PDA

View Full Version : Айдяяя ФОРУМНА СРЕЩА БИЛЕТЕН 16 часа СЪБОТА 29.09



KiLLeR_InSTiNkT
09-24-2007, 20:55
Така - мястото е всеизвестният билетен център на НДК :-D
На който не му се идва да не идва. А който иска да заповяда - без значение нов или стар потребител!
Ако някой иска тел. номер да пише на лично :mrgreen: :mrgreen:
Реших да се впрегна и аз като организатор, пък ще видим... 8)

teenkopele
09-24-2007, 21:24
Ах тея форумни срещи!!! :twisted:

bulgarche
09-24-2007, 21:34
Емии...кат сте рекли :) Ще се обадим по-късно да ви видим къде сте

LizZz
09-24-2007, 21:36
Ще се постарая да дойда :D Да видим ко ше стане :P

HopeLesss
09-25-2007, 11:12
Аз от четвъртък вече съм в София, ама сигурно няма да мога да дойда... Най-малкто, че дори не знам къде е тоя бителен център :roll:

quench
09-25-2007, 11:18
Аз от четвъртък вече съм в София, ама сигурно няма да мога да дойда... Най-малкто, че дори не знам къде е тоя бителен център :roll:

ще те насочат, спокойно ;)

KiLLeR_InSTiNkT
09-25-2007, 13:11
Куенч, ще те чакам :twisted: :smt006

fake
09-25-2007, 13:47
Емии...кат сте рекли :) Ще се обадим по-късно да ви видим къде сте
...може би :lol:

[Soulmate].!
09-25-2007, 14:36
олеее...... Лидийке..... повече от година не съм те виждала (:

ако мина /в събота и без това вeче имам няколко срещи в центъра/ ще е за мъничко.. и само заради теб ^^

09-25-2007, 16:13
Така - мястото е всеизвестният билетен център на НДК :-D
На който не му се идва да не идва. А който иска да заповяда - без значение нов или стар потребител!
Ако някой иска тел. номер да пише на лично :mrgreen: :mrgreen:
Реших да се впрегна и аз като организатор, пък ще видим... 8)

малко съм заета по това време, както обикновено, но ако успея да се измъкна ще мина да те видя (ехеееееееее, колко време не съм те засичала.... :( )

KiLLeR_InSTiNkT
09-25-2007, 16:25
Ети, дано да успееш да се освободиш поне за малко :)

bulgarche
09-25-2007, 19:43
Емии...кат сте рекли :) Ще се обадим по-късно да ви видим къде сте
...може би :lol:
Кой ти каза че ще участваш във филма

Octofunk
09-25-2007, 21:23
Идвам !

loyal_88
09-25-2007, 21:46
Ами оказа се че съм свободен по това време и може да мина да видя другаря куенч. Но си кажете предварително хапете ли :? :lol:

teenkopele
09-25-2007, 22:04
Ами оказа се че съм свободен по това време и може да мина да видя другаря куенч. Но си кажете предварително хапете ли :? :lol:

Не хапят, ама ще те принудят да пиеш бира. :lol:

loyal_88
09-25-2007, 22:14
Ами оказа се че съм свободен по това време и може да мина да видя другаря куенч. Но си кажете предварително хапете ли :? :lol:

Не хапят, ама ще те принудят да пиеш бира. :lol: Хаха имам чувството, че в такъв случай ще си станем партия :lol:

MajeStic
09-26-2007, 00:58
ahhhh много отрепки на 1 място :D няма да дойда ама ми е интересно толкова ли сте отворени колкото и тук във форума :P

quench
09-26-2007, 06:35
не ви знам

последният път ме разочаровахте

предложих ви да пием и ядем на топло и уютно

но вие избрахте да клечим на наркоманските

тоя път отивам на гуляй

и по дифолт срещата ще е готина ;)

Sarabi
09-26-2007, 06:35
Хъ :twisted:

teenkopele
09-26-2007, 06:43
Хъ :twisted:

