PDA

View Full Version : Главоблъсканица... няма решение :(



propusk
09-25-2007, 09:25
zdraveite , haresvam edno momche ot 1 godina i mn go obicham i trugnahme taq godina i postoqnno mi kazva 4e me obi4a oba4e po skype predlaga na druga da se sre6tnat i da pravqt sex (toi ne q poznava). Loshoto e che mn momcheta me haresvat i zaslujavat 100000 puti pove4e da sa s men ot kolkoto onq moq oba4e az si obicham nego a mi e gadnoi za dr kfo da praaaaa :(:(:( :-# :( :?: #-o

Кивито
09-25-2007, 09:36
Виж, мила, работата си е твоя, но според мене трябвa да го зарежеш на момента. Щом предлага на други момичета, значи не се интересува от тебе, а такава връзка само ти съсипва живота (и неговия). Ще ти бъде мъчно известно време, но ще ти мине. Пък и както каза, има много момчета които те заслужават повече от него. Пак казвам обаче, че работата си е твоя и трябва сама да решиш.

xXxScreamxXx
09-25-2007, 09:36
Mn ne6ta moje6 da pravi6
1. moje6 da zareje6 sega6niq i da tr1gne6 s dryg
2. moje6 da prod1lji6 da sis sega6niq i da se primiri6 s negovata skype ''lubov''
3.moje ni6to da ne pravi6 :wink:

MoHuTo
09-25-2007, 09:37
Той ако те обичаше, щеше ли да предлага на друга да излизат и да правят секс...?! :-k Помисли по тоя въпрос и ще стигнеш сама до извода... :roll:

kameliqbaby
09-25-2007, 10:34
Izvarti mu nqkoi nomer i ti da vidi i toi kak se 4ustva6 i ako togava ve4e ne spre da se zanimava s drugi go razkarai.

GregoryHouse
09-25-2007, 10:40
Единственото логично решение в случея е да го разкараш...да можеи б е трудно но не и непостижимо...щом осъзнаваш че има хора които заслужават любовта ти повече от него мисля че няма какво да се чудиш...

monityY
09-25-2007, 10:45
как разбра 4е предлага секс на други?да не си ясновидец?

sasha_90
09-25-2007, 10:47
Сигурна ли си,че предлага секс на друга/и?

Mementomori
09-25-2007, 11:28
Как така те обича,а предлага секс на друга?Та,това си е явна пародия!Извинявай,не искам да те засегна,но едва ли той е истински влюбен в теб!Подовори с него,кажи му опасенията и страховете си относно бъдещето на връзката ви,поискай обяснение за неговото предложение и тогава сама ще решиш какво да правиш нататък.Каквото и да става,не потъпквай достойнството си и не се оставяй да ти се подиграват зад гърба!Дори и да обичаш някого безумно,то на първо място обичаш себе си,може да звучи егоистично и самодоволно,но понякога човек трябва да разсъждава така,за да оцелее и продължи напред!Успех,Мила!

My_Dear
09-25-2007, 11:38
Има някои връзки, които просто не си струват усилията. Има го и момента, в който ти сама осъзнаваш, че той не те заслужава.
Не попадай в капана на чувствата.
Знам, че така си открадваш малко щастие...на фона на толкова много болка обаче. Не си струва.
По-добре да го скъсаш, да изстрадаш за седмица-две и след това да си дадеш сметка, че той не заслужава ти да страдаш заради него.
Постепенно ще го изхвърлиш от мислите си и ще започнеш да излизаш с човек, който те цени и уважава.
И ще бъдеш щастлива без постоянно да те боли.

koalka
09-25-2007, 11:42
Това твоето инат ли е, какво ли е...не знам.Осъзнаваш и въпреки всичко търпиш, твоя е грешката, ти си наранената.Мисли и реши какво ще правиш.

VerryBerry
09-25-2007, 12:35
6tom predlaga na drugi seks-zna4i ne e za teb,a i 6tom ima drugi,koito te haresvat-ima6 pravo da se vazpolzva6 :wink:

rihannka
09-25-2007, 14:36
naistina ne trqbva da si s takova momche.shtom predlaga na dr momicheta sex..ne trqbva da si s nego.zarqzvai go i si hvani nqkoq ot dr momcheta koito iskat da sa s teb :!:

sentient_
09-25-2007, 14:45
Единственото логично решение в случея е да го разкараш...да можеи б е трудно но не и непостижимо...щом осъзнаваш че има хора които заслужават любовта ти повече от него мисля че няма какво да се чудиш...
аве докторе големи съвети даваш наистина - точно и просто!!!!!
Фенка съм

hungry_vampire_f
09-25-2007, 14:57
Бий му шута :x

propusk
09-25-2007, 15:43
we ne sym qsnovidka prosto izteglih takava programa s koqto se puskat dva skyp-a i ot ediniq mu pisah ot moe ime a ot dr si izmislih nekfa i znam cqlata hronologiq za6toto prosto tova bqh az
pri4inata poradi koqto ne iskam da go skusam e 4e moje samo da se ebava s "neq" (drugata) a su6toto taka iskam za6otto ne mislq 4e ima momi4e koeto iska da trugne s nego v momenta i toi da ne e sam kolkoto da "otbie nomera" e s men za tva se dvuomq... :-k

propusk
09-25-2007, 15:46
mejdu drugoto i vie moete da napraite toq nomer za da proverite polovinkata si (ama ne vinagi trqbva da se poddavame na takiva "skype" predlojeniq ) DEISTVA BEZOTKAZNO ! [-X
da se vurna kum moita istoriq- toi i predloji purvo da hodqt nqkolko puti na kafe i sled tova u tqh i nai -lo6oto e 4e si prizna 4e vzima kokain i pu6i treva (az znaeh oba4e na men mi kaza 4e e sprql ,a tq mu predloji koka i toi se suglasi ) :smt013