PDA

View Full Version : Проблема е в мен!!!



babi_girl
09-25-2007, 15:36
Ходя с моя приятел от доста отдавна, но просто вече не се чувствам по същия начин по който се чувствах в началото. Обичам го но по различен начин. А и мисля че се отдалечаваме един от друг, чуваме се най-много веднъж дневно. Знам, че ще кажете че връзката ни няма бъдеще, и аз знам това защото сме я оставили на произвола на съдбата, но мисълта да съм без него ме ужасява, понеже за 2те години в който сме заедно съм свикнала с него и не си представям нищо без него. незнам какво да правя. Моля ви дайте ми съвет.

DivoTo_KoTe
09-25-2007, 15:41
Опитайте се да разнообразите вашата връзка,направете нещо ново,отидете някаде направи му малка изненадка....

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-25-2007, 15:48
Опитайте се да разнообразите вашата връзка,направете нещо ново,отидете някаде направи му малка изненадка....

Съгласна съм, някоя по-щура идейка ще освежи връзката ви, нормално е и на двмата да ви омръзне обичайната рутина.

trittico
09-25-2007, 16:20
с моя приятел сме от около 7 месеца и все още изпитвам същата тръпка както в началото :D но по принцип казват че след определен период чувствата вече се задълбочават , просто всеки по принцип май минава през тая фаза.....така че СПОКО иначе абсолютно съм съгласна с другите коментари, понякогадори малка изненадка жърши чудеса :wink: ами, успех :D

Sexapilna_kukla
09-25-2007, 16:28
Във всяка връзка настъпват и такива моменти... Но, ако наистина искаш да я запазиш, опитай се да промениш нещата, вкарай малко разнообразие, правете неща, които до сега не сте... Просто използвай въображението си и искрено се надявам нещата да се оправят. :smt006

My_Dear
09-25-2007, 16:32
Опитайте се да се съживите и да вкарате повече романтика във връзката си. Така пак ще си върнеш онова чувство, което си имала в началото. При вас страстта май си отива и попадате в капана на рутината.

Моите идеи се въртят основно около това да направите нещо, което досега не сте правили - тук съответно идваш ти на ход.

Айде... и успех ;)

Maimunche_f
09-25-2007, 16:53
Имате нужда от РАЗНООБРАЗИЕ :!: Припомни си началото на връзката ви..какво обичахте да правите...къде обичахте да ходите...Направи му някаква изненада-малко подаръче, албумче (клипче) с ваши общи снимки, някаква закачка, нещо което да ви припомни усещането на млади влюбени хора. Опитайте нещо ново, нещо което отдавна искате да направите, нещо което никога не сте правили. Помисли малко и няма начин да не се сетиш за нещо щуро, което да внесе свежест във връзката ви . Успех миличка :smt006

koalka
09-25-2007, 19:18
Чувствата се променят, няма начин.Но не се предавайте и се борете за връзката си!Разнообразете, не правете едно и също, открийте щастието в малките неща, правете малки жестове един за друг, всички онези красиви неща.Опитайте, ако не стане-явно е време да се разделите и нямате бъдеще.Естествено, че не можеш да си представиш бъдещето без него-две години са много време.Но, когато се разделите ще ти е гадно, но това ще отмине.

led_i_ogyn
09-25-2007, 19:54
Чувствата се променят, няма начин.Но не се предавайте и се борете за връзката си!Разнообразете, не правете едно и също, открийте щастието в малките неща, правете малки жестове един за друг, всички онези красиви неща.Опитайте, ако не стане-явно е време да се разделите и нямате бъдеще.Естествено, че не можеш да си представиш бъдещето без него-две години са много време.Но, когато се разделите ще ти е гадно, но това ще отмине.
Съгласна съм...

AiKaTa
09-25-2007, 20:33
Във всяка връзка настъпват и такива моменти... Но, ако наистина искаш да я запазиш, опитай се да промениш нещата, вкарай малко разнообразие, правете неща, които до сега не сте... Просто използвай въображението си и искрено се надявам нещата да се оправят. :smt006
абсолютно е така! и както казаха и в други коментари по-горе изненадаи го с нещо романтично и различно ;) успех!

sasha_90
09-26-2007, 06:32
Малко разнообразие няма да е зле.