PDA

View Full Version : За вси4ки с разбити сърца!



Spirit_Breaker
09-24-2007, 22:14
Hora gledaite sa.....Prestanete se rovite v minaloto,kolkoto pove4e se rovite tolkova pove4e bolka 6te namerite,v minaloto ne vi 4aka ni6to novo,trqbva da mislite za sega6niq moment i za bude6teto,napulno vi razbiram...edin bil 4 godini s neq...druga bila 2 godini s nego,oniq izneveril,izlugal,skusal,onaq edi kvo si napravila.....razbirate li 4e tva ve4e se e slu4ilo i nemojete da go promenite vurnete se kum realnosta,realnosta e gadna(za tova predpo4itam virtualnost svqt v koito sam sami4ak opredelqm pravilata i deistviqta na ne6tata) no ne e hubavo i da se zaravqte v me4ti i suni6ta ot vreme na vreme trqbva da slizate na zemqta.Sega 6te vi razkaja edna istoriq.Bqh s edno momi4 godina i polovina,obi4ah q pove4e ot sebe si...edinstvenata ISTINSKA LUBOV do sega koqto sum imal.Pravehme vsi4ko zaedno,lubuvahem se edin na drug,nai obi4ahme da stoime i da gledame zvezdite(ako e bilo vuzmojno v SF e dosta opu6eno)pravehme vsi4ko po silite si da budeme na 100% 6tastlivi zaedno be6e kato v prikazka si4ko be6e tolkova krasivo..no ne vsqka prikazka ima 6tastliv krai razdelihme se.Sled razdqlata ni sum pravil kakvo li ne....Narkotici,Alkohol,Zbivaniq,Psiholog,Zatvarqn e v sebe si i kakvo li o6te ne....s drugi dumi bqn na dunoto na kenefa,ne se 4ustvah 4ovek bqh zabravil dori kakvo e smqh,to nebqha sulzi....daje na kraq ve4e nemojeh i da pla4a....otkazvah da priema 4e vsi4ko tova se e slu4ilo,neizlizah ot vku6ti...Nai nai nai glupavoto hrumvane deto mi e do6lo e samouubiistvo...ne sum se opitval no kogato si pomislih tova si kazah....ima tolkova mnogo ne6ta prez koito 6te mina,tolkova ne6ta po celiq svqt me 4akat da stana da se izpravq i da gi otkriq...togava re6ih totalno 4e vsi4ko e priklu4ilo i,4e ne6tata koito pravq,4e 4oveka v koito sum se prevurnal neprili4a na ni6to edno prazno su6testvo....Sega sledvam me4tite si da namerq momi4eto....da si kupq qhta.....da suzdam semeistvo...da stana po dobur 4ovek!S te4enie na vremeto otkrivam postoqnno novi ne6ta koito me zabavlqvat i mi dostavqt udovolstvie..naistina mi be6e trudno da zabravq tova momi4e...o6te q obi4am,no kakto e prikazkata Spomenite si predi6ni slagam v grafata biv6i!Vinagi 6te q pomnq i sum siguren 4e sled godini kato suzdam semeistvo i odurteq 6te si spomnqm deckite godini i 6te sum s usmivka na liceto....prosto ne mu e sega vremeto da se rovite v minaloto.SLEDVAITE ME4TITE SI!PERFEKCIONIRAITE!SUZDAVAITE!JIVEITE!VEDNUJ JIVEEME,PONE DA JIVEEME VESELO I PULNOCENNO!NIKOGA NE SE OTKAZVAITE!

Sexapilna_kukla
09-24-2007, 22:35
Радвам се, че си се осъзнал навреме... Наистина, тежко е, когато се разделиш с любимия човек, но живота продължава и трябва да вървим напред, колкото и да ни е трудно и да не виждаме смисъл...
Аз също имах таква любов, за която ти писа, но един ден и нашата приказка приключи... Тогава наистина не виждах смисъл да живея, но благодарение на някои хора осъзнах, че не съм права и трябва да се откъсна от миналото, от всички спомени, и да продължа напред.
И сега, половин година по-късно, отново съм онова весело момиче, радващо се на живота, и имащо до себе си един наистина прекрасен човек, благодарение на който малко по малко загърбвам миналото, и който пробужда в мен чувства, които бях забравила, че мога да изпитвам...
Пожелавам ти и ти да намериш подходящото момиче и да реализираш мечтите си.

Lapin
09-24-2007, 22:55
Трудно е брат наистина много трудно, но браво на теб :) :) :)

bloodranger
09-24-2007, 22:56
Мързел,научи се да пишеш на кирилица!
4e na koi mu se u4i v na6i dni ](*,) :lol:

bloodranger
09-24-2007, 23:35
Мързел,научи се да пишеш на кирилица!
4e na koi mu se u4i v na6i dni ](*,) :lol:
На теб!Tи бързо я схвана,сега е негов ред!
аз имам много постове на кирилица ма просто ми липсжат некой букви и затва пиша на латиница 8)

BAYO
09-24-2007, 23:37
Осетих те аз!

