PDA

View Full Version : Агресията в училище



Stella_butterfly
09-25-2007, 09:59
Zdraveite teenove!Mn mi haresva tozi sait i nai-ve4e foruma!Bih iskala da znam kakvo e otno6enieto vi kum agresiqta sred mladite hora i nai-ve4e u4enicite!Smqtate li, 4e q ima i kakvi sa pri4inite za neq?Mn 6te mi pomognete ako izrazite mnenie po vuprosa!MN BLAGODARQ PREDVARITELNO!

Заглавието трябва да бъде написано на кирилица!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

quench
09-25-2007, 10:04
това, че ще ти помогнат е ясно, само че си кажи: курсова работа или проект?

тцтцтц, хората по света анкетират таргет групата поне....

:twisted: :twisted: :twisted:

bEbsI
09-25-2007, 10:08
Естествено,че я има то трябва да си сляп,че да не я видиш.Всички сме няк'ви супер изнервени,викаме,крещиме,с ресирани сме.На какво се дължи ли ? На проблеми вкъщи (във всяко семейство все пак има проблеми) , проблеми с гаджето ( на всеки му се е случвало да му разбият сърцето или да му е кофти,за нещо което е направил) иии така проблеми,проблеми и пак проблеми и ние незнаем как да ги решим и вместо да поговорим с някого ( родителите ни са вечно заети,защото се мъчат да свържат двата края; а приятелите ни биха ни изслушали на драго сърце,но какво ни биха посъветвали като имат същите проблеми..) И така си изливаме проблемите в агресия.Просто трябва да има някой,който да ни изслушва и най-важното да ни обръща внимание! И спирам вече да пиша романи... :wink:

sladkish_14
09-25-2007, 12:05
Има я :!: И то навсякъде,дължи се в повечето случай на разглезени пикли и пиклювци :-D ...В моя клас агресия имаше 7 години,и все някой беше шефа,тая година е по-добре,явно им е дошъл акъла в главите :smt005

sladkish_14
09-25-2007, 12:08
Естествено,че я има то трябва да си сляп,че да не я видиш.Всички сме няк'ви супер изнервени,викаме,крещиме,с ресирани сме.На какво се дължи ли ? На проблеми вкъщи (във всяко семейство все пак има проблеми) , проблеми с гаджето ( на всеки му се е случвало да му разбият сърцето или да му е кофти,за нещо което е направил) иии така проблеми,проблеми и пак проблеми и ние незнаем как да ги решим и вместо да поговорим с някого ( родителите ни са вечно заети,защото се мъчат да свържат двата края; а приятелите ни биха ни изслушали на драго сърце,но какво ни биха посъветвали като имат същите проблеми..) И така си изливаме проблемите в агресия.Просто трябва да има някой,който да ни изслушва и най-важното да ни обръща внимание! И спирам вече да пиша романи... :wink:

И с теб съм съгласна :wink: И мисля,че трябва да има психолози в училище..Лично аз(не че съм агресивна),но ще хода почти всеки ден :oops:

I'm crazy
09-25-2007, 13:54
Аз мисля че агресията се поражда от семейството или от страха към нещо... :roll: Но агресията в училище е на лице просто...Има всякакъв вид агресия...физическа, психическа...Пример за психическа-Миналата седмица един фешън от нашия клас ми обяснява-Ама твоя телефон е боклук,защото имаш малко песни...Това е психическа агресия...Аз си замълчах и до там!!!Но ако беше някой по-агресивен от мен...веднага щеше да му скочи, без да се замисли...И тва разделяне в класа...Аве сичко...Има агресия навсякъде...и тя продължава да расте,защото хората зяпат и мълчат!!!Има агресия в семейната среда...в училище...Дори сред приятелите...В Интернет също има...Нашия свят е пълен с агресия...Това ме плаши, знаете ли? :(

fiama
09-25-2007, 13:57
Агресия в училище! То да беше само там. Навсякъде мнозинстово от тийнейджърите са адски агресивни, шумни и нагли. Какви са причините- знам ли... възпитание, манталитет, да не се покажат слаби пред приятелчетата си, енергия, която не избиват за по-полезни неща... Причините са много, и агресията няма да се изкорени.

KaTinCeTy
09-25-2007, 15:17
Агресията я има навсякъде и при младите, и при по-възрастните. Това се дължи най-вече на средата, в която израства младото поколение и на възпитанието. Всичко идва първо от семейството, ако родителите от най-ранна детска възраст не създадът внушение на детето кое е добро и кое е лошо, как трябва да се отнася към околните, след години вече ще е късно. Децата растът в среда обградена от насилие. Ако едно дете всеки ден играе на компютърната си игра, в която пребива и убива хора, и гледа филми пълни с насилие, то приема това за нещо нормално и започва да го прилага в реалността. Много често побойниците са някакви комплексари, които по този начин се опитват да избият комплексите внушени им в ранна детска възраст и търсят надмощие, като не осъзнават, че по този начин стават смешни в очите на другите и ги нараняват. Агресията поражда агресия! Неможе, когато едно дете всеки ден е тормозено от своите съученици, то просто да стои безучастно. Естествено, че и то ще започне да проявява агресия. И когато в училищата заповат да се четът лекции за насилието вече е късно и няма никакъв смисъл. Най-важни са първите седем години и семейната среда. Затова съм благодарна на моите родители за възпитанието, което са ми дали и за това, което съм. :)

