PDA

View Full Version : Едно обречено момиче 2



09-24-2007, 20:07
Сори, че правя нова тема, но просто не мога да си пиша в моята си като нямам рег. Бахти как са го преебали този форум..
Та исках да кажа, че и сама стигнах до извода, че трябва да го забравя, но въпроса е КАК? Когато го видя да влиза в скайп и нещо ме кара да му пиша, успея ми да устискам, когато той ми се включи вече ставам безсилна. Когато идва в моя квартал, нарочно, за да ме вижда просто не мога да се прибера и да го оставя с другите..не мога. Приятно ми е като е около мен..като го слушам да говори.. :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 Моля ви..КАК ДА ГО ЗАБРАВЯ? Не искам да ми казвате, че трябва да го забравя, а искам да ми кажете КАК? МОЛЯ ВИ :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Anf3tamin4o
09-24-2007, 20:10
Като излизаш с Приятели и по малко седиш в квартала а колкото до скайпа можеш и да го блокираш.Постави си малко воля :-)

Seniorita
09-24-2007, 20:13
Блокирай го в скайп, измисли си причина. Когато го видиш, обърни си главата. Когато говори, търси грешките. Не го слушай. Когато е близо, се изнасяй на мига. Изхвърли всички неща, които ти напомнят за него. Изтрий телефона му. Кажи на приятелите ти да не говорят за него в твоя присъствие. Че нямаш сила - ясно е. Друг начи няма. Успех :smt006

Chacho
09-24-2007, 20:15
някой спомена в предишната тема че е въпрос на внушение и напълно подкрепям мнението му/й.Пробвай се да не мислиш много,много за отношенията между вас двамата като си покрай него,а за него като всеки друг човек в живота ти.Ако пък си категорична,че не искаш да има нещо между вас,то...целта ти оправдава средствата.И да се разтапяш покрай него,знаеш какво не искаш...няма защо да се поддаваш.

aB-uSer
09-24-2007, 20:36
CoRrEctEd bY aB-uSeR
Регистрирай се,много е просто. точка 11 от правилника