Тфа е едно на ръка, ся ако напишеш и че си се Усетил , ще е жестоко :>

ПО темата ... не я четох, дълга пък и на шльокавица #-o :::

bloodranger
09-24-2007, 23:39
Осетих те аз!

Тфа е едно на ръка, ся ако напишеш и че си се Усетил , ще е жестоко :>

ПО темата ... не я четох, дълга пък и на шльокавица #-o :::
шльокай 4ушки в боба :lol: :lol: :lol: :lol:

bloodranger
09-24-2007, 23:43
аз си измих рацете и казах 4е нямам "ч" а имам 4 но за твоита грешка прошка няма :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bloodranger
09-24-2007, 23:47
Сега ще се самоубия :smt010 :smt016
По4ивай в мир
:twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dharma
09-25-2007, 05:33
bravo, suglasna sum s teb. ponqkoga trqbva da preminem prez trudnosti za da osuznaem nqkoi ne6ta, koito sa zna4imi. ti na kolko godini si?

VeSna
09-25-2007, 06:40
Ахамммм... колко си прав... И на мен ми се е случвало да обичам истински и след Него - аз нямах сърце и все още нямам... Разбиха ми го един път, погледнах парчетата, взех най-голямото ииии.... си го оставих за себе си! Може да звучи егоистично, но искам да обичам само себе си - т.е. не искам,а немога да обичам пак.Същото е като да вземете една връзка и да я срежете,връзвате я НО ПАК ОСТАВА ВЪЗЕЛЪТ!!!! :(

strawberry
09-25-2007, 07:25
Прав си но не всички могат да спрат да се връщат назад.Също като мен.Хиляда пъти се опитах да го забравя и 1001 пъти не стана просто всичко и всички ми напомнят за него.Макар че никога няма да сме заедно аз винаги ще го обичам и мога да си дам цялото сърце на някой друг но винаги той ще е окопирал сърцето ми и то ще бие за него тва е реалността за мен

iNsaNE`giRL
09-25-2007, 07:29
Ох много е дълго, не ми се чете толкова.. :smt005 :smt005 :smt005

PergeL
09-25-2007, 11:41
Абе като ви чета глупостите във тоя форум вие всичките на по 13 години вече сте се влюбвали и вече неможете да обичате вие нормални ли сте ? :smt009 До Автора... като толкова сте се обичали защо скъсахте ? Има къде къде по сериозни проблеми вие на 10 годинки почнахте да се тръшкате щото някой или някоя си ви е зарязала след като сте ходили един месец .. чак и до самоубийство стигате.. тря найстина нещо да ви куца... и според мен никой от вас не си е мислел сериозно за Самоубийство ами всеки го говори просто защото иска да му се обърне повече внимание.. а да прекратиш живота си заради няква или някъв където навсичкото отгоре ви е оставил\a... абе всъщност я по добре си теглете куршума .. [-o<


п.с. До автора.. и какво постигна със тази тема ? Или какво очакваше да постигнеш ?Според мен всичко се прави с цел ВНИМАНИЕ явно найстина доста си изпаднал във виртуалния свят ... GET A LIFE ! Излез пий бира с приятели или ходете на дискотека.. във форума нема да ти падне любовта на живота от небето .. това се отнася за всички къде мрънкят немога си намеря жена\мъж толкова ли съм грозен\a .. и немога да обичам вече ..

Sinner
09-25-2007, 13:37
лелеееееееееееееее лелееееееееееееееее
не съм чел толкова през живота си,Авторче осъзнай СЕ ТЕМАТА НЕ Я БИВА !!!

Spirit_Breaker
09-25-2007, 13:44
bravo, suglasna sum s teb. ponqkoga trqbva da preminem prez trudnosti za da osuznaem nqkoi ne6ta, koito sa zna4imi. ti na kolko godini si? 17

Spirit_Breaker
09-25-2007, 13:45
лелеееееееееееееее лелееееееееееееееее
не съм чел толкова през живота си,Авторче осъзнай СЕ ТЕМАТА НЕ Я БИВА !!! Mari po4va6 me sumnqva6 [-X

Spirit_Breaker
09-25-2007, 13:46
Мързел,научи се да пишеш на кирилица! Nau4i se da mul4i6 kogato trqbva!

