PDA

View Full Version : секс пръстен дюрекс



AXE
09-25-2007, 17:59
абе вчера видях рекламата на тва чудо по ТВто. някой пробвал ли го е? каква е цената му ? и има ли някакъв ефект въобще :smt006

bulgarche
09-25-2007, 18:07
Искам таковаааааааа

ChRiSTiaNo_07
09-25-2007, 18:14
аз незнам кво представлява даже :lol:

My_Dear
09-25-2007, 18:23
А? По ТВ ли го рекламират? Аз имах залепена рекламка на кутийката с презервативи :-D Вибриращ пръстен - там еди-колко-си минути удоволствие... Лошото е, че е за еднократна употреба и не могат да му се презаредят батериите :-D

Maluk_me4y
09-25-2007, 18:30
Az mislq che go vijdah v BILLA! no nevidqh na kakva cena e..bi trqbvalo da e 7-8 lv.:) NEznam..

My_Dear
09-25-2007, 18:36
7-8лв? Айде стига бе, за една малка миниатюрна джаджа, която ще работи само 20мин? Не се ли изхвърлят малко?

P.S. Всъщност, добре, че се сетих да питам добрия стар Гугъл. Ето какво ми върна той:
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=224132.0
Това, което прочетох вътре, ме разби. Най-вече цената от 10лв.

MaRiNkA_16
09-25-2007, 19:21
4esno da vi kaja ne mi pomogna tva 4ydo po nikakuv na4in.ima edin + otgore kudeto trqbva da stimylira klitora na jenata ama po4ti ne go yse6tam kato pravihme sex.vibrira 20min a nie go mahnahme na 5-tata abe koito iska da si go vzeme da go probva ama az ne sum dovolna

Schneeflocke
09-25-2007, 19:22
Та въпросният пръстен струва 10 лв. и пише, че вибрирал 20 мин., използва се еднократно и след това се изхвърля.
Нахлузва се почти като кондом, гумено е (пръстенът на презерватива долу е същия като на вибриращото, но последното е САМО пръстен, без останалата част). В единия край на пръстена има малко пластмасово нещо с батерийка. По принцип идеята е точно това с батерията, откъдето идват вибрациите, да се сложи на клитора, но нали се сещате как се нмаглася и как си седи там по време на движенията от акта.
Свърши му батерията на около 20-25-тата минута, като ако го оставиш малко да почива пак му се връщат силите, но за кратко. По принцип силата на вибратора е в това, че първо вибрира на по-слаба скорост, а след това при по-голямата нужда от по-силна стимулация се усилва скоростта и няма какво да си говорим. А при този пръстен е точно обратното. В началото вибрира и все повече започва да се изтощава и накрая като искаш нещо по-яко, той умира. И като се има предвид, че постоянно се измества... Да не говорим за изработката, която е меко казано "евтина".
Добре казано! Този пръстен звучи като голяма глупост....
ПП: Ти ли си момичето от клипчетата в подписа ти?

SilverAngel
09-25-2007, 19:38
ТАзи на клипчетата май е от Pussycat dolls :):):)


За пръстена - Поредната измислица на durex... и той като презервативите - менте!

TopTa
09-25-2007, 19:44
10lv za 20min?! opitaite da vidite dali vi haresva. as li4no taka napravih i kato vidqh 4e mi haresva otidoh i si kupih po-skup no s vuzmojnost za smqna na bateriite. plus 4e v sex shopa ima golqm izbor :D

rowzz
09-25-2007, 20:02
абе аз само му скивах опаковката..
пък като искате толкоз много да ви вибрира навирате телефончето в една гума и ръгате..