Хня? :smt008

namina
09-26-2007, 06:48
ехххххх да зема да се домъкна и аз- 8) но да има водка и кола 8) :lol:

bulgarche
09-26-2007, 07:05
ехххххх да зема да се домъкна и аз- 8) но да има водка и кола 8) :lol:
Ако донесеш ще има. Аз пък обещавам в такъв случай да ти изпия колата ;)


Ами оказа се че съм свободен по това време и може да мина да видя другаря куенч. Но си кажете предварително хапете ли :? :lol:
Хапят много, затова идвай по-сериозно облечен и препоръчително е с кожени дрехи :)

namina
09-26-2007, 07:09
ехххххх да зема да се домъкна и аз- 8) но да има водка и кола 8) :lol:
Ако донесеш ще има. Аз пък обещавам в такъв случай да ти изпия колата ;)


Ами оказа се че съм свободен по това време и може да мина да видя другаря куенч. Но си кажете предварително хапете ли :? :lol:
Хапят много, затова идвай по-сериозно облечен и препоръчително е с кожени дрехи :)
ама и ти ще дойдеш до БГ Аз съм БЪЛГАРЧЕ :-D

brain_stew
09-26-2007, 08:53
не ви знам

последният път ме разочаровахте

предложих ви да пием и ядем на топло и уютно

но вие избрахте да клечим на наркоманските

тоя път отивам на гуляй

и по дифолт срещата ще е готина ;)

Нали се сещаш, че нямахме пари?!
Ако имахме с удоволствие...но при липсата на финанси...

(Хора, аре на стачка, да ни вдигнат джобните със 100%! :lol: )

MajeStic, ела да провериш кой е отворен и кой не!

:lol:

Skullbreaker
09-26-2007, 09:09
Bunch of fags....














*Omg teh drama?

KiLLeR_InSTiNkT
09-26-2007, 11:10
Нямам претенции къде ще сме само да има бира. :twisted:

Decu
09-26-2007, 11:11
Нямам претенции къде ще сме само да има бира. :twisted:

Предполагам пак в наркоманската :lol: и пак ще има "поздрав от наш'та пейка за ваш'та пейка" :-D

quench
09-26-2007, 11:17
не знам, последният път в наркоманската не ми хареса, имаше ужасни хора, но няма да кажа кои ;)

KiLLeR_InSTiNkT
09-26-2007, 11:20
Какво е станали миналия път, Куенч?

quench
09-26-2007, 11:27
Какво е станали миналия път, Куенч?

нищо бе

просо по едно време ме хвана нервата, защото всички се спекоха,а метлите си задрапаха китарите

и тоя дългия, райбера, дееба, не иксаше да изсвири нещо на кухарка

добре че бяха некви скинчета там, за да ме забавляват :)

KiLLeR_InSTiNkT
09-26-2007, 11:31
Какво е станали миналия път, Куенч?

нищо бе

просо по едно време ме хвана нервата, защото всички се спекоха,а метлите си задрапаха китарите

и тоя дългия, райбера, дееба, не иксаше да изсвири нещо на кухарка

добре че бяха некви скинчета там, за да ме забавляват :)
Да не са някакви дето са вадили нож? Хах

SupremacyGirl
09-26-2007, 11:37
Аз в наркоманската повече не стъпвам, освен ако не са някакви екстремни ситуации.. но може да мина да видя някои хора, които ще идват на срещата..

Skullbreaker
09-26-2007, 13:15
Mi to4no kato ligla se durji6...
Omg who cares anyways?


Bira 6e ima MNOGO :) ..

<Dlugi ora OOD> 6e prisustwame (az i joro ofc :P )

Btw pi6a ot kabineta w akademiqta ,zatwa nqma kirilica , sori maikal..










*Malkata , wijdai gi dokato moje6 , 4e nqmam namerenie da wisim pri metulite cql den :twisted:

SupremacyGirl
09-26-2007, 13:20
Mi to4no kato ligla se durji6...
Omg who cares anyways?


Bira 6e ima MNOGO :) ..

<Dlugi ora OOD> 6e prisustwame (az i joro ofc :P )

Btw pi6a ot kabineta w akademiqta ,zatwa nqma kirilica , sori maikal..