PergeL
09-25-2007, 13:53
интерсно отговори на всички глупави отговори не и на смислените.. къде ли е проблема :smt017

Spirit_Breaker
09-25-2007, 17:06
интерсно отговори на всички глупави отговори не и на смислените.. къде ли е проблема :smt017 Zadai mi vupros i 6te ti otgovorq :)

BUFU994
09-25-2007, 17:13
малиии мноу четене

kael
09-25-2007, 18:58
браво !! ко повече да се каже :)

freaks
09-26-2007, 14:53
Oфф толкова е лесно на думииииииииииииии .. изключително лесноо е мамка муууу :smt010 :smt010 :smt010 не мога НЕ МОГА НЕ МОГААА и не знам защо просто не става.. човека не ми излиза от главата и аз се подлудявам.. минават ми всякакви мисли през кухата тиква и не става... занимавам се с куп неща , но все пак пак имам време да мисля за него... мамка му възхищавам ви се ан вас , които вече сте преодолели .. хората разбили ви сърцата :smt010

Aggressive Perfector
09-26-2007, 18:46
Hora gledaite sa.....Prestanete se rovite v minaloto,kolkoto pove4e se rovite tolkova pove4e bolka 6te namerite,v minaloto ne vi 4aka ni6to novo,trqbva da mislite za sega6niq moment i za bude6teto,napulno vi razbiram...edin bil 4 godini s neq...druga bila 2 godini s nego,oniq izneveril,izlugal,skusal,onaq edi kvo si napravila.....razbirate li 4e tva ve4e se e slu4ilo i nemojete da go promenite vurnete se kum realnosta,realnosta e gadna(za tova predpo4itam virtualnost svqt v koito sam sami4ak opredelqm pravilata i deistviqta na ne6tata) no ne e hubavo i da se zaravqte v me4ti i suni6ta ot vreme na vreme trqbva da slizate na zemqta.Sega 6te vi razkaja edna istoriq.Bqh s edno momi4 godina i polovina,obi4ah q pove4e ot sebe si...edinstvenata ISTINSKA LUBOV do sega koqto sum imal.Pravehme vsi4ko zaedno,lubuvahem se edin na drug,nai obi4ahme da stoime i da gledame zvezdite(ako e bilo vuzmojno v SF e dosta opu6eno)pravehme vsi4ko po silite si da budeme na 100% 6tastlivi zaedno be6e kato v prikazka si4ko be6e tolkova krasivo..no ne vsqka prikazka ima 6tastliv krai razdelihme se.Sled razdqlata ni sum pravil kakvo li ne....Narkotici,Alkohol,Zbivaniq,Psiholog,Zatvarqn e v sebe si i kakvo li o6te ne....s drugi dumi bqn na dunoto na kenefa,ne se 4ustvah 4ovek bqh zabravil dori kakvo e smqh,to nebqha sulzi....daje na kraq ve4e nemojeh i da pla4a....otkazvah da priema 4e vsi4ko tova se e slu4ilo,neizlizah ot vku6ti...Nai nai nai glupavoto hrumvane deto mi e do6lo e samouubiistvo...ne sum se opitval no kogato si pomislih tova si kazah....ima tolkova mnogo ne6ta prez koito 6te mina,tolkova ne6ta po celiq svqt me 4akat da stana da se izpravq i da gi otkriq...togava re6ih totalno 4e vsi4ko e priklu4ilo i,4e ne6tata koito pravq,4e 4oveka v koito sum se prevurnal neprili4a na ni6to edno prazno su6testvo....Sega sledvam me4tite si da namerq momi4eto....da si kupq qhta.....da suzdam semeistvo...da stana po dobur 4ovek!S te4enie na vremeto otkrivam postoqnno novi ne6ta koito me zabavlqvat i mi dostavqt udovolstvie..naistina mi be6e trudno da zabravq tova momi4e...o6te q obi4am,no kakto e prikazkata Spomenite si predi6ni slagam v grafata biv6i!Vinagi 6te q pomnq i sum siguren 4e sled godini kato suzdam semeistvo i odurteq 6te si spomnqm deckite godini i 6te sum s usmivka na liceto....prosto ne mu e sega vremeto da se rovite v minaloto.SLEDVAITE ME4TITE SI!PERFEKCIONIRAITE!SUZDAVAITE!JIVEITE!VEDNUJ JIVEEME,PONE DA JIVEEME VESELO I PULNOCENNO!NIKOGA NE SE OTKAZVAITE!

Мой човек, "истинската либоффф" не съществува. Всичката либоффф, която чувстваш е между краката ти :smt005 :smt005 :smt005 Тъй че хем си прав, хем не си. Трябва да се живее в реалния свят, но не и с нереални неща като чувства или любов. :smt018

sweety_blondy
09-26-2007, 21:54
Bravo !

Philosopher
09-27-2007, 07:03
Еала пич, навярно ти е олекнало, като си споделил всичко това с нас. Преживял си истинско разочарование, не ти е било леко. Но си го преодолял, това е важното! Важното е да си повтаряме, че живота е пред нас и само нас чака да го изживеем. Всеки има мисия тук, на Земята. Дори и да имаме труден живот знайте, че предоставената ни възможност да се родим всъщност е голям късмет! Любовта е много важна, но най-важен е самия живот, да го изживее достойно!