Spook
09-25-2007, 19:32
Някой неща само с бой се оправят... [-(

Mimka_sweet
09-25-2007, 20:39
Мииии има я :-D

И в мен я има
и в повечето хора я има

:-D :-D :-D

mrysnika
09-25-2007, 20:50
...Пример за психическа-Миналата седмица един фешън от нашия клас ми обяснява-Ама твоя телефон е боклук,защото имаш малко песни...Това е психическа агресия...Аз си замълчах и до там!!!Но ако беше някой по-агресивен от мен...веднага щеше да му скочи, без да се замисли...И тва разделяне в класа...Аве сичко...
И на това ти му викаш психическа агресия!? :shock: :-& :-k Леле,в такъв случай не знам какво ще кажеш за някои хора,които търпят много по-сериозни неща(това става пред очите ми)-постоянно засичане,прекъсване на човека,като му казват,че за нищо не става,бутане,блъскане в коридорите,гадни приказки,мърляво отношение...това става пред мен,а ти какви примери даваш,направо налудничево ми изглежда,ама как да е...агресията я има и е породена от вътрешните проблеми на човека-ако имаше повече 'духовни кошчета',щеше да е по-добре. :-s

loyal_88
09-25-2007, 21:25
Zdraveite teenove!Mn mi haresva tozi sait i nai-ve4e foruma!Bih iskala da znam kakvo e otno6enieto vi kum agresiqta sred mladite hora i nai-ve4e u4enicite!Smqtate li, 4e q ima i kakvi sa pri4inite za neq?Mn 6te mi pomognete ako izrazite mnenie po vuprosa!MN BLAGODARQ PREDVARITELNO!

Заглавието трябва да бъде написано на кирилица!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3 Па насилие има, но не във всички вчилища. В 97мо примерно съм чувал че не е добре да се ходи без голяма компания :lol: Но насилието е предимно при малките - 7-8 клас. А и какво искате от хора, израстнали с кечове, разбивания, псувни и всякакви простотии и по цял ден мислят за разни нови игрички с боеве и убийства? Тфа нета е голема промивка принципно...
Аз съм израстнал сред що годе нормали хора, гледал съм Ну Погоди, Пинко, тримата глупаци...и до там. А и вече не обръщам внимание на идиотщината...
Както и да е, в моето даскало няма някакви боеве, но като слушам разни дечица как се псуват на майка ми призлява :lol: Аз на тяхната възраст ако изтърсех такова нещо пред нашите ставаше много кофти, а сега...

I'm crazy
09-26-2007, 07:35
...Пример за психическа-Миналата седмица един фешън от нашия клас ми обяснява-Ама твоя телефон е боклук,защото имаш малко песни...Това е психическа агресия...Аз си замълчах и до там!!!Но ако беше някой по-агресивен от мен...веднага щеше да му скочи, без да се замисли...И тва разделяне в класа...Аве сичко...
И на това ти му викаш психическа агресия!? :shock: :-& :-k Леле,в такъв случай не знам какво ще кажеш за някои хора,които търпят много по-сериозни неща(това става пред очите ми)-постоянно засичане,прекъсване на човека,като му казват,че за нищо не става,бутане,блъскане в коридорите,гадни приказки,мърляво отношение...това става пред мен,а ти какви примери даваш,направо налудничево ми изглежда,ама как да е...агресията я има и е породена от вътрешните проблеми на човека-ако имаше повече 'духовни кошчета',щеше да е по-добре. :-s

Ти слушаш ли ме изобщо...аз казвам, че ако беше някой друг или момче щеше да му скочи на бой...Защото са такива от моя клас!!! :? Все пак може и да не е вид агресия...НО...тва е лично мнениее Ео :roll:

mrysnika
09-26-2007, 08:24
...Пример за психическа-Миналата седмица един фешън от нашия клас ми обяснява-Ама твоя телефон е боклук,защото имаш малко песни...Това е психическа агресия...Аз си замълчах и до там!!!Но ако беше някой по-агресивен от мен...веднага щеше да му скочи, без да се замисли...И тва разделяне в класа...Аве сичко...
И на това ти му викаш психическа агресия!? :shock: :-& :-k Леле,в такъв случай не знам какво ще кажеш за някои хора,които търпят много по-сериозни неща(това става пред очите ми)-постоянно засичане,прекъсване на човека,като му казват,че за нищо не става,бутане,блъскане в коридорите,гадни приказки,мърляво отношение...това става пред мен,а ти какви примери даваш,направо налудничево ми изглежда,ама как да е...агресията я има и е породена от вътрешните проблеми на човека-ако имаше повече 'духовни кошчета',щеше да е по-добре. :-s

Ти слушаш ли ме изобщо...аз казвам, че ако беше някой друг или момче щеше да му скочи на бой...Защото са такива от моя клас!!! :? Все пак може и да не е вид агресия...НО...тва е лично мнениее Ео :roll:
Трудно ще ми е да те слушам... :roll: Ок,аз те разбрах, просто казвам,че има много по-сериозни неща,а това,че тия от твоя клас биха скочили заради такова нещо...ясно ми става колко струват 8) Както и да е. Агресията е кофти нещо и трябва да се борим с нея!

i'm so excited!
09-26-2007, 08:31
абе всичко което не се решава с бой, се решава с много бой.
тва е положението. :D