PDA

View Full Version : Едно обречено момиче 3



09-24-2007, 20:41
Имам рег, просто искам да запазя анонимност.....

LizZz
09-24-2007, 20:43
Незнам какво толкова те е срам... :roll:

naMy4Ho_KoTe
09-24-2007, 20:43
А аз не мога да разбера защо продължаваш да търсиш съжаление като пускаш темата за трети път.

LizZz
09-24-2007, 20:49
А аз не мога да разбера защо продължаваш да търсиш съжаление като пускаш темата за трети път.
Не може да отговаря в другите теми...

GregoryHouse
09-24-2007, 20:51
Ха спри се да му се невиди кЪт се регнеш кфо няма да те разберем къде живееш,егн-то,цвета на косата,боя на космите по п*тката...

naMy4Ho_KoTe
09-24-2007, 20:59
А аз не мога да разбера защо продължаваш да търсиш съжаление като пускаш темата за трети път.
Не може да отговаря в другите теми...

Не говоря за това. Говоря за това, че й се е случило нещо гадно (което, уаууу, се е случвало на всеки!!!!), но при нея нали е супер тежко, супер гадно и пр. и пр. И сега се самосъжалява и търси съжалението и на другите като пуска тези теми. Четох внимателно - тя не търси съвет. Тя търси нещо от рода на ”Спокойно, всичко ще се оправи, милата ти!”. И на мен ми се случи да ме зарежат след 1 година връзка (в което нон-стоп бяхме заедно) и после имах жестоки проблеми с наркотици, лекарства, нерви, алкохолизъм даже. Но се преживява. Мразя хората, които си мислят, че със самосъжаление си помагат, когато пределно ясно е, че е обратното.

aB-uSer
09-24-2007, 21:03
CoRrEctEd bY aB-uSeR
точка 11 от правилника

Пиши си от регистрацията или си направи нова.Следващите такива теми ще се трият!