PDA

View Full Version : Объркана работа



class
09-24-2007, 23:27
Искам да кажа че това което съм написъл в по-долните редове не е от накакъв сериал :) ...

Преди 4-5 месеца видях 1 познато момиче от блока , казах си я виж ти променила се е ... поприказвахме си малко и по живо по здраво... след това пак я видях и ми допадна. Преди 2 месеца и взех скайпа и си оговорихме ей така да излезнем , продължи 1 седмица , седмица която беше много хубава ... В петъка и казах какво изпитвам към нея и тя ми хвана ръката , но нещо се случи тогава и неможеше да стане целувката ... след 4 дена каза че ме имала за приятел повече , казах добре ... така продължи до преди 2 седмици . Тогава седнахме както винаги на 1 пейка и нещо се заприказвахме , и си я прегърнах ... тя не възрази и така всеки ден си я прегръщах когато останем сами и миналата сряда и казах , че не само започвам да все повече да я харесвам , но и започвам да се влюбвам ... тя каза че трябвало да си помисли и четвъртак се съгласи отново ... но когато тръгнах да я целувам се отдръпна и каза че още не е готова , видяхме се и петък , но съботата бяхме навън и после когато се прибрахме ми каза да правя това което чувствам , аз слезнах долу и я прегърнах и си долепих за 1-2 секунди устните върху нейните ;) , тя се отдръпна и каза не е сега времето . В неделя неможах да я видя , защото беше на РД на майка си ... и Вчера беше много култов ден : каза че трябвало да си помисли ( викам си пак съшата история , няма да и давам този път да мисли ) Видяхме се и тръгнах да я целувам , но на нестана .. ( не искам да я насилвам , но трябва .... ) , приказвахме си и и викам че неможе така ... хем да е с мен , хем да не показва че е с мен ... тя каза да затова и исках да помисля , и вече съм решила май че по добре да не сме заедно , аз и викам тогава това ли е окончателното , тя каза трябва да си помисля , но е малко вероятно да си променя мнението , аз и викам трябва ни още време да сме сами , да сме насаме ... ( защото обикновнно сме заобиколени от приятели ... ) тя вика няма смисъл , но ще си помисля и утре ще ти кажа... аз Изпаднах в транс.. Прибирам се в нас и ми иде да строша нещо , гледам писала нещо в скайп и че трябвало да говори с мен : ставало дума за това че наистина по-добре да останем така и да видим дали нещо ще се получи ( трябвало да сме повече време насаме ... и аз оки ... вече бликам от радост ) и ми вика ако ти кажа не ще ми липсваш ... Е бихте ли ме посаветвали какво мога да променя , как може да стане по голям шанса да тръгне с мен , незнам от какво я срам ... по точно знам ... срамува се от целувката , от това дали ще стане нещо м/у нас и други глупости ...

class
09-24-2007, 23:54
Извинявай ама не съм на кеф... Спори ми се с някой ... Да речем че не ме харесва , тогава защо всеки ден ше иска да излизаме? А ако не ме харесав да ми го каже... а не да казва , искам да остане засега така и да оставаме по често насаме... ( 1вия аргумент сега го пиша за първи път... , но 2рия съм го написал...)

bloodranger
09-25-2007, 00:00
3-4 pati se durpa ot :smt008 ole boje kvi znaci iska6 pove4e :-k
P.S.jenska mu raota nz ko iska na bas 4e sled 2 sedmici pak 6e iska da odite i pak 6e se durpa i taka do kraq na sveta :lol:

class
09-25-2007, 00:04
Ами то се дръпа , ама след всеки път изпуфква ... че е било по-добре да ме остави и така... и аз все с надеждата че другия път може и да ме остави ;) , а иначе дори и тя искала да ме целуне , но не събрала кураж... Женска му работа...

bloodranger
09-25-2007, 00:05
Женска му работа...
e nali tui ti kazah i az

bloodranger
09-25-2007, 00:11
Ами то се дръпа , ама след всеки път изпуфква ... че е било по-добре да ме остави и така... и аз все с надеждата че другия път може и да ме остави ;) , а иначе дори и тя искала да ме целуне , но не събрала кураж... Женска му работа...
"но не събрала кураж"-Ами ако неможе да събере кураж да ти каже,че не те харесва :? :twisted:
ako mu kaje nqma da bade dolna,koeto e v razrez s jenskiq pravilnik :lol: :lol:

BAYO
09-25-2007, 00:15
Беги далече... тва е съвета тука.

bloodranger
09-25-2007, 00:16
Ами ако е долна?
ем нали току що казах 4е е долна и затва не му казва

BAYO
09-25-2007, 00:17
Обичам курвите батко, ама курвенските раоти напрао ги мразим ... ма не бе, такоа си е момичето, не мое му каже и за тфа с намек, голема раота , че не му е казала ... ако има малко в кутията треа се сети...нали такО?

bloodranger
09-25-2007, 00:19
Това са само вероятности!Може пък да не е долна,може да е горна :o :lol:
е сиа по-добре я да съм и отгоре :smt005 :smt005 :smt005

bloodranger
09-25-2007, 00:26
:o :o :o :o Безсрамник 8) ...ще я спиткаш!
ми 4и ко муй :lol:

freedom
09-25-2007, 06:43
И аз си мисля,че ще е по-добре да го оставиш момичето... Тя ако иска наистина нещо сериозно ще те потърси пак.. Спри да се натрапваш. [-X Така ще загубиш и малкия шанс,който имаш тя да промени решението си...

rusolqvoto
09-25-2007, 08:46
абе от чисто женска гледна точка тая мацка може и да те харесва обаче нещо да я спира или да се прави на ударена и да те харесва ама да не знае кво да прави или пук да не те харесва такаче.... мойе да напраиш следното прави се на ударен не и звани като се видите и расправаяи как ти е супер приятелка и много си я обичаш като приятелка и нищо повече ако те харесва ще полудеее иии ще тругне с тебе. а ако ли не те харесва ще знаеш че всичко си пробвал и няма да те е яд :D

koalka
09-25-2007, 08:54
Не те харесва и според мен.Просто нямаше да се дърпа, ако искаше да е с теб.Просто е.

propusk
09-25-2007, 10:15
1. za da ne te celuva ili ne te haresva ili q e sram ili nikoga ne se e celuvala i q e strah
2. tq moje samo da te razigrava taka 4e i tegli edna maina i da se opravq 8-[

bungle
09-25-2007, 10:17
Не те харесва и според мен.Просто нямаше да се дърпа, ако искаше да е с теб.Просто е.

И кака Бънгъл казва така.
Колкото и да е срамежлива.. Баси, върти те на пръста си. ;)

V1k1tYyY
09-25-2007, 11:02
Na kolko e momicheto?pitam zashtoto moje da ne se e celuvala i da q e strah..tfa e po4ti 100% spored men shoto drugite i znaci pokazvat che te haresva i to mnogo..prosto ne se e celuvala i tolkoz..ama se pak zavisi na kolko e :D

MaLkO_bIjU
09-25-2007, 12:46
съгласна съм с V1k1tYyY!!!!

My_Dear
09-25-2007, 13:11
Вариант 1: Малка е и я е страх/не е малка и се срамува, защото наистина преди не се е целувала.
Вариант 2: Иска да е с теб, но няма привличане. Харесва те за свое гадже, опитва се да се насили да те пожелае, но не става номера.

Надали просто си играе с теб ей така, защото няма какво друго да прави. Ти я познаваш, ти прецени какво точно става с нея.

Или още по-добре - директно я попитай.

Можеш да пробваш и за известно време да се отдръпнеш от нея... да спреш само ти да я търсиш. Липсата ти ще провокира или още по-силни чувства (нали знаеш, като загубиш нещо и чак тогава го оценяваш), или и тя няма да те потърси и всичко ще приключи... може би дори най-безболезнено и за двамата.

class
09-25-2007, 14:33
да не се е целувала , и точно според мен това я трежойи да не ми хареса ( тя ми го е казжала ) , колкото до тожа да и кайа много пати сам и казжал , жсе пак жече 2 месеца сме всеки ден заедно

class
09-25-2007, 23:07
Писна ми ... то неможе така да продължава... а не иска да вземе страна ... Тя взима стана , но когато я питам сигурна ли си и тя не ... Нещо и без това е нервна , от части заради мен , незнам и аз защо , но по-добре тази седмица да не ме вижда... ако иска толкова да сме заедно ще е това момента да го осъзнае ...

splendour
02-23-2008, 13:35
q kaji ko stana o6te li xodite i celynaxte li se [taman stana int. serial4e] :D :D :D

NightGuardian
02-23-2008, 13:47
Ами накратко тя иска да се разболееш по-ней и да и паднеш в краката , а ти така само като я натискаш и вдигаш самочувствието като те реже ! За това моят съвет е не я търси няколко дни ! Ако ти пиши казвай ,че имаш работа.... :(

Vladokaaa
02-23-2008, 14:15
Не те харесва!Елементарно е...А начина и на държане е мекия начин да отрежеш някой....остави я!Ако те потърси,добре!Ако не те потърси,значи просто не те е заслужавала!Малко или много в момента ти се натрапваш,затова спри да го правиш,не я търси!

+1