PDA

View Full Version : Дойде ми за втори път



09-25-2007, 09:38
Причината май ми е ясна понеже пих ескапеле миналата седмица и днес ми идва за втори път този месец.чела съм тук че някои момичета имат само зацапване няколко дни след като са пили хапчето,но при мен си е точно мензис както по принцип си ми е, но менструацията ми трябва да е чак към десети,другия месец. някой имал ли е същия проблем?

krem4et0
09-25-2007, 09:49
Щом си пила Ескапел, значи че е нормално. Не се шашкай!

YaNcHeToOo
09-25-2007, 09:49
ми ти не чете6 ли упътването??? :-k

haheee
09-25-2007, 11:33
moje i cql mesec da ne ti spre menzisa.teq hap4eta sa otvratitelni.vsi4ko ti obyrkvat.daje ne se znae dali sa sigurni

foreverr
09-25-2007, 12:01
щом си пила някакви си хапчета сигурно е от тях-спокойно-по добре не пий такива хапчета вече-е ак са против забременяване или нещо по сериозно ги пий де :wink: но ако са за идване на цикъла по късно или по рано не ги пий-може цикъла да ти стане много нерегулиран от тях :smt009

`Death`Whore``
09-25-2007, 12:03
щом си пила някакви си хапчета сигурно е от тях-спокойно-по добре не пий такива хапчета вече-е ак са против забременяване или нещо по сериозно ги пий де :wink: но ако са за идване на цикъла по късно или по рано не ги пий-може цикъла да ти стане много нерегулиран от тях :smt009
Не знам вече да плача ли, да се смея ли...има огромна разлика между противозачатъчни хапчета, хапчета за спешна контрацепция и хапчета за по-скорошно идване на цикъла. Да не мислиш, че се пие едно нещо и ефектът е такъв, какъвто си избереш?