*Malkata , wijdai gi dokato moje6 , 4e nqmam namerenie da wisim pri metulite cql den :twisted: Духай бе големия...

Decu
09-26-2007, 13:22
Mi to4no kato ligla se durji6...
Omg who cares anyways?


Bira 6e ima MNOGO :) ..

<Dlugi ora OOD> 6e prisustwame (az i joro ofc :P )

Btw pi6a ot kabineta w akademiqta ,zatwa nqma kirilica , sori maikal..










*Malkata , wijdai gi dokato moje6 , 4e nqmam namerenie da wisim pri metulite cql den :twisted: Духай бе големия...

Ъм..нещо май не се разбрахме :-D

SupremacyGirl
09-26-2007, 13:28
аа спокойно :lol: с него много добре сме се разбрали ;)

Decu
09-26-2007, 13:34
аа спокойно :lol: с него много добре сме се разбрали ;)

Аз друго имах предвид..както и да е :)

quench
09-26-2007, 13:44
понеже все едни и същи хора си ходите... къф е смисъла да го наричате среща на форума? :)

фешън е ;)

Octofunk
09-26-2007, 13:49
понеже все едни и същи хора си ходите... къф е смисъла да го наричате среща на форума? :)
Е ще има и едно ново попълнение тоя път хахахаха :mrgreen:

KiLLeR_InSTiNkT
09-26-2007, 13:54
понеже все едни и същи хора си ходите... къф е смисъла да го наричате среща на форума? :)
Чат пат идват и нови хора :wink:

Skullbreaker
09-26-2007, 13:55
аа спокойно :lol: с него много добре сме се разбрали ;)

Um ne stawa6e wupros za tebe..


I smqtam , 4e sme se razbrali , taka 4e bez izli6na ofanziwnost , kk?

fake
09-26-2007, 17:05
ама и ти ще дойдеш до БГ Аз съм БЪЛГАРЧЕ :-D
мацооо...България не е София :lol:

fake
09-26-2007, 18:24
Емии...кат сте рекли :) Ще се обадим по-късно да ви видим къде сте
...може би :lol:
Кой ти каза че ще участваш във филма
ааа ми окей аз шсе разбера с някой друг тогава направо да се видим в неделя за магазини :mrgreen:

brain_stew
09-26-2007, 19:54
Аааа не!Тоя път никви наркомански!Стига с тия наркомански деба!Няма пък!Не ща некъф да мис е дърви кви сме били емтълите и защо аз аджеба обичам руския език, обаче не съм комунист!(Как може такова нещо?!О.о)

Няма пък!Или ще е няква друга градинка...колко много са, или ще е някво заведенийце!Соръ ма няма да стане!Твърде мноу паплач, а и именно е форумс реща, а неее форум среща на нас и 'яките' "нацисти"!

Такааа чеее бееез наркооомааанскиииии пееейкиии!
Savvy?!

brain_stew
09-26-2007, 20:07
Диди.

Еби се. :roll:


Защо сама?!Имам си човек за тая работа!

И кво сега против имаш например един заимов...една докторска...един южен парк....?

brain_stew
09-26-2007, 20:14
Диди.

Еби се. :roll:


Защо сама?!Имам си човек за тая работа!

И кво сега против имаш например един заимов...една докторска...един южен парк....?

Наркоманската юбер алес. :D Пък и кво против нацитата имаш? Супер забавни пичове са. :-D

Ми върви си при забавните пичове тогава!
Щото баси ми е омръзнало всеки божи ден няква миришешта гологлава горила да ми обяснява ква утопия е анархията и как метълите не заслужават живот!

brain_stew
09-26-2007, 20:38
Диди.

Еби се. :roll:


Защо сама?!Имам си човек за тая работа!

И кво сега против имаш например един заимов...една докторска...един южен парк....?

Наркоманската юбер алес. :D Пък и кво против нацитата имаш? Супер забавни пичове са. :-D

Ми върви си при забавните пичове тогава!
Щото баси ми е омръзнало всеки божи ден няква миришешта гологлава горила да ми обяснява ква утошпия е анархията и как метълите не заслужават живот!

