PDA

View Full Version : Как се казва това?



09-24-2007, 20:03
zna4i s jenta re6ixme da probvame analno i tq iska da si napravi klizma i mi kaza da kupq za utre no nz kakvo da tursq v aptekata kak se kazva ???

CoRrEctEd bY aB-uSeR
Заглавието трябва да е написано на кирилица!

naMy4Ho_KoTe
09-24-2007, 20:07
Просто казваш на аптекарката ”Приятелката ми ще си прави клизма, трябва да купя комплект за клизма”. По принцип се състои от торбичка, накрайник и тръба.

My_Dear
09-24-2007, 20:07
Търсиш помпичка за клизма. Някъде из форума даже беше постната снимка, разтърси се в темите за аналния секс...

naMy4Ho_KoTe
09-24-2007, 20:09
Търсиш помпичка за клизма. Някъде из форума даже беше постната снимка, разтърси се в темите за аналния секс...

Помпичка??? :shock: Надявам се, че това е просто жаргонно наименование.. Не ми се мисли какво ще стане ако някой тръгне да си помпа течност в дупето :shock: :shock: :shock:

thefreak
09-24-2007, 20:35
Търсиш помпичка за клизма. Някъде из форума даже беше постната снимка, разтърси се в темите за аналния секс...

Помпичка??? :shock: Надявам се, че това е просто жаргонно наименование.. Не ми се мисли какво ще стане ако някой тръгне да си помпа течност в дупето :shock: :shock: :shock:
Хехех а ти как си мислиш, че се прави клизмата?

naMy4Ho_KoTe
09-24-2007, 20:35
Търсиш помпичка за клизма. Някъде из форума даже беше постната снимка, разтърси се в темите за аналния секс...

Помпичка??? :shock: Надявам се, че това е просто жаргонно наименование.. Не ми се мисли какво ще стане ако някой тръгне да си помпа течност в дупето :shock: :shock: :shock:
Хехех а ти как си мислиш, че се прави клизмата?

По нормалния и безопасен начин - налягането и притока на течности се регулира спрямо височината на торбичката.

Zagorql
09-24-2007, 20:38
Е за кво ти е туй нещо, въри купи един компресор па ше и изтеглиш говната барабар с червото и сичко. Нема лошо, пък ще можеш да го ползваш и пак!

thefreak
09-24-2007, 20:51
Търсиш помпичка за клизма. Някъде из форума даже беше постната снимка, разтърси се в темите за аналния секс...

Помпичка??? :shock: Надявам се, че това е просто жаргонно наименование.. Не ми се мисли какво ще стане ако някой тръгне да си помпа течност в дупето :shock: :shock: :shock:
Хехех а ти как си мислиш, че се прави клизмата?

По нормалния и безопасен начин - налягането и притока на течности се регулира спрямо височината на торбичката.
Е явно си си правила, разбираш ги тия работи повече от мен...

naMy4Ho_KoTe
09-24-2007, 20:53
Търсиш помпичка за клизма. Някъде из форума даже беше постната снимка, разтърси се в темите за аналния секс...

Помпичка??? :shock: Надявам се, че това е просто жаргонно наименование.. Не ми се мисли какво ще стане ако някой тръгне да си помпа течност в дупето :shock: :shock: :shock:
Хехех а ти как си мислиш, че се прави клизмата?

По нормалния и безопасен начин - налягането и притока на течности се регулира спрямо височината на торбичката.
Е явно си си правила, разбираш ги тия работи повече от мен...

Честно казано - не съм. Но съм се начела на информация от книги и интернет, и отделно съм питала момичета, които са си правили. А и - гледала съм по телевизията как се прави. :smt006 :-D

Mamin
09-25-2007, 05:28
vie se ebavate s men are sa seriozno 4e sa kato se pribera ot daskalo trqbva da zema a nz TO4NO kak mu e naimenovanieto!

My_Dear
09-25-2007, 06:48
Просто казваш на аптекарката ”Приятелката ми ще си прави клизма, трябва да купя комплект за клизма”. По принцип се състои от торбичка, накрайник и тръба.
Ако кажеш точно това, няма да сбъркаш.

Направих си труда да потърся въпросната тема:
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=131426&highlight=%EA%EB%E8%E7%EC%E0
Търси първото мнение на sexita.

aB-uSer
09-25-2007, 08:18
Просто казваш на аптекарката ”Приятелката ми ще си прави клизма, трябва да купя комплект за клизма”. По принцип се състои от торбичка, накрайник и тръба.
Ако кажеш точно това, няма да сбъркаш.

Направих си труда да потърся въпросната тема:
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=131426&highlight=%EA%EB%E8%E7%EC%E0
Търси първото мнение на sexita.

CoRrEctEd bY aB-uSeR
С това темата приключва!