PDA

View Full Version : БЕЗ презерватив



09-25-2007, 11:12
Здравейте !
Аз съм момче на 20 и въпроса ми е - след като съм свършил веднъж след колко време мога да правя отново секс само че БЕЗ презерватив ?!
Чувал съм че е безопасно да се прави секс БЕЗ презерватив едва след 12 часа. Някои ми казват че мога да правя секс след няколко часа а други веднага. Каква е опасноста да се предизвика бременност ?

My_Dear
09-25-2007, 11:19
Опасността е тази, че по каналчето остава малко сперма. Когато след това правиш секс без презерватив, тази сперма заедно с предекулационната течност заминава директно в жената и увеличава риска тя да забременее, най-вече ако е в овулация. Предполага се, че трябва да минеш през тоалетната един-два пъти преди да пробваш без презерватив.
Иначе си помисли - или трябва да купувате спешни контрацептиви, за да не стане гаф, и да се разклати яко хормоналният баланс на момичето, или да си правите секс със презервативите.
За мен е тъпо мъжът да поставя собственото си удоволствие пред сигурността на партньорката.

bEbsI
09-25-2007, 11:38
Офффф..толкоз ли па неможеш да си вземеш един презарватив ами си изправен пред великата дилема след колко часа можеш да го правиш пак БЕЗ презарватив.И после,защо нашата страна е в челно място в класацията,за абортите..ами Защо ли :?:

Sexapilna_kukla
09-25-2007, 11:46
Добре е да се мине известно време, не знам колко точно, но не и непосредствено след първия акт... Също е необходимо да се избършеш, измиеш, минеш през тоалетната, въпреки че и тогава няма 100% гаранция, че не е останал някой сперматозоид по каналчето...

bungle
09-25-2007, 12:27
Такаа, аз с моя приятел правя секс БЕЗ презерватив от повече от половин година. И никога не сме спазвали разните му глупости:след определено време, миене, ходене до тоалетната и т.н.
Стига сте се шашкали за тъпотии. Само гледай да НЕ свършиш в нея. Това е.

MaRiNkA_16
09-25-2007, 12:59
Такаа, аз с моя приятел правя секс БЕЗ презерватив от повече от половин година. И никога не сме спазвали разните му глупости:след определено време, миене, ходене до тоалетната и т.н.
Стига сте се шашкали за тъпотии. Само гледай да НЕ свършиш в нея. Това е.
mi i az sum na su6tiq hal poradi prostata pri4ina 4e sum alergi4na kum lubrikant i ne polzvam prezervativi ama dosega ne sum za4enala taka 4e spokoino ,makar 4e ima nakakuv procen veroqtnost da se za4ene ama to tva sa si riskovete na akta

marina star
09-25-2007, 13:38
Такаа, аз с моя приятел правя секс БЕЗ презерватив от повече от половин година. И никога не сме спазвали разните му глупости:след определено време, миене, ходене до тоалетната и т.н.
Стига сте се шашкали за тъпотии. Само гледай да НЕ свършиш в нея. Това е.
mi i az sum na su6tiq hal poradi prostata pri4ina 4e sum alergi4na kum lubrikant i ne polzvam prezervativi ama dosega ne sum za4enala taka 4e spokoino ,makar 4e ima nakakuv procen veroqtnost da se za4ene ama to tva sa si riskovete na akta

az sa6to sam taka,no ne6to skoro vreme sam vzela da se vkarvam v nqkvi filmi za cvetna bremennost i kvi li ne raboti,taka 4e i az sam na mnenie 4e po-dobre po-malko udovolstvie i sigurnost,otkolkoto posle da si 4uka6 glavata,belqta stava edin pat :!:

krem4et0
09-25-2007, 14:23
Да, много е зряло и е проява на стабилност в отношенията, ти да прекъснеш обучението си, за да гледаш бебе. Проява на стабилна връзка е да не се грижите 1 за друг, пазейки се от инфекции, бебета и венерически болести. Зрели и стабилни хора-какво друго да кажа?

palomaaa
09-25-2007, 14:33
аз съм за презарватиеите,веднъж стане ли грешка,трудне се оправя-болници,лекари,аборт или "мама и тати" за цял живот

krem4et0
09-25-2007, 14:37
Да, много е зряло и е проява на стабилност в отношенията, ти да прекъснеш обучението си, за да гледаш бебе. Проява на стабилна връзка е да не се грижите 1 за друг, пазейки се от инфекции, бебета и венерически болести. Зрели и стабилни хора-какво друго да кажа?
имам да уча още 6 месеца :wink:
Всичко е пресметнато,кремче
А, да ти в чужбина щеше да ходиш.......
1 съвет, ако позволиш-гледай себе си и поставяй собственото си образование над неговите интереси. Утре може и да не си с него, може в чужбина да те остави....а и ти цял живот ли искаш да си чистачк или да береш ягоди?

BUFU994
09-25-2007, 17:25
Офффф..толкоз ли па неможеш да си вземеш един презарватив ами си изправен пред великата дилема след колко часа можеш да го правиш пак БЕЗ презарватив.И после,защо нашата страна е в челно място в класацията,за абортите..ами Защо ли :?:



+1

panther
09-25-2007, 17:41
Ако не ти се става татко на млади години - или мацката да пие хапчета или ти ползвай презерватив. Т'ва да не свършваш в нея и гледане на цикъла си е голям риск за мен, пък на който му се рискува - прав му път.
Ако много държиш без презерватив - измиваш се старателно, ходиш до тоалетната и така. Ама презерватива си е най-сигурното. Живи сперматозоиди често има и в течността дето се отделя много преди да свършиш (от някакви жлези беше там).

marakuq_baby
09-26-2007, 09:59
офффф....хора образовайте се малко,тогава тръгвайте да правите секс!Сексът без предпазни средства винаги крие риск.....а тия работи -след 12 часа,след 18 часа са пълни простотии.... :mrgreen:

krem4et0
09-26-2007, 10:08
Да, много е зряло и е проява на стабилност в отношенията, ти да прекъснеш обучението си, за да гледаш бебе. Проява на стабилна връзка е да не се грижите 1 за друг, пазейки се от инфекции, бебета и венерически болести. Зрели и стабилни хора-какво друго да кажа?
имам да уча още 6 месеца :wink:
Всичко е пресметнато,кремче
А, да ти в чужбина щеше да ходиш.......
1 съвет, ако позволиш-гледай себе си и поставяй собственото си образование над неговите интереси. Утре може и да не си с него, може в чужбина да те остави....а и ти цял живот ли искаш да си чистачк или да береш ягоди?
знам...не мога да уча за визше,но смея да твърдя,че си имам 2 професии,които мога да си практикувам без прблеми.
1.Уча във фризьорския
2.четири години вече ходя при майка ми(която е сладкарка) и работя при нея и съм усвоила занаята много добре.

А за чужбината...вече почвам да се отказвам и двуомя.Искам си в родината или поне докато се науча да живея извън семейството си.
Със средно образование, ако не развиваш собствен бизнес си загубена.