Значи искаш ... миришешта космата горила да ти го обяснява? (визирам себе си :-D )

М'добре. ^^ Анархистка мръсна.


лол....предпочитам теб пред някъф си Владо сеш се!

brain_stew
09-26-2007, 20:59
Диди.

Еби се. :roll:


Защо сама?!Имам си човек за тая работа!

И кво сега против имаш например един заимов...една докторска...един южен парк....?

Наркоманската юбер алес. :D Пък и кво против нацитата имаш? Супер забавни пичове са. :-D

Ми върви си при забавните пичове тогава!
Щото баси ми е омръзнало всеки божи ден няква миришешта гологлава горила да ми обяснява ква утошпия е анархията и как метълите не заслужават живот!

Значи искаш ... миришешта космата горила да ти го обяснява? (визирам себе си :-D )

М'добре. ^^ Анархистка мръсна.


лол....предпочитам теб пред някъф си Владо сеш се!

Да... но все пак е вярно. ^^

Мислиш ли, че не го знам?! :-s

brain_stew
09-26-2007, 21:08
Диди.

Еби се. :roll:


Защо сама?!Имам си човек за тая работа!

И кво сега против имаш например един заимов...една докторска...един южен парк....?

Наркоманската юбер алес. :D Пък и кво против нацитата имаш? Супер забавни пичове са. :-D

Ми върви си при забавните пичове тогава!
Щото баси ми е омръзнало всеки божи ден няква миришешта гологлава горила да ми обяснява ква утошпия е анархията и как метълите не заслужават живот!

Значи искаш ... миришешта космата горила да ти го обяснява? (визирам себе си :-D )

М'добре. ^^ Анархистка мръсна.


лол....предпочитам теб пред някъф си Владо сеш се!

Да... но все пак е вярно. ^^

Мислиш ли, че не го знам?! :-s

Щом продължаваш да твърдоглавничиш и да се надяваш, че някога ще стане...

Мда.. или си идиот или си тъпа. :lol:

Ако се беше заслушал върху думите ми и беше помислил върху тях, щеше да се сетиш, че аз НИКОГА не съм вярвала, че анархията е възможна!Анархията не е възможна откъдето и да го погледнеш....никога не е била, не е и няма да бъде политически режим, защото е по биологически невъзможна! (меее-меее-мееее)!
Но явно си бил твърде зает да си изправяш косата, вместо да се замислиш върху някоя моя дума, за да не говориш наизуст сега!


Макар че има двусмислица и не знам за какво се 'надявам' да стане....анархията да се утвърди като режим или да не сме на наркоманските!О.о

brain_stew
09-26-2007, 21:18
Няма ли за кво друго да се заяждаш?!

Бтв днеска видях Библията в една книжарница...мислех да ти я купя, обаче се отказах!Реших, че ще го приемеш твърде на бъзик! :lol:

brain_stew
09-26-2007, 21:22
Няма ли за кво друго да се заяждаш?!

Бтв днеска видях Библията в една книжарница...мислех да ти я купя, обаче се отказах!Реших, че ще го приемеш твърде на бъзик! :lol:

Ако е била православната нямаше да ти се разсърдя. :P

Пък и споко, няма да го приема на бъзик... ;) "Обърни другата буза", сеш' ли се? :-D

а после и крошето, че така шси продължим до утре....
:lol:

brain_stew
09-26-2007, 21:28
Няма ли за кво друго да се заяждаш?!

Бтв днеска видях Библията в една книжарница...мислех да ти я купя, обаче се отказах!Реших, че ще го приемеш твърде на бъзик! :lol:

Ако е била православната нямаше да ти се разсърдя. :P

Пък и споко, няма да го приема на бъзик... ;) "Обърни другата буза", сеш' ли се? :-D

а после и крошето, че така шси продължим до утре....
:lol: За твое съжаление не съм светец и ще те ритна в лицето с кубинка. :-D

:lol: ще чакам с нетърпение...чувала съм, че вкусът им е хубав!

brain_stew
09-26-2007, 21:45
найтрайдъре...
искаш ли да те запозная с хора, с които да спориш за анархия??

и бтв не е политически режим или липса на такъв, а е философия ;)

Айде, Райди...спори с Виолетчо...и да спреш да се заяждаш с мене най-накрая! :lol:

Skullbreaker
09-26-2007, 22:42
ДИАНО!
ЖОРО!
А СПРЕТЕ СЕ БЕ! НАПРАВО МЕ ПОДЛУДИХТЕ С ТЕЯ РЕЛИГИОЗНИ СПОРОВЕ!11!!!!1111!!!!11!!!
Пфу , мина ми - Айде мамка му , тва да се дискутира ИРЛ , че до валериан ши ма докарате...

Decu
09-27-2007, 07:33
RAWRRR, защо не дойде на миналата форумна? :)

quench
09-27-2007, 09:21
религиозните да ми лапат суджука

освен това има лесен начин да се решават всякакви спорове - надпиване с водка!

:twisted:

Octofunk
09-27-2007, 16:03
Оказа се, че ще съм зает съботата така, че няма да дойда. :(

RAWRRR
09-27-2007, 17:38
RAWRRR, защо не дойде на миналата форумна? :)

Щe го оправдая с "Младост-нерадост"..

Имах много тежка вечер,вечерта преди срещата.
Доста е лично,а и ще наруши образа си на невинна девица.
Ако желаеш,мога да пиша лично съобщение с подробности :D .

Nekasa4a
09-27-2007, 22:23
Нямам претенции къде ще сме само да има бира. :twisted:

Бирата не е алкохол... а колко стари формумци могат да дойдат :-k

KiLLeR_InSTiNkT
09-28-2007, 10:24
Нямам претенции къде ще сме само да има бира. :twisted:

Бирата не е алкохол... а колко стари формумци могат да дойдат :-k

Който иска може да дойде :wink: Ела - тъкмо ще се радвам да се запозная със старите съфорумци... Колкото повече, толкова по-добре.
А бирата може да не се води алкохол *поне не силен* ама аз много си я обичам. :smt006

Nekasa4a
09-28-2007, 10:26
Не обещавам със сигорност но при добро време и стечение на обстоятелсвтата ще дойда... ,но да не забравяме че довечера има концерт пред НДК и ще се лее мн концентрат с разредител биричка :twisted:

KiLLeR_InSTiNkT
09-28-2007, 10:31
Не обещавам със сигорност но при добро време и стечение на обстоятелсвтата ще дойда... ,но да не забравяме че довечера има концерт пред НДК и ще се лее мн концентрат с разредител биричка :twisted:
Добре :-D То вярно, че имаше концерт - как можах да забравя - може и аз да мина днес покрай НДК. А и само да ти кажа, че на билетния ще се кисне поне един час, за да се събират всички, които ще идват.

Nekasa4a
09-28-2007, 10:39
Обърнахме го на чат но се пак...

Нямате проблеми стига да нямам друго в главата(или пак да нямам нищо) ще намина да ви видя :-D

За да ме скивате и някой да ме познае и да каже еи тва е Некасача я го привикайте да дойде а не да скита като муха без глава(свободен електрон) тука, цъкнете на сайта ми(то е без думи де ама се пак ме има за скиване)

:twisted:

KiLLeR_InSTiNkT
09-28-2007, 10:53
Вече знаем кой си - няма да ти се размине, ако те мернем :twisted:

SupremacyGirl
09-28-2007, 19:44
оффтопик: ебати якия концерт беше!!! :D
само ме е яд, че БТР не пяха култовите си парчета :(

Mooo6no
09-28-2007, 19:54
Срещата на концерт на БТР ли е била?

бтв Аз съм бил сигурно 10 пъти на концерт на БТР, а и веднъж платих 20 лева за тях. Ма не 'щото съм им голям фен, 'ми ми ги слагаха насила като подгряващи в Каварна. :lol:

SupremacyGirl
09-28-2007, 20:05
ъъъ.. днеска е 28ми, а срещата е утре...
Ето за концерта:

Заключителният концерт от националното екотурне на Екобулпак и група Сигнал ще се проведе на 28 септември (петък) от 17, 00 ч. пред НДК. Легендарната българска рокгрупа ще излезе на сцената по-малко от два часа преди именития си колега от Deep Purple, чиито песни са подарък за столичани по случай 15-годишния юбилей на в. “Стандарт”.

Екохепънингът е част от националната кампания на “Спаси едно дърво”, която дава възможност на учениците от първи до дванадесети клас срещу старите си тетрадки да получат нови.

Водещ на концерта ще е тв водещата Лили Вучкова, която е подготвила за зрителите много игри и изненади, свързани с разделното събиране на отпадъци. Онези от учениците, които досега не са успели да предадат старите си тетрадки ще могат да го направят и на самия концерт.


Веднага след концерта на група Сигнал започва шоуто на Глен Хюз
и Б. Т. Р. Хитовете на групата ще зазвучат точно в 19 часа. Те ще бъдат изпълнени от бившия басист на легендарната група Глен Хюз, който ще смени на сцената Данчо Караджов.

brain_stew
09-28-2007, 20:58
ъъъ.. днеска е 28ми, а срещата е утре...
Ето за концерта:

Заключителният концерт от националното екотурне на Екобулпак и група Сигнал ще се проведе на 28 септември (петък) от 17, 00 ч. пред НДК. Легендарната българска рокгрупа ще излезе на сцената по-малко от два часа преди именития си колега от Deep Purple, чиито песни са подарък за столичани по случай 15-годишния юбилей на в. “Стандарт”.

Екохепънингът е част от националната кампания на “Спаси едно дърво”, която дава възможност на учениците от първи до дванадесети клас срещу старите си тетрадки да получат нови.

Водещ на концерта ще е тв водещата Лили Вучкова, която е подготвила за зрителите много игри и изненади, свързани с разделното събиране на отпадъци. Онези от учениците, които досега не са успели да предадат старите си тетрадки ще могат да го направят и на самия концерт.


Веднага след концерта на група Сигнал започва шоуто на Глен Хюз
и Б. Т. Р. Хитовете на групата ще зазвучат точно в 19 часа. Те ще бъдат изпълнени от бившия басист на легендарната група Глен Хюз, който ще смени на сцената Данчо Караджов.


:lol: Бяхме ли арни с Данеца там горе?!

SupremacyGirl
09-28-2007, 21:00
Ахахах и не само вие :lol:
мани ти много се накефих като почнаха да я замерят тая.. :smt005

brain_stew
09-28-2007, 21:08
Ахахах и не само вие :lol:
мани ти много се накефих като почнаха да я замерят тая.. :smt005

Дааа...обаче един до нас си отнесе шамара!Няква мутра дойде и му вика "мноу ли си як бе!", замлати го веднъж и пак "ся готин ли си бе?!" , а ние с Дани се хилехме...за съжаление се оакза приятел на Стефи!

teenkopele
09-28-2007, 21:10
Да го ева...тъкмо си заминах и почнаха някакви яки концерти. :?

SupremacyGirl
09-28-2007, 21:33
Ахахах и не само вие :lol:
мани ти много се накефих като почнаха да я замерят тая.. :smt005

Дааа...обаче един до нас си отнесе шамара!Няква мутра дойде и му вика "мноу ли си як бе!", замлати го веднъж и пак "ся готин ли си бе?!" , а ние с Дани се хилехме...за съжаление се оакза приятел на Стефи! абеее поне не беше свидетел на ''''погото'''' по-късно пхахаха :lol: там стоян зайо и още некви правиха некви опити за пого ама нещо не им се получи, само дето стана ефекта на доминото.. а бтв видях деян :lol: той е навсякъде :shock:

teenkopele
09-28-2007, 21:45
Ахахах и не само вие :lol:
мани ти много се накефих като почнаха да я замерят тая.. :smt005

Дааа...обаче един до нас си отнесе шамара!Няква мутра дойде и му вика "мноу ли си як бе!", замлати го веднъж и пак "ся готин ли си бе?!" , а ние с Дани се хилехме...за съжаление се оакза приятел на Стефи! абеее поне не беше свидетел на ''''погото'''' по-късно пхахаха :lol: там стоян зайо и още некви правиха некви опити за пого ама нещо не им се получи, само дето стана ефекта на доминото.. а бтв видях деян :lol: той е навсякъде :shock:

На кой му викаш зайо бре?

SupremacyGirl
09-28-2007, 21:47
Ми как да ти обясня..май не го знаеш.. един бръснат и прилича на заек :lol:

brain_stew
09-28-2007, 21:57
Ахахах и не само вие :lol:
мани ти много се накефих като почнаха да я замерят тая.. :smt005

Дааа...обаче един до нас си отнесе шамара!Няква мутра дойде и му вика "мноу ли си як бе!", замлати го веднъж и пак "ся готин ли си бе?!" , а ние с Дани се хилехме...за съжаление се оакза приятел на Стефи! абеее поне не беше свидетел на ''''погото'''' по-късно пхахаха :lol: там стоян зайо и още некви правиха некви опити за пого ама нещо не им се получи, само дето стана ефекта на доминото.. а бтв видях деян :lol: той е навсякъде :shock:


И аз видях Деян, после с Джими и т.н. И аз, Данеца, Ицо с яките очи и некви непознати също си анправихме пого, ама не ефект на Доминото ами асъл пого...утре щи покажа синината даже!А и ти не разбра оабче мама беше с мене...даже и тя отнесе малко от погото! :lol:

teenkopele
09-28-2007, 21:57
Ми как да ти обясня..май не го знаеш.. един бръснат и прилича на заек :lol:

Случайно да движи с Ники (тоз военния) и да се занимава с диджейство :lol: ?

SupremacyGirl
09-28-2007, 22:02
Ахахах и не само вие :lol:
мани ти много се накефих като почнаха да я замерят тая.. :smt005

Дааа...обаче един до нас си отнесе шамара!Няква мутра дойде и му вика "мноу ли си як бе!", замлати го веднъж и пак "ся готин ли си бе?!" , а ние с Дани се хилехме...за съжаление се оакза приятел на Стефи! абеее поне не беше свидетел на ''''погото'''' по-късно пхахаха :lol: там стоян зайо и още некви правиха некви опити за пого ама нещо не им се получи, само дето стана ефекта на доминото.. а бтв видях деян :lol: той е навсякъде :shock:


И аз видях Деян, после с Джими и т.н. И аз, Данеца, Ицо с яките очи и некви непознати също си анправихме пого, ама не ефект на Доминото ами асъл пого...утре щи покажа синината даже!А и ти не разбра оабче мама беше с мене...даже и тя отнесе малко от погото! :lol:

Да бе, Ади ми каза за маман ти :lol: :lol:
Аз ви изгубих по едно време, то аз смених сума ти компании.. ма толко познати на едно място скоро не бях виждала :lol:

Тео, то кой не движи с Ники.. а за диджейство не знам..
:roll:

Skullbreaker
09-28-2007, 22:03
Заека е един бръснат дето прилича на заек :D ...
Умалена версия на Ник с много добродушно излъчване :) ..


Аз па пих един чай , изядох една-две салати , легнах да гледам "Мортал Комбат" , "Покемон" 1,2,3 Филм , отидох на един Каразан на WoW и се чувствам идеално! По-здравословно от разни концерти :Р ..

После изслушах "Детство мое" и се наспах с кеф..
Ся съм върхъ! Концерт съкс , лърн2рест!


:-D :-D :-D

teenkopele
09-28-2007, 22:19
Ахахах и не само вие :lol:
мани ти много се накефих като почнаха да я замерят тая.. :smt005

Дааа...обаче един до нас си отнесе шамара!Няква мутра дойде и му вика "мноу ли си як бе!", замлати го веднъж и пак "ся готин ли си бе?!" , а ние с Дани се хилехме...за съжаление се оакза приятел на Стефи! абеее поне не беше свидетел на ''''погото'''' по-късно пхахаха :lol: там стоян зайо и още некви правиха некви опити за пого ама нещо не им се получи, само дето стана ефекта на доминото.. а бтв видях деян :lol: той е навсякъде :shock:


И аз видях Деян, после с Джими и т.н. И аз, Данеца, Ицо с яките очи и некви непознати също си анправихме пого, ама не ефект на Доминото ами асъл пого...утре щи покажа синината даже!А и ти не разбра оабче мама беше с мене...даже и тя отнесе малко от погото! :lol:

Да бе, Ади ми каза за маман ти :lol: :lol:
Аз ви изгубих по едно време, то аз смених сума ти компании.. ма толко познати на едно място скоро не бях виждала :lol:

Тео, то кой не движи с Ники.. а за диджейство не знам..
:roll:

Случайно скайпът му да е DJ Bunny?

Octofunk
09-29-2007, 01:01
Направо беше море от любов към блондкучкаводещата :smt005
Водещата откъде я намериха не знам. Най0тъпото възможно същество да води тоя концерт! :mrgreen: 8)

magesniko
09-29-2007, 06:43
Тая ми скъса нервите и тая беше ебати наркоманската песничка-Еко буууулпак ааааааааааааааааргххххх.... Ебати сектата. :lol:

bulgarche
09-29-2007, 06:55
Понеже имам възможност изтеглям заявката си за участие ;-)

SupremacyGirl
09-29-2007, 09:35
Тая ми скъса нервите и тая беше ебати наркоманската песничка-Еко буууулпак ааааааааааааааааргххххх.... Ебати сектата. :lol: дам, ама ме накефи как Цвето го изпя в дет вариант :lol: :lol: :lol:

Sarabi
09-29-2007, 10:23
Тряаше да метнат някоя кофа на сцената :lol: Нали все пак за тях "учихме" - зелена за стъкло, жълта за хартия, картон и пластмаса :-D :-D :-D :-D
А тая горката как се опитваше да танцува... нереално несполучливо :lol:



Глен Хюс :smt038 , за човек, който няма пари да си купи билет за Пърпъл той е дар Божи !

loyal_88
09-29-2007, 13:28
Малко късно но все пак да си кажа - днеска ще минете без мене, че куенч няма да ходи, а и си имам малко работа :(

teenkopele
09-29-2007, 21:14
Как беше срещата бре мерзавци? :twisted:

KiLLeR_InSTiNkT
09-29-2007, 21:35
Нормална форумна среща :twisted: Имаше един в наркоманскета дето се беше напушил и напил като гъз и не знаеше къде се намира - смях...
Утре ще пусна някакви снимки, а Диди и Тошо също правиха някакви дебилни :lol:

brain_stew
09-30-2007, 09:35
Мдааа!Ще ви пуснем и снимчоци! :lol:

brain_stew
09-30-2007, 20:52
Мдааа!Ще ви пуснем и снимчоци! :lol:Кога :-D


Сегааа....

Килърката (http://i22.tinypic.com/jb0mjo_th)
TheNightRider и Магесник (http://i23.tinypic.com/cpy1g_th)
Аз и Килърката (http://i20.tinypic.com/1zlstp5_th)
Skullbreaker и TheNightRider (http://i23.tinypic.com/vrzpqw_th)


Дерзай Чаделе! :lol:

magesniko
09-30-2007, 21:27
И аз бях,и аз пих... :lol:

Boot
09-30-2007, 21:36
Аз мога да кажа, че ние си направихме една миииини форумна среща в 74 :mrgreen:

magesniko
09-30-2007, 21:48
В 76 беше бе,еееей не научи рейсовете. :lol: :lol:

Boot
10-01-2007, 07:57
ъъъ се тая. И без това ние бяхме в грешния рейс :lol:

SuNsEt
10-01-2007, 19:51
хъх...Голям купон,голям нещо :lol: ...Някой ден ако ми стиска и аз мога да дойда :lol: ... #-o #-o #-o :smt005