Shmatko
09-25-2007, 20:37
10 леа за 20мин? Ми че аз по-добре си земем циганка от околовръсното и да не ме ебе как и го вкарвам 1 час. :-D

BUFU994
09-25-2007, 21:32
Та въпросният пръстен струва 10 лв. и пише, че вибрирал 20 мин., използва се еднократно и след това се изхвърля.
Нахлузва се почти като кондом, гумено е (пръстенът на презерватива долу е същия като на вибриращото, но последното е САМО пръстен, без останалата част). В единия край на пръстена има малко пластмасово нещо с батерийка. По принцип идеята е точно това с батерията, откъдето идват вибрациите, да се сложи на клитора, но нали се сещате как се нмаглася и как си седи там по време на движенията от акта.
Свърши му батерията на около 20-25-тата минута, като ако го оставиш малко да почива пак му се връщат силите, но за кратко. По принцип силата на вибратора е в това, че първо вибрира на по-слаба скорост, а след това при по-голямата нужда от по-силна стимулация се усилва скоростта и няма какво да си говорим. А при този пръстен е точно обратното. В началото вибрира и все повече започва да се изтощава и накрая като искаш нещо по-яко, той умира. И като се има предвид, че постоянно се измества... Да не говорим за изработката, която е меко казано "евтина".
Добре казано! Този пръстен звучи като голяма глупост....



+1

aniezina
09-26-2007, 09:32
Вчера го пробвахме, голяма глупост! Абсолютно никаква разлика освен че саво дразни и се измества абе тъпотия. А още по-кофтито в случая беше че пробвахме тея презервативи с мента :lol: ех после как ми пареше! Ужас! та не си заслуужава да дадеш 8 лева за това, предпочитам да ги дам за нещо по-ефикасно въпреки че и така секса си е разтърсващ! :-D

krem4et0
09-26-2007, 09:52
В Свищов видях снощи и струваше 12 лв. Няма да ги дам, щом е еднократно.

`Death`Whore``
09-26-2007, 09:53
Вие не сте добре...овлажнители, оребрени кондоми...сега и пръстен, който вибрира...то по-добре с вибратор... :smt011

Barbie
09-26-2007, 09:57
На мен пък ми казаха цена 6-7лв. Така де, гаджето каза, че няма да си постави на тялото нищо подобно. А аз седя и му мрънкам понеже виждам, че нещо се дразни :-D Иначе подобни работи не ми вдъхват особено доверие.

hungry_vampire_f
09-26-2007, 10:18
Туй ми се вижда голяма простотия :-s

Spincho_LIVE
09-26-2007, 11:31
http://www.youtube.com/watch?v=ZpPt3dg6Kds

hahavteen
09-26-2007, 12:16
Uuuuu samo na men li mi haresa 8-[ ? Ne znam no i az i priatelia mi ostanahme mnogo dovolni.Nikoi ne e kazal 4e triabva da go izhabite navednuj nali vse pak moje da se izkliy4i i da se izplakne.Nie 2 puti go polzvahme no ne go durjahme 20 minyti ami po malko i za tova taka.Spored men prosto o4akvate tvurde mnogo.Stryva ne CELI 10lv ami SAMO 10lv taka 4e ne o4akvaite 4ydesa.Tоva e napraveno prosto za da raznoobrazi6 malko ili da vidi6 dali podobna igra4ka bi ti dopadnala i posle da otide6 v sex shop i da si kypi6 skup,ka4estven penis ring. :roll:

krasyn4o
10-02-2007, 08:28
zdraveite vsi4ki regnah se skoro v tozi sait i resih da vi orgovoria na vaprosa
sa prastenite durex zna4i az si kypih takav prasten i si go kypih na 9.60 ot edna specializirana apteka i da vi kaza izprobvad go no ne mosah da zaseka kolko minyti ste raboti zastoto mi se skasa ](*,) a i efektat bese mnogo slab
v kraina smetka razbrah 4e sam se precakal za horata koito oste ne sa si kypili ste kaza ne si kypyvaite :smt023 ste razberete 4e ste si hvarlili parite na viatara :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=UCVVOdiMOHI&mode=related&search=

viste klipa kakvo mose da vi se sly4i s ringa kakvoto se sly4i i na men da se skasa

Kras4eto_lp
10-02-2007, 10:23
Ми аз не съм го пробвала..не смятам и да го пробвам :::

glor4eto_
10-02-2007, 14:00
az sum go probvala-kupihme si go ot OMW i struva6e 13,69 ili 13.59 ne6to takova.mom4eto si go slaga na onaq rabota s bateriikata na gore vibraciqta i e dosta silna i se ose6ta ne samo pri dopir s prustena abe...na men mi haresva :) :oops: