4e sum mislil za samouubiiistvo no tova sigurno e bilo nai glupavoto ne6to ot vsi4ki ne6ta koito moje da mi hrumne.Svetat e po golqm ot Bulgariq turpenie uporitost i tva e neznam s kakvo moga da ti pomogna pove4e ako sum ti pomognal se radvam :)

Blab
09-24-2007, 21:52
Ммм понякога всичко е въпрос на внушение. Както ти сама добре си разбрала нещата - няма смисъл и перспектива. Така че най-доброто решение е да го забравиш.
Винаги е въпрос на внушение!

bloodranger
09-25-2007, 00:13
Ммм понякога всичко е въпрос на внушение. Както ти сама добре си разбрала нещата - няма смисъл и перспектива. Така че най-доброто решение е да го забравиш.
Винаги е въпрос на внушение!
така е

BAYO
09-25-2007, 03:43
Ела при батко, той ш'те утеши и без тфа в момента е single :P

Модерирано по т.9 от Правилника!
коалка

freedom
09-25-2007, 06:19
Мисля,че мога да кажа,че в момента съм в подобна ситуация,но при мен е дори по-лошо... Вече не знам колко пъти сме се разделяли.. И аз продължавам да поддържам тази мания,която той породи в мен. След като последния път аз го скъсах... Той тръгна с братовчедка ми... В петък вечер се засякохме и той танцува с мен на песни,на които преди сме танцували... Беше същия като преди .. И макар,че мисля че бях безразлична тогава.. Вътрешно се разкъсвах... И когато после ги видях двамата да се целуват... Сърцето ми щеше да се пръсне... Но продължавах да се преструвам,че не ми пука и знам,че трябва да е така.. Но как? Като знам,че го обичам....

koalka
09-25-2007, 08:06
Ти сама се измъчваш, не можеш и не искаш да го забравиш.Опитай се, положи усилия.Нека не знае, че си луда по него.Ти му показваш това, разбираш ли?Ти с твоето държание.Вярваш в глупавите му лъжи...надеждите, които ти дава.

fillis
09-25-2007, 08:34
Macka jivota prodaljava spri pogledni nazad napravi si smetka kolko si 4akala i vzemi i go zareji i si nameri 4ovek koito da ne si igrae s 4uvstwata ti. UsPeH4E :)

propusk
09-25-2007, 08:55
awe poznato mi e i 6e ti kaja da trugne6 s nqkoi taka 4e da go hvane qd i da razbere kolko mn e izpusnal i ti kazvma posle 6e ti4a sled tebe oba4e ti ne mu obru6tay vnimanie za6toto 6e razbere 4e e prestruvka -TVA E PULNA PODIGHRAVKA toi se podigrava s tebe momicheeee osuznai se :!: :x

xXxScreamxXx
09-25-2007, 09:18
Opitai se da go zabravi6 mai naitina my e priqtni da si igrae s teb..

Mementomori
09-25-2007, 11:38
Съчувствам ти,въпреки че не съм изпадала в подобна ситуация!Сама осъзнаваш,че връзката ви е обречена(ако може това да е връзка).Той е наясно с чувствата ти и затова злоупотребява с тях,не се оставяй да те приема за даденост,един резервен вариант,който винаги би желал да е с него,дори и ако в даден момент е с друг!За съжаление ти вече си му го позволила,но пък всичко е поправимо(освен смъртта),затова се дръж по-хладно с него,дори апатично и безразлично и той ще престане да ти досажда и те използва!След време ще го преодолееш!"Времето лекува всичко"-има нещо вярно в това изказване или поне ни е нужно да вярваме в истиността му,защото това е една надежда за нас!Сигурна съм,че ще се пребориш с това изпитание!Успех,Мила!След време ни сподели какво е станало,ако желаеш,бих те изслушала с удоволствие!

My_Dear
09-25-2007, 12:37
Това е като наркотичната зависимост, знаеш ли? Неслучайно правя паралел с нея.

Осъзнай се.

И си кажи "Трябва да спра". Трябва ти воля и сила. Защото ти не искаш да спираш, по-лесно ти е да се примиряваш така... Не искаш да губиш любовта, която имаш...

А трябва. И в момента, в който осъзнаеш, че това е така, защото е най-добре за теб, сама ще си го наложиш.

Всичко е на психическа основа. Да разбереш, че мисленето за него доникъде не те води, освен до повече и повече страдание. Да разбереш, че всичко е приключило още преди да започне и че ти трябва да продължиш напред.

Помисли добре върху думите ми. Минала съм по този път и неслучайно ти казвам всичко това...