PDA

View Full Version : въпрос относно овулацията



09-25-2007, 12:44
Здравейте,прочетох доста темички за овулацията,но не открих отговора на моя въпрос,а той е следния:значи вчера ми беше денят на евентуалната овулация за този месец,а от предния ден имам по-обилно яло течение а вчера и днес е още по като днес следобед вече намаля та въпросът ми е нормално ли е при положение че самият секрет екато... нз как точно да ви опиша...като сасирен може би..излиза на..като гранулки...и като изтече получавам сърбеж.. 3 ти ден се мия по 7-8 пъти без да преувеличавам.. плс за отговори

fiama
09-25-2007, 12:51
Не е нормално да излиза " като на гранулки". Точно при овулация течението е най-слузесто, или по-скоро прилича на суров белтък на яйце. Ако го поставиш между пръстите си ще се разтегне. Доста по-обилно е течението по време на овулация, в сравнение с другите дни от цикъла ти. Но сърбежът и гранулестото състояние не са нормални. А по-различен цвят има ли? Или миризма? Ако имаш съмнение за инфекция, иди на гинеколог, да се лекува по-навреме.

foreverr
09-25-2007, 16:09
Не е нормално да е като на гранулки-и не е нормално да те сърби!!!Така, че кажи на майка си и идете на гинеколог- а ако те е срам да кажеш на майка си иди до личната земи направление и иди на гинеколог-най много 3лв. ще ти излезне и прегледа и изследванията!

biskvitche
09-25-2007, 19:25
Щом ти причинява сърбеж не е нормално. Най-добре е да отидеш на гинеколог.

kalpazanka
09-27-2007, 09:09
Полов живот водиш ли? Ако да, може да си лепнала или трихомони, или гъбички. Така че се грабвай и заминавай на лекар!

pepitaaa
09-27-2007, 09:31
Върви на лекар (како всички ти казаха), не е нормално...